Němčice vyhrály gólem v nastaveném čase

KROMĚŘÍŽSKO - Velmi sledovaný duel Admiry se Skašticemi ve 3. kole okresního přeboru skončil remízou. Ludslavice si připsaly poprvé plný bodový zisk. Záhlinice sahaly v Němčicích po bodu. Cennou výhru venku zaznamenaly Zdounky, a mají devět bodů. Vstřelené branky se v tomto kole nedočkal jen poslední Břest.

28.8.2007

Utkání okresního přeboru Admira Hulín - SkašticeFoto: DENÍK/Libor Kopčil

Ve šlágru kola padly v Hulíně čtyři góly v posledních deseti minutách

LUDSLAVICE – LUBNÁ 3:1 (2:0)

V prvním poločase mohli hosté vstřelit dvě branky, ale domácí podržel brankář Caletka. Ve druhém poločase domácí už jen udržovali své dvoubrankové vedení.

„Byl to zápas o našich neproměněných šancích. Kluci hráli dobře, jenže Ludslavice vytěžily z minima maximum. Bez gólu se fotbal hrát nedá. Domácí měli tři šance a dali tři góly. My jsme měli sedm vyložených šancí, a nedali jsme ani jednu. Proto je výsledek 3:1,“ vysvětlil asistent trenéra Lubné Bronislav Železník.

Branky: 33. Valčík, 45. Vlček, 77. Nevřala – 86. (pen.) Bačinský. Rozhodčí: Mucha. 120 diváků.
Ludslavice: Caletka – Hubáček, Hönig, Podola, J. Herodes, Kubeša, Nevřala, Vlček, Valčík, Skotek, Švach (Heryán, L. Herodes).
Lubná: Michalec – Běták, Valach, Chýla, Mynář, Rybenský, Haloda, Ančinec, Bačinský, Jirásek, Škrabal.

NĚMČICE – ZÁHLINICE 3:2 (1:1)

„Všichni nás před zápasem pasovali do role favorita, přesto jsem tušil, že nás čeká těžký zápas. Hosté překvapivě nehráli defenzivně a celý první poločas byl vyrovnaný. Dostali jsme se do vedení po krásné individuální akci Holého. Tentýž hráč mohl vedení pojistit, ale jeho střela těsně minula branku. Po jediné naší chybě hosté ze standardní situace těsně před přestávkou vyrovnali.

Po přestávce jsme oplatili stejnou mincí, a hned v první minutě jsme šli do vedení. Za tohoto stavu jsme hosty dostali pod tlak a Záhlinice podržel několika vynikajícími zákroky nejlepší hráč na hřišti Pospíšil. Zákonitě přišel trest – vyrovnání na 2:2. Nedali jsme pokutový kop, ale v 94. minutě rozhodl svým důrazem v pokutovém území Procházka. Pro diváky to bylo zajímavé utkání do poslední minuty. Hosté nezvládli závěr utkání a rozhodčí to neměl jednoduché. Branka v samotném závěru mrzí každého, Záhlinice odehrály kvalitní zápas,“ dodal trenér Němčic Václav Hůzl.

„Podali jsme zlepšený výkon. Což je velké pozitivum. Nebylo nám však přáno uhrát ani bod. Výkon rozhodčího v závěru utkání byl katastrofální. Byl dvanáctým hráčem domácích,“ zlobil se trenér Záhlinic Rudolf Zavadil.

Branky: 31. Holý, 46. Štěpánek, 94. L. Procházka – 45. Zapletalík, 56. Paštěka. Rozhodčí: Zavadil. 120 diváků.
Němčice: Glozyga – P. Procházka, Hůzl, Holý, Urban, T. Darebníček, R. Darebníček, Pospíšilík, Šenkyřík, Štěpánek, Zaoral (Cejpek, L. Procházka).
Záhlinice: Pospíšil – Vysloužil, Šustr, Rygál, Hrouza, Zapletalík, Lochman, Dosoudil, Burda, Paštěka, Kratochvíl (Ctiborek).

MRLÍNEK – KYSELOVICE 5:3 (2:0)

„Už v 10. minutě jsme vedli 2:0. Za tohoto stavu se musel víc snažit soupeř. Možná jsme trošku polevili a hosté získali územní převahu.
Po změně stran se nám podařilo přidat třetí branku. To už jsme přestali úplně hrát a soupeř snížil na 3:1. Naštěstí se nám podařilo korigovat na 4:1 z trestného kopu. Hosté snížili až na 4:3, ale podařilo se nám z dalšího trestného kopu potvrdit vítězství,“ řekl vedoucí mužstva Mrlínku Martin Kaďůrek.

„Zase jsme se dopustili individuálních chyb. Ve druhém poločase jsme začali hrát aktivněji a podařilo se nám snížit až na 4:3. Těsně před koncem rozhodli domácí střelou do šibenice z trestného kopu. Zase jsme zaspali začátek utkání. To je momentálně naše největší slabina,“ postěžoval si trenér Kyselovic Vít Říkovský.

Branky: 83. a 90. L. Podzemný, 8. Zicháček, 10. O. Podzemný, 46. J. Horák – 72. a 85. (pen.) Krčma, 87. Úlehla. Rozhodčí: Tříska. 100 diváků.
Mrlínek: Pořízka – Červík, Žaloudík, Kratochvíl, Šenovský, O. Podzemný, Mikeška, J. Horák, Adámek, Zicháček, L. Podzemný (Hačunda, Hlava, Janek).
Kyselovice: Molčík – Přikryl, R. Němec, M. Němec, F. Kroupa, Úlehla, Říkovský, Novotný, Křepelka, Zádrapa, Krčma (J. Kroupa, Sládeček).

ŽERANOVICE – CHVALČOV 2:1 (1:0)

„Vyhráli jsme 2:1, ale nebyl to divácky příliš atraktivní zápas. Spousta nepřesností na obou stranách. Naštěstí jsme o gól zvítězili a s tím můžeme být spokojeni. S předvedenou hrou ale rozhodně spokojen nejsem,“ podotkl trenér Žeranovic Karel Klimek.

„Vstoupili jsme do zápasu opatrně. Oba týmy se dobře znají a podle toho to vypadalo. Po náhodné akci a odraženém míči se domácím podařilo skórovat.
Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně. Začali jsme se víc tlačit dopředu a přicházely také šance. Bohužel jejich proměňování je naše bolest. Až z osmé šance jsme dali gól, ale to už bylo v nastaveném čase. Ještě předtím nám po hrubé chybě obrany opět utekl Klimek a zvýšil na 2:0. Jestli nebudeme proměňovat svoje šance, tak nemůžeme pomýšlet na výhru,“ dodal trenér Chvalčova Bohuslav Polášek.

Branky: 27. R. Sedláček, 88. K. Klimek – 93. Trňák. Rozhodčí: Hušek. 150 diváků.
Žeranovice: Uhlár – Mikáč, Smith, R. Smýkal, Hubík, R. Sedláček, Hrančík, Klimek, Kopřiva, P. Sedláček, Truhlář (Doležel, L. Kopřiva, Havelka).
Chvalčov: Dohnal – Trňák, Vaculík, Trnčák, Kubaník, Zicháček, Spiegl, Zmeškal, Chlápek, Talach, Kopeček (Šimčík).

PRUSINOVICE – ZDOUNKY 2:4 (2:2)

„Přestože za stavu 2:2 byl vyloučen hostující hráč, tak jsme nepochopitelně nedokázali proměňovat šance a ze standardní situace jsme dostali gól. Přitom jsem předpokládal, že budou Zdounky lepší. Výsledek však hovoří jednoznačně v jejich prospěch,“ řekl asistent trenéra Prusinovic Ondřej Němec.

„Když se venku vyhraje, tak panuje vždycky spokojenost. Myslím si, že to bylo vybojované vítězství. Snažili jsme se, i když jsme od 55. minuty hráli v deseti. V deseti jsme dokázali dát dva góly. V závěru jsme měli hodně štěstí. Domácí měli šance, které nedokázali proměnit,“ upozornil trenér Zdounek Ladislav Andrýsek.

Branky: 4. L. Utěkal, 32. Barot – 67. a 74. Navrátil, 30. Sedláček, 34. Buša. Červená karta: 58. Zanáška. Rozhodčí: Kurcik. 160 diváků.
Prusinovice: Doležel – Sklenář, Bartošek, Šiška, Utěkal, Barot, Kovařík (45. Hošťálek), Nevřala, Pumprla (75. Němec), Křepelka, Nedbal.
Zdounky: Rampas – Zanáška, Pektor (64. Bíbr), L. Buša, Havránek, Silný, Malát, Navrátil, Zajíček (89. Zapletal), Sedláček (92. Přibyl), P. Buša.

BŘEST – MARTINICE 0:4 (0:2)

„Až do trestného kopu v 18. minutě to byl vyrovnaný zápas. Skóre utkání otevřel perfektní střelou do šibenice Hošťálek. Po chybě brankáře zvýšil vedení hostů střelou do prázdné branky Šimčík. V poslední minutě prvního poločasu mohl snížit Fila, ale nedal ani do prázdné branky.

Ve druhém poločase to bylo na šance vyrovnané. Hosté ještě přidali dvě branky. Největší šanci měl opět Fila, který šel sám z poloviny hřiště na brankáře. Hosté byli sehranější a kombinačně lepší,“ uznal trenér Břestu Antonín Vymětal.

„Jsem rád, že mohl nastoupit zraněný Hošťálek. Prvním gólem nás posunul k vítězství. Začali jsme hrát ze zabezpečené obrany a postupem času jsme získávali převahu. Po první brance spadla z kluků nervozita a dalšími brankami jsme naše vedení zvýšili. Domácí jen odkopávali a my jsme se jejich hře přizpůsobili,“ dodal trenér Martinic Ladislav Fischer.

Branky: 28. a 76. Šimčík, 18. Hošťálek, 78. Kundera. Rozhodčí: Měrka. 120 diváků.
Břest: Hrdlička – Janoštík, Hudeček, Daněk, Koryčan, Motal (Beliančin), A. Zavadil (Chalany), L. Zavadil (Juračka), Fila, Zapletal.
Martinice: Jánoš – Pavelka, Kundera, Kosek, Hošťálek, Křižka, Gazdoš, Šimčík, Klhůfek, Daněk, Šiška (Zaoral, Pospíšil, Kutra).

ADMIRA HULÍN – SKAŠTICE 2:2 (0:0)

„Doplatili jsme na neproměněné šance v prvním poločase. Třicet minut se hrálo na polovině Skaštic, ale ani jedna ze tří tutovek gólem neskončila. Až v závěru poločasu měli hosté dva nebezpečné trestné kopy v podání Lehkoživa. Naštěstí je Nebuchla chytil.

Na začátku druhého poločasu jsme nedali další tutovku. V 79. minutě jsme chybovali v obraně a z brejku jsme dostali první gól. Naštěstí jsme stav během tří minut otočili. Namísto toho, abychom utkání dohráli na polovině soupeře, tak se před naší brankou nedohodl Mira Nedbal s gólmanem a Sehnal to trefil přímo z voleje do branky. Dobře pískal rozhodčí Veselý. Z výsledku jsme zklamaní,“ prohlásil trenér Admiry Pavel Vlha.

„Domácí vstoupili do utkání s velkou chutí po vítězství. Do dvacáté minuty byli aktivnější a vytvořili si územní převahu a také dvě gólové šance. V dalším průběhu se hra začala vyrovnávat a také naše mužstvo se začalo více prosazovat. Ve 40. minutě zahrával trestný kop Sedlák a míč mířící do šibenice domácí brankář bravurně vyrazil.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s lepším pohybem bez míče. Vytvořili jsme si také brankové příležitosti. V 79. minutě se nám podařila rychlá akce na jeden dotyk a dostali jsme se do vedení. Ovšem o dvě minuty později domácí vyrovnali. Rychlý sled branek pokračoval dál. Nejdříve dali vedoucí gól domácí a nám se podařilo v nastaveném čase srovnat gólem nejlepšího hráče Sehnala. Zápas skončil spravedlivou remízou,“ míní trenér Skaštic Ivo Frýdl.

Branky: 81. Štoll, 83. M. Simerský – 79. Frýdl, 94. Sehnal. Rozhodčí: Veselý. 150 diváků.
Admira: Nebuchla – Janda, P. Nedbal (42. Štoll), Jurášek, Kytlica (69. Horáček), Spáčil, R. Simerský, Goiš (82. Tabara), M. Simerský, Daněk, M. Nedbal.
Skaštice: Nevařil (73. Vrtěl) – Klammert, J. Motal, Sedlák, Sehnal, Lehkoživ, I. Frýdl, Bubla, Macho (89. Lutonský), M. Frýdl, Zavřel (95. L. Motal).

4 – Šimčík (Martinice), Štěpánek (Němčice)
3 – Hošťálek (Martinice), Jirásek (Lubná), Krčma (Kyselovice), Lehkoživ (Skaštice), Sedláček (Zdounky), Seibert (Kyselovice)
2 – Havránek (Zdounky), Horák (Mrlínek), Klimek (Žeranovice), Kopřiva (Žeranovice), Kratochvíl (Záhlinice), Macho (Skaštice).

VÍCE ZPRÁV Z REGIONU ČTĚTE ZDE

28.8.2007 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 20 000 Kč

Řidiči tahačů řidič C+E / ČR - Německo. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž , - jízdy v rámci ČR + Německo, řízení nákladního automobilu, - vyučení, ŘP C+E+ profesní průkaz podmínkou, praxe v řízení min. 1 rok, výhodou je znalost NJ, - PD Po-Pá - víkendy doma, firma nabízí příspěvek na stravu, HM + osobní ohodnocení, po zkušební době možnost navýšení HM, doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, - kontakt osobní nebo telefonický Po, Stř, Čt, Pá (8:00-12:00 hod., pan Kovář). Pracoviště: Alfred engelmann cz, spol. s r.o. - kroměříž, Kaplanova, č.p. 3000, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Martin Kovář, +420 608 460 575.

Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Ostatní úředníci 18 810 Kč

Ostatní úředníci jinde neuvedení Referent/ka stavebního úřadu. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18810 kč, mzda max. 28320 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Městského úřadu Koryčany - referent/ka stavebního úřadu - výkon agendy stavebního úřadu na úseku územního rozhodování a stavebního řádu, - Platová třída 10 (dle nař. vlády č. 341/2017 Sb.), platový stupeň dle délky praxe, osobní příplatek, Předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody, , - Požadavky pro vznik pracovního poměru:, vzdělání dle § 13a zák. č. 183/2008 Sb., o územním plánování a stavebního řádu (stavební zákon), ve znění pozdějších předpisů - vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a 2 roky praxe v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví, praxe ve správní činnosti na úseku územního plánování, územního rozhodování, stavebního úřadu a vyvlastňování výhodou, zkouška ZOZ úředníka ÚSC na úseku územního rozhodování a rozhodování na úseku stavebního úřadu a vyvlastnění výhodou (dle zák. č. 312/2002 Sb., § 21), zkouška ZOZ úředníka ÚSC na úseku územního plánování výhodou (dle zák. č. 312/2002 Sb., § 21), vysoké pracovní nasazení, samostatnost, přesnost, dodržování lhůt a termínů, komunikativnost, flexibilita, spolehlivost, ochota vzdělávat se, výborná znalost práce na PC, ŘP skupiny B podmínkou, , - Uchazeči předloží písemnou přihlášku, která musí obsahovat tyto náležitosti: jméno, příjmení a titul, datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu (včetně telefonního čísla), číslo občanského průkazu nebo číslo dokladu o povolení pobytu, jde-li o cizího státního občana, prohlášení o tom, že uchazeč splňuje požadavky uvedené v podmínkách výběrového řízení, datum a podpis, , - K přihlášce je nutno připojit tyto doklady:, životopis o dosavadních zaměstnáních a o odborných znalostech a dovednostech týkajících se uvedené oblasti, výpis z evidence Rejstříku trestů (originál) ne starší než 3 měsíce; u cizích státních příslušníků též obdobný doklad osvědčující bezúhonnost vydaný domovským státem; pokud takový doklad domovský stát nevydává, doloží se bezúhonnost čestným prohlášením, úředně ověřená kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, , - Přihlášky uchazeči doručí v uzavřených obálkách poštou nebo osobně na sekretariát Městského úřadu Koryčany, Náměstí 401, Koryčany nejpozději do 31. 8. 2018 do 14:00 hod. Na obálku je nutné napsat text "Výběrové řízení - referent OŽP-SÚ"., , Bližší informace: Ing. Lukáš Adamík - vedoucí Odboru životního prostředí - stavební úřad, tel.: 573 500 985, e-mail: adamik@korycany.cz, Bc. Ludmila Prokešová, DiS., - tajemník MěÚ, tel.: 573 500 982, e-mail: tajemnik@korycany.cz., Město Koryčany si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit nebo nevybrat žádného uchazeče.. Pracoviště: Město koryčany, Náměstí, č.p. 401, 768 05 Koryčany. Informace: Ludmila Prokešová, +420 573 500 982.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 500 Kč

Prodavači potravinářského zboží Prodavač/ka maso, uzeniny, lahůdky - KROMĚŘÍŽ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14500 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o řeznictví Procházka (PMU CZ, a. s.), v prostorách Penny Marketu ve městě KROMĚŘÍŽ. , , Pracovní náplň , • prodej masa , • příprava a prodej uzenin, lahůdek a pečiva , • manipulace se zbožím , , Požadujeme , • vyučení v oboru (prodavač nebo řezník) výhodou , • chuť do práce , • nezaučené zaučíme , , Nabízíme , • pracovní poměr na dobu neurčitou s pravidelně vyplácenou mzdou , • bonusy za plnění tržeb, zaměstnanecké nákupy, stravenky , • kreativní práci s lidmi s možností postupu , , V případě zájmu se v dopoledních hodinách zastavte přímo na prodejně, nebo svůj životopis zašlete na alehka@prochazka.cz.. Pracoviště: Pmu cz, a.s., pracoviště kroměříž, Albertova, č.p. 4018, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Adéla Lehká, +420 416 856 107.

Doprava a logistika - Doprava a logistika Skladník 18 000 Kč

Skladníci, obsluha manipulačních vozíků Skladník/ce. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - přejímání a výdej materiálu a zboží, kontrola dokumentů doprovázející zboží, ukládání, skladování a vydávání zboží, aktualizace údajů o skladování a zásobách, vedení záznamů o pohybu a přehled zásob, odvoz a dovoz materiálu do a z kooperací , - vyučení, odpovídající fyzický stav, znalost práce na PC, ŘP skupiny B, průkaz obsluhy vysokozdvižného vozíku, organizační schopnosti, orientace ve skladové problematice, praxe výhodou , - příspěvek na stravování, 13. plat, příspěvek na penzijní připojištění, - kontakt osobně na pracovišti Po-Pá (7:00 - 15:30 hod.) nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: motalik@lestet.cz. Pracoviště: Dr. schulze s.r.o., Hulínská, č.p. 1814, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marek Motalík, +420 602 555 642.

Fotbalisté třetiligové Kroměříže (ve žlutých dresech) porazili divizní Lanžhot 2:0 po prodloužení a postoupili do druhého kola MOL Cupu.
18

Kroměříž vydřela postup. Lanžhot srazila v prodloužení

I.A: Osvětimany překvapivě padly v Kvasicích, béčko Otrokovic schytalo příděl

Štěrba ze Sigmy před největším duelem kariéry: Čekáme jiný zápas než doma

/OD ZVLÁŠTNÍHO ZPRAVODAJE DENÍKU/ Ještě na jaře sledoval tažení olomouckých fotbalistů za pohárovou Evropou jen z lavičky. Navíc z té karvinské, kde obránce Jan Štěrba hostoval, ale kýženého herního vytížení se nedočkal. Dnes nastoupí v kazašském Almaty k jednomu z největších zápasů své dosavadní kariéry.

Favoritem Rusavské padesátky je Ital Johnny Cattaneo

V Hostýnských vrších se v sobotu pojede 15. ročník závodu horských kol FORCE Rusavská padesátka.