,,Přípravu na novou sezonu jsme zahájili 7. července a od té doby jsme trénovali dvakrát týdně. Povedlo se nám také soustředění na Rusavě, kde jsme do sestavy úspěšně zapracovávali nové tváře. Jenom škoda, že jsme sehráli s Babicemi a Březnicí pouze dvě modelová utkání," prozradil trenér Slavomír Bednář.

Ten prožil neklidné léto. Družstvo totiž ztratilo letité sponzory a oslabený byl také kádr Hanaček. ,,Skončilo nám šest hráček. Ze zdravotních důvodů už v kariéře nebudou pokračovat Kolesárová a Súkupová, pracovní zaneprázdnění už na hřiště nepustí Náplavovou a Bunčovou a dlouhodobě v zahraničí pobývají Přikrylová a Chytilová. Proto jsme byli nuceni vyztužit naši soupisku. Na hostování z DFK Holešov k nám přišla Vendula Kuchařová, na hostování z Vizovic jsme získali sestry Nelu a Petru Ševčíkovy, z Kroměříže k nám přestoupila Nikola Holíková a z Leskovce Tereza Mozgová. Na střídavý start z Huslenek u nás pokračuje i Adéla Jašková," vypočetl změny Bednář, který i přes výrazné změny nehodlá měnit roky osvědčený herní styl svého celku.

,,Chystáme se pokračovat v minulosti nastoleném trendu, a to předvádět ůtočný fotbal," plánuje holešovský kouč.

Ten za hlavního favorita letošního ročníku divizní skupiny B považuje tým Nových Sadů a Valašské Meziříčí. ,,Ostatní kromě Brumova neznáme. Snad ale mezi nimi obstojíme," věří Bednář.
První zápas v nové sezoně sehrají Holešovské holky v neděli od 15 hodin ve Štramberku. Doma se poprvé představí příští neděli, kdy na hřišti Na střelnici přivítají od 14 hodin tým Lubiny. Utkání podzimu proti Novým Sadům Hanačky sehrají v neděli 28. září na olomoucké půdě. ⋌(hot)