Vprvním zápase Počenice jen remizovaly sposledním týmem soutěže Horní Suchou 4:4. Vzápase sdomácím týmem Playmakers neobstály a podlehly 3:5. Přesto figurují Počenice jako nováček na čtvrté příčce.

FbK Horní Suchá– SFK Kozel Počenice 4:4 (0:3, 2:1,2:0)

Vprvním utkání sobotního kola narazily Počenice na poslední tým soutěže FbK Horní Suchá. Naposledy se obě mužstva utkala vloňském roce a zduelu vyšly Počenice vítězně po výsledku10:3.

Počenice podle předpokladů převzaly otěže nad vývojem zápasu a brankář Horní Suché byl vpermanenci. Kozel nemilosrdně trestal soupeřovy chyby a vedl vprůběhu zápasu4:0.

Ve druhé třetině snížila Horní Suchá na 2:4. Vdramatickém závěru úřadovali rozhodčí, sjejichž výkonem nebyl spokojen ani delegát. Počenice hrály téměř celou třetí třetinu voslabení. Třetí branku inkasovaly ztrestného střílení a Horní Suchá nakonec vyrovnala vpřesilovce.

Branky: Uhrinovský 3, Zapletal.

Počenice: R. Michajlovič– Svoboda, Fiala, Zimek, Kozák– Uhrinovský, Bláha, Zapletal– M. Michajlovič, Pátík,Pivec

FBC Playmakers Prostějov– SFK Kozel Počenice 5:3 (2:1, 1:1,2:1)

Ve druhém sobotním duelu se Počenice utkaly sdomácím celkem. Do utkání vstupovaly Počenice vroli papírově silnějšího soupeře. Od prvních minut utkání byl patrný vzájemný respekt obou celků. Hra byla proto vyrovnaná. Počenice však nedokázaly proměňovat ani ty největší šance. „Zhlediska výsledků to byl náš nejhorší turnaj vsezoně,“ dodal šéf počenického klubu Jan Vondrášek.

Branky: Bláha, Uhrinovský, Fiala.

Počenice: R. Michajlovič– Svoboda, Fiala, Zimek, Kozák– Uhrinovský, Bláha, Zapletal– M. Michajlovič, Pátík,Pivec

Vpříštím kole budou Počenice vneděli 24.února pořádat turnaj vdomácí hale vMorkovicích. Do zápasů sprvním Blanskem a druhým Znojmem B nebudou Počenice vstupovat vroli favorita.

„Los nám moc nepřeje. Je jasné, že pokud bychom nebodovali, tak se sesuneme ve vyrovnané tabulce ktýmům hrajícím ozáchranu. Rozhodně se budeme snažit alespoň jednou zvítězit. Soutěž je tak vyrovnaná, že porazit můžeme jak Blansko, tak Znojmo B,“ konstatoval Vondrášek.