FC Morkovice – DOSTA Bystrc 4:5 (3:1)

Morkovice: Veselý (46. Kundrát). – Vymazal, Zavadil, Přecechtěl, Jablunka, Petroš (70. Veselý), M. Hanák, Firych, Novoný, Kroutilík (40. Černý), Zdráhal. Rozhodčí Veselý.

V úvodu prvního poločasu trefil perfektně trestný kop Přecechtěl a Morkovice vedly 1:0. Druhá branka v síti soupeře padla po dlouhém autu Jablunky, na který si naběhl Firych a hlavou zvýšil na 2:0. Hosté po kombinaci na jeden dotek nedali Veselému šanci a snížili na 2:1. Přesně zahraný trestný kop Zavadila znamenal poločasové vedení Morkovic 3:1.

Druhý poločas začali lépe hosté, kteří během jedné minuty srovnali dvěma brankami. Jedna z nich byla z penalty na 3:3 po faulu brankáře na útočníka hostí. Do vedení 4:3 ještě dostal Morkovice M. Hanák, když z hranice šestnáctky prostřelil brankáře hostí. Úzký kádr, kdy musel ve druhém poločase v poli nastoupit i brankář Veselý, předvedl přes nepřítomnost Bleši, F. Hanáka a Škvarla dobrý výkon.

Fotbalovější hosté nakonec otočili výsledek zápasu ve svůj prospěch. Ve středu v 18.15 sehrají Morkovice na domácím hřišti přípravný zápas s SK Boršice.

Zimní turnaj ZT–E-on Morkovice – II. skupina

Drnovice – Litenčice 4:4

Litenčice proti favotitovi čtyřikrát vedly, ale nedotáhly svoje snažení do vítězného konce.

Branky Litenčic: F. Pátík 2, Rachtava, Šimčík.

Lutopecny – Chropyně dor. 4:4

Spravedlivá remíza.

Branky: Beňa 2, Binas, Krist – Vymětal 4.

Morkovice dor. – Pustiměř – nehráno

Hráči Pustiměře se k utkání nedostavili.

Koválovice – Koryčany dor. 4:1

Mladíci z Koryčan se většinou jen bránili. Na začátku druhého poločasu byl zápas pro průtrž mračen ukončen.

Vítězem turnaje se stalo družstvo FK Drnovice.