Okresní přebor

Střelci

18 – M. Simerský (Admira)

8 – Chorý (Skaštice)

7 – Hošťálek (Martinice)

6 – Kocourek, (Počenice), Gazdoš (Martinice), Hubík (Žeranovice), Macho (Skaštice), Zmeškal (Chvalčov), K. Klimek (Žeranovice) a Lehkoživ (Skaštice)

Žluté karty

Chorý dohnal Paštěku a oba mají už pět žlutých karet.

5 – Chorý (Skaštice) a Paštěka (Záhlinice)

4 – Heryán (Mrlínek), T. Sedlařík (Tučapy) a Křepelka (Kyselovice)

3 – Hošťálek (Martinice), Šimčík (Martinice), R. Pospíšilík (Němčice), Janalík (Skaštice), Kroupa (Kyselovice), Adámek (Tučapy), V. Zbořil (Počenice) a Tabara (Záhlinice)

Červené karty

Podruhé viděl hráč Záhlinic červenou kartu. K Tabarovi se přidal v zápase s Roštěním Oračka.

1 – Surý (Mrlínek), R. Pospíšilík (Němčice), Štěpánek (Němčice), Adámek (Tučapy), Hajdučko (Roštění), M. Nedbal (Admira), Přikryl (Kyselovice), R. Smýkal (Žeranovice), Klammert (Skaštice), Tabara (Záhlinice), Zádrapa (Kyselovice), Bartošek (Prusinovice), P. Truhlář (Tučapy), Daněk (Martinice), Zbořil (Počenice), Oračka (Záhlinice)

Brankáři s čistým kontem

3 – Pořízka (Mrlínek)

2 – Gába (Žeranovice), Maceja (Zdounky), Jánoš (Martinice), Jakubec (Chvalčov), Zygar (Admira) a Vymětal (Němčice)

Maximální neprůstřelnost

215 (2 – aktuální série) Vymětal (Němčice)

203 (23) – Jánoš (Martinice)

192 (109) – Pořízka (Mrlínek)

191 (4) – Spiegl (Prusinovice)

190 (12) – Chytil (Tučapy)

180 (11) – Maceja (Zdounky)

175 (159) – Zygar (Admira)

174 (174) – Gába (Žeranovice)

141 (10) – Zapletal (Skaštice)

139 (15) – Molčík (Kyselovice)

III. třída, sk. A

V pořadí nejsou zohledněni střelci v utkání Komárno – Kostelec u Hol., protože domácí oddíl nezaslal zápisy z utkání.

Střelci

13 – Mišelnický (Pravčice)

10 – Martin Hradil (Kostelec u Hol.) a Topič (Rajnochovice)

9 – L. Kocman (Rusava B) a Plhal (Rymice)

8 – Valčík (Ludslavice)

7 – Koudelníček (Břest)

III. třída, sk. B

Střelci

14 – Jurásek (Lutopecny)

11 – Šprňa (Troubky)

9 – Hubr (Střílky)

7 – Babák (Dřínov)

6 – Doležal (Šelešovice), Malina (Roštín), Moravčík (Roštín), Vacl (Rataje), Veselý (Lubná B) a Žourek (Střílky)

Dorost, sk. A

Střelci

8 – Flora (Roštění), Pumprla (Roštění), Vojtek (Pravčice) a Škrabana (Roštění)

7 – Holec (Mrlínek), Motal (Skaštice), Vaculík (Rusava), J. Zmeškal (Kostelec u Hol.) a R. Zmeškal (Roštění)

Dorost, sk. B

Střelci

10 – Krist (Lutopecny)

8 – Kroupa (Lubná)

5 – Man (Roštín)

4 – Ševčík (Lubná)

3 – Chalany (Lutopecny) a Jansta (Lutopecny)

Starší žáci, sk. A

Střelci

V pořadí nejsou zohledněni střelci v utkání Němčice – Těšnovice, protože rozhodčí Pagáč nezaslal zápis z utkání.

11 – Mádr (Němčice)

6 – Filipík (Němčice) a Šimčík (Těšnovice)

5 – Jančík (Mrlínek) a Luňáček (Chvalčov)

4 – Štěpánek (Němčice)

3 – Brázdil (Těšnovice), Fárek (Mrlínek), Grygar (Němčice) a Lipenský (Bezměrov)

Starší žáci, sk. B

Střelci

13 – Králík (Zborovice)

10 – Sas (Dřínov)

9 – Kožík (Lutopecny) a Vlček (Roštín)

8 – Tesařík (Zborovice) a Židlík (Lutopecny)

7 – Jagoš (Roštín), Karola (Zborovice) a Slováček (Dřínov)

Mladší žáci, sk. A

Střelci

20 – Šebestová (Slavkov p. H.)

16 – Dobroslávková (DFK Holešov)

13 – Novák (Rymice)

10 – Daněk (Ludslavice)

9 – Krejčí (Prusinovice)

8 – Bezděčík (Martinice), Kaňa (Rymice), Paštěka (Martinice) a Vojkůvka (Slavkov p. H.)

7 – Topič (Rymice)

Mladší žáci, sk. B

Střelci

17 – Langer (Kojetín), Miko (Kojetín) a Železný (Žalkovice)

7 – Žigmund (Kojetín)

6 – Mirvald (Kojetín) a Vymětal (Němčice)

5 – Kavan (Žalkovice), Ligač (Kojetín) a Látal (Břest) (lk)