NEZDENICE – VALAŠSKÉ KLOBOUKY 1:3 (1:2)

Na vedení Nezdenic dokázali hosté ještě v prvním poločase odpovědět dvěma brankami. Ve 30. minutě Bednářová hlavou a o čtyři minuty Machů z brejku otočily stav na 1:2. Výborný výkon Valašek pokračoval i po přestávce a odměnou jim byl třetí gól, který vsítila znovu z rychlého brejku Machů. ,,V oboustraně ofenzívně hraném utkání se hrál pohledný fotbal. Oba týmy nešetřily střelbou a byla vidět také spousta šancí. Výhru jsme si za předvedený výkon podporovaný skvělou gólmankou Bělaškovou zasloužili. Vždyť další velké příležitosti ještě zahodily Kalíková, Mikušková, Machů a Balážová," tvrdí kouč Valašských Klobouk Ladislav Fojtík.

Branky: Synčáková – Machů 2, Bednářová. Valašské Klobouky: Bělašková – Tománková, Čechová, Bednářová, Pjajková, Vránová, Kubíková, Nováková, Kalíková, Machů, Mikušková. Střídaly: Valčíková, Balážová, Naňáková, Matoušů, Švachová.

SK BAŤOV 1930 – BŘEZŮVKY 2:0 (1:0)

Po opatrném začátku se Baťov brzy zbavil nervozity a po šanci Rizovské se poprvé za domácí trefila ve třiatřicáté minutě Lidincová, jež zužitkovala spolupráci s Lysoňkovou a Křivánkovou. Březůvky mohly záhy vyrovnat, ovšem ve 39. minutě Talašová zahodila penaltu. Také ve druhé půli byl Baťov aktivnější a jeho snahu korunovala druhou brankou v závěru duelu Přibilová. Předtím Michaela Molová rovněž neproměnila pokutový kop. ,,V první půli byl zápas vyrovnaný. Po změně stran už se ale na hřišti projevovala naše herní i technická převaha," konstatoval vedoucí domácího družstva Jaroslav Lysoněk. ,,Citelně nám chyběla kapitánka Křenová. Navíc pro naražená žebra ze střetnutí odstoupila Minaříková a proto jsme zápas dohrávali v deseti. Přesto jsme mohli v utkání možná vybojovat i remizu. Za stavu 1:0 totiž spálila sólo Černošková," kalkuloval asistent trenéra Březůvek Ondřej Krajča.

Branky: Lidincová, Přibilová. SK Baťov 1930: Ševčíková – Lysoňková, Michaela Molová, Nejezchlebová, Lidincová, Křivánková, Koukalová, Přibilová, Šnajdarová, Rizovská, Oharková. Střídaly: Kolářová, Malíková, Ondrová, Pomališová. Březůvky: Zbudilová – Zábojníková, Kiliková, Minaříková, Müllerová, Mozgová, Černošková, Kadlecová, Stolaříková, Vyoralová, Talašová.

LUŽKOVICE – ŽALKOVICE 7:0 (3:0)

Utkání bylo střeleckým představením Veroniky Kučerové, která vsítila pět branek Lužkovic. Domácí útočnice dokázala zúročit přesné přihrávky svých spoluhráček, góly dávala také po brejkových akcích i pohotových dorážkách. „V zápase jsme měly trvalou převahu a ojedinělé akce Žalkovic spolehlivě eliminovala naše obrana podporována jistou brankářkou Šudřichovou. V ofenzívě odváděly skvělou práci Kučerová s Nelou Ševčíkovou," chválila svoje družstvo vedoucí lužkovického kolektivu Marie Uhlířová.

Branky Lužkovic: Veronika Kučerová 5, Nela Ševčíková 2.

Lužkovice: Šudřichová – Petra Ševčíková, Jana Molová, Kostihová, Franková, Halová, Strachoňová, Zeťková, Nela Ševčíková, Kučerová, Chovancová. Střídaly: Gerychová, Matlachová, Šůstková, Matuškovičová. Žalkovice: V. Kubová – A. Netopilová, Petříková, Kojetská, Pisaříková, Pitnerová, M. Netopilová, Koutná, Brázdilová, Zapletalíková, Sedlářová. Střídaly: Máčalová, Krejčí, M. Kubová, H. Netopilová.

BABICE – KROMĚŘÍŽ 0:0

Ve střetnutí byly Babice lepší, slovácký tým však nedokázal svoji aktivitu gólově zužitkovat. ,,Hanačky jsme přehrávali ve všech herních činnostech. Byli jsme běhavějším a bojovnějším celkem, ale chyběl nám klid v koncovce. Duel jsme ovšem měli vyhrát. Nejblíže ke gólu byly Matušová a v poslední minutě Eliášová," litoval promarněné příležitosti porazit kroměřížského rivala první muž lavičky Babic Lumír Petrka.

Babice: Malíková – Nikola Maňásková, Hubáčková, Habáňová, Eliášová, Zbožínková, Hanáková, Tichá, Adéla Maňásková, Matušová, Fusková. Střídaly: Hořínková, Kočendová.