KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov – Napajedla 5:3 Vašička 4, Pagáč – Sedlář 2, Brázdil, Hulín – 1. Valašský FC 2:1 Motal, Strnad – Horváth, Boršice – Dol. Němčí 1:4 Bernatík – Škařupa 2, Smetana, Světinský, FC Vsetín – Vlachovice nehl., Paseky Zlín – Kunovice 2:3 Doboš 2 – Mařák 2, Raichel, Uh. Brod – J. Otrokovice 1:0 Odstrčil M., Malenovice – Morkovice 3:0 Kotík, Bartoň D. 2.
1. Kunovice 12 12 0 0 58:11 36
2. Uh. Brod 12 8 3 1 38:16 27
3. Vlachovice 11 7 1 3 34:26 22
4. J. Otrokovice 12 6 2 4 33:22 20
5. Paseky Zlín 12 6 2 4 33:22 20
6. FC Vsetín 11 6 2 3 33:27 20
7. Napajedla 12 6 0 6 39:47 18
8. Brumov 12 4 4 4 34:32 16
9. Hulín 12 4 1 7 22:29 13
10. Dol. Němčí 12 4 1 7 33:42 13
11. Malenovice 12 3 1 8 20:32 10
12. Morkovice 12 3 1 8 25:46 10
13. 1. Valašský FC 12 2 1 9 22:36 7
14. Boršice 12 2 1 9 17:53 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Holešov – Kelč 10:1 Kojecký 2, Janalík 2, Kováč 2, Kopřiva, Plachý, Chovanec, Vedra, Vel. Karlovice – Fr. Lhota 2:1 Frňka 2 – Chmela, Štítná n. Vl. – Slavičín 7:1 Šanta, Chovančík, Pukýš D., Liška, Hrnčiřík V., Hnaníček M. 2 – Röder, Hovězí – Mladcová 2:3 Růžička 2 – Paták, Venený M., vlastní, Louky – Návojná 0:7 Šánek 3, Lorenc 2, Marek, Surý, Val. Klobouky – Lidečko 4:3 Vlček 2, Pechanec, Nedavaška – Kovařík, Františák, Číž.
1. Návojná 11 10 1 0 48:6 31
2. Mladcová 11 8 1 2 47:12 25
3. Holešov 11 6 2 3 38:21 20
4. Štítná n. Vl. 11 6 2 3 29:16 20
5. Val. Klobouky 11 6 1 4 22:21 19
6. Louky 11 5 2 4 29:34 17
7. Slavičín 12 5 1 6 19:31 16
8. Hovězí 11 5 0 6 28:20 15
9. Franc. Lhota 11 4 1 6 32:38 13
10. Dol. Bečva 11 4 0 7 17:47 12
11. Lidečko 11 3 1 7 14:29 10
12. Kelč 11 3 0 8 19:48 9
13. Vel. Karlovice 11 1 0 10 12:31 3

SKUPINA B: Luhačovice – Strání 7:1 Křenek 2, Bartoš, Stolařík, 2, Šerý, Záhorovský – Tomanec, Koryčany – Újezdec 5:0 Kutálek 2, Silný, Zabloudil, Zelenka, Bojkovice – Havřice 10:0 Holík 3, Gago 2, Kalina, Křižka, Prachař, Nedakonice – Zdounky 2:4 Veclr, Hyrák – Mozga, Poledňák, Mingisultanov, Žurman, Kněžpole – Kunovice B 2:0 Staroba, Ondica, Nedachlebice – Uh. Ostroh 2:1 Marášek, Pospíšil – Galuška, Chropyně – O. N. Ves 3:1 Macháček 2, Pešek – Pavlas.
1. Luhačovice 12 11 0 1 64:13 33
2. Bojkovice 12 9 1 2 60:13 28
3. Kněžpole 12 8 1 3 48:20 25
4. Chropyně 12 8 1 3 39:18 25
5. Koryčany 12 7 0 5 40:23 21
6. Kunovice B 12 6 1 5 43:22 19
7. Strání 12 5 2 5 28:27 17
8. Nedakonice 12 5 1 6 37:47 16
9. Zdounky 12 4 2 6 28:48 14
10. Nedachlebice 12 4 1 7 35:37 13
11. O. N. Ves 12 4 1 7 29:58 13
12. Uh. Ostroh 12 2 3 7 17:32 9
13. Havřice 12 3 0 9 11:57 9
14. Újezdec 12 0 2 10 10:74 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Chropyně 2:5 Křivánek, Bína – Podaný 2, Drechsler, Ležák, Zajíček, J. Otrokovice – Uh. Brod 6:1 Trvaj 4, Pavelka, Řiháček – Michalec, Kunovice – 1. Valašský FC 3:2 Vlk 2, Kaňovský – Fiurášek, Mičkal, Nedašov – FC Vsetín 1:3 Švach – Vychopeň 2, Smilek, Poličná – Bystřice p. H. 24:0 Roupec 8, Szabo 6, Kelnar 5, Kapusta 2, Kolčák, Trusina, Borák, Louky – Vel. Karlovice 9:1 Votava 3, Malota 2, Laciga 2, Pavelka, Sadil, – Korabík, Slušovice – Brumov 3:0 Žůrek, Klečka, Adamuška.
1. Slušovice 12 10 1 1 50:9 31
2. Poličná 12 10 0 2 71:10 30
3. J. Otrokovice 12 8 2 2 76:14 26
4. 1. Valašský FC 12 8 0 4 48:15 24
5. Kunovice 11 8 0 3 47:16 24
6. FC Vsetín 12 6 2 4 33:26 20
7. Brumov 12 6 1 5 31:24 19
8. Chropyně 11 5 1 5 39:35 16
9. Nedašov 12 4 2 6 30:38 14
10. Louky 12 4 1 7 42:34 13
11. V. Otrokovice 12 3 2 7 36:58 11
12. Uh. Brod 12 2 2 8 35:39 8
13. Vel. Karlovice 12 1 0 11 11:102 3
14. Bystřice p. H. 12 1 0 11 10:139 3

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Chropyně 9:0 Hrnčiřík 3, Zbranek, Vančík, Šarkány, Drábek, Januška 2, J. Otrokovice – Uh. Brod 0:5 Liška 2, Zajda, Konečný, Červík, Kunovice – 1. Valašský FC 8:1 Junák 2, Hubál 2, Pešek 2, Lebánek, Vyoral- Kovář, Nedašov – FC Vsetín 0:11 Jakeš, Dědič 3, Perucha 3, Kupčík, Škrla, Kolář, Matyáš, Poličná – Bystřice p. H. 3:1 Dubcová K. a M., Jiříček – Machala, Louky – Vel. Karlovice 12:0, Křek 4, Vičánek 3,Mikš 2,Kuna 2, Zatloukal, Slušovice – Brumov 1:2 Novák – Vlček, Martinka.
1. Brumov 12 12 0 0 145:15 36
2. Poličná 12 9 2 1 95:20 29
3. FC Vsetín 12 9 1 2 92:33 28
4. Slušovice 12 8 2 2 41:21 26
5. Louky 12 8 1 3 58:18 25
6. V. Otrokovice 12 7 1 4 46:31 22
7. Uh. Brod 12 6 2 4 61:49 20
8. Kunovice 11 3 4 4 31:33 13
9. Bystřice p. H. 12 4 0 8 58:62 12
10. 1. Valašský FC 12 4 0 8 34:65 12
11. Nedašov 12 2 2 8 33:75 8
12. J. Otrokovice 12 2 0 10 33:74 6
13. Vel. Karlovice 12 1 1 10 20:126 4
14. Chropyně 11 0 0 11 4:129 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Holešov 0:6 Káňa 2, Zajác, Nevřala, Šuba, Javora, Fryšták – Juřinka 2:1 Staněk, Marčík – Nejedlý, Vlachovice – Paseky Zlín 12:0 Pekárek 3, Hlavica 2, Trčka M 3, Rak, Vizvári, Krahula, Horáček, Slavičín – Ratiboř 1:0 Řepa V., Hor. Bečva – Hulín 9:2 Opálka 4, Bill 3, Jalůvka 2 – Mimránek, Hrdlička.
1. Ratiboř 10 6 3 1 63:6 21
2. Hor. Bečva 9 5 3 1 41:10 18
3. Slavičín 9 5 2 2 21:10 17
4. Holešov 9 4 4 1 51:7 16
5. Juřinka 9 5 1 3 22:15 16
6. Vlachovice 9 5 1 3 28:22 16
7. Fryšták 9 3 5 1 22:11 14
8. Štítná n. Vl. 9 3 1 5 20:42 10
9. Hulín 9 3 0 6 17:42 9
10. Val. Klobouky 9 1 0 8 4:41 3
11. Paseky Zlín 9 0 0 9 2:85 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko C – Napajedla 5:0 Psotková 2, Tomšejová 2, Janíková, Koryčany – St. Město 13:0 Hanák 9, Gajdoš, Barták, M. Hubr, Majerich, Boršice – Nedakonice 5:1 Raštica 3, Bartošík, Krátký – Stašek, Dol. Němčí – Bojkovice 1:10 Mulko – Gago 8, Dubovský 2, Hluk – Uh. Ostroh 2:0 Vozár, Kuřina, Strání – Morkovice 5:2 Bruštík 3, Zlatý 2 – Hříbek, Hrnčíř.
1. Koryčany 11 10 0 1 83:18 30
2. Bojkovice 11 9 1 1 89:14 28
3. St. Město 11 7 0 4 42:34 21
4. 1. FC Slovácko C 11 6 2 3 25:18 20
5. Boršice 11 6 1 4 35:21 19
6. Hluk 11 6 0 5 37:23 18
7. Kvasice 11 6 0 5 39:34 18
8. Strání 11 5 2 4 30:31 17
9. Dol. Němčí 10 4 1 5 26:30 13
10. Morkovice 10 4 0 6 38:47 12
11. Uh. Ostroh 11 2 2 7 13:48 8
12. Napajedla 11 1 0 10 16:93 3
13. Nedakonice 12 0 1 11 8:70 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Holešov 0:8 Bartůšek 4, Karol 2, Pastrnek, Italčík, Fryšták – Juřinka 1:7 Daněk – Pernický 2, Blaťák 2, Marek, Jaroň, Plesník, Vlachovice – Paseky Zlín 2:1 Hrbáček, Stružka – Čihánek, Slavičín – Ratiboř 0:1 Daňa, Hor. Bečva – Hulín 5:2 Řezáč 3, Juroška 2 – Kotalík, Vlach.
1. Holešov 9 7 1 1 45:5 22
2. Slavičín 9 7 1 1 39:8 22
3. Ratiboř 10 6 2 2 38:24 20
4. Juřinka 9 6 1 2 45:13 19
5. Hor. Bečva 9 3 4 2 29:28 13
6. Štítná n. Vl. 9 2 3 4 15:29 9
7. Val. Klobouky 9 2 3 4 20:43 9
8. Hulín 9 2 1 6 27:38 7
9. Vlachovice 9 2 1 6 14:29 7
10. Fryšták 9 2 1 6 16:37 7
11. Paseky Zlín 9 2 0 7 18:52 6

SKUPINA B: 1. FC Slovácko C – Napajedla 2:3 Vojtková 2 – Srnec, Kašík, Machač, Koryčany – St. Město 3:8 Barták, Káňa 2 – Šabata 5, Jegla, Slováček, Vanda, Boršice – Nedakonice 2:7 Dvořák, Ludvíček – Novotný 2, Sluka, Bánovský M., Andrýsek, Měšťánek, Kedra, Dol. Němčí – Bojkovice 0:6 Hřib 2, Kolínek, Vápeník, Krpálek, Pavlis, Hluk – Uh. Ostroh 3:0 kont. (hosté nenastoupili), Strání – Morkovice 6:1 Hanák 3, Čaňo V., Vintr, Žajgla M. – Drábek.
1. St. Město 11 10 0 1 90:20 30
2. Bojkovice 11 10 0 1 85:16 30
3. Napajedla 11 9 0 2 53:20 27
4. Koryčany 11 8 0 3 63:20 24
5. Hluk 11 7 1 3 37:20 22
6. Strání 11 5 2 4 38:40 17
7. Kvasice 11 5 1 5 23:41 16
8. Nedakonice 12 4 1 7 51:38 13
9. 1. FC Slovácko C 11 4 1 6 26:39 13
10. Dol. Němčí 10 2 1 7 19:49 7
11. Uh. Ostroh 11 2 0 9 16:68 6
12. Morkovice 10 1 0 9 18:98 3
13. Boršice 11 0 1 10 19:69 1