Nejlepší střelkyní ze všech okresních soutěží je Miroslava Šebestová, která nastupuje v týmu mladších žáků Slavkova pod Hostýnem. V letošní sezoně nastřílela už patnáct gólů.

Okresní přebor

Střelci

10 – M. Simerský (Admira)

6 – Hošťálek (Martinice) a Zmeškal (Chvalčov)

5 – Gerát (Prusinovice), Mišurec (Počenice), Gazdoš (Martinice), K. Klimek (Žeranovice), Lehkoživ (Skaštice), Macho (Skaštice) a Surý (Mrlínek)

Žluté karty

4 – Chorý (Skaštice) a Paštěka (Záhlinice)

3 – Heryán (Mrlínek), Šimčík (Martinice), Kroupa (Kyselovice), T. Sedlařík (Tučapy), Křepelka (Kyselovice), Adámek (Tučapy)

Červené karty

Žádný hráč okresního přeboru nebyl letos vyloučen dvakrát. Dva hříšníky mají Němčice, Kyselovice a Tučapy.

1 – Surý (Mrlínek), R. Pospíšilík (Němčice), Štěpánek (Němčice), Adámek (Tučapy), Hajdučko (Roštění), M. Nedbal (Admira), Přikryl (Kyselovice), R. Smýkal (Žeranovice), Klammert (Skaštice), Tabara (Záhlinice), Zádrapa (Kyselovice), Bartošek (Prusinovice), P. Truhlář (Tučapy)

Brankáři s čistým kontem

Trio gólmanů dokázalo letos udržet čisté konto dvakrát.

2 – Pořízka (Mrlínek), T. Jakubec (Chvalčov) a Jánoš (Martinice)

1 – Gába (Žeranovice), Chytil (Tučapy), Maceja (Zdounky), Zygar (Admira), Pospíšil (Martinice), Rampas (Zdounky) a Vymětal (Němčice)

Maximální neprůstřelnost

203 (aktuální neprůstřelnost – 2) Jánoš (Martinice)

192 (33) – Pořízka (Mrlínek)

190 (8) – Chytil (Tučapy)

175 (69) – Zygar (Admira)

141 (12) – Zapletal (Skaštice)

132 (84) – Gába (Žeranovice)

132 (51) – Pospíšil (Martinice)

129 (15) – Spiegl (Prusinovice)

120 (6) – T. Jakubec (Chvalčov)

120 (120) – Rampas (Zdounky)

III. třída, sk. A

Střelci

13 – Mišelnický (Pravčice)

9 – Martin Hradil (Kostelec u Hol.) a Topič (Rajnochovice)

7 – L. Kocman (Rusava B) a Plhal (Rymice)

6 – Koudelníček (Břest), Marek (Kostelec u Hol.), Menšík (Mysločovice B), Valčík (Ludslavice)

III. třída, sk. B

Střelci

11 – Jurásek (Lutopecny)

10 – Šprňa (Troubky)

8 – Hubr (Střílky)

6 – Babák (Dřínov) a Moravčík (Roštín)

Dorost, sk. A

Střelci

8 – Pumprla (Roštění)

7 – Zmeškal (Roštění) a Škrabana (Roštění)

6 – Flora (Roštění), Vaculík (Rusava) a Zbranek (Rusava)

5 – Holec (Mrlínek), Nevřala (Roštění), Strnad (Žalkovice) a Zapletal (Pravčice)

Dorost, sk. B

Střelci

10 – Krist (Lutopecny)

6 – Kroupa (Lubná)

4 – Ševčík (Lubná)

3 – Chalany (Lutopecny) a Jansta (Lutopecny)

2 – Doležel (Lutopecny), Dostálík (Zborovice), Dvořák (Šelešovice) a Sadil (Lutopecny)

Starší žáci, sk. A

Střelci

9 – Mádr (Němčice)

6 – Šimčík (Těšnovice)

4 – Štěpánek (Němčice)

3 – Brázdil (Těšnovice), Filipík (Němčice), Jančík (Mrlínek) a Lipenský (Bezměrov)

Starší žáci, sk. B

Střelci

9 – Vlček (Roštín)

7 – Jagoš (Roštín), Karola (Zborovice) a Sas (Dřínov)

6 – Kožík (Lutopecny), M. Slováček (Dřínov) a T. Slováček (Dřínov)

5 – Tesařík (Zborovice) a Židlík (Lutopecny)

Mladší žáci, sk. A

Střelci

15 – Šebestová (Slavkov p. H.)

13 – Dobroslávková (DFK Holešov) a Novák (Rymice)

9 – Daněk (Ludslavice)

7 – Krejčí (Prusinovice), Paštěka (Martinice) a Vojkůvka (Slavkov p. H.)

6 – Bezděčík (Martinice) a Kaňa (Rymice)

Mladší žáci, sk. B

Střelci

13 – Langer (Kojetín) a Miko (Kojetín)

9 – Železný (Žalkovice)

6 – Vymětal (Němčice)

5 – Kavan (Žalkovice) a Látal (Břest)

4 – Daniel (Kojetín), Ligač (Kojetín) a Žigmund (Kojetín)