KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Morkovice – Brumov 2:1 Oplt, Hrstka – Janáč, J. Otrokovice – Malenovice 4:0 Krajča, Přikryl, Dovrtěl, Zapletal, Kunovice – Uh. Brod 2:1 Šimek, Obal – Nevařil, Vlachovice – Paseky Zlín 2:0 Hověžák D. 2, Dol. Němčí – FC Vsetín 2:2 Tinka, Škařupa – Trlica, Macek, 1. Valašský FC – Boršice 3:1 Fuksa, Pajer, Talpa – Náplava, Napajedla – Hulín 2:1 Strnad, Motal – Řezníček.
1. Kunovice 13 13 0 0 60:12 39
2. Vlachovice 13 9 1 3 41:28 28
3. Uh. Brod 13 8 3 2 39:18 27
4. J. Otrokovice 13 7 2 4 37:22 23
5. FC Vsetín 13 6 3 4 37:34 21
6. Napajedla 13 7 0 6 41:48 21
7. Paseky Zlín 13 6 2 5 33:24 20
8. Brumov 13 4 4 5 35:34 16
9. Dol. Němčí 13 4 2 7 35:44 14
10. Hulín 13 4 1 8 23:31 13
11. Morkovice 13 4 1 8 27:47 13
12. 1. Valašský FC 13 3 1 9 25:37 10
13. Malenovice 13 3 1 9 20:36 10
14. Boršice 13 2 1 10 18:56 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Lidečko – Holešov 3:0 Haboň 2, Františák V., Návojná – Val. Klobouky 2:1 Holba P. 2 – Sáblík M., Mladcová – Louky 0:0, Dol. Bečva – Hovězí nehl., Fr. Lhota – Štítná n. Vl. 1:1 Urubek – Šámal, Kelč – Vel. Karlovice 3:4 Dobeš 2, Novosad – Podešva, Mazáč, Frňka, Kamas.
1. Návojná 12 11 1 0 50:7 34
2. Mladcová 12 8 2 2 47:12 26
3. Štítná n. Vl. 12 6 3 3 30:17 21
4. Holešov 12 6 2 4 38:24 20
5. Val. Klobouky 12 6 1 5 23:23 19
6. Louky 12 5 3 4 29:34 18
7. Slavičín 12 5 1 6 19:31 16
8. Hovězí 11 5 0 6 28:20 15
9. Franc. Lhota 12 4 2 6 33:39 14
10. Lidečko 12 4 1 7 17:29 13
11. Dol. Bečva 11 4 0 7 17:47 12
12. Kelč 12 3 0 9 22:52 9
13. Vel. Karlovice 12 2 0 10 16:34 6

SKUPINA B: O. N. Ves – Luhačovice 2:7 Petratur 2 – Bartoš 2, Suchý P. 2, Coufalík, Bartek, Křenek, Uh. Ostroh – Chropyně 0:3 Macháček 2, Pešek, Kunovice B – Nedachlebice 1:2 Lysoněk – Fojtík, Janků, Zdounky – Kněžpole 1:2 Mingisultanov – Vyorávek, Slavík, Havřice – Nedakonice 2:1 Maršálek, Vida P. – Balíček, Újezdec – Bojkovice 1:7 Michalec – Kalina 2, Maštalíř, Prachař, Řezníček, Holík, vlastní, Strání – Koryčany 5:1 Grebík 4, Tomanec – Holacký.
1. Luhačovice 13 12 0 1 71:15 36
2. Bojkovice 13 10 1 2 67:14 31
3. Kněžpole 13 9 1 3 50:21 28
4. Chropyně 13 9 1 3 42:18 28
5. Koryčany 13 7 0 6 41:28 21
6. Strání 13 6 2 5 33:28 20
7. Kunovice B 13 6 1 6 44:24 19
8. Nedachlebice 13 5 1 7 37:38 16
9. Nedakonice 13 5 1 7 38:49 16
10. Zdounky 13 4 2 7 29:50 14
11. O. N. Ves 13 4 1 8 31:65 13
12. Havřice 13 4 0 9 13:58 12
13. Uh. Ostroh 13 2 3 8 17:35 9
14. Újezdec 13 0 2 11 11:81 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 5:1 Polách 2, Sucháček, Solař K., Bartozel – Křivánek, Vel. Karlovice – Slušovice 0:8 Adamuška 4, Žůrek 3, Vrága, Bystřice p. H. – Louky 0:5 Šíma 2, Sadil, Votava, Malhota, FC Vsetín – Poličná 2:1 Macek, Kovács – Trusina, 1. Valašský FC – Nedašov 6:0 Bolf J. 2, Pavlíček, Obdržálek, Plandor, Fryšara, Uh. Brod – Kunovice 1:1 Rezek J. – Špruda, Chropyně – J. Otrokovice 2:6 Berky 2 – Čada 2, Řiháček, Pavelka, Trvaj, Zahradník. Dohrávka1. kola: Kunovice – Chropyně 3:0 Pochylý, Vlk, Šmatelka.
1. Slušovice 13 11 1 1 58:9 34
2. Poličná 13 10 0 3 72:12 30
3. J. Otrokovice 13 9 2 2 82:16 29
4. Kunovice 13 9 1 3 51:17 28
5. 1. Valašský FC 13 9 0 4 54:15 27
6. FC Vsetín 13 7 2 4 35:27 23
7. Brumov 13 7 1 5 36:25 22
8. Louky 13 5 1 7 47:34 16
9. Chropyně 13 5 1 7 41:44 16
10. Nedašov 13 4 2 7 30:44 14
11. V. Otrokovice 13 3 2 8 37:63 11
12. Uh. Brod 13 2 3 8 36:40 9
13. Vel. Karlovice 13 1 0 12 11:110 3
14. Bystřice p. H. 13 1 0 12 10:144 3

MLADŠÍ: Brumov – V. Otrokovice 9:0 Šánek 4, Spáčil 3, Martinka, Vítek, Vel. Karlovice – Slušovice 0:7 Zbranek 2, Záhořák, 2, Novák 2, Tkadlec, Kolaja, Bystřice p. H. – Louky 1:6 Dostalík – Vyvlečka 2, Kuna 2, Vičánek, Zatloukal, FC Vsetín – Poličná 5:3 Zajíček 2, Dědič, Gerža, Řeřucha – Dubcová M. 2, Jiříček, 1. Valašský FC – Nedašov 6:0 Kučera 4, Galus 2, Uh. Brod – Kunovice 2:6 Červík, Valenta – Pešek 2, Hubál, Jurák, Ohnoutek, Lebánek, Chropyně – J. Otrokovice 1:10 Fridrich – Staněk 3, Zahradník 3, Rusek 3, Bršlica. Dohrávka 1. kola: Kunovice – Chropyně 8:0 Junák 3, Pešek 2, Hubál 2, Ohnoutek.
1. Brumov 13 13 0 0 154:15 39
2. FC Vsetín 13 10 1 2 97:36 31
3. Poličná 13 9 2 2 98:25 29
4. Slušovice 13 9 2 2 48:21 29
5. Louky 13 9 1 3 64:19 28
6. V. Otrokovice 13 7 1 5 46:40 22
7. Uh. Brod 13 6 2 5 63:55 20
8. Kunovice 13 5 4 4 45:35 19
9. 1. Valašský FC 13 5 0 8 40:65 15
10. Bystřice p. H. 13 4 0 9 59:68 12
11. J. Otrokovice 13 3 0 10 43:75 9
12. Nedašov 13 2 2 9 33:81 8
13. Vel. Karlovice 13 1 1 11 20:133 4
14. Chropyně 13 0 0 13 5:147 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Hulín 8:1 Kaňa 3,Řihák 3,Matuška, vlastní – Mimránek, Štítná n. Vl. – Hor. Bečva 1:3 Zvoníček O. – Opálka 2, Polách, Paseky Zlín – Slavičín 0:14 Kraus 5, Řepa V., Floreš, Řepa Vít., Čala 2, Švach 2, Suchánková, Hyžík, Juřinka – Vlachovice 2:0 Novák, Pořízka, Val. Klobouky – Fryšták 1:2 Svoboda – Gregor, Hřebačka.
1. Ratiboř 10 6 3 1 63:6 21
2. Hor. Bečva 10 6 3 1 44:11 21
3. Slavičín 10 6 2 2 35:10 20
4. Holešov 10 5 4 1 59:8 19
5. Juřinka 10 6 1 3 24:15 19
6. Fryšták 10 4 5 1 24:12 17
7. Vlachovice 10 5 1 4 28:24 16
8. Štítná n. Vl. 10 3 1 6 21:45 10
9. Hulín 10 3 0 7 18:50 9
10. Val. Klobouky 10 1 0 9 5:43 3
11. Paseky Zlín 10 0 0 10 2:99 0

SKUPINA B: Morkovice – 1. FC Slovácko C 2:3 Gříbek 2 – nehl., Uh. Ostroh – Strání 1:1 Vašek – Zlatý, Bojkovice – Hluk 9:0 Gago 4, Dubovský 3, Gorčík, Slavíček, Kvasice – Dol. Němčí 3:1 Pospíšil R. 3 – Juřenčák, St. Město – Boršice 6:0 Pantlík 2, Grebeň 2, Roubínek, Sobek, Napajedla – Koryčany 0:12 nehl. Dohrávka 10. kola: Dol. Němčí – Morkovice 3:0 Pastorek 2, Mulko.
1. Koryčany 12 11 0 1 95:18 33
2. Bojkovice 12 10 1 1 98:14 31
3. St. Město 12 8 0 4 48:34 24
4. 1. FC Slovácko C 12 7 2 3 28:20 23
5. Kvasice 12 7 0 5 42:35 21
6. Boršice 12 6 1 5 35:27 19
7. Hluk 12 6 0 6 37:32 18
8. Strání 12 5 3 4 31:32 18
9. Dol. Němčí 12 5 1 6 30:33 16
10. Morkovice 12 4 0 8 40:53 12
11. Uh. Ostroh 12 2 3 7 14:49 9
12. Napajedla 12 1 0 11 16:105 3
13. Nedakonice 12 0 1 11 8:70 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Hulín 8:0 Batoušek 3, Pastrnek 2,Karol 2, Barot, Štítná n. Vl. – Hor. Bečva 2:0 Zvoníček O., Malaník, Paseky Zlín – Slavičín 1:8 Čihánek – Blažek, Šebák 3, Ondruš 2, Řepa, Číž, Juřinka – Vlachovice 1:0 Koláček P., Val. Klobouky – Fryšták 2:5 Kopecký, Krůžela – Gálik 2, Okonkwo 2, Daněk.
1. Holešov 10 8 1 1 53:5 25
2. Slavičín 10 8 1 1 47:9 25
3. Juřinka 10 7 1 2 46:13 22
4. Ratiboř 10 6 2 2 38:24 20
5. Hor. Bečva 10 3 4 3 29:30 13
6. Štítná n. Vl. 10 3 3 4 17:29 12
7. Fryšták 10 3 1 6 21:39 10
8. Val. Klobouky 10 2 3 5 22:48 9
9. Vlachovice 10 2 1 7 14:30 7
10. Hulín 10 2 1 7 27:46 7
11. Paseky Zlín 10 2 0 8 19:60 6

SKUPINA B: Morkovice – 1. FC Slovácko C 1:5 Vymazal – Dohnálková 2, Divišová, Langrová 2, Uh. Ostroh – Strání 0:11 Hanák 3, Čaňo V. 2, Čaňo O. 2, Žajgla M., Vintr, Pavluš, Žajgla R., Bojkovice – Hluk 4:1 Pavlis 2, Martinec, Krpálek – Penk, Kvasice – Dol. Němčí 5:4 Kašík 2, Skácel, Večeřa, Samohýl M. – Horňák 3, Krhovský, St. Město – Boršice 11:0 Šabata 3, Vojtík 2, Jegla 2, Novák, Beneš, Kedra, Slováček., Napajedla – Koryčany 0:7 nehl. Dohrávka 10. kola: Dol. Němčí – Morkovice 9:0 Krhovský R. 3, Husman 2, Omelka 2, Krhovský Z., Mikulička.
1. St. Město 12 11 0 1 101:20 33
2. Bojkovice 12 11 0 1 89:17 33
3. Koryčany 12 9 0 3 70:20 27
4. Napajedla 12 9 0 3 53:27 27
5. Hluk 12 7 1 4 38:24 22
6. Strání 12 6 2 4 49:40 20
7. Kvasice 12 6 1 5 28:45 19
8. 1. FC Slovácko C 12 5 1 6 31:40 16
9. Nedakonice 12 4 1 7 51:38 13
10. Dol. Němčí 12 3 1 8 32:54 10
11. Uh. Ostroh 12 2 0 10 16:79 6
12. Morkovice 12 1 0 11 19:112 3
13. Boršice 12 0 1 11 19:80 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

Dohrávka 8. kola: Příluky – Spytihněv 1:11 Bartoň – Blahuš 6, Leone 3, Zbožínek, Hrdina. Dohrávka 9. kola: Dolní Lhota – Příluky 1:2 nehl.
1. Jaroslavice 8 7 0 1 29:16 21
2. Újezd 8 6 1 1 46:10 19
3. Spytihněv 8 6 0 2 40:15 18
4. Pozlovice 8 5 1 2 31:12 16
5. Příluky 8 4 0 4 15:42 12
6. Veselá 8 3 1 4 19:25 10
7. Biskupice 8 2 0 6 11:38 6
8. Dolní Lhota 8 1 1 6 15:30 4
9. Kostelec 8 0 0 8 14:32 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

11. kolo: Luhačovice – Štípa 10:0 Heckel 4, Daňo 2, Piják, Mejzlík, Vopatřil, Hoferek, Kašava – Malenovice 6:0 Kocourek 2, Kogler, Červenka V., Červenka P., Kaška, Újezd – Bratřejov 4:0 Častulík, Martínek, Zicha J., Kamenčák, SK Vizovice – Veselá 0:3 Žákovský 2, Knirsch, Spytihněv – Mladcová 0:2 Lebánek, Vlček, Tečovice – Březnice 5:1 Bártek 3, Trčala, Řiháček – Běhula. Dohrávka 9. kola: Luhačovice – Bratřejov 0:2 nehl.
1. Veselá 11 11 0 0 82:0 33
2. SK Vizovice 11 9 0 2 90:13 27
3. Mladcová 11 9 0 2 52:5 27
4. Újezd 11 7 1 3 36:21 22
5. Kašava 11 6 1 4 34:20 19
6. Bratřejov 11 5 1 5 53:37 16
7. Tečovice 11 4 2 5 34:41 14
8. Spytihněv 11 4 0 7 38:56 12
9. Malenovice 11 3 1 7 11:43 10
10. Luhačovice 11 2 1 8 21:54 7
11. Březnice 11 2 0 9 18:63 6
12. Štípa 11 0 1 10 6:122 1

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – Dohrávka 8. kola: Pohořelice – Ludkovice 0:0.
1. Pozlovice 10 9 1 0 63:6 28
2. Pohořelice 10 7 2 1 60:13 23
3. Jaroslavice 10 4 1 5 38:44 13
4. Ludkovice 10 4 1 5 21:28 13
5. Doubravy 10 3 1 6 17:43 10
6. Tlumačov 10 0 0 10 9:74 0

SKUPINA C – Dohrávka: Nevšová – Vysoké Pole 0:11 Řepa 4, Honek 3, Fojtů, Repatý, Milis, Stružka.
1. Bylnice 12 9 2 1 74:8 29
2. Vysoké Pole 12 8 2 2 79:7 26
3. Poteč 12 8 1 3 65:13 25
4. Dolní Lhota 12 6 2 4 61:16 20
5. Nedašova Lhota 12 5 1 6 60:37 16
6. Nevšová 12 2 0 10 34:131 6
7. Bohusl. n. Vl. 12 0 0 12 9:170 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

11. kolo: Kvasice – Rataje 12:0 (5:0), Pospíšil 6, Havlík 3, Fajgar, Slavík, Brázdil, Lutopecny – Zborovice 4:4 (2:2), Chalany 2, Košík 2 – Laube 2, D. Prachař, M. Prachař, Břest – Mrlínek 2:0 (1:0), Štauber, Látal.
1. Kvasice 9 8 0 1 63:6 24
2. Pravčice 9 8 0 1 58:9 24
3. Lutopecny 10 6 1 3 47:34 19
4. Zborovice 9 4 1 4 37:19 13
5. Břest 10 3 0 7 19:48 9
6. Mrlínek 9 2 0 7 13:43 6
7. Rataje 10 1 0 9 8:86 3

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA B – Dohrávka 8. kola: Zdounky – Zborovice 4:1, Judas 2, Lučan, Pospíšil – Lysák.
1. Dřínov 8 8 0 0 40:14 23
2. Zdounky 8 6 0 2 28:20 18
3. Křenovice 9 5 0 4 40:19 16
4. Lutopecny 8 4 0 4 19:21 12
5. Zborovice 9 4 0 5 26:29 12
6. Těšnovice 9 2 0 7 16:28 6
7. Bezměrov 9 1 0 8 3:41 3

1. KOLO: MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UHERSKÉ HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

2. kolo: Prakšice – Osvětimany nehl., Jarošov – Bánov 6:4 (5:2) Stojaspal 4, Jančík, Kryštof – Velecký 2, Horňák, Mahdal, Buchlovice – Staré Město 12:0 (5:0) Mikula 7, Belant 3, Novák 2, Březolupy – Hluk 4:2 (2:2) Čejka 2, Hoferek 2 – Vojtěšek, Dítko, Vlčnov – Nivnice 3:2 (1:2) Popelka 2, Fibichr – L.a R. Straňák, Šumice – Ostr. Lhota 4:2 (1:2) Salvet 2, Pančocha, Priessnitz – Fantura, Kopeček. 11. kolo: Bánov – Prakšice 6:3 (3:3), Velecký 4, Šupina, Mahdal – Gajdůšek, Zuček, vlastní.
1. Buchlovice 11 9 0 2 50:14 27
2. Vlčnov 11 9 0 2 48:21 27
3. Jarošov 11 8 0 3 47:21 24
4. Nivnice 11 7 0 4 50:29 21
5. Bánov 11 6 0 5 47:27 18
6. Březolupy 11 5 1 5 31:44 16
7. Šumice 11 5 0 6 30:42 15
8. Staré Město 11 5 0 6 27:39 15
9. Ostr. Lhota 11 4 1 6 32:21 13
10. Hluk 11 3 1 7 12:44 10
11. Prakšice 10 1 1 8 15:60 4
12. Osvětimany 10 1 0 9 12:39 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

1. kolo: Topolná – Babice 3:1 (1:1) Škrabal, Kanyza, Kostílek – Foltýn, Slavkov – Jankovice 2:1 (0:1) Zámečník, Mančík – M .Večeřa. 13. kolo: Babice – Korytná 1:2 (1:1) Horníček – Zámečník, Macíček, Hradčovice – Topolná 2:1 (2:1) Moštěk, Máčala – Zelinka.
1. Hradčovice 10 8 0 2 41:16 24
2. Jankovice 10 6 0 4 30:27 18
3. Slavkov 10 5 1 4 37:34 16
4. Topolná 10 3 2 5 21:27 11
5. Korytná 10 3 1 6 19:23 10
6. Babice 10 3 0 7 18:39 9

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 3. kolo: Mařatice – Bílovice 1:6 (0:2) Maršálek – Bajaja 2, Kučík, Fryš, Matějík, Hrňa.
1. Topolná 8 7 0 1 65:14 21
2. Mistřice 8 7 0 1 52:7 21
3. Kostelany n. M 8 5 1 2 51:20 16
4. Bílovice 8 4 1 3 33:26 13
5. Březolupy 8 4 0 4 28:17 12
6. Kněžpole 8 3 1 4 27:30 10
7. Popovice 8 2 2 4 17:36 8
8. Mařatice 8 1 1 6 11:67 4
9. Nedachlebice 8 0 0 8 4:71 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ – 6. kolo: Spytihněv – Hluk 1:14 Grebeníček – Martiš 5, Penk 3, Kremr 3, Frühauf 2, Pospíšek.
1. Nivnice 7 6 0 1 51:19 18
2. Hluk 7 5 1 1 46:22 16
3. Dolní Němčí 7 4 2 1 50:26 14
4. 1. FC Slovácko 7 4 2 1 34:22 14
5. Uh. Ostroh 6 2 0 4 29:36 6
6. Ostr. N. Ves 7 2 0 5 25:42 6
7. Vlčnov 6 1 1 4 24:38 4
8. Spytihněv 7 0 0 7 16:70 0

MLADŠÍ – 6. kolo: Spytihněv – Hluk 4:7 Zich 2, Nesázal 2 – Gál 3, M.Frühauf 2, P.Frühauf 2.
1. Ostr. N. Ves 7 6 1 0 71:19 19
2. Dolní Němčí 7 5 1 1 76:33 16
3. 1. FC Slovácko 7 4 2 1 59:25 14
4. Nivnice 7 4 0 3 54:44 12
5. Uh. Ostroh 6 2 1 3 36:33 7
6. Hluk 7 2 0 5 18:52 6
7. Vlčnov 6 1 0 5 16:76 3
8. Spytihněv 7 0 1 6 20:68 1