MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Brumov – Uh. Brod 5:4 (0:3), 48., 53. Mana, 69. Vaculín, 88. Pecha, 92. Zvoníček – 8. Josefík, 27., 39. Rezek, 64. Josefík, Hluk – Louky 4:2 (2:0), 11. Kužela, 45. Vozár, 82. Nguntual, 90. Sagula – 49. Kašný, 64. Kuna, Luhačovice – Slušovice 2:5 (2:1), 41. Daňo, 43. Žebráček – 11., 54. Kvasnica, 55. Zbranek, 57., 60. Kvasnica, Rožnov p. R. – Slavičín 3:2 p. (0:1), 58., 92. Zetek – 12. Šebák, 86. Miklas, Napajedla – Kunovice 0:2 (0:1), 13. Otáhal, 68. Rozhon, Štítná n. Vl. – Baťov 2:5 (2:1), 23. Zvoníček, 41. Malaník – 31. Štefka, 57. Zikmund, 59. Večeřa, 67. Zahradník, 86. Večeřa, Bojkovice – Holešov 4:1 (3:0), 3., 17. Pavlis, 37. Stružka, 51. Vápeník – 83. Heryán.

1. Slušovice 6 5 0 1 17:7 14 1 0
2. Hluk 5 4 0 1 26:7 12 0 0
3. Kunovice 6 4 0 2 10:2 12 0 0
4. Uh. Brod 6 4 0 2 16:11 12 0 0
5. Brumov 6 4 0 2 13:14 12 0 0
6. Napajedla 6 4 0 2 11:10 11 1 0
7. Bojkovice 6 3 0 3 18:16 10 0 1
8. Baťov 6 3 0 3 10:9 10 0 1
9. Štítná n. Vl. 6 2 0 4 11:14 6 0 0
10. Luhačovice 6 2 0 4 16:23 6 0 0
11. Holešov 6 2 0 4 12:25 6 0 0
12. Rožnov p. R. 5 2 0 3 9:12 5 1 0
13. Slavičín 6 1 0 5 6:18 4 0 1
14. Louky 6 1 0 5 10:17 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Dolní Lhota – Lidečko 4:3 (3:3), 3., 24. Kúdela, 45. Macík, 50. Kúdela – 22. Janáč, 29. Číž (pen.), 39. Gargulák, Vel. Karlovice – Fryšták 2:3 p. (1:1), 18. Jurajda, 72. Maček (vl.) – 26., 58. Staněk, Mladcová – Újezd 4:1 (3:1), 22. Strnad, 34., 45. Kaláč, 72. Blažek – 39. Fusek, Bylnice – Břest 2:1 p. (1:0), 7. Lukáč (pen.) – 87. Látal, Vlachovice – Val. Klobouky 1:9 (0:5), 83. Jemelka – 5., 26. Obadal, 7., 22. Mikulčík, 43. Naňák, 53. Mana, 60., 63. Dynka, 75. Masař, Lužkovice – Chropyně 12:1 (7:1), 6. Okál, 15. Beneš (pen.), 32. Böhm, 34. Peštuka, 38. Novotný, 43. Dominik, 45. Novotný, 56. Böhm, 59., 70. Hejtmánek, 82. Pšeja, 85. Hejtmánek – 26. Poledňák.

1. Lužkovice 6 5 0 1 30:4 16 0 1
2. Vigantice 5 5 0 0 19:3 15 0 0
3. Bylnice 6 5 0 1 19:10 13 2 0
4. Mladcová 6 4 0 2 19:11 12 0 0
5. Val. Klobouky 6 3 0 3 26:14 9 0 0
6. Dolní Lhota 5 3 0 2 12:12 9 0 0
7. Fryšták 5 3 0 2 12:12 9 1 1
8. Břest 5 2 0 3 10:10 7 0 1
9. Újezd 5 2 0 3 11:13 6 0 0
10. Lidečko 5 2 0 3 9:19 4 2 0
11. Vel. Karlovice 6 0 0 6 10:21 3 0 3
12. Chropyně 5 1 0 4 9:32 2 1 0
13. Vlachovice 5 0 0 5 3:28 0 0 0

SKUPINA B: Hulín – Dolní Němčí 10:1 (4:0), 4., 8. Hrdlička, 10. Stratil, 20. Uličný, 50., 54., 66., 75. Stratil, 77., 82. Navrátil – 83. Nemrava, Strání – Prakšice 4:1 (3:1), 5. Žajgla, 13. Zámečník, 20. Čaňo (pen.), 68. Kolaja – 10. Jahoda, Koryčany – Nedakonice 1:2 p. (0:1), 59. Hubr – 34. Andrýsek, Kněžpole – Nivnice 3:1 p. (1:1), 42. Maršálek (pen.), 0. Janků (pen.) – 6. Bartoš, Jarošov – Morkovice 1:0 (1:0), 29. Běťák, Kvasice – Staré Město 0:1 (0:0), 75. Sonntag, Nedachlebice – Újezdec 1:4 (1:3), 2. Kaňa – 15. Kelíšek, 30., 34. Lekeš, 89. Hlinský (pen.).

1. Hulín 6 6 0 0 42:3 18 0 0
2. Staré Město 6 6 0 0 20:8 17 1 0
3. Strání 6 5 0 1 15:12 15 0 0
4. Jarošov 6 5 0 1 10:5 14 1 0
5. Kvasice 7 3 1 3 20:9 11 0 1
6. Kněžpole 6 4 0 3 8:12 11 1 0
7. Koryčany 6 3 0 3 18:10 10 0 1
8. Prakšice 6 3 0 3 18:14 10 0 1
9. Újezdec 6 2 0 4 14:18 6 0 0
10. Dolní Němčí 6 2 0 4 10:25 6 0 0
11. Nivnice 6 1 0 6 10:20 5 0 2
12. Nedakonice 6 2 0 4 8:21 4 2 0
13. Morkovice 6 1 0 5 13:27 3 0 0
14. Nedachlebice 7 0 1 6 4:26 1 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – Baťov 9:2 (4:0), 6. Kadlec (vl.), 12., 18., 24. Matejkovič, 37. Červenka, 48. Kroupa, 49. Matejkovič, 56. Kroupa, 64. Marovič – 60. Kampf, 66. Kozubík, Rožnov p. R. – Zlín B 4:1 (3:1), 2., 4., 10. Válek, 53. Porubský – 31. Hamrlík, V. Otrokovice – Brumov 4:1 (3:0), 11. Daniel, 18., 32., 42. Kraváček – 63. Pešout, Slavičín – Louky 3:1 (1:0), 29. Švach, 46. Fiodor, 51. Melichařík – 56. Zuzaník, Holešov – Uh. Brod 0:1 p., Vsetín – Štítná n. Vl. 0:1 p.

1. Kunovice 4 4 0 0 27:2 12 0 0
2. Slavičín 4 4 0 0 17:3 12 0 0
3. Vsetín 4 3 0 1 26:5 9 1 1
4. Štítná n.Vl. 4 3 0 1 6:4 8 1 0
5. V. Otrokovice 4 2 0 2 8:8 7 0 1
6. Louky 3 2 0 1 11:6 5 1 0
7. Holešov 4 1 0 3 2:4 4 1 2
8. Rožnov p. R. 4 1 0 3 4:8 3 0 0
9. Baťov 3 1 0 2 8:15 3 0 0
10. Brumov 4 1 0 3 3:24 3 0 0
11. Uh. Brod 4 1 0 3 5:22 2 1 0
12. Zlín B 4 0 0 4 4:20 1 0 1

MLADŠÍ:

Rožnov pR – Zlín B 8:6 (3:4), 3. Sladovník, 11. Svoboda, 17. Kubáň, 34. Sladovník, 36. Dořičák, 41. Sladovník, 44. Kocián, 58. Kubáň – 2., 23., 27. Slouk, 30. Vodica, 60. Slouk, 32. Murka, Kunovice – Baťov 0:7 (0:3), 14. Mazáč, 15. Tvrdoň (vl.), 30. Chytil, 33. Vyvlečka, 36., 37. Chytil, 60. Križan, Slavičín – Louky 6:4 (0:2), 32. Šoman, 34. Hamalčík, 38., 41. Šůstek, 47., 60. Hamalčík – 7. Škoda, 12. Janáč, 39. Šebek, 48. Škoda, Holešov – Uh. Brod 3:5 (2:3), 11., 25. Sklenář, 35. Daďa – 5., 6. Koželuha, 24. Zámečník, 41. Kůřil, 60. Koželuha, V. Otrokovice – Brumov 5:2 (4:1), 16., 20. Macko, 25. Hanák, 30. Bobowski, 50. Macko – 19. Fojtík, 60. Baránek, Vsetín – Štítná n. Vl. 29:0 (11:0), 1. Zbranek, 3. Di Maio, 7., 10., 11. Dobeš, 15. Kopřiva, 16. Trnka, 20. Dobeš, 25. Di Maio, 27. Dobeš, 29. Kopřiva, 32., 34. Zbranek, 36. Di Maio, 38., 41. Dobeš, 42. Kopřiva, 43. Kopřiva, 43. Di Maio, 44. Valchař, 46. Dobeš, 47. Wandrol, 49., 51. Pniok, 52. Valchař, 54., 55. Orság, 57. Zbranek, 58. Karlík.

1. Vsetín 4 4 0 0 59:3 12 0 0
2. Slavičín 4 4 0 0 42:10 12 0 0
3. Uh. Brod 4 4 0 0 22:12 12 0 0
4. Rožnov p. R. 4 3 0 1 16:12 9 0 0
5. Baťov 3 2 0 1 20:6 6 0 0
6. V. Otrokovice 4 2 0 2 10:21 5 1 0
7. Holešov 4 1 0 3 26:20 3 0 0
8. Zlín B 4 1 0 3 21:20 3 0 0
9. Louky 3 1 0 2 15:17 3 0 0
10. Brumov 4 1 0 3 8:26 3 0 0
11. Kunovice 4 0 0 4 4:17 1 0 1
12. Štítná n. Vl. 4 0 0 4 1:80 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Luhačovice – Hulín 3:1 (2:0), 12. Smolek, 32. Miklas, 45. Stolařík – 37. Simerský, Napajedla – Lužkovice 3:2 p. (1:1), 7. Winkler (pen.), 51. Hába – 4. Hrubá, 60. Krupík, Val. Klobouky – Juřinka 3:1 (2:0), 14. Poliak, 16. Opravil, 48. Rektořík – 60. Šulák, Bystřice p. H. – Vlachovice 1:8 (1:3), 34. Dubčák – 2. Stružka, 6. Straka, 29. Bursa, 56., 57. Stružka, 60. Susedík, 65. Straka, 68. Susedík, Vel. Karlovice – Nedašov 4:2 (0:2), 38., 45., 57. Gajdoš, 63. Jílek – 1. Šánek, 12. Krabica (vl.).

1. Val. Klobouky 2 2 0 0 16:4 6 0 0
2. Vlachovice 2 2 0 0 12:1 6 0 0
3. Napajedla 2 2 0 0 4:3 5 1 0
4. Vel. Karlovice 2 1 0 1 5:5 3 0 0
5. Juřinka 2 1 0 1 4:4 3 0 0
6. Bystřice p. H. 2 1 0 1 3:9 3 0 0
7. Luhačovice 2 1 0 1 6:14 3 0 0
8. Lužkovice 2 0 0 2 3:4 1 0 1
9. Nedašov 2 0 0 2 3:6 0 0 0
10. Hulín 2 0 0 2 1:7 0 0 0

SKUPINA B: FA Zlechov – 1. FC Slovácko 5:2 (1:0), 27. Číž, 51. Kowalík, 64. Hruboš, 67. Valerián, 68. Janovský – 58., 60. Polášková, Kvasice – Morkovice 5:0 (0:0), 11. Šiška, 41. Hora, 42., 46. Šiška, 55. Samohýl, Dolní Němčí – Hluk 3:4 (1:0), 12., 39. Bobčík, 59. Kotačka – 42., 50., 59. Krpal, Koryčany – Bojkovice 0:15 (0:5), 7., 15., 16. Andrlík, 21. Bulejko, 31. Andrlík, 38. Klimeš, 47. Bulejko, 49. Klimeš, 54. Králík, 56. Andrlík, 62. Klimeš, 62. Bulejko, 64. Gago, 64. Bulejko, 68. Andrlík, Staré Město – Strání 2:1 (2:0), 24., 26. Čech – 46. Gabriš.

1. Bojkovice 2 2 0 0 20:2 6 0 0
2. Staré Město 2 2 0 0 10:1 6 0 0
3. FA Zlechov 2 2 0 0 11:3 6 0 0
4. Hluk 2 2 0 0 8:6 5 1 0
5. Strání 2 1 0 1 6:2 3 0 0
6. Kvasice 2 1 0 1 8:5 3 0 0
7. Dolní Němčí 2 0 0 2 3:8 1 0 1
8. 1. FC Slovácko 2 0 0 2 4:10 0 0 0
9. Morkovice 2 0 0 2 1:11 0 0 0
10. Koryčany 2 0 0 2 0:23 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Val. Klobouky – Juřinka 5:2 (3:1), 3., 27., 17. Vangor, 32. Fojtík, 44. Nedbálek – 11. Křesala, 50. Kubla, Napajedla – Lužkovice 9:0 (5:0), 13. Ferovič, 17. Kedra, 21. Štěbra, 27., 29. Malina, 45. Chytil, 46. Solecký, 47., 52. Gajdušek, Bystřice p. H. – Vlachovice 5:4 p. (1:2), 21. Čechovský, 36., 50. Kotas, 52. Janečka – 6. Vangor, 16. Hofschneider, 57., 58. Vangor, Luhačovice – Hulín 2:4 (1:1), 13. Šidlík, 59. Garaja – 3. Solař, 31., 43. Bukový, 48. Polišenský, Vel. Karlovice – Nedašov 4:1 (3:0), 4. Paška, 11. Horák, 17. Pekař, 55. Hrabovský – 31. Novák.

1. Napajedla 2 2 0 0 16:3 6 0 0
2. Hulín 2 2 0 0 12:3 6 0 0
3. Vel. Karlovice 2 2 0 0 11:4 6 0 0
4. Val. Klobouky 2 2 0 0 5:2 5 1 0
5. Bystřice p. H. 2 2 0 0 11:11 4 2 0
6. Luhačovice 2 0 0 2 2:4 1 0 1
7. Vlachovice 2 0 0 2 5:12 1 0 1
8. Lužkovice 2 0 0 2 7:16 1 0 1
9. Juřinka 2 0 0 2 5:12 0 0 0
10. Nedašov 2 0 0 2 4:11 0 0 0

SKUPINA B: FA Zlechov – 1. FC Slovácko 1:10 (0:6),41. Kowalík – 2. Polášková, 17. Vlachynská, 19. Labuťová, 21. Pastyříková, 24., 30., 34. Labuťová, 37. Polášková, 49. Jonášová, 59. Horáková, Dolní Němčí – Hluk 0:7 (0:3), 10., 12. Matejka, 26. Koníček, 45., 52. Afonso, 55. Matejka, 38. Koníček, Koryčany – Bojkovice 2:7 (2:3), 3. Šimša, 28. Hroza – 7. Surý, 8. Kalík, 15. Surý, 33. Vrba, 45. Surý, 46. Liška, 48. Kovář, Staré Město – Strání 3:2 (2:1), 2. Popelka, 30. Zelený, 34. Straka – 15. Macíček, 52. Zderčík, Kvasice – Morkovice 3:1 (1:1), 28. Pecina, 51. Kochaníček, 52. Pecina – 10. Ospalík.

1. Staré Město 2 2 0 0 16:2 6 0 0
2. 1. FC Slovácko 2 2 0 0 16:5 6 0 0
3. Hluk 2 2 0 0 11:1 6 0 0
4. Strání 2 1 0 1 11:4 3 0 0
5. Bojkovice 2 1 0 1 11:8 3 0 0
6. Kvasice 2 1 0 1 4:5 3 0 0
7. FA Zlechov 2 1 0 1 6:13 3 0 0
8. Morkovice 2 0 0 2 4:8 0 0 0
9. Dolní Němčí 2 0 0 2 1:16 0 0 0
10. Koryčany 2 0 0 2 2:20 0 0 0