ÚJEZD – NEDAŠOVA LHOTA 1:0 (0:0)

Zápas začal velkou převahou domácího mužstva, které mělo v úvodu několik šancí na vstřelení branky. Ale nevyužilo ani jednu. V podobném rytmu se hrálo i v další části první půle, ovšem také bez gólového úspěchu. Po změně stran hosté přidali na agresivitě a hra se vyrovnala. Šťastní byli ovšem nakonec přece jen fotbalisté Újezdu, neboť v 77. minutě rozhodl duel Jindřich Hrnčiřík. Ke konci Nedašova Lhota domácí tým zatlačila, nicméně vyrovnávací branku nevytěžila.

Branka: 77. Hrnčiřík. Rozhodčí: Ruman – Kamenčák, Pacík. Diváci: 100. Újezd: Polomík – Kolařík, Sucháček, Hlavička Michal, Hrnčiřík, Častulík, Maňas, Hlavička Roman, Slovák Bronislav, Bělaška, Šůstek. Střídali: Vaculín, Repatý, Martínek, Škrabola Jan. Nedašova Lhota: Fojtík Ondřej – Fojtík Jakub, Juřica, Pacík, Vaněk Daniel, Bartošák Josef, Pagáč Josef, Vaněk Martin, Bartošák Ladislav, Pagáč Patrik, Rajník. Střídali: Bůbela, Fojtík Josef, Urbánek.

LUDKOVICE – SLOPNÉ 7:0 (2:0)

Utkání začalo mnoha nepřesnostmi na obou stranách, nicméně domácí se přece jen hned v 9. minutě prosadili. Na pravé straně se uvolnil Petr Suchý ml. a Gavenda zužitkoval jeho přesnou přihrávku. Ve 21. minutě zahrávaly Ludkovice rohový kop, na který si naběhl Mikulášek a zvýšil vedení na 2:0. Do konce poločasu se ještě ve velké šanci ocitl Hamouz, ale jeho hlavička mířila vedle. Zahrozili také hosté, avšak jejich střelu zlikvidoval gólman Mikel. Druhý poločas se nesl ve znamení soubojů ve středu pole. Stereotyp narušil až v 58. minutě Gavenda, který své sólo zakončil brankou a bylo to 3:0. Od této chvíle začaly hostům viditelně ubývat síly, což dokázaly Ludkovice využít ke vstřelení dalších branek. Skóre se zastavilo na konečných 7:0, přičemž Gavenda nasázel celkem čtyři góly. Slopné však bojovalo až do konce a i přes vysokou porážku zanechalo v Ludkovicích sympatický dojem.

Branky: 9., 59., 68. a 78. Gavenda. Rozhodčí: Neubauer. Diváci: 50. Ludkovice: Mikel R. – Suchý M., Suchý P. ml., Dvorník R., Suchý P. st., Bartoš F., Mikulášek, Mikel P., Hamouz, Dvorník V., Gavenda. Střídali: Kunorza F., Mikel S., Bartoš J. Slopné: Petráš – Chlud, Studeník, Kozubík, Bartoš, Žáček, Švach, Brunik, Trunkát, Outrata, Pochylý. Střídal: Váňa.

BYLNICE – BŘEZNICE A 2:1 (1:1)

Do vedení se v 17. minutě dostali domácí zásluhou Denise Hudečka. Hosté se poté snažili nepříznivý stav změnit, což se jim podařilo ve 35. minutě díky Daníčkovi. Ve druhém poločase Bylnice Březnici zatlačila a v 77. minutě vytěžila vítěznou branku, když se trefil Svoboda. V 85. minutě mohli domácí náskok ještě navýšit, jenže kapitán Lukšík neproměnil penaltu. Březnice usilovala o vyrovnávací gól, ale Bylnice si vítězství už nenechala vzít. Tři body získala poprvé od druhého kola.

Branky: 17. Hudeček Denis, 77. Svoboda – 35. Daníček. Rozhodčí: Měřička. Diváci: 80. Bylnice: Hudeček Dominik – Hořák K., Hořák L., Lukšík., Bartozek, Lysák, Tkadlec, Macků, Hudeček Denis, Šenkeřík, Bobot. Střídali: Hořák J., Svoboda, Chudárek. Březnice: Dyšlevský Martin – Kozmik, Stuchlík, Daniček, Štěpáník, Dyšlevský Miroslav, Chvila, Ambrož, Hanák, Stuchlík, Hamerník. Střídali: Dostál, Adamík Pavel.

MYSLOČOVICE – LÍPA 1:2 PK (1:1)

V úvodní části zápasu se hrálo bez větších šancí na obou stranách, hra se odehrávala převážně od šestnáctky po šestnáctku. Hosté se snažili hrozit převážně rychlými protiútoky, ale na obou stranách dominovaly obrany. Za zmínku tak stál hlavně přímý kop domácího J. Bielika, který bravurně vytáhl ze šibenice brankář Křížka. Do druhého poločasu vstoupili aktivněji Mysločovice a snažily se strhnout vedení na svou stranu. Po vystřídání obou útočníků se jim to nakonec podařilo, když po přímočaré akci skóroval v 65. minutě Hořčica. Domácí se však dlouho neradovali. Po standardní situaci a chybě obrany vyrovnal za dvě minuty Šimek na 1:1. Mysločovice se sice snažily vstřelit vítězný gól, ale obrana hostů v čele s brankářem jej nedovolila. Na penalty pak byla úspěšnější Lípa.

Branky: 65. Hořčica – 67. Šimek. Rozhodčí: Goňa. Mysločovice: Pištěk – Bielik O., Bielik J., Pavlačík, Toman, Dorazin D., Dorazin M., Petlach, Skopalík, Viktorin, Pálka. Střídali: Hořčica, Dřímal, Jukin. Lípa: Křížka – Simerský, Hlavinka, Greguš D., Šuba, Kořének P., Horáček, Spáčil, Šimek, Greguš J., Procházka. Střídali: Kořének M.

JASENNÁ – MLADCOVÁ B 2:4 (1:3)

Jasenná se po skvělém vstupu do soutěže, kdy první čtyři zápasy vyhrála, trápí výsledkově i herně. V úvodní desetiminutovce Mladcová třikrát zahrozila a zaslouženě šla do vedení, když se prosadil Zbořil v 7. minutě – 0:1. Jasenná zabrala a dostala se do tlaku. V 11. minutě zakončoval Skřivánek, ale trefil pouze břevno. Střely Adama Smilka a Bajzy pak skončily mimo branku. Vyrovnání se domácí dočkali v 19. minutě, když byl v šestnáctce faulovaný Lukáš Smilek a pokutový kop proměnil Maliňák – 1:1. Ovšem hosté do poločasu strhli vedení opět na svou stranu. Ve 31. minutě dal gól na 1:2 Slobodian a ve 45. minutě Vaněk – 1:3. Jasenná ve druhé půlce bojovala, ale měla i smůlu, když v 55. minutě trefil spojnici branky Jan Zicha. Do zápasu se dostal domácí Lukáš Smilek, který v 65. minutě zužitkoval skvělou přihrávku Jana Zichy – 2:3. V 64. minutě netrefil odkrytou branku Pečenka, a tak místo vyrovnání přišel pro Jasenské šok. V 66. minutě se dostal nejrychleji k vyraženému míči brankářem Martinem Kovářem hostující Zbořil a zvýšil vedení svého týmu na 4:2. V 73. minutě trefili Jasenští potřetí brankovou konstrukci, tentokrát po střele Petra Zichy. Domácí vsadili v závěru vše na útok, jenže šance Skřivánka a Adama Smilka už gólem neskončily. Hosté využívali otevřené obrany k brejkům, ale Zbořil ani Baránek už skóre také nezměnili. Přesto uštědřili Jasenné třetí prohru v řadě.

Branky: 20. Maliňák, 63. Smilek L. – 7. a 66. Zbořil M., 31. Slobodian, 45. Vaněk. Rozhodčí: Chromík, Řezníček, Venený. Diváci: 100. Jasenná: Martin Kovář – Nikolén, Maliňák, Tomáš Kovář (85. Lukáš), Petr Zicha, Adam Smilek (89. Vávra), Skřivánek, Lukáš Smilek, Bajza, Jan Zicha, Pečenka. Mladcová B: Ondráš – Lebánek, Jirsák (62.Koiš), Vaněk, Beránek (89. Vývlečka), Kahaja, Damborský, Zbořil, Slobodian (85. Polepil), Brhel, Venený.

ROKYTNICE – DOLNÍ LHOTA 4:3 PK (2:0)

Ve vyrovnaném prvním poločase měli lepší střeleckou mušku domácí fotbalisté, když se dvakrát trefil hlavou Jiří Ščuglík. Rokytnice svůj slibný náskok ovšem prohospodařila během prvních deseti minut druhé půle. Nejdříve skóroval Jan Šenovský a o chvíli později Daniel Lysák. V 63. minutě strhl vedení na stranu Rokytnice po standardní situaci hlavou Antonín Goňa. Za Dolní Lhotu vyrovnal v 66. minutě Ondřej Remeš, když nikdo z domácích fotbalistů nedokázal odkopnout míč, který poskakoval ve velkém vápně. Do konce utkání měli jak domácí, tak hosté několik vyložených příležitostí, vyznamenali se však oba brankaři. Na řadu tak přišly penalty, při kterých byl úspěšnější brankař Rokytnice Lubomír Gregušiak, který kryl dvě penalty, zatímco gólman Dolní Lhoty Jan Šenkeřík „jen" jednu. Bod navíc tak zůstal v Rokytnici.

Branky: 15. a 41. Ščuglík, 63. Goňa – 49. Šenovský, 55. Lysák, 66. Remeš. Rozhodčí: Kolář. Rokytnice: Gregušiak – Both, Goldbach Hamalčík, Eliáš, Goňa, Šuráň, Kovařík, Ščuglík, Saloky, Suchý. Střídali: Orgoník, Bujna. Dolní Lhota: Šenkeřík – Deml, Šenovský, Urubek, Remeš, Doruška, Masař, Martinec, Lysák, Škarek, Hrnčiřík. Střídal: Vojtěšek.

VYSOKÉ POLE – NÁVOJNÁ 3:2 (2:2)

Již v prvních minutách mělo Vysoké Pole více ze hry a ukázalo, proč je na svém hřišti tak dominantním celkem. Jenže převahu z několika šancí nekorunovalo gólem, a tak v 18. minutě přišla studená sprcha. Po chybě domácího gólmana poslal Návojnou do vedení Sedlačík. O pár minut později hosté mohli dokonce zvýšit vedení, a to po přísně odpískané penaltě, kterou však domácí gólman Doruška L. zneškodnil, a odčinil tak své předchozí pochybení. Vysoké Pole se však nevzdalo a ve 27. minutě vyrovnalo díky střele domácího záložníka Zichy. Jenže o dvě minuty později hostující celek zahrával standardní situaci, kdy po odraženém míči v malém vápně se dokázal nejlépe zorientovat Kříž a poslal Návojnou znovu do vedení. Ve 34. minutě zahrávali domácí rohový kop. K míči se postavil Zicha a poslal krásný centr na domácího útočníka Dorušku, který hlavičkou vyrovnal na 2:2. Ve druhém poločase byla hra více vyrovnaná. Hosté se snažili bránit vyrovnaný výsledek, avšak tyto plány jim v 74. minutě překazil domácí útočník Jan Doruška, který v minulém kole absentoval. Od té chvíle se Vysoké Pole soustředilo na defenzivu a zuřivě bránilo vedení, které vydrželo až do konce utkání. Vysoké Pole tak zaslouženě vyhrálo 3:2, opět udrželo domácí neporazitelnost a dotáhlo se bodově k Návojné, jež tabulku před 7. kolem vedla.

Branky: 27. Zicha, 34. a 74. Doruška Jan – 18. Kříž, 29. Sedlačík. Rozhodčí: Hrachový – Řičánek, Štěpaník. Diváci: 50. Vysoké Pole: Doruška L. – Polách, Stružka, Chromčák, Tomšů, Bařinka, Zicha, Čech, Machů R., Doruška J., Janoš. Střídali: Machů T. I, Machů T. II. Návojná: Fojtík – Kříž, Lorenc, Talčík, Šánek J., Šánek P., Macháč, Naňák, Surý, Řehák, Sedlačík. Střídali: Líňa, Janáč.

1. Ludkovice 7 5 0 1 1 25:8 16
2. Vysoké Pole 7 5 0 0 2 23:9 15
3. Lípa 7 3 3 0 1 20:7 15
4. Návojná 7 4 1 1 1 19:12 15
5. Nedašova Lhota 7 4 1 1 1 14:9 15
6. Mysločovice 7 3 0 2 2 17:9 12
7. Újezd 7 3 1 0 3 11:20 11
8. Jasenná 7 2 2 0 3 19:24 10
9. Rokytnice 7 2 1 1 3 19:28 9
10. Mladcová B 7 2 1 0 4 18:20 8
11. Březnice 7 2 0 2 3 10:14 8
12. Bylnice 7 2 0 0 5 14:21 6
13. Dolní Lhota 7 1 0 1 5 10:22 4
14. Slopné 7 1 0 1 5 13:29 4

ZPRAVODAJOVÉ DENÍKU