OP: Zdounky uspěly v Mrlínku a navýšily vedení na dva body

Fotbalisté Zdounek jsou dál po víkendu v čele okresního přeboru OFS Kroměříž, když zvítězili na půdě zachraňujícího se Mrlínku. Druhé Němčice vyhrály až po penaltovém rozstřelu, a protože mají o zápas k dobru a manko jen dvou bodů, mají reálnou šanci vrátit se do čela.

5.4.2018

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

HOLEŠOV B – ZÁHLINICE 3:0 (2:0)

Tomáš Vybíral, trenér Holešova B: Utkání bylo od začátku zbytečně nervózní, a to hlavně kvůli rozhodčímu Caletkovi, který za každý faul dával žluté karty a pak se v tom tak zamotal, že už nevěděl, komu je má dát. My jsme zápas zvládli, tak jak jsme si řekli a v prvním poločase jsme soupeře přehráli. Náš první gól padl po pěkné akci středem hřiště a šťastným střelcem byl velmi dobře hrající navrátilec Čada. O další branku se postaral Machálek z přímého kopu, který také předvedl solidní výkon. Ve druhém poločase se utkání odehrávalo mezi šestnáctkami bez náznaku šancí na obou stranách. My nakonec výsledek pečetili po krásné kombinaci po pravé straně, kdy se opět trefil Machálek.“
Branky: 27. a 88. Machálek, 13. Čada. Rozhodčí: Caletka. ČK: 42. Vaculík – 44. Mrkvica. Diváci: 75. Holešov B: Oral – Münster, Soldán, Belza, Šuba (55. Kotas), Zakopal (46. Hasala), Čada (78. Uruba), Kadlčík, Menšík (71. Leško), Vaculík, Machálek. Záhlinice: Vaďura– Hejník, Goc, Paštěka, Polák, Jakvid, Kutňák, Ledina, Mrkvica, Malát (74. Bureš), Horák.

NĚMČICE – TĚŠNOVICE 2:1 PP (0:0)

Domácí měli většinu času zápas pod kontrolou a také šli zaslouženě do vedení po hodině hry a trefě Kříže. Těšnovice v závěru přidaly na nasazení a zvýšený ofenzivní tlak se jim vyplatil deset minut před koncem, kdy vyrovnal Mršťák. O osudu tak musely rozhodnout až pokutové kopy, ve kterých měli pevnější nervy domácí.
Branky: 61. Kříž – 80. Mršťák. Rozhodčí: Odstrčil. Diváci: 80. Němčice: Mánek – Holý, O. Zaoral (33. Darebník), Kadlec, Vymětal, J. Zaoral (67. Radim Darebníček), Kříž, Roman Darebníček, Lejsek, Němec, Srovnal. Těšnovice: Zavadil – Pochylý, Hrabal (67. Šojdr), Potočný, Halamíček, Černý, Matuška, Malát, Novotný, Bartůšek, Mršťák.

POČENICE – KVASICE B 0:1 (0:1)

Josef Hrušák, hrající předseda Počenic: „Utkání ovlivňoval velmi silný vítr. V prvním poločase se hrálo častěji na naší polovině a po chybné rozehrávce šel soupeř chvíli před poločasem do vedení. My jsme se několikrát dostali za obranu Kvasic, střely T. Kunčara však mířily těsně vedle. Druhá půle se nesla ve znamení našeho tlaku, bohužel ani s větrem v zádech jsme bránu hostů prakticky neohrozili. Kvasice byly v tomto utkání šťastnější, vyhrály po jediné střele na bránu.“
Branka: 38. Ambruz. Rozhodčí: Závojský. Diváci: 71. Počenice: Tesák – Hrušák (65. Jánský), Barnet, Cigánek (32. M. Barnet), Juřena, Novotný, O. Kunčar, Bareš, Klapil, T. Kunčar (90. A. Barnet), Tesař. Kvasice B: Belza – J. Foltýn, Běták, Hrabal, R. Pospíšil (55. Janoštík), Dočkal, Dohorák (91. Lučan), L. Foltýn, Reiskup (70. Daněk), Ambruz, E. Pospíšil (92. Cupák).

MRLÍNEK – ZDOUNKY 0:3 (0:1)

Martin Kaďůrek, ved. mužstva Mrlínku: „V prvním jarním zápase nás čekal velmi těžký soupeř. Hrálo se na velmi těžkém terénu, který bránil v kombinačním fotbale. Po celý zápas jsme měli problémy s přihrávkou. Od začátku nás hosté přitlačili a nebýt našeho dorosteneckého brankáře, mohla to být ostuda. Taky nás zachránila tyčka. Hosté se nakonec přece jen ujali vedení, když proměnili trestný kop na hranici šestnáctky. Do konce poločasu tlak hostů opadl a hrálo se uprostřed hřiště bez střel na brankáře. Bohužel nám nevyšel začátek druhého poločasu, když nám hosté odskočili na rozdíl dvou branek. Náš výkon pak ovlivnilo brzké vyloučení našeho brankáře a bylo po zápase.“
Branky: 12. Adamík, 47. Navrátil, 90. Kyrcz. Rozhodčí: Vybíral. ČK: 60. M. Vlasák (Mrlínek). Diváci: 70. Mrlínek: M. Vlasák – R. Horák, Heryán, Kušík (60. Šálek), Podzemný, Solař, Josinek, Hradil, D. Horák, Vyoral (88. Zapletal), O. Vlasák (52. Pešout). Zdounky: Rampas – Pektor, Rokos, J. Věžník (84. Červík), Mozga, Jergl (77. Sigmund), M. Věžník, Karlík, Adamík, Doleček, Navrátil (73. Kyrcz).

LUBNÁ – LOUKOV 4:0 (3:0)

Jakub Musil, člen výboru Lubné: „Bylo to klasické první utkání na přírodní trávě. Na hřišti bylo plno osobních soubojů a nepřesností. Do přestávky jsme díky hattricku Sládečka přinesli klid do našich řad.Další šance našeho týmu zůstaly nevyužity. Hosté vyhrávali osobní souboje, k ohrožení naší branky se však nedostali. Ve druhé půlce měla hra podobný obraz. Hosté si za celý zápas vypracovali jedinou šanci, kterou byla zahozená penalta. My jsme naopak trestuhodně zahodili snad osm dalších tutových šancí. Hosté odjeli díky našim střelcům s milosrdným výsledkem 4:0.“
Branky: 9., 33. a 44. Sládeček, 90. Železník. Rozhodčí: Žigmund. Diváci: 69. Lubná: Marák– Havránek, Moravčík, R. Havlík, Kašík, Kulcsár (82. Ševčík), Scholz, Bačinský (62. I. Havlík), Sládeček (89. Andrýsek), Železník, Rybenský. Loukov: John – Kocián, Pospíšil, Kocman (76. Olivík), Bělík, Rybka, Šenovský, Fuksa, Malíř (8. Novotný), Chlápek, Žniva.

CHVALČOV – CHROPYNĚ B 2:5 (0:3)

O osudu zápasu rozhodla první půle, kdy rezerva Chropyně šla rychle do vedení Podaným, aby do přestávky získala třígólový náskok. Po hodině hry zvýšil Palík na 4:0 pro hosty a mírně polevil. Toho využili fotbalisté Chvalčova alespoň ke korekci porážky, kdy o dvě branky domácích se postarali Zmeškal s Vaculíkem.
Branky: 65. Zmeškal, 86. Vaculík – 6., 38. a 77. Podaný, 44. Lacina, 60. Palík. Rozhodčí: Mucha. Diváci: 90. Chvalčov: Spiegl (19. Barot) – Kovařík, Zmeškal, Marek, Balvín, Talach, Trnčák, Valoušek (76. Vaněk), Vaculík, Pecháček (46. Dostalík), Podola (82. Čechovský). Chropyně B: Mašík – Šeděnka, Sanislo, Pleva, Navrátil, Palík (78. Koláček), Soušek, Podaný, Štěpánek, Zatloukal, Lacina.

KOMÁRNO – SKAŠTICE B odloženo

Tým Komárna zažádal o odložení utkání z důvodu nemoci v jeho kabině. Zápas by se měl hrát v novém termínu v pátek 11. května od 17.30 hodin.

SERVIS

Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 000 Kč Obsluha ostatních zařízení na zpracování kovů obsluha tryskacího zařízení TZ4. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Zástřizly, - obsluha stroje na čištění kovů, - vyučení, ŘP sk. B podmínkou, průkaz na VZV podmínkou , doba určitá 1 rok s možností prodloužení, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.). Pracoviště: Buš a buš s.r.o., 768 05 Koryčany. Informace: Zdeněk Buš, +420 573 375 044. Výroba - Výroba Seřizovači 16 400 Kč Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích) mechanik - seřizovač - seřizovači a obsluha obráběcích strojů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - vyučení, vhodné i pro absolventy, - PD Po-Pá 6:00-14:30 hod., benefity: placené ubytování, příspěvek na stravování, , - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ proběhne na ÚP ČR - KoP v Kroměříži, 1. patro, místnost č. 114 ve čtvrtek 11.10.2018 v 9.00 hod. Uchazeči - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis., , - kontakt telefonický (Po-Pá, p. Fečanin tel.: +421 948 002 831), kontakt osobní je možný po předchozí telefonické domluvě, Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.. Pracoviště: Petramont s.r.o., organizační složka - kroměříž, Bílanská, č.p. 2595, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Jozef Fečanin, +421 948 002 831. Administrativa - Administrativa Ostatní odborní pracovníci v 8 000 Kč Odborní administrativní pracovníci v právní oblasti Administrativní pracovník/ce - notářská kancelář. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 8000 kč, mzda max. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Holešov, - kancelář poskytuje komplexní právní služby a poradenství, zajištění administrativní podpory a zázemí pro celou kancelář, - SŠ vzdělání, aktivní a samostatný přístup k práci, - zkrácený úvazek 20 hod./týden, možnost práce i na DPČ, benefity: stravenky, - Životopis a motivační dopis posílejte, prosím, e-mailem na prihlasky@notar-skopal.cz nejpozději do 15.10.2018.. Pracoviště: Judr. petr skopal, nám. Dr. E. Beneše, č.p. 25, 769 01 Holešov. Informace: Eva Diblíková, . Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 500 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž - stavby v rámci Zlínského kraje, - vyučení v oboru zedník, schopnost a zkušenost provádět zednické práce, - kontakt osobně na pracovišti Po,St,Pá (7:00 - 9:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: moravastav@mskm.cz. Pracoviště: Moravastav kroměříž, spol. s r.o., Hulínská, č.p. 1799, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Stanislav Sigmund, +420 604 297 120.

Okresní přebor: nováček z Břestu sesadil lídra z Těšnovice

Mistrovská kopaná: jak hrál vás oblíbený tým? Podívejte se