ategorii ukončily a do týmu žen přešly hlavní opory Motalová a Stolářová, dále brankářka Csefalvayová a hráčky Stratilová, Pagáčová a Konečná.Žákyně začaly sezónu v úplně nové sestavě, avšak dokázaly se poprat i s nepřítomností brankářky a zápas dovedly do vítězného konce.

DFK HOLEŠOV – TJ SOKOL MARTINICE 5:1 (4:0)

Hosté přijeli v oslabené sestavě, ale odehráli velmi pěkné utkání a brankou v konci zápasu naznačili své ambice. DFK byl od začátku hry pánem na hřišti. Utkání vévodila rozehrávka výborné kapitánky Dobroslávkové, která nutila své spoluhráčky k ofenzivnímu pojetí a k zakončení.

První branku vsítila ona sama v 6. minutě po individuální akci a krásné střele pod břevno a v 17. minutě si zopakovala stejnou situaci s gólovým efektem znovu. V poli hráli velmi dobře Tkadlec a Kopečná, která ve svém premiérovém zápase docílila dvou branek. Druhá půle se nesla ve znamení menšího tempa hry a neproměněných šancí domácích.

Po snížení hostů zakončila utkání brankou v 59. minutě Koukalová po velmi pěkné kombinaci s Tkadlecem. Pochvalu za zvládnutý zápas si zaslouží celý tým DFK. V brance zaskakující Kuchařová zvládla několik nebezpečných střel, obranu zastala samotná kapitánka a záložní řada se prala více s fyzičkou, než se soupeřem.

Výborný zápas odehrála v útoku devítiletá Zalabáková, která po ročním tréninku prokazuje výkonnostní vzestup. Vedle ní úspěšně v útoku bojovali premiérově hrající Vrubelová, sestry Pospíšilíkovy a Trhlík.

Branky: Dobroslávková 2, Kopečná 2, Koukalová.

DFK Holešov: V. Kuchařová – Dobroslávková, Tkadlec, Koukalová, Kopečná, A. Kuchařová, Vrubelová, Zalabáková, (N. Pospíšilíková, T. Pospíšilíková, Trhlík).