SK SPARTAK HULÍN – FK CHROPYNĚ 6:1 (3:0)
Hulín byl v utkání ve všech činnostech lepší. Soupeři, který se letos objevil na umělé trávě poprvé, dovolil jen jeden gól, který dal devět minut před koncem Vaňhara.

„Kluci hráli s chutí. Dvakrát týdně jezdíme do Přerova na spinning, takže si míče zatím moc neužili. Od začátku jsme hráli aktivně a dokázali jsme se střelecky prosadit. Mám z toho radost, ale v žádném případě ten výsledek nepřeceňuji,“ řekl trenér Hulína Petr Zapletal.

V domácím dresu nastoupilo trio nových hráčů. Do branky přišel ve druhém poločase Milan Negyesi (24), který má divizní zkušenosti z Lipníka. „Milan má zájem k nám jít, ale vzhledem k tomu, že máme brankářskou dvojici pro jaro Kupka-Gajdoš vyřešenou, tak bude asi hostovat v jiném oddíle,“ vysvětlil Zapletal.

V poli pak dostal příležitost Roman Číhal (20) z Martinic, který odehrál v dresu Zlína B 16 utkání v MSFL a předtím působil také půlroku v divizní Bystřici p. H. V závěru podzimu nastupoval za Martinice v okresním přeboru. další novou tváří je Miroslav Panáček (21). Ten má na svém kontě 39 zápasů a 7 vstřelených branek za Chropyni v Krajském přeboru.

„Oba mladí hráči mají zájem hrát za Hulín. V zápase podali kvalitní výkon. Pokud na sobě budou pracovat, tak šanci určitě dostanou. Věřím tomu, že se mohou v Hulíně prosadit. Potřebujeme mít vyrovnaný kádr,“ doplnil hulínský kouč.

Branky: 15. a 65. Volek, 31. Kříž, 43. Paciorek, 53. Huťka, 74. Csomor – 81. Vaňhara.
Spartak Hulín: Kupka (46. Negyesi) – Dunda, Číhal, Máčala, Bejtkovský, Csomor, Kadlec, Panáček, Kříž, Paciorek, Volek (Huťka, Dvořáček).
FK Chropyně: Večeřa – Šeděnka, Zdražil, L. Zatloukal, Láník, Slavík, Lacina, Hlaváček, Vaňhara, Šindelář, Pagáč (Polášek, Veselý, Kubo, Salajka).