MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Kunovice – Hluk 1:0 (1:0), 12. Beneš, Holešov – Rožnov p. R. 3:1 (2:0), 19. Malčík, 45., 56. Kotas – 66. Horváth, Slušovice – Brumov 4:0 (3:0), 23., 45. Hrnčiřík, 43. Večeřa, 63. Kvasnica, Slavičín – Napajedla 0:1 (0:0), 85. Holomek, Uh. Brod – Baťov 4:0 (1:0), 21., 82. (pen.) Sedláček, 53. Josefík, 58. Rezek, Louky – Luhačovice 5:0 (1:0), 12., 56. Křek, 63. Kocourek (pen.), 77. Horák, 85. Teplý, Bojkovice – Štítná n. Vl. 2:0 (1:0), 8. Pavlis, 59. Vápeník.

1. Uh. Brod 5 4 0 1 12:6 12 0 0
2. Slušovice 5 4 0 1 12:5 11 1 0
3. Napajedla 5 4 0 1 11:8 11 1 0
4. Hluk 4 3 0 1 22:5 9 0 0
5. Kunovice 5 3 0 2 8:2 9 0 0
6. Brumov 5 3 0 2 8:10 9 0 0
7. Bojkovice 5 2 0 3 14:15 7 0 1
8. Baťov 5 2 0 3 5:7 7 0 1
9. Štítná n. Vl. 5 2 0 3 9:9 6 0 0
10. Luhačovice 5 2 0 3 14:18 6 0 0
11. Holešov 5 2 0 3 11:21 6 0 0
12. Rožnov p. R. 4 1 0 3 7:10 3 0 0
13. Louky 5 1 0 4 8:13 3 0 0
14. Slavičín 5 1 0 4 4:16 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Chropyně – Vel. Karlovice 5:4 p. (2:1), 19., 23., 53. Podaný, 62. Loučka – 29. Šipula, 57. Vašut, 84. Černý, 93. Jurajda, Lidečko – Lužkovice 2:1 p. (1:0), 41. Číž – 88. Hejtmánek, Újezd – Dolní Lhota 4:1 (3:0), 32. Martinek, 35. Kráčalík, 44., 87. Dobiáš – 63. Dorňák, Vigantice – Val. Klobouky 2:0 (1:0), 12. Holub, 91. Baron, Fryšták – Bylnice 2:3 p. (1:2), 13. Staněk, 93. Chromáček (vl.) – 23. Kolínek, 43. Řehák, Mladcová – Vlachovice 5:1 (2:1), 9. Malota, 17. Kaláč, 60., 89. Čihánek, 88. Strnad – 23. Hověžák.

1. Vigantice 5 5 0 0 19:3 15 0 0
2. Lužkovice 5 4 0 1 18:3 13 0 1
3. Bylnice 5 4 0 1 18:9 11 1 0
4. Mladcová 5 3 0 2 15:10 9 0 0
5. Fryšták 4 2 0 2 10:10 7 0 1
6. Val. Klobouky 5 2 0 3 17:13 6 0 0
7. Újezd 4 2 0 2 10:9 6 0 0
8. Břest 4 2 0 2 9:9 6 0 0
9. Dolní Lhota 4 2 0 2 8:9 6 0 0
10. Lidečko 4 2 0 2 6:15 4 2 0
11. Vel. Karlovice 5 0 0 5 8:19 2 0 2
12. Chropyně 4 1 0 3 8:20 2 1 0
13. Vlachovice 4 0 0 4 2:19 0 0 0
SKUPINA B: Kněžpole – Kvasice 1:5 (0:4), 90. Kučík – 10., 25., 35. Zapletal, 35. Rakušan, 81. Zapletal, Dolní Němčí – Koryčany 1:0 (1:0), 43. Bílík, Nedakonice – Strání 1:4 (0:2), 75. Stašek – 7. Žajgla, 19., 46. Kolaja, 88. Baše, Nivnice – Nedachlebice 6:2 (5:0), 2. Hulín, 5. Stojaspal, 15. Hladiš, 16. Chovanec, 22. Hulín, 61. Stojaspal – 68. Hoferek, 78. Kaňa, Prakšice – Staré Město 2:3 p. (0:1), 53. Řezníček, 54. Liška – 10., 78. Pantlík, Morkovice – Hulín 0:12 (0:3), 46., 49., 80., 63., 73., 83. Navrátil, 17., 84. Uličný, 47. Janovský, 59., 68., 72. Hrdlička, Újezdec – Jarošov 5:2 (2:0), 38. Lekeš Jan (pen.), 44. Lekeš Filip, 47. Lekeš Filip, 73. Kelíšek Tomáš, 86. Srník Ondřej – 58. Jurča Tomáš, 62. Jurča Tomáš.

1. Staré Město 5 5 0 0 19:8 14 1 0
2. Hulín 4 4 0 0 20:2 12 0 0
3. Strání 5 4 0 1 11:11 12 0 0
4. Kvasice 6 3 1 2 20:8 11 0 1
5. Jarošov 5 4 0 1 9:5 11 1 0
6. Prakšice 5 3 0 2 17:10 10 0 1
7. Koryčany 5 3 0 2 17:9 9 0 0
8. Kněžpole 5 2 0 3 6:11 6 0 0
9. Dol.Němčí 5 2 0 3 9:15 6 0 0
10. Nivnice 5 1 0 4 9:18 4 0 1
11. Morkovice 4 1 0 3 13:14 3 0 0
12. Újezdec 5 1 0 4 10:17 3 0 0
13. Nedakonice 5 1 0 4 7:20 2 1 0
14. Nedachlebice 6 0 1 5 3:22 1 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Štítná n. Vl. – Slavičín 1:2 (1:2), 30. Hrnčiřík – 6. Staněk, 13. Kulíšek, Louky – Holešov 2:1 p. (0:1), 36. Borovec – 10. Pospíšil, Brumov – Rožnov p. R. 1:0 (0:0), 41. Růžička, V. Otrokovice – Kunovice 0:4 (0:2), 19. Červenka (pen.), 21. Matejkovič, 48., 51. Matejkovič, Zlín B – Vsetín 2:10 (0:5), 66. Jarolím, 43. Hamrlík – 1. Jančina, 11. Mikuš, 20., 25., 30. Karlík, 45., 56. Fojtů, 60. Kalina, 61. Fojtů, 69. Horák, Uh. Brod – Baťov 3:4 (1:2), 25. Mlčoch, 65. Kostiha, 54. Kadlček – 21. Kampf, 30. Pražák, 36. Sovadina, 58. Sovadina.

1. Kunovice 3 3 0 0 18:0 9 0 0
2. Slavičín 3 3 0 0 14:2 9 0 0
3. Štítná n. Vl. 3 2 0 1 6:4 6 0 0
4. Vsetín 2 2 0 0 13:5 5 1 0
5. Louky 2 2 0 0 10:3 5 1 0
6. V. Otrokovice 3 1 0 2 4:7 4 0 1
7. Baťov 2 1 0 1 6:6 3 0 0
8. Holešov 3 1 0 2 2:4 3 1 1
9. Brumov 2 1 0 1 2:7 3 0 0
10. Zlín B 3 0 0 3 3:16 1 0 1
11. Rožnov p. R. 3 0 0 3 0:7 0 0 0
12. Uh. Brod 3 0 0 3 5:22 0 0 0
MLADŠÍ: Uh. Brod – Baťov 5:2 (3:0), 8. Michalec, 11. Bartek, 19. Zlatý, 35. Zámečník, 39. Michalec – 45., 47. Tulach, V. Otrokovice – Kunovice 3:2 p. (2:2), 7. Nevařil, 22. Bobowski – 5. Vlachynský, 8. Král, Brumov – Rožnov p. R. 3:1 (2:1), 28. Fojtík, 29. Fojtík, 51. Běhunčík – 8. Dořičák, Louky – Holešov 5:4 (2:3), 13., 20., 38., 56. Škoda, 59. Šebek – 3. Štopl, 19. Sklenář, 22. Štopl, 41. Pospíšilík (vl.), Zlín B – Vsetín 1:6 (1:3), 4. Brunclík – 19. Zbranek, 25. Durmon, 28., 41. Zbranek (pen.), 50., 52. Urban, Štítná n. Vl. – Slavičín 0:22 (0:10), 2. Vaculík, 3. Šefčík, 7., 9. Hamalčík, 11. Jandl, 15. Šoman, 16. Hamalčík, 22. Kostka, 27. Šoman, 29. Kostka, 32. Janšta, 34. Hamalčík, 38. Kostka, 39., 40. Bor Matěj, 42., 44. Hamalčík, 45., 47. Šefčík, 49., 51. Hamalčík, 59. Kostka.

1. Slavičín 3 3 0 0 36:6 9 0 0
2. Uh. Brod 3 3 0 0 17:9 9 0 0
3. Vsetín 2 2 0 0 19:2 6 0 0
4. Rožnov p. R. 3 2 0 1 8:6 6 0 0
5. Holešov 3 1 0 2 23:15 3 0 0
6. Baťov 2 1 0 1 13:6 3 0 0
7. Zlín B 3 1 0 2 15:12 3 0 0
8. Louky 2 1 0 1 11:11 3 0 0
9. Brumov 2 1 0 1 5:10 3 0 0
10. V. Otrokovice 3 1 0 2 5:19 2 1 0
11. Kunovice 3 0 0 3 4:10 1 0 1
12. Štítná n. Vl. 3 0 0 3 1:51 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Nedašov 2:1 (2:0), 25. Holub, 32. Bursík – 57. Kolínek, Juřinka – Vel. Karlovice 3:1 (1:0), 23., 38. Šulák, 64. Hlaváček – 48. Jílek, Lužkovice – Bystřice p. H. 1:2 (1:1), 35. Kapusta – 2., 65. Maťa, Vlachovice – Hulín 4:0 (2:0), 7., 24. Stružka, 43. Vizvári, 53. Hofschneider, Val. Klobouky – Luhačovice 13:3 (5:0), 5., 23., 33., 42., 67. Opravil, 8., 37., 46. Změlík, 27., 48., 61 Samiec, 47. Nedbálek, 56. Poliak – 38. Gregor, 58., 62. Miklas.

SKUPINA B: Hluk – Kvasice 5:3 (2:1), 14., 32., 47. Peprna, 42. Druckmüller, 55. Krpal – 6., 56. Přikryl, 2. Šiška, Strání – Dolní Němčí 5:0 (3:0), 7., 28., 40. Pavluš (pen.), 35. Gabriš, 69. Tóth, Morkovice – FA Zlechov 1:6 (0:2), 43. Otevřel – 32., 49. Číž, 35., 63. Hradil, 41., 60. Hruboš, 1. FC Slovácko – Bojkovice 2:5 (1:2), 26. Crhonková, 56. Horáková – 23., 63. Andrlík, 34., 43., 65. Bulejko, Staré Město – Koryčany 8:0 (4:0), 7. Čech, 12., 62. Rožek, 19., 48. Hřib, 35. Dleštík, 42. Čechmánek, 52. Kosinka.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Napajedla – Nedašov 7:3 (3:1), 18., 54. Solecký, 24. Gajdošík, 30. Horák, 36. Holub, 37. Malina, 38. Štěbra – 10. Masař, 34. Holba, 47. Fojtík, Juřinka – Vel. Karlovice 3:7 (3:2), 7., 18. Menšík, 17. Kubla – 12. Borák, 23., 43., 53., 54. Tomek, 45. Horák, 46. Toman, Val. Klobouky – Luhačovice 1:0 p., Vlachovice – Hulín 1:8 (1:3), 5. Vangor – 12. Langr, 22., 50. Olle, 25., 38. Zdražil, 31. Polišenský, 52. Zdražil, 54. Polišenský, Lužkovice – Bystřice p. H. 7:8 p. (3:6), 2., 4., 5. Krajča, 51., 55. Havlík, 58. Knapek, 59. Peterka – 8., 9., 11. Maťa, 18. Hanslík, 24. Kusín, 34., 40. Maťa.

SKUPINA B: Strání – Dolní Němčí 9:1 (3:1), 6. Zámečník (pen.), 26. Zetka, 27. Zámečník, 31. Macíček, 42. Zámečník, 44. Zetka, 48. Macíček, 50. Zetka, 54. Zámečník – 9. Bobčík, Morkovice – FA Zlechov 3:5 (2:2), 8. Žourek, 21. Sedlařík, 40. Ospalík – 15. Bajaja, 17., 33., 45. Kowalík, 55. Podškubka, Hluk – Kvasice 4:1 (2:1), 8. Peprna, 20. Zlínský, 31. Mitáček, 42. Koníček – 12. Zeman, Staré Město – Koryčany 13:0 (8:0), 2., 7. Zelený, 10. Straka, 13. Mach, 26. Straka, 27., 28. Popelka, 32. Zelený, 39. Straka, 41. Zelený, 44. Kejř, 60. Ficek, 29. Popelka, 1. FC Slovácko – Bojkovice 6:4 (1:2), 10. Polášková, 39. Sklenářová, 41. Polášková, 51. Sklenářová, 57. Horáková, 58. Polášková – 24., 25., 34., 35. Surý.