„Hrajeme teď dvakrát po sobě doma a z těchto zápasů potřebujeme získat co nejvíc bodů, abychom se odstřihli od našich konkurentů," plánuje nový kouč Hanácké Slavie.

Ještě hůře je však na tom poslední Hulín. Ten se představí v neděli dopoledne na hřišti béčka Baníku. „Tímto zápasem nám v podstatě začíná boj o záchranu. Naší výhodou je, že Rosice, Žďár či Zábřeh máme doma a v těchto zápasech musíme ukázat, zda na třetí ligu máme, či nikoliv," říká jednoznačně hulínský trenér Jindřich Lehkoživ.

Úplně v klidu nemůže být ani juniorka Zlína, byť ta už je asi z nejhoršího venku. V sobotu dopoledne ale zajíždí na stadion o postup bojujícího Frýdku-Místku, který doma dosud neprohrál. „Hráči Frýdku jsou hodně silní ve vzduchu, dorážejí všechny situace v šestnáctce a doma to platí dvojnásob. Musíme se na to dobře připravit," ví trenér mladých ševců Jaroslav Švach.

V neděli dopoledne se pak pokusí v tabulce sedmé béčko Slovácka po třech porážkách v řadě opět bodovat. V Kunovicích přivítá Uničov. „Chceme tuto sérii zastavit," potvrzuje kouč Jan Palinek.