MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU: Slušovice – Holešov 5:1 (3:0), 30., 48. Kvasnica, 35. Tkadlec, 39. Večeřa, 82. Krajča – 61. Šuba, Rožnov p. R. – Louky 4:2 (4:0), 14. Bělunek, 19. Solanský, 23., 4. Fiurášek – 49. Štípek, 87. Sedláček, Nedašov – Kunovice 1:2 (1:1), 25. Mičuda – 31. Bouřa, 70. Dobrozemský, Luhačovice – Brumov 3:6 (3:4), 17., 18. Daňo, 24. Heckel – 35. Mana, 40., 7. Vaculín, 34. Škrabola, 69. Dorňák, 90. Kubiš, Uh. Brod – Bojkovice 2:1 (0:1), 54. Michalec, 57. Ondrůšek – 13. Vápeník, Štítná n. V. – Baťov 6:2 (4:1), 10., 17., 41., 67. Kamenčák, 44., 70. Malaník – 6. Bršlica, 74. Zikmund, Hluk – Malenovice 12:0 (5:0), 3., 36. Nguntual, 8. Kuřina, 10., 48. Sagula, 24. Ševčík, 62., 73., 77. Martiš, 64. Prudík, 67., 86. Dekrét.

1. Kunovice 21 18 0 3 76:21 54 2 2
2. Slušovice 21 18 0 3 91:21 51 4 1
3. Hluk 21 14 0 7 66:31 43 2 3
4. Baťov 21 13 0 8 52:30 38 2 1
5. Brumov 21 12 0 9 77:46 36 1 1
6. Uh. Brod 21 11 0 10 67:44 35 1 3
7. Rožnov p. R. 21 10 0 11 49:38 33 1 4
8. Louky 21 10 0 11 43:32 33 1 4
9. Bojkovice 21 11 0 10 48:48 33 2 2
10. Štítná n. V. 21 11 0 10 51:41 32 3 2
11. Holešov 21 9 0 12 48:50 25 3 1
12. Luhačovice 21 7 0 14 37:67 21 2 2
13. Nedašov 21 2 0 19 15:110 4 2 0
14. Malenovice 21 1 0 20 10:151 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Slavičín – Provodov 0:0 (0:0), Ratiboř – Napajedla 1:6 (1:3), 16. Černík – 9. Brauner, 34., 54., 56. Holomek, 38. Mráz, 69. Lapčík, Mladcová – Lidečko 3:4 p. (1:2), 39. Francl, 67., 84. Dobeš – 7. Janáč, 16. Ryza, 65. Gargulák, Val. Polanka – Val. Klobouky 3:6 (2:2), 33. Kovalčík, 35., 58. Baran – 13., 26. Mikulčík, 48., 70. Obadal, 80., 86. Poliak, Újezd – Hulín 3:6 (0:1), 63., 70. Kráčalík, 75. Svozil – 21. Uličný, 48., 62., 64., 90. Hrdlička, 77. Uličný, Vlachovice – Bylnice 6:0 (3:0), 30., 35., 59. Trčka M., 32. Trčka V., 76. Pekárek, 90. Stružka.

1. Napajedla 19 18 0 1 86:19 53 1 0
2. Slavičín 20 13 1 6 96:23 41 0 1
3. Vlachovice 19 14 0 5 42:28 38 5 1
4. Val. Klobouky 19 12 0 7 80:36 37 1 2
5. Bylnice 20 12 0 8 47:39 36 1 1
6. Hulín 19 11 0 8 87:55 34 0 1
7. Újezd 20 9 0 11 61:56 27 1 1
8. Mladcová 20 7 0 13 75:84 24 0 3
9. Vel. Karlovice 19 7 0 12 24:42 24 0 3
10. Lidečko 19 9 0 10 48:62 23 4 0
11. Ratiboř 20 6 0 14 45:74 19 1 2
12. Val. Polanka 19 7 0 12 39:76 19 3 1
13. Provodov 19 0 1 18 16:152 2 0 1

SKUPINA B: Chropyně – St. Město 3:2 p. (1:0), 25. Berky, 46. Podaný – 82., 91. Melichárek, Uh. Brod B – Nedachlebice 2:4 (2:1), 20. Hulín (pen.), 37. Man – 4., 63., 77. Nožička (pen.), 65. Hromeček, Kvasice – Morkovice 3:0 (2:0), 10., 32. Pospíšil, 89. Postava, Kněžpole – Dol. Němčí 5:2 (2:0), 10., 43., 62. Hančík (pen.), 57., 89. Švec – 73. Krchňáček, 79. Juřenčák, Jarošov – Boršice 7:1 (4:1), 3., 25. Pitr, 17. Kopl, 28. Jančík, 53., 56., 87. Jurča – 20. Škubal, Koryčany – Strání 2:0 (1:0), 10. Gejdoš, 54. Hubr.

1. Koryčany 19 16 0 3 83:27 48 1 1
2. Kvasice 19 16 0 3 69:18 47 1 0
3. Chropyně 19 14 0 5 70:45 39 3 0
4. Strání 20 13 0 7 46:39 38 1 0
5. Jarošov 19 11 0 8 77:47 34 0 1
6. Nedachlebice 20 11 0 9 50:36 34 1 2
7. Dol. Němčí 20 8 0 12 41:46 27 0 3
8. Kněžpole 19 9 0 10 40:53 26 1 0
9. St. Město 19 8 0 11 44:51 24 2 2
10. Morkovice 20 7 0 13 48:55 23 0 2
11. Uh. Brod B 19 7 0 12 35:56 21 1 1
12. Boršice 19 4 0 15 28:85 12 0 0
13. Lutopecny 18 1 0 17 10:83 2 1 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Holešov – Slavičín 1:4 (0:1), 46. Trnka – 28., 39., 41. Staněk, 62. Vincour, Brumov – Vik. Otrokovice 1:2 (0:1), 65. Polomík – 10. Berger, 41. Imrecze, Rožnov p. R. – Louky 0:4 (0:0), 37. Sadil, 50., 54., 67. Kuna, Vsetín – Baťov 5:2 (2:2), 5., 33. Hruška, 49. Škrla, 66., 69. Machala – 3. Pražák, 15. Kampf, Uh. Brod – Štítná n. Vl. 2:3 (2:2), 4. Kociňák, 15. Peňáz – 28., 33., 43. Malaník.

1. Louky 17 13 0 4 65:10 40 0 1
2. Baťov 17 11 0 6 47:31 34 0 1
3. Kunovice 16 11 0 5 50:22 33 1 1
4. Slavičín 17 10 0 7 52:32 30 1 1
5. Vsetín 17 10 0 7 50:34 30 0 0
6. Uh. Brod 17 9 0 8 44:41 27 1 1
7. Štítná n. Vl. 17 8 0 9 37:51 25 1 2
8. Vik. Otrokovice 17 8 0 9 29:44 22 3 1
9. Brumov 17 6 0 11 35:61 19 0 1
10. Holešov 17 6 0 11 21:43 17 2 1
11. Rožnov p. R. 17 5 0 12 22:60 14 2 1
12. Bystřice p. H. 16 4 0 12 25:48 12 1 1

MLADŠÍ: Holešov – Slavičín 2:7 (0:5), 42. Hendrych, 45. Pospíšil – 3. Vaculová, 7., 12. Hamalčík, 29., 30. Šůstek, 40. Bor, 55. Kostka, Brumov – Vik. Otrokovice 4:3 (3:1), 5. Ohera, 6. Fojtík, 15. Růžička, 44. Běhunčík – 18. Stupňávek, 50. Hrbáček, 52. Nevařil, Rožnov p. R. – Louky 3:1 (2:1), 4. Fait, 19. Poruba, 34. Křižka – 14. Šebek, Vsetín – Baťov 11:2 (8:0), 6., 26. Chromčák, 11., 27. Zbranek, 19., 21., 47. Fojtů, 24., 28. Rodek, 43., 60. Mikuš – 37. Zpěvák, 42. Kopecký, Uh. Brod – Štítná n. Vl. 11:1 (3:1), 2., 5., 9., 32. Chovanec, 34. Koželuha, 37., 39. Maleňák, 45., 47. Zámečník, 53., 57. Michalec – 21. Kalík.

1. Vsetín 17 17 0 0 151:41 51 0 0
2. Slavičín 17 15 0 2 130:39 45 0 0
3. Kunovice 16 14 0 2 100:26 42 0 0
4. Holešov 17 10 0 7 72:88 28 2 0
5. Uh. Brod 17 9 0 8 86:79 27 0 0
6. Baťov 17 8 0 9 82:91 24 0 0
7. Bystřice p. H. 16 7 0 9 68:87 21 0 0
8. Brumov 17 5 0 12 57:113 16 0 1
9. Štítná n. Vl. 17 5 0 12 59:95 15 1 1
10. Louky 17 4 0 13 40:75 12 0 0
11. Rožnov p. R. 17 4 0 13 41:95 12 1 1
12. Vik. Otrokovice 17 3 0 14 26:83 10 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lužkovice – Luhačovice 3:1 (2:1), 20. Böhm, 31., 61. Peštuka – 2. Cologna, Zlín B – Nedašov 11:1 (6:0), 12., 32., 62. Malota, 20., 44. Mňačko, 25. Šik, 29., 30. Kaláč, 38. Macík, 45. Šik, 64. Strnad – 58. Tomeček, Hošťálková – Vsetín B 1:4 (1:1), 6. Marek – 15. Chromčák, 42. Maňák, 57. Rodek, 63. Babovec, Val. Klobouky – Vlachovice 2:4 (1:3), 7. Ovesný (vl.), 40. Poliak – 17. Kudela, 18. Stružka, 25., 66. Maňas, Vel. Karlovice – Hulín 3:0 (0:0), 53., 65. Jurajda, 67. Palátová, Hor. Bečva – Juřinka 2:1 p. (0:0), 43. Danišek – 67. Zelenka.

1. Zlín B 17 16 0 1 112:17 48 0 0
2. Juřinka 17 13 0 4 65:36 40 0 1
3. Lužkovice 16 11 0 5 56:33 32 1 0
4. Hulín 17 10 0 7 65:44 32 0 2
5. Luhačovice 17 10 0 7 72:41 31 0 1
6. Val. Klobouky 16 10 0 6 68:43 29 1 0
7. Vsetín B 15 7 0 8 45:53 21 1 1
8. Hošťálková 17 6 0 11 49:57 17 1 0
9. Vel. Karlovice 17 5 0 12 26:60 16 0 1
10. Vlachovice 17 5 0 12 28:54 14 1 0
11. Nedašov 17 4 0 13 35:82 12 0 0
12. Hor. Bečva 15 2 0 13 10:111 5 1 0

SKUPINA B: Bojkovice – Hluk 11:0 (5:0), 6., 18., 21., 25., 59., 37. Andrlík, 32., 46. Vyhnálek, 62., 64. Vaculín, 68. Lukáš, St. Město – Morkovice 3:0 (2:0), 17. Obdržálek, 33. Kosinka, 70. Pavlíček, Kvasice – Osvětimany 1:3 (1:2), 12. Skácel – 23., 24. Matejkovič, 50. Trlida, Strání – 1. FC Slovácko 4:5 p. (3:2), 14. Pejchar, 21. Baše, 29. Gabriš, 49. Benešík – 30. Crhonková, 35. Illéšová, 68. Hlaváčková, 69. Horáková, Koryčany – Napajedla 2:6 (1:3), 16., 38. Kaňa – 23. Horák, 24. Winkler, 34., 40., 54. Večeřa, 69. Šubík, Dol. Němčí – Zlechov 2:1 (2:0), 17. Křivda, 25. Bobčík – 36. Muhammad.

1. Bojkovice 17 16 0 1 99:22 48 0 0
2. Osvětimany 17 15 0 2 99:23 44 1 0
3. Koryčany 17 10 0 7 62:42 30 0 0
4. Napajedla 17 9 0 8 38:43 29 0 2
5. Hluk 17 9 0 8 43:46 28 0 1
6. Dol. Němčí 17 8 0 9 34:40 24 0 0
7. Zlechov 17 7 0 10 43:47 23 0 2
8. St. Město 17 7 0 10 42:58 20 1 0
9. Strání 16 6 0 10 23:58 19 0 1
10. Kvasice 16 6 0 10 23:54 16 2 0
11. Morkovice 17 5 0 12 13:47 13 2 0
12. 1. FC Slovácko 17 3 0 14 23:62 9 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lužkovice – Luhačovice 4:1 (3:0), 12. Peterka, 13. Belán, 25. Malaník, 35. Novotný – 36. Gregor, Zlín B – Nedašov 3:2 (0:2), 35. Hanák, 43. Vlk, 47. Havrlant – 5. Šánek, 23. Holba, Hošťálková – Vsetín B 3:2 (0:1), 49. Kořenek, 58., 59. Hastík – 23. Orság, 38. Dobeš, Val. Klobouky – Vlachovice 9:0 (3:0), 10., 41. Ovesný, 11., 51., 54. Opravil, 33., 58. Samiec, 55. Dohnal, 59. Štvrtecký, Vel. Karlovice – Hulín 6:0 (4:0), 2. Štuler, 9. Toman, 12., 19., 33. Koňařík, 52. Toman, Hor. Bečva – Juřinka 0:12 (0:5), 6., 9., 25., 44. Pavlištík, 28. Šeliga, 29. Křesala, 33. Mach, 37., 48., 58. Menšík, 52. Bačák, 55. Šeliga.

1. Val. Klobouky 16 16 0 0 129:17 47 1 0
2. Vel. Karlovice 17 13 0 4 115:38 40 0 1
3. Vsetín B 16 12 0 4 102:36 35 1 0
4. Juřinka 17 12 0 5 59:41 34 2 0
5. Zlín B 17 9 0 8 71:43 30 0 3
6. Hošťálková 17 10 0 7 62:58 30 1 1
7. Hulín 17 8 0 9 75:73 24 0 0
8. Lužkovice 16 5 0 11 30:61 16 1 2
9. Nedašov 17 5 0 12 27:107 15 0 0
10. Hor. Bečva 16 5 0 11 35:127 15 0 0
11. Vlachovice 17 4 0 13 32:75 12 1 1
12. Luhačovice 17 1 0 16 21:82 2 1 0

SKUPINA B: Bojkovice – Hluk 8:1 (5:1), 8., 17., 22. Bulejko, 26. Machala, 30., 35. Koudelík, 33. Liška, 55. Surý – 10. Gál, St. Město – Morkovice 9:0 (4:0), 16. Kejř, 25., 41., 46. Bureš, 29. Horák, 30. Popelka, 39., 43. Rožek, 52. Dleštík, Kvasice – Osvětimany 1:6 (1:3), 25. Samohýl – 3., 60. Horňák, 9., 11. Dvouletý, 47., 65. Petřvalský, Strání – 1. FC Slovácko 3:7 (1:3), 17., 57. Zámečník, 52. Zimčík – 12., 20., 58., 59., 60. Sklenářová, 16. Vlachynská, 46. Horáková, Koryčany – Napajedla 7:2 (7:1), 4. Plichta, 7., 16., 20. Elzner, 17., 26. Novotný, 22. Hajkr – 10. Solecký, 37. Jeziorski, Dol. Němčí – Zlechov 10:2 (7:0), 2., 7. Bobčík, 11., 14., 51. Tinka, 18., 57. Vlk, 20. Machalík, 25. Kotačka, 41. Hibler – 33. Tomeček, 50. Kowalík.

1. Bojkovice 17 16 0 1 132:34 48 0 0
2. 1. FC Slovácko 17 15 0 2 145:21 44 1 0
3. St. Město 17 13 0 4 101:31 39 1 1
4. Osvětimany 17 12 0 5 86:41 35 1 0
5. Dol. Němčí 17 12 0 5 89:66 35 1 0
6. Koryčany 17 8 0 9 68:68 23 1 0
7. Hluk 17 6 0 11 39:63 19 0 1
8. Zlechov 17 5 0 12 50:96 16 0 1
9. Morkovice 17 5 0 12 51:115 15 0 0
10. Kvasice 16 4 0 12 36:114 12 0 0
11. Strání 16 3 0 13 47:99 10 0 1
12. Napajedla 17 2 0 15 27:123 7 0 1