MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Kunovice – Slušovice 4:3 p. (0:2), 48. Pochylý, 52., 68. Růžička (pen.) – 3. Kvasnica, 38. Klečka, 70. Zbranek, Brumov – Uh. Brod 1:3 (0:0), 73. Kubiš – 47., 76. Sedláček, 63. Hulín, Holešov – Hluk 1:3 (0:0), 77. Zakopal – 54. Baroň, 61. Nguntual, 88. Ševčík, Rožnov p. R. – Nedašov 3:1 (1:1), 38., 84. Kučera, 87. Solánský – 17. Matúšů, Baťov – Luhačovice 0:1 (0:1), 19. Škrabola, Louky – Štítná n. V. 2:0 (2:0), 15. Pavelka, 18. Sedláček, Bojkovice – Malenovice 8:1 (6:1), 5., 19., 27. Vápeník, 15., 48. Slavíček, 33. Gago, 41. Gorčík, 85. Jančařík – 24. Šenkeřík.

1. Kunovice 6 6 0 0 25:6 17 1 0
2. Slušovice 6 5 0 1 27:6 16 0 1
3. Brumov 6 5 0 1 26:6 14 1 0
4. Bojkovice 6 4 0 2 19:17 12 0 0
5. Uh. Brod 6 3 0 3 21:9 10 0 1
6. Hluk 6 3 0 3 13:12 10 0 1
7. Baťov 6 3 0 3 10:7 9 0 0
8. Louky 6 3 0 3 11:9 9 0 0
9. Rožnov p. R. 6 3 0 3 14:13 8 1 0
10. Štítná n. V. 6 3 0 3 8:9 8 1 0
11. Luhačovice 6 2 0 4 7:14 7 0 1
12. Holešov 6 2 0 4 11:18 6 0 0
13. Nedašov 6 0 0 6 2:34 0 0 0
14. Malenovice 6 0 0 6 3:37 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Újezd 3:2 (2:0), 25. Hlavica, 45. Rak, 64. Trčka – 49. Kráčalík, 74. Vaculín (pen.), Napajedla – Vel. Karlovice 2:0 (1:0), 43. Brauner, 50. Mikšaník, Bylnice – Val. Polanka 5:2 (1:1), 28. Kolínek, 59. Lukáč, 61. Fojtík, 72. Chudárek, 82. Kozubik – 20., 86. Baran (pen.), Lidečko – Juřinka 2:3 (1:0), 20. Gargulák, 81. Hruboň – 55. Nejedlý, 60. Němeček, 85. Koleček, Val. Klobouky – Slavičín 4:2 (0:1), 49. Mikulčík, 63., 67. Mana, 72. Obadal – 28. Blažek, 86. Hyžík, Provodov – Ratiboř 3:4 p. (2:2), 5. Vítek, 22. Šalena, 59. Ševčík – 3. Fojtík, 7. Maňák, 66. Havlík, Hulín – Mladcová 4:7 (1:4), 5., 58., 74. Hrdlička, 71. Karamon, 76. Šůstal (vl.) – 12., 18. Šmatlák, 23., 25. Jakubík, 51. Čihánek, 72. Pérez.

1. Napajedla 6 6 0 0 24:5 18 0 0
2. Val. Klobouky 6 5 0 1 26:10 15 0 0
3. Újezd 6 5 0 1 19:12 14 1 0
4. Juřinka 6 3 0 3 22:15 10 0 1
5. Vlachovice 6 4 0 2 11:12 10 2 0
6. Vel. Karlovice 6 3 0 3 7:12 10 0 1
7. Hulín 6 3 0 3 23:19 9 0 0
8. Slavičín 6 3 0 3 14:11 9 0 0
9. Lidečko 6 3 0 3 13:14 8 1 0
10. Ratiboř 6 3 0 3 14:20 8 1 0
11. Bylnice 6 2 0 4 13:10 7 0 1
12. Mladcová 6 2 0 4 20:22 7 0 1
13. Provodov 6 0 0 6 4:34 1 0 1
14. Val. Polanka 6 0 0 6 9:23 0 0 0

SKUPINA B: Zdounky – Kvasice 1:2 (1:1), 44. Skipala – 14., 77. Pospíšil, Dol. Němčí – Koryčany 4:5 p. (2:1), 2. Jurásek, 9. Krhovský, 54. Krchňáček, 69. Daněk (pen.) – 31., 87. Hubr (pen.), 58. Hanák, 73. Prachař, Strání – Uh. Brod B 1:0 (1:0), 44. Žajgla, Nedachlebice – St. Město 6:0 (4:0), 2., 23., 69., 70. Kaňa, 9., 40. Nožička, Lutopecny – Kněžpole 1:4 (0:4), 60. Kubín – 3., 17., 20. Hančík, 42. Otáhal, Boršice – Chropyně 2:10 (1:5), 33. Bartl, 57. Krsička – 5., 16., 19., 44., 64., 72., 84. Podaný, 25. Berky, 56., 59. Šťastný, Morkovice – Jarošov 3:5 (2:1), 27., 40., 85. Hrnčíř (pen.) – 13. Miskovič, 57. Jančík, 63. Svoboda (pen.), 67. Šipka, 83. Pitr.

1. Kvasice 6 6 0 0 23:7 17 1 0
2. Koryčany 6 5 0 1 30:11 14 1 0
3. Chropyně 6 5 0 1 24:15 13 2 0
4. Jarošov 6 4 0 2 23:19 12 0 0
5. Strání 6 4 0 2 14:12 12 0 0
6. St. Město 6 4 0 2 13:11 12 0 0
7. Nedachlebice 6 3 0 3 17:11 9 0 0
8. Morkovice 6 3 0 3 21:16 9 0 0
9. Boršice 6 3 0 3 16:20 9 0 0
10. Dol. Němčí 6 2 0 4 15:13 8 0 2
11. Kněžpole 6 2 0 4 10:18 6 0 0
12. Uh. Brod B 6 1 0 5 12:20 4 0 1
13. Zdounky 6 0 0 6 9:33 1 0 1
14. Lutopecny 6 0 0 6 2:23 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Rožnov p. R. – Holešov 2:1 p. (0:1), 39. Gaďourek – 12. Matuška, Štítná n. Vl. – Bystřice p. H. 4:0 (2:0), 10., 14., 44. Malaník, 42. Černý, Louky – Vsetín 4:0 (2:0), 8. Štípek, 33. Banát, 42., 60. Kuna, Baťov – Brumov 1:4 (0:1), 46. Medek (vl.), 53. Kadlec – 3. Knotek, 37., 66. Číž, Slavičín – Uh. Brod 3:4 p. (2:3), 7., 34. Vincour, 59. Staněk – 9. Valenta, 17. Mléčka, 21. Hrabalík, V. Otrokovice – Kunovice 0:3 (0:1), 25. Nagy, 50. Hána, 64. Červenka.

1. Louky 3 3 0 0 17:1 9 0 0
2. Kunovice 3 3 0 0 14:1 9 0 0
3. Vsetín 4 3 0 1 8:8 9 0 0
4. Brumov 3 2 0 1 12:5 6 0 0
5. Uh. Brod 4 2 0 2 11:13 5 1 0
6. Rožnov p. R. 4 2 0 2 6:16 5 1 0
7. Slavičín 3 1 0 2 9:8 4 0 1
8. Baťov 3 1 0 2 7:10 3 0 0
9. Bystřice p. H. 3 1 0 2 4:8 3 0 0
10. Štítná n. Vl. 3 1 0 2 6:14 3 0 0
11. Holešov 3 0 0 3 2:7 1 0 1
12. V. Otrokovice 2 0 0 2 1:6 0 0 0

MLADŠÍ: Rožnov p. R. – Holešov 4:5 p. (1:3), 18., 36., 54. Dořičák, 34. Křižka – 17., 24., 27. Linda, 38. Chytil, Štítná n. Vl. – Bystřice p. H. 5:7 (2:3), 12. Horňák, 19., 24., 44. Hnilo, 42. Holík – 8., 10., 11., 43., 46. Dubčák, 6. Ovčáčík, 26. Kotas, Louky – Vsetín 3:5 (0:2), 43. Sochora, 48. Dlapa, 54. Škoda – 27., 29., 45., 50. Zbranek, 36. Kalina, Baťov – Brumov 9:4 (4:0), 5., 27., 33. Guřan, 7., 18. Fuksa, 49., 50. Maňásek, 56. Súkup, 58. Verbík – 38. Kolínek, 39. Běhunčík, 42. Struhař, 59. Ohera, Slavičín – Uh. Brod 7:5 (5:2), 9., 29. Kulíšek, 20., 24., 55. Hamalčík, 48., 57. Číž – 4. Plášek, 12., 32. Klon, 55., 55. Zámečník, V. Otrokovice – Kunovice 1:11 (1:5), 19. Menšík – 5., 10., 57. Bičan, 18. Škrabal, 21., 36., 44., 51. Bednařík, 28., 35. Obdržálek, 44. Svoboda.

1. Vsetín 4 4 0 0 47:16 12 0 0
2. Kunovice 3 3 0 0 27:8 9 0 0
3. Baťov 3 3 0 0 23:9 9 0 0
4. Bystřice p. H. 3 2 0 1 16:12 6 0 0
5. Slavičín 3 2 0 1 17:14 6 0 0
6. Štítná n. Vl. 3 1 0 2 13:13 3 0 0
7. Louky 3 1 0 2 10:13 3 0 0
8. Uh. Brod 4 1 0 3 20:32 3 0 0
9. Brumov 3 1 0 2 10:27 3 0 0
10. Holešov 3 1 0 2 10:23 2 1 0
11. Rožnov p. R. 4 0 0 4 11:22 1 0 1
12. V. Otrokovice 2 0 0 2 3:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Lužkovice 0:4 (0:2), 1., 17., 39. Peštuka, 54. Eichler, Nedašov – Val. Klobouky 1:4 (0:0), 68. Novák – 37., 56. Samiec, 61. Rektořík, 66. Opravil, Juřinka – Zlín B 1:0 (0:0), 62. Mikula, Luhačovice – Hošťálková 9:2 (4:2), 5. Majzlík, 8., 26., 28., 55., 58., 60., Zábojník, 48. Hyžík, 67. Riečičiar – 22. Makyča, 24. Kaňák, Vel. Karlovice – Hošťálková 2:3 (1:1), 3. Jurajda, 67. Kalinec – 9. Martinec, 65. Březovják, 70. Martinec.

1. Juřinka 4 4 0 0 14:4 12 0 0
2. Zlín B 4 3 0 1 22:2 9 0 0
3. Luhačovice 4 3 0 1 29:13 9 0 0
4. Lužkovice 4 3 0 1 14:6 8 1 0
5. Nedašov 3 2 0 1 10:7 6 0 0
6. Val. Klobouky 4 2 0 2 16:18 6 0 0
7. Hulín 2 1 0 1 10:6 4 0 1
8. Vsetín B 3 1 0 2 12:20 3 0 0
9. Hošťálková 3 1 0 2 6:15 3 0 0
10. Vlachovice 3 0 0 3 3:8 0 0 0
11. Vel. Karlovice 4 0 0 4 2:19 0 0 0
12. Hor. Bečva 2 0 0 2 0:20 0 0 0

SKUPINA B: St. Město – Kvasice 3:1 (1:0), 30., 67. Zajíc, 50. Ryška – 47. Skácel, Morkovice – Bojkovice 0:4 (0:2), 9. Kundrata, 11., 53. (pen.), 67. Andrlík (pen.), Osvětimany – Koryčany 4:5 (1:1), 32. Vrtal, 60. Broda (vl.), 64. Dvouletý, 66. Vykoukal, 69. Trlida – 29. Kaňa, 36. Novotný, 43., 55. Bardon, Hluk – Strání 2:0 (0:0), 68., 70. Frühauf, 1. FC Slovácko – Dol. Němčí 0:2 (0:0), 52., 58. Horňák, Napajedla – Zlechov 0:9 (0:5), 6., 10., 13. Goliáš, 21., 45. Černota, 33. Zejda, 49. Salinger, 59. Číž, 64. Martinák.

1. Bojkovice 4 4 0 0 25:6 12 0 0
2. Koryčany 4 3 0 1 17:9 9 0 0
3. Osvětimany 3 2 0 1 19:6 6 0 0
4. Zlechov 3 2 0 1 16:6 6 0 0
5. Hluk 4 2 0 2 7:5 6 0 0
6. Dol. Němčí 3 2 0 1 4:5 6 0 0
7. Strání 4 2 0 2 8:15 6 0 0
8. Napajedla 4 2 0 2 6:20 6 0 0
9. St. Město 3 1 0 2 6:11 3 0 0
10. Kvasice 4 1 0 3 6:13 3 0 0
11. Morkovice 3 0 0 3 2:10 0 0 0
12. 1. FC Slovácko 3 0 0 3 1:11 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Lužkovice 8:2 (2:1), 20. Pniok, 21., 31. Koňařík, 32. Horák, 38., 59. Horáček, 52. Morávek, 55. Štuler – 24. Novotný, 36. Tichý, Nedašov – Val. Klobouky 0:12 (0:1), 19. Štvrtecká, 31., 41., 53., 56. Samiec, 33., 39., 58. Ovesný, 46., 51, 54. Opravil, 50. Stružka, Juřinka – Zlín B 5:0 (2:0), 12. Mácha, 29. Cacek, 43. Rücker, 53., 56. Nevařil, Luhačovice – Hošťálková 1:2 (1:2), 3. Majzlík – 5. Kořenek, 9. Hastík, Vel. Karlovice – Hošťálková 6:1 (4:0), 9., 27., 37. Pniok, 24. Koňařík, 29. Toman, 52. Horák – 58. Hastík.

1. Val. Klobouky 4 4 0 0 33:9 11 1 0
2. Vsetín B 3 3 0 0 30:6 9 0 0
3. Juřinka 4 3 0 1 15:12 8 1 0
4. Vel. Karlovice 4 2 0 2 21:11 7 0 1
5. Zlín B 4 2 0 2 7:9 7 0 1
6. Hošťálková 3 1 0 2 7:11 4 0 1
7. Hor. Bečva 2 1 0 1 6:6 3 0 0
8. Vlachovice 3 1 0 2 4:6 3 0 0
9. Hulín 2 1 0 1 10:14 3 0 0
10. Nedašov 3 1 0 2 5:27 3 0 0
11. Lužkovice 4 1 0 3 10:20 2 1 0
12. Luhačovice 4 0 0 4 2:19 0 0 0

SKUPINA B: St. Město – Kvasice 16:0 (3:0), 2., 25., 39., 42., 56. Jelínek, 4., 36. Sonntag, 36. Mach, 37., 58. Obdržálek, 44. Kejř, 47. Horák, 51., 53., 57. Dleštík, 54. Straka, Morkovice – Bojkovice 3:14 (2:6), 23. Měrka, 30. Ospalík, 53. Žourek – 9., 50. Koudelík, 13., 47., 52. Machala, 22., 39. Kundrata, 27., 28. Kalík, 32. Sommer, 38., 39., 57. Michalčík, 43. Gago, Osvětimany – Koryčany 5:1 (3:0), 2., 21., 56. Dvouletý, 13., 51. Petřvalský – 44. Novotný, Hluk – Strání 0:4 (0:2), 23., 45. Zámečník, 26. Benešík, 38. Tóth, 1. FC Slovácko – Dol. Němčí 9:0 (5:0), 30., 40. Bláhová, 8. Vlachynská, 8. Jelínková, 10., 25. Sklenářová, 42., 52. Stavjaníková, 46. Trusková, Napajedla – Zlechov 1:11 (1:3), 25. Machač – 11. Kowalík, 15., 32., 37., 44., 51. Janovský, 18., 35., 51. Martinák, 39., 49. Lapčík.

1. Bojkovice 4 4 0 0 45:12 12 0 0
2. St. Město 3 3 0 0 31:2 9 0 0
3. Zlechov 3 3 0 0 23:8 9 0 0
4. 1. FC Slovácko 3 2 0 1 27:8 6 0 0
5. Osvětimany 3 2 0 1 17:9 6 0 0
6. Strání 4 2 0 2 21:22 6 0 0
7. Hluk 4 1 0 3 9:11 4 0 1
8. Morkovice 3 1 0 2 21:18 3 0 0
9. Dol. Němčí 3 1 0 2 8:15 3 0 0
10. Napajedla 4 1 0 3 6:37 3 0 0
11. Koryčany 4 1 0 3 6:25 2 1 0
12. Kvasice 4 0 0 4 3:50 0 0 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Tlumačov – Hvozdná 1:0 (1:0), 17. Franko, Spytihněv – Jaroslavice 4:1 (3:0), 23. Trávníček, 27. Rozsypálek, 32. Zelený, 62. Kašpárek – 61. Paníček, Bratřejov – Dolní Lhota 0:1 (0:0), 79. Čada, Halenkovice – Trnava 4:0 (1:0), 32., 65., 67. Polášek, 51. Jablonický, Příluky – Fryšták 1:5 (0:3), 47. Teixeira – 13. Kovář, 16., 44., 68. Hřebačka, 62. Okonkwo, Lužkovice – Mysločovice 3:5 (0:0), 0. Tichý, 4. Okál, 22. Hejtmánek – 0. Teplý, 0., 9., 14. Svačina, 25. Teplý.

1. Fryšták 3 3 0 0 14:2 9 0 0
2. Spytihněv 3 3 0 0 11:2 9 0 0
3. Lužkovice 3 2 0 1 13:8 6 0 0
4. Bratřejov 3 2 0 1 8:4 6 0 0
5. Mysločovice 3 2 0 1 9:7 6 0 0
6. Dolní Lhota 3 2 0 1 9:8 6 0 0
7. Halenkovice 3 2 0 1 5:5 5 1 0
8. Jaroslavice 3 1 0 2 18:7 4 0 1
9. Tlumačov 3 1 0 2 3:11 3 0 0
10. Hvozdná 3 0 0 3 3:9 0 0 0
11. Trnava 3 0 0 3 4:14 0 0 0
12. Příluky 3 0 0 3 4:24 0 0 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Sehradice 4:1 (2:0), 22., 52. Prchlík, 30. Mikel, 54. Blažek – 46. Kolařík, Tlumačov – Kostelec 1:2 (0:0), 60. Jeřábek – 45. Ráček, 48. Plechač, Kašava – Fryšták 2:4 (1:1), 2. Vyvlečka, 41. Šarman – 28. Halašta, 42. Dohnálek, 50., 60. Srovnal, Tečovice – Újezd 2:0 (1:0), 33. Šidlík, 53. Ondík, Malenovice – Mysločovice 15:0 (5:0), 4., 24., 55. Otrusina, 13., 15., 44., 49., 59., 61., 65. Mikeštík, 19. Macek, 39. Macek, 47., 66. Bartoň, 67. Borovec.

1. Malenovice 3 3 0 0 22:3 9 0 0
2. Mladcová 3 3 0 0 15:3 9 0 0
3. Tečovice 3 3 0 0 9:2 8 1 0
4. Sehradice 4 2 0 2 13:7 6 0 0
5. Kostelec 3 2 0 1 8:4 6 0 0
6. Fryšták 3 1 0 2 5:7 4 0 1
7. Tlumačov 4 1 0 3 6:10 3 0 0
8. Mysločovice 3 1 0 2 4:23 3 0 0
9. Kašava 3 0 0 3 4:11 0 0 0
10. Újezd 3 0 0 3 1:17 0 0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Březnice – Ludkovice 0:5 (0:2), 5., 55. Majzlík, 30., 45. Kadlčík, 44. Chot, Lhota – Jaroslavice 0:13 (0:6), 33. Dalajka (vl.) – 35., 6., 21., 40., 50., 52., 63. Haša, 32., 51., 54. Žbel, 25. Skopal, 67. Karola, Veselá – Příluky 9:0 (2:0), 18., 47. Tkadlec, 21., 36., 40., 73. Hargaš, 42., 44. Bednařík, 47. Hubáček.

1. Jaroslavice 2 2 0 0 16:2 6 0 0
2. Spytihněv 2 2 0 0 10:4 5 1 0
3. Ludkovice 3 1 0 2 11:7 4 0 1
4. Veselá 1 1 0 0 9:0 3 0 0
5. Příluky 2 1 0 1 5:10 3 0 0
6. Březnice 1 0 0 1 0:5 0 0 0
7. Lhota 3 0 0 3 1:24 0 0 0

SKUPINA B: Nedašova Lhota – Smolina 8:0 (3:0), 12., 38. Pacik, 31., 41., 65. Macháč, 23., 70. Řehák, 48. Kolínek, Bohusl. n. Vl. – Jasenná 1:2 p. (1:1), 27. Slovák – 20. Řezníček, Vizovice – Nevšová 16:0 (6:0), 2., 18., 53. Punčochář, 59. Bargl, 70. Drga, 9., 32., 43., 46., 48., 51. Václavík, 8., 26., 42., 52., 61. Sušeň.

1. Vizovice 3 3 0 0 48:0 9 0 0
2. Pozlovice 2 2 0 0 14:2 6 0 0
3. Nedašova Lhota 2 2 0 0 11:0 6 0 0
4. Nevšová 2 1 0 1 3:17 3 0 0
5. Jasenná 3 1 0 2 3:7 2 1 0
6. Bohusl. n. Vl. 3 0 0 3 1:29 1 0 1
7. Smolina 3 0 0 3 1:26 0 0 0

MLADŠÍ ŽÁCI

SKUPINA A: Racková – Hřivínův Újezd 3:4 p. (2:0), 4. Polej, 28., 60. Adamík – 43., 59. Šůstek, 52. Gajdušek, Žlutava – Štípa 0:4 (0:3), 0., 16., 24. Navrátil, 28. Malík, Tlumačov – Halenkovice 10:4 (6:2), 3., 12., 21., 36. Kvasnička, 3., 26., 44. Havelka, 19. Novák, 49. Dvořák, 55. Havelka – 5., 28., 52., 59. Kašpar.

1. Tlumačov 4 4 0 0 38:4 12 0 0
2. Štípa 4 3 1 0 19:6 10 0 0
3. Halenkovice 3 2 0 1 24:16 6 0 0
4. Lukov 3 1 0 2 7:11 4 0 1
5. Provodov 3 1 0 2 11:20 3 0 0
6. Hřivínův Újezd 4 1 0 3 9:19 2 1 0
7. Racková 3 0 1 2 3:14 2 0 1
8. Žlutava 4 1 0 3 5:26 2 1 0

SKUPINA B: Lípa – Hvozdná 5:1 (4:0), 1., 19., 22. Gajdošík, 11. Jurčák, 58. Balajka – 45. Hrazdira.

1. Štítná n. Vl. B 3 3 0 0 23:9 9 0 0
2. Slopné 3 2 0 1 22:11 6 0 0
3. Slušovice 2 1 1 0 6:2 4 0 0
4. Lípa 3 1 1 1 7:12 4 0 0
5. Brumov B 3 1 0 2 11:16 3 0 0
6. Hvozdná 4 1 0 3 9:22 3 0 0
7. Šanov 2 0 0 2 6:12 0 0 0