MORKOVICE – PŘEROV 4:4 (2:3)

Fanoušek, který se zpozdil o čtvrthodinu, přišel hned o čtyři branky. Tak divoký byl nástup. Hned v první minutě šli po rohu do vedení hosté, ale Morkovice Hladkým vzápětí srovnaly, aby o chvíli později zajistil zvrat Huška. Hosté ale opět dokázali reagovat.

„Bylo na klucích znát, jak moc se chtějí rozloučit vítězstvím. Odehráli nejlepší utkání jara, jak nasazením, tak perfektní kombinací. Klobouk dolů před nimi," neskrýval nadšení kouč Morkovic Jiří Janecký.

Ještě do přestávky sice šli hosté do vedení, ale domácí po změně stran Huškem a Hladkým opět výsledek otočili. O dělbě bodů ale rozhodli Přerované v 69. minutě. „Ke konci si už každý hlídal bod, bylo to bez větších šancí," konstatoval kouč týmu, který ale v odvetné části dál čeká na výhru. Jen čtyři body za remízy na zvrat sestupu nestačily.

„Už konečně hrajeme v ideální sestavě a formě, naše hra má parametry divize, bohužel až na konci sezony," posteskl si Janecký, který by rád konečně vyhrál v sobotu v Lískovci. „Bylo by to pěkné loučení. Pokud udržíme sestavu, určitě se pokusíme o co nejrychlejší návrat," potvrdil trenér, který u týmu působí čtvrtou sezonu a dál u něj podle jeho slov zůstane.

Morkovice: Vrba – Havlík, Kapounek, Horňák, Šimoňuk – Koláček (38. Urubek), Valášek, Handl, Huška – Hladký (85. Oplt), Galetka (83. Zápařka). Trenér: J. Janecký.