KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Slušovice – Dol. Němčí 4:0 Večeřa 2, Tkadlec, Šubrt, Uh. Brod – Hluk 7:0 Michalec 2, Liška 2, Jaroněk 2, Josefík, Holešov – Rožnov p. R. 2:4 Horák, Dlabaja – nehl., Brumov – Nedašov 0:1 p., Malenovice – Kunovice 1:2 Bartoň – Řihák 2, Luhačovice – Nivnice 2:5 Mikel, Daňo – Straňák 3, Pražan, Chovanec, Baťov 1930 – Hulín 4:1 Vondráček 2, Zikmund, Zahradník – Hradil. Dohrávka 19. kola: Luhačovice – Uh. Brod 2:1 Gabaj, Suchý – vlastní.

1. Nivnice 25 16 2 1 6 91:60 53
2. Uh. Brod 25 16 1 2 6 104:32 52
3. Kunovice 25 15 3 1 6 67:33 52
4. Slušovice 25 15 1 4 5 62:27 51
5. Brumov 25 15 0 3 7 56:41 48
6. Rožnov p. R. 25 12 3 3 7 68:43 45
7. SK Baťov 25 12 2 1 10 63:39 41
8. Holešov 25 11 4 0 10 55:54 41
9. Hluk 25 11 0 2 12 57:70 35
10. Luhačovice 25 9 2 0 14 52:72 31
11. Nedašov 25 5 4 2 14 29:71 25
12. Malenovice 25 7 1 0 17 42:113 23
13. Hulín 25 6 0 2 17 34:79 20
14. Dol. Němčí 25 2 0 2 21 27:73 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Poličná – Vlachovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Slavičín – Provodov 12:1 Šebák O., Kalík, Zámečník L., Švach M. 2, Vašek M., Smotrik, Fojtík, Šebák L., Hyžík 3– Brebis, Juřinka – Val. Polanka 3:1 Dobiáš 2, Kopřiva – Baran, Újezd – Štítná n. Vl. 2:3 Repatý, Vaculín – Kuja, Šimoník, Kozubík, Vel. Karlovice – Lidečko nehráno, Mladcová – Hovězí 5:1 Holubka 2, Francl, Kurtin, Hruška – Mucha, Val. Klobouky – Ratiboř 1:3 Manan – Uhrin, Hrabica, Havlík.

1. Štítná n. Vl. 25 21 0 3 1 113:16 66
2. Poličná 24 17 0 2 5 100:34 53
3. Slavičín 25 16 1 1 7 93:38 51
4. Újezd 25 16 1 1 7 87:54 51
5. Val. Polanka 25 14 3 1 7 81:57 49
6. Juřinka 25 12 2 1 10 48:70 41
7. Lidečko 24 12 1 2 9 65:45 40
8. Ratiboř 25 13 0 1 11 93:65 40
9. Mladcová 25 10 2 1 12 49:65 35
10. Vel. Karlovice 24 7 0 3 14 31:59 24
11. Vlachovice 24 4 4 2 14 34:61 22
12. Provodov 25 4 3 1 17 44:112 19
13. Val. Klobouky 25 4 2 2 17 25:80 18
14. Hovězí 25 2 2 0 21 25:132 10
SKUPINA B: Bojkovice – Zdounky 4:0 Slavíček, Jančařík, Schaffer, Gago, Kvasice – Louky 0:1 Vyoral, Napajedla – Strání 6:0 Lapčík 2, Brauner, Mikšaník, Kučera, vlastní, Morkovice – Nedachlebice 4:5 p. Vrána 2, Hrnčíř 2 – Bajaja 3, Kutra, Uh.Ostroh – Koryčany 5:4 p. Novotný 2, Mojžíšek, Andrýsek – Hanák 2, Bardoň, Tesař, St. Město – Břest 2:1 p. Grebeň – Pospíšil, Kněžpole – Boršice 2:3 p. Maršálek 2 – Krsička, Juřena.

1. Bojkovice 25 17 5 0 3 140:41 61
2. Louky 25 18 2 2 3 67:21 60
3. St. Město 25 15 4 1 5 68:35 54
4. Břest 25 15 1 4 5 83:42 51
5. Kvasice 25 14 1 2 8 84:61 46
6. Strání 25 14 1 0 10 81:50 44
7. Koryčany 25 13 1 2 9 115:69 43
8. Napajedla 25 13 1 2 9 74:54 43
9. Zdounky 25 11 0 1 13 65:81 34
10. Boršice 25 7 2 2 14 45:70 27
11. Kněžpole 25 7 0 2 16 51:105 23
12. Nedachlebice 25 6 1 1 17 38:83 21
13. Morkovice 25 4 0 1 20 45:103 13
14. Uh. Ostroh 25 1 1 0 23 19:160 5

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Louky 3:5 Palička, Mňačko, Juřena – Kuna, Blanař, vlastní, Křek, Teplý, Uh. Brod – Rožnov p. R. 4:1 Lekeš 2, Hrabalík, vlastní – Kolařík, Kunovice – Brumov 1:5 Duchtík – Zvoníček 2, Pecha, Macháč, Martinka, Štítná n. Vl. – Holešov odloženo na 10. 6., Vsetín – Slavičín 0:1 p., Bojkovice – Baťov 1930 0:2 Rusek 2.

1. Brumov 21 19 1 1 0 138:12 60
2. Kunovice 21 15 0 2 4 58:26 47
3. Slavičín 21 9 5 1 6 34:30 38
4. SK Baťov 21 10 1 1 9 36:65 33
5. Holešov 20 9 2 0 9 42:34 31
6. Rožnov p. R. 21 7 2 3 9 36:39 28
7. Uh. Brod 21 8 0 3 10 42:40 27
8. Louky 21 9 0 0 12 45:44 27
9. V. Otrokovice 21 7 2 2 10 40:48 27
10. FK Vsetín 21 6 0 3 12 26:69 21
11. Štítná n. Vl. 20 4 4 1 11 30:55 21
12. Bojkovice 21 4 1 1 15 27:92 15
MLADŠÍ: V. Otrokovice – Louky 1:9 nehl., Uh. Brod – Rožnov p. R. 12:0 Kostiha 3, Chovanec 2, Valenta, Koželuha 2, Bartončík 2, Beníček, Čubík, Kunovice – Brumov 9:3 Červenka 3, Daníček 2, Bičan 2, Škrabal, Tvrdoň – Gabriš 2, Pešout, Štítná n. Vl. – Holešov odloženo na 10. 6., Vsetín – Slavičín 0:6 Vacula 2, Staněk, Šustek, Kulíšek, Koštulík, Bojkovice – Baťov 1930 9:0 Andrlík 6, Bulejko 2, Králík.

1. Slavičín 21 17 0 2 2 116:29 53
2. Štítná n. Vl. 20 16 1 2 1 82:29 52
3. Holešov 20 16 1 0 3 109:40 50
4. FK Vsetín 21 15 1 0 5 112:53 47
5. Bojkovice 21 13 1 0 7 113:69 41
6. Louky 21 8 2 0 11 76:97 28
7. Rožnov p. R. 21 8 1 0 12 90:126 26
8. Kunovice 21 7 0 1 13 62:73 22
9. Brumov 21 4 3 3 11 87:105 21
10. Uh. Brod 21 5 2 1 13 71:101 20
11. SK Baťov 21 4 0 2 15 60:105 14
12. V. Otrokovice 21 0 0 1 20 24:175 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Luhačovice 1:4 Čihánek – Hoferek, Vítek, Tarabus, Riečičiar, Hulín – Ratiboř 4:3 p. Lukeš, Plško, Pavlák – Ostřanský, Fojtík, Motyka, Hor. Bečva – Nedašov 1:4 Vaněk – Kolínek Josef 2, Novák, Kolínek Jakub ml., Bystřice p. H.. – Juřinka 5:1 Navrátil 3, Kocman, Maťa – Němec, Vel. Karlovice – Kelč 0:11 Jiříček 4, Orava 4, Mikulenka 2, David, Vlachovice – Val. Klobouky 1:6 Jemelka H. – Obadal 6, Procházka.

1. Bystřice p. H. 20 19 1 0 0 157:21 59
2. Kelč 21 18 1 0 2 133:21 56
3. Val. Klobouky 21 14 1 1 5 79:35 45
4. Juřinka 21 12 1 1 7 80:50 39
5. Luhačovice 21 12 0 2 7 72:61 38
6. Hulín 21 9 2 1 9 65:75 32
7. Ratiboř 20 9 0 3 8 80:57 30
8. Zlín B 21 8 1 1 11 57:53 27
9. Hor. Bečva 19 5 1 1 12 29:65 18
10. Nedašov 21 4 2 0 15 24:105 16
11. Vlachovice 21 3 0 1 17 20:102 10
12. Vel. Karlovice 21 0 1 0 20 10:161 2
SKUPINA B: Nedakonice – St. Město 1:9 Dvouletý – Zajíc 2, Sonntag 2, Náplava, Bachratý, Zachar, Čagánek, Kvasice – Zlechov 5:1 Slavík 4, Skácel – Salinger, Napajedla – 1. FC Slovácko odloženo na 11. 6., Morkovice – Koryčany 5:3 Vojtuš 2, Přikryl, Žemžula, Štelc – Kaňa, Tomaštík, Bardon, Dol. Němčí – Strání 1:2 Bobčík – Pejchar, Žajgla, Hluk – Boršice 22:0 Ševčík 10, Martiš R. 3, Franc 2, Kremr, Matuštík, Frühauf, Blaha M., Nguntual, Kožík, Nosek. Dohrávky 19.kola: Napajedla – Nedakonice 2:1 Šubík, Jakvid – Dvouletý. Dohrávka 21. kola: Hluk – Koryčany 4:0 Ševčík 2, Nguntual, Frühauf Z.

1. Hluk 21 17 1 2 1 118:8 55
2. Strání 21 18 0 1 2 115:20 55
3. St. Město 21 15 3 0 3 101:14 51
4. Koryčany 21 15 0 1 5 119:28 46
5. Napajedla 19 10 1 1 7 42:30 33
6. Morkovice 21 9 0 0 12 41:67 27
7. Zlechov 21 7 2 0 12 30:89 25
8. Dol. Němčí 21 5 1 4 11 66:64 21
9. Kvasice 21 6 1 1 13 41:79 21
10. Nedakonice 20 5 1 0 14 22:102 17
11. 1. FC Slovácko 20 3 1 0 16 26:88 11
12. Boršice 21 3 0 1 17 30:162 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Luhačovice 3:2 p. Hlavinka, Švach – Žmolík 2, Hulín – Ratiboř 5:4 p. Plško 3, Růžička – Makyča, Cablík, Mikula, Mika, Hor. Bečva – Nedašov 5:7 Juráček Juliet 3, Kohout, Cverna – Kolínek 4, Novák P., Novák D., Šánek, Bystřice p. H. – Juřinka 0:5 Klanica 2, Cacek, Bílý, Hrbáč, Vel. Karlovice – Kelč 5:4 Horák 3, Koňařík, Štuler – Pajdla 2, Vozák, Popelka, Vlachovice – Val. Klobouky 1:9 Vizvári – Poliak D. 3, Poliak M. 2, Opravil 3, Grygar.

1. Val. Klobouky 21 20 0 0 1 160:25 60
2. Juřinka 21 17 0 0 4 115:32 51
3. Bystřice p. H. 20 13 0 0 7 111:64 39
4. Zlín B 21 10 2 1 8 101:93 35
5. Ratiboř 20 11 0 2 7 76:72 35
6. Nedašov 21 8 4 1 8 87:102 33
7. Vel. Karlovice 21 10 0 2 9 79:78 32
8. Hulín 21 8 3 0 10 94:92 30
9. Vlachovice 21 5 0 3 13 46:119 18
10. Luhačovice 21 4 1 2 14 52:110 16
11. Hor. Bečva 19 4 1 0 14 64:114 14
12. Kelč 21 2 0 0 19 27:117 6
SKUPINA B: Nedakonice – St. Město 0:6 Rožek 2, Kowalík 2, Horáček, Dleštík, Kvasice – Zlechov 8:2 Pecina 4, Samohýl 2, Hora, Šiška – Lapčík, Bartoň, Napajedla – 1. FC Slovácko odloženo na 11. 6., Morkovice – Koryčany 1:8 Marek – Novotný 4, Polichta 2, Hojkr, Mikulášek, Dol. Němčí – Strání 6:5 Bobčík 3, Šlambor 2, Tinka D. – Jankovsk 3, Mikláš, Frühauf, Hluk – Boršice 0: 7 nehl. Dohrávky 19.kola: Napajedla – Nedakonice 8:3 Stoklásek 4, Winklér 3, holub – Schwarz 2, Andrýsek. Dohrávka 21. kola: Hluk – Koryčany 5:2 Druckmüller 2, Penk, Pančík P, Frühauf M. – Novotný.

1. Boršice 21 17 0 0 4 136:39 51
2. Strání 21 14 1 1 5 109:61 45
3. 1. FC Slovácko 20 13 1 0 6 106:61 41
4. Koryčany 21 12 0 0 9 75:67 36
5. Zlechov 21 11 0 1 9 96:66 34
6. Dol. Němčí 21 11 0 1 9 78:76 34
7. Kvasice 21 11 0 0 10 109:81 33
8. Napajedla 19 9 1 2 7 65:68 31
9. St. Město 21 9 1 0 11 77:57 29
10. Hluk 21 8 1 1 11 51:56 27
11. Morkovice 21 3 1 0 17 39:156 11
12. Nedakonice 20 0 0 0 20 28:181 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Halenkovice – Tlumačov 2:5 Vojtášek, Štiksa – Mouka 4, Dvořák, Hvozdná – Příluky 4:2 Dostál 2, Kotek, Dominik – Šoman, Lunga, Štípa – Všemina 1:2 p. Okál – Sedláček, Žeranovice – Mysločovice 0:1 Svačina, Fryšták – Kašava nehráno (hosté se nedostavili k utkání).

1. Spytihněv 20 17 0 1 2 101:17 52
2. Hvozdná 20 15 0 0 5 47:24 45
3. Příluky 20 14 1 1 5 69:41 44
4. Fryšták 20 13 0 0 7 77:31 39
5. Všemina 20 11 1 2 7 50:26 36
6. Tlumačov 20 10 0 0 10 57:37 30
7. Kašava 20 9 0 0 11 49:63 27
8. Štípa 20 7 1 3 10 44:74 25
9. Halenkovice 20 5 1 2 13 47:60 18
10. Mysločovice 20 2 2 3 15 20:100 11
11. Žeranovice 20 1 0 0 19 12:100 3
SKUPINA B: Dolní Lhota – Jaroslavice 10:1 Urubek 4, Vojtěšek 3, Martinec, Žáček, Hofschneider – Paníček, SK Vizovice – Nedašova Lhota 14:0 Pečenka 4, Fusek 2, Fuksa 2, Burkart 2, Pšenčík, Tomšů, Kovář, Mudrák.

1. Bylnice 16 12 1 1 3 59:28 38
2. Dolní Lhota 16 12 0 1 3 79:24 37
3. SK Vizovice 16 6 0 1 9 69:53 19
4. Nedašova Lhota 16 5 0 0 11 28:64 15
5. Jaroslavice 16 3 1 1 12 27:93 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Sehradice – Mladcová 10:2 Janček D. 4, Majzlík T. 2, Kovářová L. 2, Drábek, Misař – Prchlík, Paseka, Slušovice – Malenovice 2:3 Zbranek, Kurtin – Škrabal 3, Bratřejov – Lužkovice 0:6 Bohm 4, Tkadlec, Kratochvíl, Tečovice – Újezd 8:1 Střecha 2, Kristek 2, Šenkeřík 2, Kowalczyk, Horáček – Dobiáš, Bylnice – Mysločovice 3:2 Chovančík 2, Polách O. – Menšík, Gazdík, Fryšták – Kašava 2:0 Daněk 2.

1. Lužkovice 21 19 0 2 0 99:12 59
2. Bylnice 21 14 2 3 4 71:23 47
3. Slušovice 21 12 4 5 4 80:36 45
4. Fryšták 21 12 1 3 6 78:42 40
5. Sehradice 21 12 2 2 7 71:40 40
6. Kašava 21 9 3 5 7 46:35 35
7. Malenovice 21 7 3 4 10 45:42 28
8. Tečovice 21 8 0 4 9 47:58 28
9. Mladcová 21 8 0 2 11 62:72 26
10. Mysločovice 21 6 1 2 13 44:70 21
11. Újezd 21 2 0 1 18 30:126 7
12. Bratřejov 21 0 1 1 20 17:134 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Spytihněv – Tlumačov 2:7 Zámečník, Kraváček – Havelka 2, Bilík, Hrtús, Ředina, Čechák, Kvasnička, Lhota – Březnice 4:5 Mikeštík 4 – Baťa 2, Kužílek, Janoch, Štancl, Jaroslavice – Ludkovice 2:1 Žbel, Řehák – Chot.

1. Ludkovice 20 14 3 3 3 120:24 48
2. Tlumačov 20 14 2 3 3 73:24 47
3. Jaroslavice 20 14 0 4 2 100:24 46
4. Březnice 20 9 0 0 11 84:79 27
5. Lhota 20 3 0 0 17 32:128 9
6. Spytihněv 20 1 0 0 19 23:153 3
SKUPINA B: Příluky – Lukov 1:0 Bureš, Trnava – Lužkovice B 4:2 Bečica 3, Hrnčiřík – Kořének, Záhořák.

1. Lužkovice B 16 11 2 3 2 94:20 38
2. Kostelec 16 10 1 2 4 96:27 33
3. Trnava 16 10 0 0 6 66:47 30
4. Lukov 16 5 0 1 10 24:87 16
5. Příluky 16 1 0 0 15 8:107 3
SKUPINA C: Nevšová – Bohuslavice n. Vl. 2:1 Tomášek, Maryašová – Černíček, Nedašova Lhota – Smolina 16:1 Machač M. 5, Pacík M. 4, Kafka T. 3, Pacík J. 2, Fojtík M., Kolínek M. – Fiala.

1. Pozlovice 16 15 1 1 0 116:5 47
2. Bohuslavice 16 10 0 0 6 77:30 30
3. Nedašova Lhota 16 8 1 2 6 63:25 27
4. Nevšová 16 3 1 2 11 16:81 12
5. Smolina 16 1 0 1 14 11:142 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Zborovice 3:0 kont., Dřínov – Rymice odl., Lutopecny – Mrlínek 2:3 p. (1:0), Janoštík, Kubín – Vepřek, vl., Vlasák, Těšnovice – Rataje 0:1 (0:1), Vychopeň.

1. Chropyně 20 13 1 3 3 68:30 44
2. Lutopecny 20 11 4 2 3 41:24 43
3. Dřínov 19 12 1 2 4 46:21 40
4. Mrlínek 20 11 2 2 5 55:31 39
5. Rymice 19 7 3 1 8 46:34 28
6. Zborovice 20 4 1 5 10 28:55 19
7. Rataje 20 3 3 1 13 28:56 16
8. Těšnovice 20 2 1 0 17 14:75 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Bezměrov – Chropyně 0:1 (0:1), Vítek, Martinice – Zdounky 1:2 (0:0), Uruba – Čečatka, Skipala, Rymice – Chvalčov 1:4, Skácel – Gabriel 2, Šmíd, Kužel, Zlobice – Mrlínek 1:2 p. (1:1), Beier – Baďuřík 2.

1. Chropyně 15 14 0 0 1 91:21 42
2. Chvalčov 15 14 0 0 1 73:20 42
3. Lutopecny 15 6 1 2 6 44:35 23
4. Zdounky 15 7 0 0 8 35:55 21
5. Rymice 15 6 1 0 8 40:60 20
6. Bezměrov 15 5 0 3 7 18:35 18
7. Zlobice 16 4 0 3 9 42:71 15
8. Mrlínek 15 3 2 0 10 27:48 13
9. Martinice 15 1 4 0 10 30:55 11

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Lubná – Prusinovice 5:4 (4:2), Kocián 3, Makový 2 – Měrka 2, Pumprla, Jurčíková, DFK Holešov – Žeranovice 0:1 p., Bartek, Těšnovice – Skaštice 4:2 (1:0), P. Pecina 2, J. Pecina, Letfus – Hrabal 2, Dřínov – Elko Holešov B 0:4 (0:3), Linda 2, Chytil, Vítovský, Lutopecny – Bezměrov 2:1 (1:1), Turková, Králíček – Opluštil.

1. Holešov B 17 13 1 1 2 80:23 42
2. Lutopecny 17 10 2 1 4 54:21 35
3. Prusinovice 17 11 0 1 5 70:42 34
4. Skaštice 17 10 1 1 5 64:34 33
5. Lubná 17 8 3 1 5 70:48 31
6. Žeranovice 17 7 3 2 5 67:37 29
7. Těšnovice 17 6 0 2 9 63:121 20
8. Bezměrov 17 4 0 1 12 52:69 13
9. DFK Holešov 17 3 0 1 13 27:85 10
10. Dřínov 17 2 1 0 14 18:85 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÝ TURNAJ – SEMIFINÁLE: Morkovice – Žalkovice 7:5 (4:1), Hamala 3, Marek, D. Soldán, Žourek, J. Soldán, Prusinovice – Zdounky 10:2 (3:1), Pumprla 7, Měrka 2, Nášel – Novák, Vaňhara. O 3. místo: Žalkovice – Zdounky 9:6 (5:3), Dočkal 4, Svoboda 2, Možíšová 2, vl. – Syručka 3, Čečatka 2, Ferenz. Finále: Prusinovice – Morkovice 7:4 (5:3), Pumprla 4, Měrka 3 – Hamala, Žourek, Marek, Pučan.

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Slavkov p. H. – Chvalčov 4:7, Kolařík 2, Pilař, Vaculík – Zmeškal 3, Vavrouš 3, Brtníček, Loukov – Chvalčov 9:5, Koutný 5, Žaloudík 2, Morzhul, Zbožínek – Brtníček 2, Vavrouš, Zmeškal, Kaluža, Loukov – Slavkov p. H. 4:1, Koutný 2, Žaloudík 2 – Kolařík, Hulín – Prusinovice 6:4 (3:2), Drál 2, Plško 2, Štětkář, Polášek – Jadrníček 2, Vrubl, vl., Kostelec u Hol. – Morkovice 0:11 (0:6), Kvinta 4, Řezáč 3, Pučan 2, Šesták, Soldán.

1. Morkovice 22 20 0 0 2 236:59 60
2. Loukov 22 16 0 0 6 169:124 48
3. Slavkov p. H. 23 14 0 1 8 192:98 43
4. Chvalčov 23 13 0 0 4 149:117 39
5. Hulín 23 9 0 0 14 92:150 27
6. Prusinovice 22 4 0 0 18 85:197 12
7. Kostelec u Hol. 23 2 1 0 20 59:241 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. Lhota – Bílovice 1:2 nehl., Zlechov – Buchlovice 8:1 (4:1) Mikula 2, Vaněk 2, Šimíček 2, Velcr, vlastní – Kučík.

1. Jarošov 21 19 2 0 174:32 59
2. Nedakonice 21 15 0 6 93:35 45
3. Bílovice 21 12 2 7 51:47 38
4. SK Zlechov 21 10 4 7 75:43 34
5. O. N. Ves 21 9 2 10 32:68 29
6. Buchlovice 21 7 0 14 43:89 21
7. Mistřice 21 3 1 17 28:127 10
8. O. Lhota 21 2 1 18 25:86 7
SKUPINA B: Havřice – Prakšice 4:1 (2:1) Moštěk 2, Schnurmacher, Hnilička – Hlavín, Šumice – Vlčnov 3:0 (2:0) C. Dvořák, Mach, Pančocha. FINÁLE: Jarošov – Šumice 0:0.

1. Šumice 16 15 0 1 82:10 45
2. ČSK Uh. Brod B 16 13 1 2 112:19 40
3. Podolí 16 8 1 7 30:39 25
4. Vlčnov 16 7 2 7 41:50 23
5. Havřice 15 6 1 8 37:39 19
6. Prakšice 16 6 1 9 38:55 19
7. Hradčovice 16 5 2 9 29:60 17
8. Bánov 16 5 2 9 41:45 17
9. Korytná 15 1 0 14 18:111 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Jarošov náhr. termín, Prakšice – Šumice 4:3 (3:2) Šustek 2, Řezníček, Novák – D. Dvořák 2, Ondrušek, Topolná – O. N. Ves náhr. termín, Bánov – Nivnice 9:1 (8:1) Kočenda 4, Franc 3, Pražan, Suchánek – Durďák, Osvětimany – Újezdec 0:5 (0:5) Dvořák 2, Jančář 2, Novák.

1. Újezdec 18 16 1 1 118:17 49
2. Osvětimany 18 8 6 4 48:33 30
3. Nivnice 18 8 3 7 24:38 27
4. Jarošov 18 6 7 5 37:36 25
5. Bánov 18 7 3 8 46:59 24
6. O. N. Ves 18 8 0 10 34:53 24
7. Prakšice 18 6 5 7 48:57 23
8. Šumice 18 5 6 7 38:51 21
9. Topolná 18 5 5 8 37:46 20
10. Uh. Ostroh 18 1 4 13 14:54 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Buchlovice – Sušice 2:5 (1:3) Žufánková, Kučík – Tomaštík 4, Janeček, Mařatice – Nedachlebice 4:7 Venglík 3, Mitáček – nehl., Havřice – Velehrad náhr. termín, Traplice – Sušice 1:5 (1:3) Janováč – Tomaštík 3, Hubál 2.

1. Sušice 14 12 1 1 76:14 37
2. Havřice 14 11 2 1 60:14 35
3. Jalubí 14 7 1 6 58:43 22
4. Mařatice 14 7 1 6 38:41 22
5. Buchlovice 14 6 0 8 53:53 18
6. Nedachlebice 14 5 2 7 39:67 17
7. Traplice 14 3 1 10 20:58 10
8. Velehrad 14 0 2 12 21:75 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Babice – Mistřice 8:7 (6:3) Simčák 3, S. Janošek 2, Maňásek, Krkoška, Buřil – Romanchenkov 3, Kopčil 3, Švec, Kněžpole – Podolí 15:1 (8:0) J. Berčík5, Churý 2, Markus 2, Horňák 2, Šimík, Gabáni, Hubáček, Karpíšek – Srneček, O. Lhota – Bílovice 4:3 (2:2) R. Matuštík 3, P. Trčka – D. Tomeček 2, Valeš, Březolupy – Tupesy 5:4 (3:3) Řezník 3, Kovář, R. Hubáček – Bánovský 2, Mrkva, Tomeček.

1. Březolupy 15 11 1 3 120:24 34
2. Ořechov 15 11 1 3 137:42 34
3. Mistřice 13 11 1 1 123:41 34
4. Babice 15 11 1 3 82:40 34
5. Tupesy 15 8 1 6 101:50 25
6. Kněžpole 16 5 0 11 56:82 15
7. Bílovice 16 4 1 11 70:88 13
8. O. Lhota 15 4 0 11 30:157 12
9. Podolí 16 0 0 16 11:206 0
SKUPINA B: Vlčnov – St. Hrozenkov 7:1 (3:0) Junaštík 4, Juřenčák 3 – Ostravský, S. Loz – Hradčovice 0:6 (0:3) A. Říha 2, Jo. Zemánek 2, Hlaváč, Kolaja, ČSK Uh. Brod B – D. Němčí B nehl., Korytná – Březová 7:1 (4:1) Čagánek 3, D. Lekeš 2, Š. Klon, Kubiš – Moravčík, Bystřice p. L. – Orel Uh. Brod 6:15 (2:8) Kuběna 3, Foltýn 3 – K. Dubský 5, Jančář 3, Malůš 2, Krahula, Bartoš, O. Dubský, Kovařík 2.

1. D. Němčí B 17 13 2 2 125:31 41
2. Vlčnov 15 13 0 2 75:22 39
3. Orel Uh. Brod 17 11 1 5 106:74 34
4. Korytná 17 10 1 6 98:53 31
5. ČSK Uh. Brod B 15 10 0 5 83:55 30
6. Hradčovice 17 9 2 6 60:47 29
7. S. Loz 17 5 1 11 40:79 16
8. Březová 17 4 1 12 43:85 13
9. Bystřice p. L. 17 2 0 15 30:145 6
10. St. Hrozenkov 17 1 2 14 42:111 5

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Uh. Ostroh – Boršice nehl., Buchlovice – Polešovice nehl., FC Slovácko – Strání 4:13 (4:6) Hanáčková 2, C. Škrabalová, Bangová – Zámečník 5, Macíček 4, Eliáš 2, Zmerčík, Toth, Popelka, St. Město – O. N. Ves 10:12 (7:5) Kowalík 5, Vašíček 2, Hájek, Nykl, Mach – Jurčeka 7, Pšurný 3, Lažek 2, Vlčnov – Spytihněv 2:10 (1:4) Janča, Pešl – Čech 4, Dalajka 3, Mrlík 2, Čevela, Hluk – Nivnice 3:9 Škvorec, Zlínský, Kremr – Straňák 5, Výmola, Kapsa, Kolaja, Zálešák, D. Němčí – Tupesy 16:7 (5:5) Hiblér 5, P. Bobčík 6, Huspenina 2, Kolář, Hrbáč, J. Tinka – T. Chramcov 4, Martináková 3.

1. O. N. Ves 24 23 0 1 329:91 69
2. D. Němčí 24 20 0 4 273:109 60
3. Nivnice 25 18 0 7 325:172 54
4. Hluk 23 17 0 6 252:149 51
5. Strání 23 15 1 7 254:101 46
6. FC Slovácko 24 12 2 10 196:159 38
7. Boršice 21 9 2 10 184:149 29
8. Buchlovice 21 9 1 11 170:148 28
9. St. Město 22 9 1 12 193:196 28
10. Tupesy 24 9 0 15 128:232 27
11. Polešovice 22 7 0 15 114:214 21
12. Spytihněv 25 7 0 18 124:244 21
13. Uh. Ostroh 23 4 1 18 82:246 13
14. Vlčnov 25 0 0 25 49:463 0
MLADŠÍ: Uh. Ostroh – Boršice nehl., Buchlovice – Polešovice nehl., FC Slovácko – Strání 9:6 (4:1) Chromečková 5, Hanáčková 2, Vinceová, Jančářová – Benešík 3, J. Miklas, V. Miklas, Zimčík, St. Město – O. N. Ves 15:4 (8:4) J. Hastík 8, Vašíček 3, O. Hastík 2, Matoušek, Pořízek – Kavka 3, Běhávka, Vlčnov – Spytihněv 2:10 (1:4) Josefík, Tykal – Tabara 4, Hůsek 2, Bureš 2, Čevela 2, Hluk – Nivnice 25:0 Kremr 5, Koníček 5, D. Nemrava 4, Omelka 4, Podškubka 2, M. Nemrava 2, Zlínská 2, Hrabalík, D. Němčí – Tupesy 10:5 (4:2) Š. Fibichr 4, A. Fibichr 2, Marčík 2, Kroča, M. Bobčík – Janoušek 4, Kunert.

1. D. Němčí 24 20 2 2 257:87 62
2. St. Město 22 18 1 3 156:86 55
3. Hluk 24 17 1 6 273:139 52
4. FC Slovácko 24 16 2 6 296:118 50
5. Tupesy 24 14 1 9 189:133 43
6. Spytihněv 25 13 3 9 225:144 42
7. Strání 24 12 1 11 193:149 37
8. Uh. Ostroh 23 12 0 11 182:138 36
9. Vlčnov 25 9 0 16 129:248 27
10. Polešovice 22 7 1 14 96:188 22
11. Buchlovice 21 6 1 14 92:200 19
12. Boršice 21 5 2 14 103:194 17
13. Nivnice 25 4 0 21 96:299 12
14. O. N. Ves 24 3 1 20 102:266 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Mařatice nehl., Babice – Mistřice 11:6 (5:5) Litoš 7, Svoboda 2, Skřivánek 2 – Bilavčík 2, Štěrba 2, Marecký 2, Topolná – Jarošov nehl., Kněžpole – Huštěnovice 10:3 (6:3) J. Berčík 5, Suchánek 2, Šimík 2, Markus – Slezák 2, Zemek, Březolupy – Nedakonice nehráno (hosté se nedostavili k utkání).

1. FC Slovácko B 16 13 0 3 122:62 39
2. Mařatice 17 10 4 3 101:65 34
3. Babice 16 9 3 4 90:73 30
4. Kněžpole 15 8 2 5 113:64 26
5. Březolupy 17 7 2 8 115:102 23
6. Mistřice 16 7 1 8 73:74 22
7. Nedakonice 15 7 0 8 69:83 21
8. Topolná 16 5 2 9 63:90 17
9. Huštěnovice 18 3 3 12 51:107 12
10. Jarošov 16 3 1 12 66:143 10
SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Újezdec nehl., Bánov – Šumice 8:3 Daněk 4, Beníček, Hnilička, Vystrčil, Buják – Kusák 2, Červenka, Březová – Rudice 8:0 (5:0) D. Křeháček 2, M. Křeháček 2, Hanesovský, Vojtek, Bruštík, St. Hrozenkov – Hradčovice nehl., Havřice – Prakšice 0:3 (0:2) Slavíčková, Jahoda, Lukašík, Havřice – Orel Uh. Brod nehl.

1. Hradčovice 16 15 0 1 127:22 45
2. Březová 18 12 3 3 71:29 39
3. Újezdec 16 10 0 6 79:54 30
4. Prakšice 16 9 1 6 74:37 28
5. Bánov 17 9 1 7 83:45 28
6. Šumice 18 8 2 8 61:55 26
7. Orel Uh. Brod 17 7 2 8 72:58 23
8. St. Hrozenkov 18 6 1 11 59:99 19
9. Havřice 15 3 0 12 37:59 9
10. Rudice 17 0 0 17 5:210 0