Na málo vídanou shodu okolností doplatily mimo jiné i Míškovice, které po porážce s Fryštákem i po odehraných 12 kolech stále čekají na první podzimní vítězství.

Val. Bystřice - Podlesí 2:4 Bolf D., Vrábel - Blažek 2, Bína, Košut, Lhota u Vs. - Fr. Lhota 0:4 Fichtl 3, Kindl, Nedašov - Jablůnka 5:0 Fojtík A. 3, Šuráň P. 2, Hrachovec - Val. Polanka 2:0 Vrána, Varga, Poličná - Choryně 2:2 Kundrát 2 - Zavada, Tvrdoň, Hor. Lideč - Zašová 0:3 Bartošák 2, Trtík, Janová - Lidečko 2:3 Mišun, Měrka - Číž R., Kovačík, Janáč M.

TĚŠNOVICE KELČ 1:1 (1:1)

V prvním poločase se hrál výborný fotbal, obě mužstva dokazovala, že jsou právem na špici soutěže. Začátek vyšel lépe hostům, ale pozorná obrana Těšnovic nepovolila víc než několik nebezpečných centrů a závarů. Kelč se přesto dostala do vedení, nedůslednosti obránců využil Hlavica a po závaru před brankou prostřelil z blízka brankáře Juráně. Těšnovice se však hnaly za vyrovnáním. Ve 20. minutě ohrozil z trestného kopu hostujícího gólmana Buksa, ale vyrovnání přišlo až z kopačky Jiřího Bartůška, kterého výborně uvolnil Matuška. Druhý poločas se odehrával především mezi šestnáctkami, fotbalisté Kelče měli míč více na kopačkách, ovšem paradoxně mohli rozhodnout domácí. Malátovi chyběl v zakončení opravdu kousek, aby doťukl míč v šanci do prázdné branky.

Branky: Bartůšek J. - Hlavica. Rozhodčí: Daněk Benda, Dundová. Těšnovice: Juráň Janoštík (70. Novotný), Nehoda (35. Malát), Pluhař, Židlík, Bartůšek, Matuška, Suchánek, Bartůšek O., Buksa, Veselý. Kelč: Kubját Novák, Minář R., Pastrnek R., Pitrun, Machač L., Hlavica, Škařupa, Machač J., Minář P., Kulich. Střídali: Mareček, Pastrnek M.

KOSTELCE U HOLEŠOVA - TEČOVICE 0:2 (0:2)

O výsledku se prakticky rozhodlo již v prvním poločase, ve kterém hosté vstřelili obě branky utkání. Obě trefy si byly navíc velice podobné. Po chybách obrany se Vicher i Frkal ocitli sami tváří v tvář domácímu gólmanovi a své šance proměnili. Tečovice lépe kombinovaly a přihrávaly, zatímco Kostelci chyběla přesnost finálních přihrávek. Ve druhém poločase byla na domácích fotbalistech vidět snaha po zvratu v utkání, hra se začala čím dál víc odehrávat na polovině Tečovic a přibývalo brankových příležitostí. Všechny střelecké pokusy však končily nepřesným zakončením nebo v rukavicích vynikajícího Kristka.

Branky: Vicher, Frkal. Rozhodčí: Slavík - Tříska, Ragoš, 110 diváků. Kostelec u Hol.: Michalec - Zakopal, Zmeškal, Čuzy, Žůrek, Kovalda (65. Hradil M.), Marek, Odstrčilík, Hlobil, Chudárek (78. Odložilík), Gerát. Tečovice: Kristek - Balcárek, Mrázek, Družbík, Sedláček, Křen, Ondík, Frkal, Vicher, Ševčík (90. Utínek), Poulíček (85. Pala).

BŘEZNICE ZBOROVICE 2:3 (2:2)

Bojovné utkání, do kterého obě mužstva nastoupila vlivem zranění bez několika opor základních sestav začali lépe domácí. První ohrožení hostující obrany měl na svědomí agilní Šmigura, ale nedal. Zborovice se vymanily z počátečního tlaku a začaly být nebezpečné. V 10. minutě přišlo první důrazné varování v podobě nastřelené brankové konstrukce, za chvíli už hosté po pohledné kombinaci otevřeli skóre Vybíralem. Než se Březničtí vzpamatovali z inkasované branky, prohrávali už 0:2. Po téměř totožné akci znovu do prázdné branky doklepával míč Vybíral. Domácí se ale ani tak nevzdali a ve 20. minutě snížili Stuchlíkem po rychle rozehraném přímém kopu. Vyrovnání měl na svědomí Ambrož. V první šanci ještě hostujícího gólmana nepřekonal, ale v 39. minutě po kombinaci celého mužstva už mířil přesně. Začátek druhé půle jakoby Březničtí zaspali, soupeř měl více ze hry, což korunoval nakonec vítězným gólem v 51. minutě. Od tohoto momentu hra upadla do průměru. Největší šance domácích na vyrovnání promarnili Stuchlík s Noskem.

Branky: Stuchlík, Ambrož Vybíral 2, Krejčí. Rozhodčí: Michalec - Kop, Bočáň, 150 diváků. Březnice: Dyšlevský Gracl, Šmigura, Štěpáník, Adamík, Ambrož, Dostál, Stuchlík , Mikulášek, Hnátík, Mikulášek. Střídali: Teplý, Nosek. Zborovice: Chytrý Martíšek, Hanák, Vaňák, Maquette, Šumbera, Šprňa, Prachař, Vybíral, Krejčí, Hlaváč.

LUŽKOVICE - ZDOUNKY 2:0 (0:0)

Lužkovice ve snaze získat důležité body a důstojně se rozloučit v posledním podzimním domácím utkání se svými příznivci začaly náporem. První šanci už ve 2. minutě neproměnil Bařina. Zdounky si nadějnou příležitost vypracovaly v 17. minutě, ovšem Firych nastřelil jen břevno domácí branky. Aktivnější Lužkovice mohl poslat do vedení Jakub Ronza, ale po půlhodině hry osamocený před brankou mířil jen do náruče brankáře. Ve 34. minutě vyboxoval téměř jistý gól brankář Vala a totéž zopakoval pět minut před poločasem při zmatcích v domácí obraně. Po změně stran se fotbalisté Lužkovic ještě zlepšili a výsledkem byla první branka v 50. minutě, když střelu J. Ronzy vyrazil brankář hostů a hbitý Bařina dorazil z úhlu míč do sítě. Stejný hráč mohl zvýšit skóre v 63. minutě, ale z dobré pozice přestřelil. Také soupeř několikrát ohrozil branku domácích, ztroskotával však na pozorném brankáři Valovi. V 68. minutě pronikl středem domácí obrany Firych, ale jeho střela skončila na břevně. V 75. minutě kopal trestný kop J. Ronza a z pětadvaceti metrů trefil spojnici tyče a břevna. Druhou změnu skóre přinesla až 83. minuta. Po faulu na domácího útočníka byl odpískán trestný kop a zkušený Pastyřík střelou do šibenice pojistil domácím vítězství.

Branky: Bařina, Pastyřík. Rozhodčí: Ruman - Richter, Zelinka, 80 diváků. Lužkovice: Vala - Josefík, Čala, Albert, Langer, Samko, Šimera, Ronza T., Ronza J., Pastyřík, Bařina. Střídali: Gajdošík, Procházka, Brázdil. Zdounky: Maceja - Buša L., Havránek, Škvarlo, Pektor, Adamík, Koza, Krčmář, Navrátil, Firych, Daněk. Střídali: Rampas, Buša P., Jelínek.

MÍŠKOVICE - FRYŠTÁK 2:3 (0:1)

Ve vyrovnaném utkání, ve kterém nebyl znát propastný rozdíl v tabulce, byl v tomto kole nakonec šťastnější Fryšták. Nejprve však udeřili hosté, když v 18. minutě po centru z pravé strany dorazil míč do branky T. Chudý. Po změně stran přidaly na obrátkách Míškovice a hned po dvou minutách bylo vyrovnáno. Matulík střelou přeloboval brankáře. V 53. minutě však prošel obranou důrazný Lošťák a vrátil vedení na stranu Fryštáku. Deset minut před koncem zvýšil vedení hostů z pokutového kopu Lošťák, ale za další dvě minuty zahráli hosté v pokutovém území rukou a penaltu proměnil Matulík. Ve zdrcujícím závěrečném finiši ale domácí na vyrovnání nedosáhli.

Branky: Matulík 2 - Lošťák 2, T. Chudý. Rozhodčí: Zicháček - Dujíček, Fiala, 70 diváků. Míškovice: Mičuda - Hubáček, Mikala L., Prokop, Sieklik, Mikala D., Matulík, Skotek, Závrbský, Zapletalík, Herodes. Střídali: Bielík, Vaculík. Fryšták: Sychra - Kolář, Chudý D., Hrnčiřík, Křenek T., Hubáček, Lošťák, Krhůtek, Křenek P., Rudolf, Chudý T. Střídali: Bednařík, Petráš.

LOUKY - ADMIRA HULÍN 1:3 (1:1)

Louky začaly tradičním náporem ve snaze vstřelit co nejdříve gól. Útočníci Bořuta s Kostkou se od začátku po zdařilých kombinacích dostávali do šancí. Lekci z produktivity ale domácím dala Admira Hulín, když z první šance vstřelila gól. Simerský se vyhnul ofsajdové pasti a pohodlně skóroval. Ještě do přestávky však Louky vytěžily z tlaku vyrovnávací gól, v brankové příležitosti nejlépe zareagoval na odražený míč Bořuta. Jenomže hosté využili i druhou šanci, když nepokrytý Adamík převzal míč a z úhlu obstřelil gólmana. Zatímco domácí pokračovali v neproměňování šancí, Hulín po další chybě v obraně skóroval po centru potřetí. Tentokrát pohodlně hlavičkoval Šenkyřík a rozhodl o překvapivém zisku tří bodů pro Admiru.

Branky: Bořuta - Simerský M., Adamík, Šenkyřík. Rozhodčí: Zbranek, 100 diváků. Louky: Janča Hubík, Houfek, Běťák, Landt, Galandr, Štěpán, Štěpánek, Kostka, Michalovský, Bořuta. Střídali: Janků, Laciga, Lendler. Trenér: Machala. Admira Hulín: Hložek - Kubo, Jurášek, Adamkovič, Šenkyřík, Simerský R., Spáčil, Csomor (20. Adamík), Horáček (46. Polák), Timan, Simerský M. (Fišer). Trenér: Dorazín.

MALENOVICE - LUBNÁ 4:0 (3:0)

Malenovice nastoupily do utkání se silně omlazeným mužstvem, na místě stopera nastoupil teprve osmnáctiletý Marek Bartoň. Utkání poznamenala už 2. minuta, kdy se sám na branku řítil domácí kanonýr Petr Vichorec. Brankář Zavadil jej před vápnem fauloval, za což viděl od sudího červenou kartu, a do branky musel náhradník Blažek. Toho však domácí vůbec nešetřili a po čtvrthodině hry se krásnou trefou z kopačky Radima Střelce ujali vedení. Po půlhodině hry kopal trestný kop Petr Vichorec a bylo to 2:0 pro Malenovice. Za pět minut po krásném úniku Jana Bičana a nezištné přihrávce Petru Vichorcovi 3:0. Po změně stran Malenovice přitlačily soupeře před vlastní pokutové území a hosty několikrát podržel náhradní brankář Blažek. Nestačil jen na hlavičku Zdeňka Zimčíka, který stanovil konečný stav zápasu.

Branky: Vichorec 2, Střelec, Zimčík. Rozhodčí: Ondo, 100 diváků. Malenovice: Juráň - Bičan, Rosinec, Javorský, Střelec, Bartoň M., Dyšlevský, Vichorec, Šlachta, Struška, Zimčík. Střídali: Plachý, Zbranek, Piňos. Trenér: Malota. Lubná: Zavadil - Slováček, Piškula, Jirásek, Kadlčík, Ančinec, Haloda, Musil, Skácel, Bačinský, Žiak. Na střídání: Blažek, Valach, Piškula M., Dubina, Kroupa.
SKUPINA C

JALUBÍ - KUDLOVICE 2:2 (1:0)

V derby se hrál fotbal, který se musel líbit. Úvodní minuty patřily domácím, postupem času se však hra v poli vyrovnala. Poprvé se měnilo skóre až v poslední minutě prvního poločasu, kdy se z penalty trefil Dobiáš. Do druhého dějství vstoupili lépe hosté, kteří po dlouhém autu Blahy vyrovnali Hložným. Poté se hrál fotbal nahoru dolů. Deset minut před koncem zápasu přiblížil domácím tři body Botek, který vybídl ke skórování Gajdoruse 2:1. Z vedení se ovšem domácí neradovali dlouho, neboť chvíli nato vyrovnal na konečných 2:2 ze sporné penalty opět Hložný.

Branky: 45. z pen. Dobiáš, 81. Gajdorus 52. a 83. z pen. Hložný. Rozhodčí: Němec. Diváci: 200. Jalubí: Mlčák Jar. Kříž, Botek, Gajdorus, Bičánek, Dobiáš, Janeček, Jan Kříž, Ulman, Horák (69. Zapletal), K. Doseděl. Kudlovice: Tomaštík Kraváček, Chmelař, Bohun, Klajn, Maňásek, Mikulík (62. Vaculík), Hruška (87. Bělíček), P. Ježek, Blaha.

BOJKOVICE HAVŘICE 8:2 (5:1)

Do utkání vstoupili lépe hosté, když se v 6. minutě nádhernou střelou z přímého kopu levačkou přes zeď trefil Crla 0:1. S domácím mužstvem ale brzký inkasovaný gól neotřásl. Hned v 10. minutě pronikl po pravém křídle Jančovič a přihrávkou pod sebe vybídl ke skórování z malého vápna Vargu, který rozjel brankostroj. Brzy po něm otočil vývoj utkání ve prospěch Viktorky křížnou střelou Hladík a skóre začínalo narůstat. V prvním poločase se změnilo ještě třikrát. Nejprve předložil Vacula míč do vyložené pozice Jančovičovi, který vzápětí přetavil v další gól i Vargovu přihrávku. Účet první půle uzavřel houslemi nešťastnému gólmanu Kročilovi Varga 5:1. Těsně po obrátce byl navíc hostům po faulu na Kříže a druhé žluté kartě vyloučen Vrága a Havřičtí museli dohrávat ztracené utkání jen o deseti. Paradoxně se však ve velké šanci objevil Kadlčík, ani nadvakrát si ale s gólmanem Konečným neporadil. Po hodině hry tak po faulu na Hladíka zkompletoval z penalty hattrick Jančovič, krátce poté se do střelecké listiny zapsal i Salvet. Pak se malé radosti v podobě gólové hlavičky T. Rachůnka dočkali i hosté 7:2. Poslední slovo ale patřilo Bojkovicím, jejichž vysoké vítězství podtrhl po krásné kombinační akci Vaculy s Hladíkem Varga, který se tak stejně jako Jančovič mohl radovat z hattricku.

Branky: 10., 36. a 90. Varga, 26., 34. a 61. z pen. Jančovič, 18. Hladík, 69. Salvet 6. Crla, 86. T. Rachůnek. Rozhodčí: Vitásek. ČK: 48. Vrága (Havřice). Bojkovice: Konečný Br. Valíček, Spáčil, Salvet, Kříž (69. Miča) Hladík, Bartoš, Vacula, Floreš (18. Křižka) Jančovič (69. Kalina), Varga. Trenér: Polášek. Havřice: Kročil Řezníček, Slavíček, M. Rachůnek, Crla Maršálek, T. Rachůnek, Kadlčík, Šmotek (77. Rachůnek) Vrága, Masařík (66. Buráň). Trenér: Hlavín.

SUŠICE - OSVĚTIMANY 2:4 (2:1)

Od úvodních minut byli hosté fotbalovější, zatlačili domácí před jejich bránu, jenže bez gólového efektu. Sušice se poprvé osmělily v 7. minutě a po krásné přihrávce Švejčary hned skóroval Hastík. O deset minut později napřáhl z dvaceti metrů Šlechta, prostřelil osvětimanského Strýčka a domácí rázem vedli 2:0. Po chvilce postupoval sám na gólmana hostí Švejčara, ale ten jeho střelu zlikvidoval. Potvrdilo se otřepané Nedáš - dostaneš, když na jednobrankový rozdíl snížil Sokol. Povzbuzení hosté ve druhé půli ještě přidali a Sušicím balon příliš nepůjčovali. Vyrovnání se dočkali v 68. minutě po nenápadné střele Brhela. Domácím začaly ubývat síly, čehož Osvětimany využily a v 81. minutě Horák vstřelil vítězný gól. Konečnou podobu výsledku stanovil dvě minuty před koncem René Křemeček.

Branky: 7. Hastík, 17. Šlechta 26. Sokol, 68. Brhel, 81. Horák, 88. R. Křemeček. Rozhodčí: Řihák. ŽK: Pisklák, Švejčara, Kaštánek, Šlechta Trávníček. Diváci: 90. Sušice: Dúbrava Býček, Pisklák, Švejčara (83. Martin Mikulík), Kaštánek, Skopal, M. Hejda, Michal Mikulík (79. A. Hejda), Litoš, Hastík, Šlechta. Trenér: Pisklák. Osvětimany: Strýček (46. Brázdil) Zapletal, Březina (46. Sklenka), L. Křemeček, Drobil, R. Křemeček, Brhel, Trávníček, Horák, Sokol (75. Kolaja), Dobeš. Trenér: Penner.

FC KORYNA - ZLÁMANEC 2:2 (1:0)

Po úvodní opatrné čtvrthodině se osmělili domácí, z řady šancí se však ne a ne urodit. Pomohla jim až penalta, kterou rozhodčí Kotačka nařídil za ruku hostí v šestnáctce. Míč si postavil Miroslav Věžník a nedal Bočkovi šanci 1:0. Ve druhém poločase převzali otěže zápasu hosté, kteří přitlačili domácí k jejich šestnáctce. Vyrovnání zařídil ale až v 75. minutě dělovkou z přímého kopu Sadil. O chvíli později však domácí kopali druhý pokutový kop a Věžník se ani napodruhé nezmýlil 2:1. Zlámanečtí ovšem nesložili zbraně, a když domácí nedokázali své vedení potvrdit další brankou, Hubáček vyrovnal na konečných 2:2. V závěrečných minutách domácí sice ještě zabrali, nicméně hosté si už cenný bod nenechali utéct.

Branky: 36. a 78. obě z pen. M. Věžník 75. Sadil, 85. Hubáček. Rozhodčí: Kotačka. ŽK: Kroutilík Štefka. Diváci: 100. Koryna: Brázda M. Věžník, Mušálek (70. Jančík), J. Věžník, Petroš, Kroutilík, S. Koval, T. Daníček (23. Vybíral), K. Věžník, Šmela (82. Fila), Prokeš. Trenér: Věžník. Zlámanec: Boček Šuranský, Holoubek, Mimránek, Hubáček, Sadil, Němec, Řezníček (88. Koželuh), Šurmánek, Štefka, Smolka.

SLAVKOV - VIKTORIA OTROKOVICE B 1:0 (0:0)

V první pětačtyřicetiminutovce měli víc ze hry hosté, jenže ve vyložených šancích selhali nebo je vychytal Pochylý. Po přestávce za to Otrkovičtí zaplatili. Domácí vyrovnali hru a po hodině hry rozhodl o jejich vítězství Stojaspal, který poslal do sítě odražený balon.

Branky: 62. Stojaspal. Rozhodčí: Fabián. Slavkov: Pochylý Rožnovský, Stojaspal, Zimčík, Bahulík Omelka, Polášek, Švardala, Kostelník Zajíc (75. Lukaštík), Šimek. Trenér: Kopeček. V. Otrokovice B: Křížek Dorazil, Ševčík, Sedlář, Bača, Drozd, Gruber, Matoušek, Kozel, Šuranský, Mynarčík. Střídali: Slobodian, Volf. Trenér: Juráň.

ŠUMICE - STRÁNÍ 1:2 (1:1)

V úvodním dějství tahali za delší konec domácí, kteří se po brejku a Kunovského přesném zakončení dostali do vedení. Strání ale stačilo zareagovat ještě před přestávkou, kdy pěknou kombinační akci zakončil střelou z hranice šestnáctky Kolaja. Vyrovnávací gól hosty povzbudil a po obrátce měli více ze hry. Rozhodující branku vstřelil z přímého kopu Zmeko. V závěru bylo utkání hodně nervózní, rozhodčí Hrbáček ukázal tři červené karty.

Branky: 25. Kunovský 40. Kolaja, 63. Zmeko. Rozhodčí: Hrbáček. ČK: Šmíd Pomajbík, J. Popelka. Šumice: Janíček Gregor, Synčák, Kandrnál, Tlach Žampach, Šmíd, Polák, Kelíšek Lux, Kunovský. Střídali: Marek, Pilka. Strání: Děcký Zmeko, Janiga, Tóth, Frühauf, Kolaja, Vojtek, Zderčík, J. Popelka, Pomajbík, Bušo.

NEDAKONICE - ZLECHOV 4:0 (1:0)

Domácí derby jasně ovládli, Zlechov prakticky k ničemu nepustili. Střelecké kopačky obul Bartošík, který čistým hattrickem získal Nedakonicím vedení 3:0. Konečnou podobu výsledku dal Bilavčík.

Branky: Bartošík 3, Bilavčík. Nedakonice: Lašák Král (80. Hyrák), Čagánek, Stupka, Beránek, Šoustek, Bilavčík, Lukůvka, Sedlařík (50. Petek), Klečka (80. Duhajský), Bartošík. Trenér: Sklenář. Zlechov: Vendel Balíček, Kedra, Smolek, Machala, Matějka (65. Kalmus), T. Vaněk, Šebák, Kremr (85. Mazůrek), Jurášek (60. Kotek), Kowalík.