Okresní přebor

Útočník Admiry Hulín Martin Simerský má skvělou produktivitu. V úvodních sedmi kolech nasázel soupeřům devět branek. O další gól ho připravil v úvodním kole rozhodčí, který označil za střelce branky Admiry v Žeranovicích Jana Horáčka.

Střelci

9 – M. Simerský (Admira)

6 – Hošťálek (Martinice) a Zmeškal (Chvalčov)

5 – Mišurec (Počenice), Gazdoš (Martinice) a Surý (Mrlínek)

Žluté karty

Mezi sběrateli karet se objevuje řada hráčů, kteří jsou oporami ve svých klubech.

4 – Chorý (Skaštice)

3 – Heryán (Mrlínek), Paštěka (Záhlinice), Šimčík (Martinice), Adámek (Tučapy) a Kroupa (Kyselovice)

Červené karty

Žádný hráč okresního přeboru nebyl letos vyloučen dvakrát. Dva hříšníky mají Němčice, Kyselovice a Tučapy.

1 – Surý (Mrlínek), R. Pospíšilík (Němčice), Štěpánek (Němčice), Adámek (Tučapy), Hajdučko (Roštění), M. Nedbal (Admira), Přikryl (Kyselovice), R. Smýkal (Žeranovice), Klammert (Skaštice), Tabara (Záhlinice), Zádrapa (Kyselovice), Bartošek (Prusinovice), P. Truhlář (Tučapy)

Brankáři s čistým kontem

Trio gólmanů dokázalo letos udržet čisté konto.

2 – Pořízka (Mrlínek), T. Jakubec (Chvalčov) a Jánoš (Martinice)

1 – Gába (Žeranovice), Chytil (Tučapy), Maceja (Zdounky), Pospíšil (Martinice), Zygar (Admira) a Rampas (Zdounky)

Maximální neprůstřelnost

Na čele v tabulce neprůstřelnosti se udržel Jánoš z Martinic, i když v posledních třech kolech nechytal.

203 (30 aktuální série) – Jánoš (Martinice)

192 (59) – Pořízka (Mrlínek)

190 (7) – Chytil (Tučapy)

154 (154) – Zygar (Admira)

141 (18) – Zapletal (Skaštice)

132 (7) – Gába (Žeranovice)

132 (51) – Pospíšil (Martinice)

120 (120) – Rampas (Zdounky)

115 (55) – Molčík (Kyselovice)

113 (7) – Maceja (Zdounky)

III. třída, sk. A

Střelci

13 – Mišelnický (Pravčice)

8 – Martin Hradil (Kostelec u Hol.)

7 – L. Kocman (Rusava B) a Topič (Rajnochovice)

6 – Koudelníček (Břest) a Plhal (Rymice)

5 – Hausknecht (Rymice), Mir. Hradil (Kostelec u Hol.), D. Marek (Kostelec u Hol.) a Valčík (Ludslavice)

III. třída, sk. B

Střelci

9 – Jurásek (Lutopecny) a Šprňa (Troubky)

8 – Hubr (Střílky)
6 – Moravčík ( Roštín)

5 – Avramov (Rataje), Babák (Dřínov), Doležal (Šelešovice), Navrátil (Kvasice B), Skácel (Lubná B) a Vacl (Rataje)

Dorost, sk. A

Střelci

8 – Pumprla (Roštění)

7 – Škrabana (Roštění)

6 – Flora (Roštění), Vaculík (Rusava) a Zbranek (Rusava)

5 – Strnad (Žalkovice) a Zapletal (Pravčice)

Dorost, sk. B

Střelci

7 – Krist (Lutopecny)

6 – Kroupa (Lubná)

4 – Ševčík (Lubná)

3 – Jansta (Lutopecny)

2 – Chalany (Lutopecny), Dostálík (Zborovice) a Dvořák (Šelešovice)

Starší žáci, sk. A

Střelci

6 – Mádr (Němčice)

5 – Šimčík (Těšnovice)

3 – Jančík (Mrlínek), Lipenský (Bezměrov) a Štěpánek (Němčice)

2 – Brázdil (Těšnovice) a Filipík (Němčice)

Starší žáci, sk. B

Střelci

7 – Jagoš (Roštín), Karola (Zborovice) a Vlček (Roštín)

6 – Kožík (Lutopecny)

5 – Tesařík (Zborovice)

4 – Hradil (Lutopecny), Králík (Zborovice), Sas (Dřínov), Šťastný (Zborovice) a Židlík (Lutopecny)

Mladší žáci, sk. A

Střelci

13 – Dobroslávková (DFK Holešov) a Šebestová (Slavkov p. H.)

10 – Novák (Rymice)

7 – Krejčí (Prusinovice) a Vojkůvka (Slavkov p. H.)

6 – Daněk (Ludslavice)

Mladší žáci, sk. B

Střelci

13 – Langer (Kojetín) a Miko (Kojetín)

7 – Železný (Žalkovice)

5 – Kavan (Žalkovice)

4 – Daniel (Kojetín), Ligač (Kojetín), Látal (Břest) a Žigmund (Kojetín)