V utkání druhé ligy se trefil Olša čtyřikrát do sítě Planktonů z Kroměříže.

1. LIGA

Ligáči Zdounky – Retro KSK Holešov 2:2 (1:1)

Branky: 11. Němec, 16. Škvarlo – 5. Maxián, 18. Hlobil.

Ligáči Zdounky: L. Buša, P. Buša, Zajíček, Navrátil, Němec, Škvarlo, Zanáška.

Retro KSK Holešov: Hlobil, Chudárek, Kubeša, Leško, Mana, Regentík, Maxián.

Sokol Rataje – Zelená Křídla Ludslavice 1:5 (0:2)

Branky: 25. Vacl – 3., 10. a 23. Bejtkovský, 28. Matulík, 30. R. Dunda.

Sokol Rataje: Gremlica, Zloch, Müler, Vacl, J. Chalupa, K. Chalupa, Fojtík, Benek.

Zelená Křídla Ludslavice: R. Dunda, Slouka, Pospíšil, Prokop, Bejtkovský, Zapletalík, Kubo, Matulík, M. Dunda.

Retro KSK Holešov – Bonus Bystřice p. H. 5:0 – kont.

Kanada Holešov – Sokol Rataje 1:1 (0:0)

Branky: 26. R. Štěpán – 23. Zloch.

Kanada Holešov: Filák, Machálek, Ochmann, Rafaja, P. Sedlařík, R. Sedlařík, O. Štěpán, R. Štěpán, Tureček.

Sokol Rataje: Zloch, Gremlica, J. Chalupa, K. Chalupa, Benek, Fojtík, Vacl, Müler.

Ligáči Zdounky – U Hanuša Bystřice p. H. 0:5 – kont.

Kospol Holešov – Bonus Bystřice p. H. 5:0 – kont.

Bílany – Zelená Křídla Ludslavice 0:5 – kont.

Kanada Holešov – Unicorn Holešov 1:2 (1:1)

Branky: 11. Rafaja – 9. a 28. Novák.

Kanada Holešov: Filák, Machálek, Ochmann, Rafaja, P. Sedlařík, R. Sedlařík, O. Štěpán, R. Štěpán, Tureček.

Unicorn Holešov: Vybíral, Truhlář, Novák, Topič, Železný, Soldán, Frýbort.

Kospol Holešov – U Hanuša Bystřice p. H. 5:2 (1:1)

Branky: 16., 18. a 22. Hejkerlík, 9. Polášek, 19. Dlabaja – 11. a 25. Symerský.

Kospol Holešov: Hošťálek, Polášek, Dlabaja, Sklenář, Holý, Zicháček, Hejkerlík, Polepil, Pecháček.

U Hanuša Bystřice p. H.: Nezdařilík, Šíp, Kalous, Bouchalík, Symerský, Kundera.

Bílany – Unicorn Holešov 0:5 – kont.

Střelci

18 – Miroslav Bílek (Bonus Bystřice p. H.)

13 – Milan Roubalík (Unicorn Holešov) a Ladislav Zakopal (Bonus Bystřice p. H.)

12 – Marek Hošťálek (Bonus Bystřice p. H.) a Václav Hlobil (RETRO KSK Holešov)

11 – Zdeněk Matějka (U Hanuša Bystřice p. H.), Martin Přívara (Unicorn Holešov) a Marek Bejtkovský (Zelená Křídla Ludslavice)

8 – Lukáš Mikeška (Bílany), Marian Románek (Bonus Bystřice p. H.)

Pořadí:

1. Bonus Bystřice p. H. 39 bodů, 2. Unicorn Holešov 35, 3. U Hanuša Bystřice p. H. 31, 4. Retro Holešov 30, 5. Zelená Křídla Ludslavice 28, 6. Kospol Holešov 22, 7. Kanada Holešov 16, 8. Ligáči Zdounky 13, 9. Sokol Rataje 11, 10. Bílany 3

2. LIGA

KSK Všetuly – Tipec Ludslavice 1:4 (1:2)

Branky: 10. Jurčík – 8. a 16. Křižan, 15. Slouka, 28. Prokop.
KSK Všetuly: Olšanský, Šlechta, Janalík, Kopečný, Jurčík, Zrůbek, Hasala, Kundera, Hrnčiřík.

Tipec Ludslavice: R. Dunda, Matulík, Slouka, Křižan, Bejtkovský, Prokop.

Devils Kroměříž – Piv-Kop Velké Těšany 3:2 (2:1)

Za stavu 3:2 hráči Velkých Těšan dvakrát nastřelili tyč a proto zůstali na dně tabulky druhé ligy.

Branky: 1. a 15. Hodný, 18. Absolon – 9. a 20. Haloda.

Devils Kroměříž: Taufer, Čevora, Hodný, Absolon, Kratochvíl, Straka, Zajíček.

Piv-Kop Velké Těšany: Zavadil, Haloda, Vojtášek, Valach, Kovalčík, Páník, Halamíček, Juřiček.

Růžoví plameňáci Holešov – Planktoni Kroměříž 10:0 (5:0)

Zápas prvního se čtvrtým se stal jednoznačnou záležitostí lídra soutěže.

Branky: 6., 8., 14. a 26. Olša, 12. a 20. Truhlář, 19. a 25. Kahánek, 10. Novák, 28. Münster.

Růžoví plameňáci Holešov: Kahánek, Krajcar, Truhlář, Novák, Olša, Bačík, Münster.

Planktoni Kroměříž: Kalousek, Nohava, Pospíšil, Blaha, Glaser, Adamík, Kratochvíl, Urubek.

Ferbínek Kroměříž – Hošani Skaštice 3:2 (0:0)

Branky: 26. a 30. Skácel, 17. Adamík – 22. Sova, 27. L. Motal.

Ferbínek Kroměříž: Zezula, Skácel, Peprný, Adamík, Körner.

Hošani Skaštice: J. Motal, L. Motal, T. Motal, Sova, Konečník, Hložek, Židlík.

Tipec Ludslavice – Piv-Kop Velké Těšany 3:0 (1:0)

Branky: 9. Prokop, 21. Bejtkovský, 29. Slouka.

Tipec Ludslavice: R. Dunda, Prokop, Matulík, Slouka, Křižan, Bejtkovský.

Piv-Kop Velké Těšany: Haloda, Valach, Vojtášek, Zavadil, Juřiček, Halamíček, Kovalčík, Páník.

KSK Všetuly – Ferbínek Kroměříž 6:5 (2:5)

O vítězství Všetul se postaral devět vteřin před koncem utkání Hrnčiřík. Ferbínek nedokázal dovézt do úspěšného konce nadějné vedení 4:1 a 5:2.

Branky: 18., 26. a 30. Hrnčiřík, 14. a 29. Hasala, 11. Jurčík – 10. a 14. Skácel, 3. a 12. Zezula, 1. Adamík.
KSK Všetuly: Jurčík, Hasala, Hrnčiřík, Olšanský, Šlechta, Kundera, Janalík, Kopečný, Zrůbek.

Ferbínek Kroměříž: Peprný, Adamík, Zezula, Skácel, Novák, Körner.

Devils Kroměříž – Planktoni Kroměříž 1:2 (0:1)

Branky: 25. Zajíček – 10. Glaser, 19. Pospíšil.

Devils Kroměříž: Taufer, Čevora, Hodný, Absolon, Kratochvíl, Straka, Zajíček.

Planktoni Kroměříž: Kalousek, Blaha, Adamík, Slováček, Kratochvíl, Urubek, Pospíšil, Nohava, Glaser.

Hošani Skaštice – Růžoví plameňáci Holešov 3:2 (2:1)

Branky: 10. Sova, 13. Konečník, 26. L. Motal – 6. Kahánek, 20. Novák.

Hošani Skaštice: J. Motal, Lipka, L. Motal, T. Motal, Koňárek, Konečník, Židlík.

Růžoví plameňáci Holešov: Krajcar, Münster, Bačík, Novák, Kahánek, Truhlář, Olša.

Střelci

19 – Martin Olša (Růžoví plameňáci Holešov)

16 – Zdeněk Konečník (Hošani Skaštice)

15 – Lukáš Salajka (Tipec Ludslavice)

14 – Martin Klech (Hošani Skaštice)

13 – Michal Židlík (Hošani Skaštice)

11 – Antonín Sova (Hošani Skaštice)

9 – Pavel Vojtášek (Piv-Kop Velké Těšany) a Libor Blaha (Planktoni Kroměříž)

8 – František Novák (Růžoví plameňáci Holešov) a Josef Motal (Hošani Skaštice)

Pořadí:

1. Růžoví plameňáci Holešov 35 bodů, 2. Hošani Skaštice 32, 3. Tipec Ludslavice 32, 4. Planktoni Kroměříž 24, 5. Ferbínek Kroměříž 21, 6. KSK Všetuly 20, 7. Devils Kroměříž 10, 8. Velké Těšany 9

1. LIGA

LEDO Zborovice – Omegaspor 97 0:3 (0:2)

Branky: 4. Rak, 13. a 19. Skácel.

LEDO Zborovice: L. Makový, Štěpánek, Páník, Švejcar, Judas, Jenerál, B. Makový.

LEDO Zborovice – ASC Bohuslavice 0:5 – kont.

Střelci

29 – Lukáš Sadil (1. FC Bus Zlín)

20 – Miroslav Ředina (ASC Bohuslavice)

19 – Václav Gazda (NASA Napajedla)

17 – Pavel Březina (NASA Napajedla), Tomáš Malota (1. FC Bus Zlín) a Michal Kolář (FC Internazionale Otrokovice)

15 – Radek Machalíček (ASC Bohuslavice)

13 – Radim Juráň (FC Internazionale Otrokovice) a Ondřej Šuranský (FC Internazionale Otrokovice)

11 – Ivan Bořuta (Young boys Baťov), Jan Bezslezina (LEDO Zborovice), Zbyněk Vlček (ASC Bohuslavice) a Radim Pindryč (Young boys Baťov)

Pořadí:

1. ASC Bohuslavice 48 bodů, 2. NASA Napajedla 39, 3. Internazionale 33, 4. 1. FC Bus Zlín 33, 5. Zanzibar Prštné 25, 6. LEDO Zborovice 24, 7. Univerzita Zlín 22, 8. YB Baťov 21, 9. Jiskra Otrokovice 19, 10. Omegaspor 97 19, 11. SFC Otrokovice 17, 12. Tlumačov 7

2. LIGA

Futurum Zlín – SK IMOS Kvasice 0:2 (0:2)

Branky: 7. Novotný, 13. Kopecký.

SK IMOS Kvasice: Pospíšil, Brázdil, Judas, Horsák, Kopecký, Novotný, Psík, Večerka.