VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

31.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Hulín 0:3 nehl., Nivnice – Baťov 1930 4:3 Straňák 2, Pražan, Májek – Dorazin, Hanáček, Zikmund, Kunovice – Luhačovice 5:2 Řihák 3, Dávid, Rozhon – Daňo 2, Nedašov – Malenovice 1:3 Bartoška – Bartoň, Bartek, Vopatřil, Rožnov p. R. – Brumov 1:4 Kučera – Mana, Liška, Sedlačík, Doležal, Hluk – Holešov 0:2 Matuška, Dlabaja, Slušovice – Uh. Brod 2:1 Žaludek 2 – Jaroněk.

1. Nivnice 24 15 2 1 6 87:58 50
2. Uh. Brod 23 15 1 2 5 96:30 49
3. Kunovice 24 14 3 1 6 65:32 49
4. Slušovice 24 14 1 4 5 58:27 48
5. Brumov 24 15 0 2 7 56:41 47
6. Rožnov p. R. 24 11 3 3 7 64:41 42
7. Holešov 24 11 4 0 9 53:51 41
8. SK Baťov 24 11 2 1 10 59:38 38
9. Hluk 24 11 0 2 11 57:63 35
10. Luhačovice 23 8 2 0 13 48:66 28
11. Nedašov 24 5 3 2 14 29:71 23
12. Malenovice 24 7 1 0 16 41:111 23
13. Hulín 24 6 0 2 16 33:75 20
14. Dol. Němčí 24 2 0 2 20 27:69 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Ratiboř 0:4 Nguyen 2, Mikula, Plachtovič, Hovězí – Val. Klobouky nehl., Lidečko – Mladcová 6:2 Filák 2, Juran, Hynek, Liška, Hrádek – Lebánek 2, Štítná n. Vl. – Vel. Karlovice 3:0 Králík 2, Maniš, Val. Polanka – Újezd 2:1 Kurtin, Baran – Vaculín, Provodov – Juřinka 4:5 Vítek P. 2, Mališka, Brebis – Dobiáš 2, Grygařík 2, Plesník, Poličná – Slavičín 1:6 Roupec – Hyžík 2, Kalík 2, Floreš, Havlín.

1. Štítná n. Vl. 24 20 0 3 1 110:14 63
2. Poličná 24 17 0 2 5 100:34 53
3. Újezd 24 16 1 1 6 85:51 51
4. Val. Polanka 24 14 3 1 6 80:54 49
5. Slavičín 24 15 1 1 7 81:37 48
6. Lidečko 24 12 1 2 9 65:45 40
7. Juřinka 24 11 2 1 10 45:69 38
8. Ratiboř 24 12 0 1 11 90:64 37
9. Mladcová 24 9 2 1 12 44:64 32
10. Vel. Karlovice 24 7 0 3 14 31:59 24
11. Vlachovice 24 4 4 2 14 34:61 22
12. Provodov 24 4 3 1 16 43:100 19
13. Val. Klobouky 23 3 2 2 16 20:77 15
14. Hovězí 23 2 2 0 19 24:123 10
SKUPINA B: Zdounky – Boršice 1:2 p. Judas – Tomešek, Břest – Kněžpole 7:1 Bejdák 5, Krejčíř 2 – Hančík, Koryčany – St. Město 1:2 Hanák – Melichárek, Pantlík, Nedachlebice – Uh. Ostroh 3:0 Kaňa, Kafka, Gajdošík, Strání – Morkovice 5:0 Štajner 2, Ševčík 2, Zlatý, Louky – Napajedla 3:2 p. Pavelka, Kocourek – Lapčík, Kolář, Bojkovice – Kvasice 8:2 Gago 2, Jančařík 2, Gorčík 2, Slavíček, Vápeník – Pospíšil 2. Dohrávka 21. kola: Břest – Koryčany 3:2 Bejdák 2, Hanák – Hanák, Boučník.

1. Bojkovice 24 16 5 0 3 136:41 58
2. Louky 24 17 2 2 3 66:21 57
3. St. Město 24 15 3 1 5 67:34 52
4. Břest 24 15 1 3 5 82:41 50
5. Kvasice 24 14 1 2 7 84:60 46
6. Strání 24 14 1 0 9 81:44 44
7. Koryčany 24 13 1 1 9 111:65 42
8. Napajedla 24 12 1 2 9 68:54 40
9. Zdounky 24 12 0 1 11 69:75 37
10. Boršice 24 7 1 2 14 43:68 25
11. Kněžpole 24 7 0 1 16 49:103 22
12. Nedachlebice 24 5 0 1 18 32:83 16
13. Morkovice 24 4 0 0 20 41:99 12
14. Uh. Ostroh 24 1 0 0 23 15:156 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Baťov 1930 1:2 nehl., Slavičín – Bojkovice 3:0 Ondruš, Salajka, Miklas, Holešov – Vsetín 3:0 Malčík 2, Blažek, Brumov – Štítná n. Vl. 7:1 Pecha 3, Šenkeřík, Martinka, Kubiš, Macháč – nehl., Rožnov p. R. – Kunovice 2:1 p. Polášek – Hábl, Louky – Uh. Brod 4:2 Křek 3, Dlouhý – Hulín 2. Dohrávka 14. kola: Louky – Brumov 1:5 Křek – Spáčil 2, Kubiš, Šenkeřík, Macháč.

1. Brumov 20 18 1 1 0 133:11 57
2. Kunovice 20 15 0 2 3 57:21 47
3. Slavičín 20 9 4 1 6 34:30 36
4. Holešov 20 9 2 0 9 42:34 31
5. SK Baťov 20 9 1 1 9 34:65 30
6. Rožnov p. R. 20 7 2 3 8 35:35 28
7. V. Otrokovice 20 7 2 2 9 37:43 27
8. Louky 20 8 0 0 12 40:41 24
9. Uh. Brod 20 7 0 3 10 38:39 24
10. Štítná n. Vl. 20 4 4 1 11 30:55 21
11. FK Vsetín 20 6 0 2 12 26:69 20
12. Bojkovice 20 4 1 1 14 27:90 15
MLADŠÍ: V. Otrokovice – Baťov 1930 2:5 nehl., Slavičín – Bojkovice 5:2 Častulík, Švach, Hamalčík, Staněk, Číž – Krabík, Andrlík, Holešov – Vsetín 3:1 Kratochvíla 2. Brázdil – Škrla, Brumov – Štítná n. Vl. 0:3 Hrnčiřík, Frýželka, Hnilová J., Rožnov p. R. – Kunovice 3:1 Lokša 2, Vašek – Obdržálek, Louky – Uh. Brod 5:2 Chytil 2, Zuzaník, Borovec, Škoda – Chovanec 2. Dohrávka 14. kola: Louky – Brumov 6:5 Ševčík 2, Zuzaník 2, Chytil, Škoda – Gabriš 4, Polický.

1. Štítná n. Vl. 20 16 1 2 1 82:29 52
2. Slavičín 20 16 0 2 2 109:29 50
3. Holešov 20 16 1 0 3 109:40 50
4. FK Vsetín 20 15 1 0 4 112:47 47
5. Bojkovice 20 12 1 0 7 104:69 38
6. Rožnov p. R. 20 8 1 0 11 90:113 26
7. Louky 20 7 2 0 11 67:96 25
8. Brumov 20 5 2 3 10 85:96 22
9. Kunovice 20 6 0 1 13 53:70 19
10. Uh. Brod 20 4 2 1 13 59:101 17
11. SK Baťov 20 4 0 2 14 60:96 14
12. V. Otrokovice 20 0 0 0 20 23:167 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Val. Klobouky 1:2 Mňačko – Obadal F. 2, Kelč – Vlachovice 7:0 Jiříček 2, Perutka 2, Rada 2, Kutálek, Juřinka – Vel. Karlovice 7:0 Cacek 2, Petrů 2, Němeček 2, Pernický, Nedašov – Bystřice p. H. 0:11 Navrátil 8, Žiška, Franěk 2, Ratiboř – Hor. Bečva nehráno, Luhačovice – Hulín 6:5 Kudela 3, Cologna, Zábojník, Riečičiar – nehl.

1. Bystřice p. H. 19 18 1 0 0 152:20 56
2. Kelč 20 17 1 0 2 122:21 53
3. Val. Klobouky 20 13 1 1 5 73:34 42
4. Juřinka 20 12 1 1 6 79:45 39
5. Luhačovice 20 11 0 2 7 68:60 35
6. Hulín 20 9 1 1 9 62:72 30
7. Ratiboř 19 9 0 2 8 77:54 29
8. Zlín B 20 8 1 1 10 56:49 27
9. Hor. Bečva 18 5 1 1 11 28:61 18
10. Nedašov 20 3 2 0 15 20:104 13
11. Vlachovice 20 3 0 1 16 19:96 10
12. Vel. Karlovice 20 0 1 0 19 10:150 2
SKUPINA B: Nedakonice – Boršice 4:8 Dvouletý 2, Horňák 2 – Kelbl 3, Trlida 2 Krsička, Kočenda, Kučík, Strání – Hluk 1:0 Žajgla M., Koryčany – Dol. Němčí 8:4 Kaňa 2, Bardon 2, Hubr 2, Nezdařil, Barták – Nemrava 2, Bobčík 2, 1. FC Slovácko – Morkovice 0:3 Štecl, Vojtuš, Zlechov – Napajedla 2:0 Kedra, Goliáš, St. Město – Kvasice 5:0 Gerža 2, Kedra 2, Zachar.

1. Strání 20 17 0 1 2 112:19 52
2. Hluk 19 15 1 2 1 92:8 49
3. St. Město 20 14 3 0 3 92:13 48
4. Koryčany 19 15 0 1 3 116:19 46
5. Napajedla 19 10 1 1 7 42:30 33
6. Zlechov 20 7 2 0 11 29:84 25
7. Morkovice 20 8 0 0 12 36:64 24
8. Dol. Němčí 20 5 1 4 10 65:62 21
9. Kvasice 20 5 1 1 13 36:78 18
10. Nedakonice 19 5 1 0 13 21:93 17
11. 1. FC Slovácko 20 3 1 0 16 26:87 11
12. Boršice 20 3 0 1 16 30:140 10

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Val. Klobouky 3:6 Švach, Hlavňovský, Šťastný – Poliak M. 2, Ovesný 2, Poliak D., Opravil, Kelč – Vlachovice 6:2 Pajdla 2, Pavlištík 2, Ryc, Vozák – Straka, Stružka, Juřinka – Vel. Karlovice 3:1 Cacek 2, Hrbáč – Machýček, Nedašov – Bystřice p. H. nehl., Ratiboř – Hor. Bečva nehráno, Luhačovice – Hulín 6:4 Valčík 3, Andrle M. 2, Skovajsa – Soukup 2, Zuvala, Plško.

1. Val. Klobouky 20 19 0 0 1 151:24 57
2. Juřinka 20 16 0 0 4 110:32 48
3. Bystřice p. H. 18 13 0 0 5 105:52 39
4. Ratiboř 19 11 0 1 7 72:68 34
5. Zlín B 20 10 1 1 8 99:91 33
6. Hulín 20 8 2 0 10 90:88 28
7. Vel. Karlovice 20 9 0 1 10 74:75 28
8. Nedašov 19 7 3 1 8 74:91 28
9. Vlachovice 20 5 0 3 12 45:110 18
10. Luhačovice 20 4 1 1 14 50:108 15
11. Hor. Bečva 18 4 1 0 13 59:107 14
12. Kelč 20 2 0 0 18 23:112 6
SKUPINA B: Nedakonice – Boršice 0:14 Matejkovič L. 6, Zimák 4, Matejkovič P. 2, Pavlínek, Hikl, Strání – Hluk 6:4 Gabriš J. 2, Gabriš O. Frühauf, Zámečník, Jurásek – Pančík 2, Penk, Frühauf, Koryčany – Dol. Němčí 10:1 Novotný 5, Michalík 2, Plichta, Novotný L., Elzner – Rejl, 1. FC Slovácko – Morkovice 6:3 Crhonková, Sklenářová, Škrabalová K., Škrabalová C., Slováčková, Tomečková – Přikryl 2, Šustr, Zlechov – Napajedla 0:1 p., St. Město – Kvasice 4:1 Čechmánek 2, Habarta, Dleštík – Pecina.

1. Boršice 20 16 0 0 4 129:39 48
2. Strání 20 14 1 1 4 104:55 45
3. 1. FC Slovácko 20 13 1 0 6 106:61 41
4. Zlechov 20 11 0 1 8 94:58 34
5. Koryčany 19 11 0 0 8 65:61 33
6. Dol. Němčí 20 10 0 1 9 72:71 31
7. Napajedla 19 9 1 2 7 65:68 31
8. Kvasice 20 10 0 0 10 101:79 30
9. St. Město 20 8 1 0 11 71:57 26
10. Hluk 19 7 1 1 10 46:47 24
11. Morkovice 20 3 1 0 16 38:148 11
12. Nedakonice 19 0 0 0 19 28:175 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Tlumačov – Kašava 1:2 vlastní – Červenka P., Červenka V., Mysločovice – Fryšták 1:7 Svačina – Vaškůj 2, Bartoň 2, Nesrsta, Jasenský, Plhák, Spytihněv – Žeranovice 8:1 Flajzar 2, Rozsypálek 2, Miklas 2, Zelený 2 – Zívalík J., Příluky – Štípa 8:0 Seifert 3, Lunda 2, Strohbach, Zatloukal, Vytopil, Halenkovice – Hvozdná 1:3 Polášek – Březík 2, Dostál.

1. Spytihněv 20 17 0 1 2 101:17 52
2. Příluky 19 14 1 1 4 67:37 44
3. Hvozdná 19 14 0 0 5 43:22 42
4. Fryšták 19 12 0 0 7 74:31 36
5. Všemina 19 11 0 1 7 49:25 34
6. Tlumačov 19 9 0 0 10 52:35 27
7. Kašava 19 9 0 0 10 49:60 27
8. Štípa 19 7 1 2 10 43:73 24
9. Halenkovice 19 5 1 2 12 45:55 18
10. Mysločovice 19 1 2 3 15 19:100 8
11. Žeranovice 19 1 0 0 18 12:99 3
SKUPINA B: Jaroslavice – SK Vizovice 1:12 Paníček – Machů 2, Pšenčík 2, Fuksa 2, Tomšů 2, Adamuška, Kulhánek, Ahhoni, vlastní, Nedašova Lhota – Bylnice 0:3 Lukáč, Sucháček, Kolman.

1. Bylnice 16 12 1 1 3 59:28 38
2. Dolní Lhota 15 11 0 1 3 69:23 34
3. SK Vizovice 15 5 0 1 9 55:53 16
4. Nedašova Lhota 15 5 0 0 10 28:50 15
5. Jaroslavice 15 3 1 1 11 26:83 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Mladcová – Kašava 1:2 p. Mikel – Drábek, Mysločovice – Fryšták 1:7 Gazdoš D. – Daněk 3, Šimurda 2, Srovnal 2, Újezd – Bylnice 1:3 vlastní – Mišo D., Martinka D., Polách F., Lužkovice – Tečovice 6:0 Záhořák 2, Bohm 2, Novotný, Okál, Malenovice – Bratřejov nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Sehradice – Slušovice 0:2 Zbranek T., Peštuka P.

1. Lužkovice 20 18 0 2 0 93:12 56
2. Slušovice 20 12 4 5 3 78:33 45
3. Bylnice 20 13 2 3 4 68:21 44
4. Fryšták 20 11 1 3 6 76:42 37
5. Sehradice 20 11 2 2 7 61:38 37
6. Kašava 20 9 3 5 6 46:33 35
7. Mladcová 20 8 0 2 10 60:62 26
8. Malenovice 20 6 3 4 10 42:40 25
9. Tečovice 20 7 0 4 9 39:57 25
10. Mysločovice 20 6 1 2 12 42:67 2
11. Újezd 20 2 0 1 17 29:118 7
12. Bratřejov 20 0 1 1 19 17:128 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Jaroslavice 3:2 p. Bilík, Jeřábek – Haša, Řehák, Ludkovice – Lhota 16:0 Mikulášek 3, Kadlčík 3, Chot 3, Jurák 3, Ševčík 2, Janeček, Majzlík, Březnice – Spytihněv 11:4 Baťa 5, Červený 3, Adamíková, Běhula A. Štancl – Kraváček 2, Dohnal, Zámečník.

1. Ludkovice 19 14 3 3 2 119:22 48
2. Tlumačov 19 13 2 3 3 66:22 44
3. Jaroslavice 19 13 0 4 2 98:23 43
4. Březnice 19 8 0 0 11 79:75 24
5. Lhota19 3 0 0 16 28:123 9
6. Spytihněv 19 1 0 0 18 21:146 3
SKUPINA B: Lukov – Kostelec 0:7 Prchal 4, Strouhal 2, Plechař, Lužkovice B – Příluky 10:0 Záhořák 3, Tkadlec 2, Steiner 2, Hubáček, Žůrek, Novotný.

1. Lužkovice B 15 11 2 3 1 92:16 38
2. Kostelec 16 10 1 2 4 96:27 33
3. Trnava 15 9 0 0 6 62:45 27
4. Lukov 15 5 0 1 9 24:86 16
5. Příluky 15 0 0 0 15 7:107 0
SKUPINA C: Bohuslavice n. Vl. – Nedašova Lhota 4:2 Černíček, Bařinka J., Bařinka V., Macek – Machač M., Kafila, Pozlovice – Nevšová 10:0 Prekop 4, Smolek 2, Švadleňák J., Švadleňák Š., Pinďák V., Stolařík.

1. Pozlovice 16 15 1 1 0 116:5 47
2. Bohuslavice 15 10 0 0 5 76:28 30
3. Nedašova Lhota 15 7 1 2 6 47:24 24
4. Nevšová 15 2 1 2 11 14:80 9
5. Smolina 15 1 0 1 13 10:126 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Lutopecny 0:5, Dvorský, Kubík, Liška, Gerla, Krejčíř, Rataje – Chropyně 0:2 (0:1), Podaný, Palík, Mrlínek – Dřínov 0:1, Matics, Rymice – Těšnovice 2:0 (0:0), Greinecker, Kolář.

1. Lutopecny 19 11 4 1 3 39:21 42
2. Chropyně 19 12 1 3 3 65:30 41
3. Dřínov 19 12 1 2 4 46:21 40
4. Mrlínek 19 11 1 2 5 52:29 37
5. Rymice 19 7 3 1 8 46:34 28
6. Zborovice 19 4 1 5 9 28:52 19
7. Rataje 19 2 3 1 13 27:56 13
8. Těšnovice 19 2 1 0 16 14:74 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Rymice 20:0 (9:0), Vítek 5, R. Fridrich 5, Danč 3, Klimecký 3, Vysloužil 2, Poledňák, P. Fridrich, Zdounky – Chvalčov nehl., Mrlínek – Lutopecny 2:4, Duchoň 2 – Kusala, Cimra, Dostálík, Jurtík, Martinice – Zlobice 3:2 p., Viktorín 2, Javora – Slaník, Goldman. Dohrávka 12. kola: Zlobice – Rymice 8:2 (4:2), Goldman 5, Baier, Danko, Heichl – Matula, Hamala.

1. Chropyně 14 13 0 0 1 90:21 39
2. Chvalčov 13 12 0 0 1 63:19 36
3. Lutopecny 15 6 1 2 6 44:35 23
4. Rymice 14 6 1 0 7 39:56 20
5. Zdounky 13 6 0 0 7 33:48 18
6. Bezměrov 14 5 0 3 6 18:34 18
7. Zlobice 15 4 0 2 9 41:69 14
8. Mrlínek 14 3 1 0 10 25:47 11
9. Martinice 14 1 4 0 9 29:53 11

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Elko Holešov B – Těšnovice 5:2, Linda, Vykoukal, Henrych, Vitovský, Kolář – Kolaja, Schindler, Bezměrov – Dřínov 4:0 (3:0), Jordová 2, Opluštil, vl., Lubná – DFK Holešov 6:2 (3:1), Kocián 4, Makový, D. Sládeček – Řiháková, Pšejová, Žeranovice – Lutopecny 3:2 p., Klimek 2, Bryliak – Cimra 2, Prusinovice – Skaštice 0:4, Hyánek 2, Zůvala, Sklenář.

1. Holešov B 16 13 1 1 1 81:22 42
2. Prusinovice 16 11 0 1 4 66:37 34
3. Skaštice 16 10 1 1 4 62:30 33
4. Lutopecny 16 9 2 1 4 52:20 32
5. Lubná 16 7 3 1 5 65:44 28
6. Žeranovice 16 7 2 2 5 66:37 27
7. Těšnovice 16 4 0 2 10 58:124 14
8. Bezměrov 16 4 0 1 11 51:67 13
9. DFK Holešov 16 3 0 0 13 27:84 9
10. Dřínov 16 2 1 0 13 18:81 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 15. TURNAJ: Chvalčov – Loukov nehl., Hulín – Prusinovice nehl., Hulín – Loukov nehl., Prusinovice – Chvalčov nehl.

1. Prusinovice 22 21 0 0 1 173:71 63
2. Žalkovice 24 16 0 1 7 146:107 49
3. Chvalčov 22 8 1 0 13 85:111 26
4. Hulín 22 4 2 1 15 68:110 17
5. Loukov 22 4 0 1 17 60:133 13
SKUPINA B – 15. TURNAJ: Kvasice – Lutopecny 6:2 (4:0), Kochaníček 2, Smolinka, Skácel, Konečný, Kahaja – Stoklasa 2, Zdounky – Rataje 17:3, Syručka 6, Šťastný 2, Novák 2, Ferenz 2, M. Čečatka, Brázdil, Vaňhara, D. Čečatka, Kovář – Dvořák 2, Poltoranos, Rataje – Lutopecny 3:10 (0:4), Dvořák, Madej, Chalupa – Stoklasa 8, Knapík, Vrubl, Kvasice – Zdounky 5:8 (3:4), Kochaníček 2, Kahaja 2, Konečný – Syručka 3, Čečatka 2, Brázdil, Šťastný, Kovář.

1. Morkovice 24 21 1 1 1 231:60 66
2. Zdounky 24 14 1 1 8 125:127 45
3. Lutopecny 24 7 1 2 14 81:128 25
4. Kvasice 24 7 0 2 15 79:128 23
5. Rataje 24 5 3 0 16 108:181 18

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Chvalčov – Morkovice 9:13 (6:6), Zmeškal 6, Vavrouš 2, Adamec – D. Žourek 7, Soldán 4, Pučan 2, Slavkov p. H. – Prusinovice 8:0 (4:0), Kolařík 3, Kopřiva, Kamenec, Pilař, Čáp, Bouchalík, Loukov – Hulín 10:7, Žaloudík 6, Koutný 3, Klas – Polášek 3, Horáček, Plško, Čížek, Drál, Kostelec u Hol. – Hulín 7:8, Mácha 3, Dědič 3, Kirnig – Čížek 3, Polášek 2, Procházka 2, Drál, Kostelec u Hol. – Loukov 5:14, Jedlička 2, Hermann 2, Mácha – Koutný 6, Žaloudík 4, Dolák 2, Morzhul, Nenutil.

1. Morkovice 21 19 0 0 2 225:59 57
2. Slavkov p. H. 21 14 0 1 6 187:87 43
3. Loukov 20 14 0 0 6 156:118 42
4. Chvalčov 21 12 0 0 9 137:104 36
5. Hulín 22 8 0 0 14 86:146 24
6. Prusinovice 21 4 0 0 17 81:191 12
7. Kostelec u Hol. 22 2 1 0 19 59:230 8

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: SK Zlechov – Buchlovice odl. na 4. 6., Jarošov – O. N. Ves 10:0 (5:0) Šipka 5, Svoboda 2, Pitr, Gajdošík, Jurča, Mistřice – Bílovice 7:1 (3:0) J. Posolda 5, Veselý, Hromeček – Žák, Nedakonice – O. Lhota 3:1 (1:0) J. Vaculík, M. Bánovský, Andrýsek – Martinčák, Jarošov – Buchlovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Nedakonice – O. N. Ves 6:0 (4:0) nehl.

1. Jarošov 20 18 2 0 171:32 56
2. Nedakonice 21 15 0 6 93:35 45
3. Bílovice 20 11 2 7 49:46 35
4. O. N. Ves 21 9 2 10 32:68 29
5. SK Zlechov 19 8 4 7 60:42 28
6. Buchlovice 19 7 0 12 42:78 21
7. Mistřice 20 3 1 16 28:120 10
8. O. Lhota 20 2 1 17 24:84 7
SKUPINA B: Prakšice – Korytná 4:0 (2:0) Slezák 2, Řezníček, Dedík, ČSK Uh. Brod B – Havřice 2:2 F. Lekeš, J. Lekeš – Bania, Sniermacher, Šumice – Vlčnov nehl., Hradčovice – Bánov 4:3 (2:1) R. Hruboš 3, Švestka – D. Munster, Beníček, Pelka, Podolí – Prakšice nehl.

1. Šumice 15 14 0 1 79:10 42
2. ČSK Uh. Brod B 16 13 1 2 112:19 40
3. Vlčnov 14 7 2 5 39:44 23
4. Podolí 14 6 1 7 26:37 19
5. Prakšice 14 6 1 7 37:50 19
6. Bánov 16 5 2 9 41:45 17
7. Hradčovice 16 5 2 9 29:60 17
8. Havřice 14 5 1 8 33:38 16
9. Korytná 15 1 0 14 18:111 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Újezdec – Uh. Ostroh 6:0 (3:0) Daněk, Brulík, Vaškovič, Kundrata, Pindeš, L. Bachůrek, Nivnice – Osvětimany 0:2 (0:1) Čevelík 2, O. N. Ves – Bánov 3:2 (2:0) M. Ščuka, Krystek, M. Ondračka – Machalík, Franc, Šumice – Topolná 2:0 (0:0) D. Dvořák, Toth, Jarošov – Prakšice 4:1 Běťák, Trávník, Fiedor, Cecálek – Liška.

1. Újezdec 17 15 1 1 113:17 46
2. Osvětimany 17 8 6 3 48:28 30
3. Nivnice 17 8 3 6 23:29 27
4. Jarošov 18 6 7 5 37:36 25
5. Šumice 17 5 6 6 35:47 21
6. O. N. Ves 17 7 0 10 31:51 21
7. Bánov 17 6 3 8 37:58 21
8. Topolná 17 5 5 7 35:43 20
9. Prakšice 17 5 5 7 44:54 20
10. Uh. Ostroh 18 1 4 13 14:54 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

Velehrad – Buchlovice 2:6 (0:3) Lancouch, Trňák – Kučík 3, Kovařík 3, Nedachlebice – Traplice 5:0 (1:0) Štaubert 3, Kafka, Polášek, Sušice – Mařatice 8:0 (5:0) J. Hubál 3, Tomaštík 2, Velcr, Hejda, Janeček.

1. Havřice 14 11 2 1 60:14 35
2. Sušice 12 10 1 1 66:11 31
3. Jalubí 14 7 1 6 58:43 22
4. Mařatice 13 7 1 5 34:34 22
5. Buchlovice 13 6 0 7 51:48 18
6. Nedachlebice 13 4 2 7 32:63 14
7. Traplice 13 3 1 9 19:53 10
8. Velehrad 14 0 2 12 21:75 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tupesy – Ořechov 2:6 (1:2) Dostál, Kula O – Kolář 2, Beran 2, Svoboda, Chmelař, Bílovice – Březolupy 3:4 (2:2) Žák 2, Brázdil, Hoferek – Kučík, Podolí – O. Lhota 2:8 (2:4) Sýkora 2 – Matuštík 5, Kapusta 2, Trčka, Mistřice – Kněžpole 7:2 (0:1) D. Kopčil 3, Švec 2, Vrána, Tomeček – Řezníček, Gabáni.

1. Ořechov 15 11 1 3 137:42 34
2. Mistřice 12 11 1 0 116:33 34
3. Březolupy 14 10 1 3 115:20 31
4. Babice 14 10 1 3 74:33 31
5. Tupesy 14 8 1 5 97:45 25
6. Bílovice 15 4 1 10 67:84 13
7. Kněžpole 15 4 0 11 41:81 12
8. O. Lhota 14 3 0 11 26:154 9
9. Podolí 15 0 0 15 10:191 0
SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Vlčnov nehl., Březová – Bystřice p. L. 11:0 (7:0) J. Panák 4, D. Křeháček 3, M. Křeháček 2, D. Jurásek, Janík, D. Němčí B – Korytná 6:6 (4:2) Ambros 3, R. Bobčík 2, Horňák – Čagánek 3, Klon 3, Hradčovice – ČSK Uh. Brod B nehl., St. Hrozenkov – S. Loz 1:12 (0:5) S. Jurák – Jankůj 6, Z. Mahdal 4, Vítek, Baný.

1. D. Němčí B 17 13 2 2 125:31 41
2. Vlčnov 14 12 0 2 68:21 36
3. Orel Uh. Brod 16 10 1 5 91:68 31
4. ČSK Uh. Brod B 15 10 0 5 83:55 30
5. Korytná 16 9 1 6 91:52 28
6. Hradčovice 16 8 2 6 54:47 26
7. S. Loz 16 5 1 10 40:73 16
8. Březová 16 4 1 11 42:78 13
9. Bystřice p. L. 16 2 0 14 24:130 6
10. St. Hrozenkov 16 1 2 13 41:104 5

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Boršice – Tupesy nehl., Nivnice – D. Němčí odl. na 4. 6., Spytihněv – Hluk 7:11 Achillesová 3, Dalajka 2, Sedláček 2 – Polách 3, M. Fruhauf 3, Zlínský 2, P. Fruhauf, O. N. Ves – Vlčnov 15:2 (7:0) Pšurný 3, Daněk 2, Lažek 2, Opravil 2, Opravil 2, Prchlík 2, Jelének, Kavka – Moštěk, Janča, Strání – St. Město nehl., Polešovice – FC Slovácko nehl., Uh. Ostroh – Buchlovice nehl.

1. O. N. Ves 23 22 0 1 317:81 66
2. D. Němčí 22 18 0 4 244:96 54
3. Nivnice 23 17 0 6 310:156 51
4. Hluk 22 17 0 5 249:140 51
5. Strání 21 13 1 7 225:92 40
6. FC Slovácko 23 12 2 9 192:146 38
7. Boršice 21 9 2 10 184:149 29
8. Buchlovice 21 9 1 11 170:148 28
9. St. Město 20 9 1 10 178:168 28
10. Tupesy 23 9 0 14 121:216 27
11. Polešovice 22 7 0 15 114:214 21
12. Spytihněv 24 6 0 18 114:242 18
13. Uh. Ostroh 23 4 1 18 82:246 13
14. Vlčnov 24 0 0 24 47:453 0
MLADŠÍ: Boršice – Tupesy nehl., Nivnice – D. Němčí odl. na 4. 6., Spytihněv – Hluk 6:12 Tabara 5, Bureš – Hrabalík 4, Keltar 4, Omelka 2, Podškubka, Nemrava, O. N. Ves – Vlčnov 8:13 (4:6) Běhávka 4, Kavka 2, Beníček 2 – Šobáň 6, Daňhel 2, Josefík 2, Tykal, Gregorová, Strání – St. Město nehl., Polešovice – FC Slovácko nehl., Uh. Ostroh – Buchlovice nehl.

1. D. Němčí 22 18 2 2 228:80 56
2. St. Město 20 17 1 2 138:74 52
3. Hluk 23 16 1 6 248:139 49
4. FC Slovácko 23 15 2 6 287:112 47
5. Tupesy 23 14 1 8 184:123 43
6. Spytihněv 24 12 3 9 215:142 39
7. Uh. Ostroh 23 12 0 11 182:138 36
8. Strání 22 11 1 10 179:137 34
9. Vlčnov 24 9 0 15 127:238 27
10. Polešovice 22 7 1 14 96:188 22
11. Buchlovice 21 6 1 14 92:200 19
12. Boršice 21 5 2 14 103:194 17
13. Nivnice 23 4 0 19 94:255 12
14. O. N. Ves 23 3 1 19 98:251 10

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Nedakonice – FC Slovácko B nehl., Huštěnovice – Březolupy 0:11 (0:5) Hoferek 7, Kročil 3, Žák, Jarošov – Kněžpole nehl., Mistřice – Topolná 2:3 (1:1) Polášek 2 – A. Oliva 2, M. Kedra, Mařatice – Babice nehl.

1. FC Slovácko B 15 13 0 2 119:57 39
2. Babice 15 8 3 4 79:67 27
3. Březolupy 16 7 2 7 112:93 23
4. Mařatice 13 6 4 3 72:58 22
5. Kněžpole 11 6 2 3 88:48 20
6. Mistřice 14 6 1 7 59:62 19
7. Nedakonice 12 6 0 6 59:59 18
8. Topolná 15 4 2 9 55:87 14
9. Huštěnovice 17 3 3 11 48:97 12
10. Jarošov 14 3 1 10 61:124 10
SKUPINA B: Prakšice – Orel Uh. Brod 4:1 (1:0) Helísek 3, Dlapa – Bulejko, Hradčovice – Havřice nehl., Rudice – St. Hrozenkov 0:3 (0:1) J. Masařík, Běták, Hodulík, Šumice – Březová 3:3 (2:2) Kusák, Koktavý, Zálešák – Bruštík, Hanesovský, Panák, Újezdec – Bánov nehl.

1. Hradčovice 14 13 0 1 105:20 39
2. Březová 17 11 3 3 63:29 36
3. Újezdec 14 9 0 5 77:47 27
4. Šumice 17 8 2 7 58:47 26
5. Bánov 16 8 1 7 75:42 25
6. Prakšice 15 8 1 6 64:36 25
7. Orel Uh. Brod 15 6 2 7 65:47 20
8. St. Hrozenkov 16 6 1 9 56:78 19
9. Havřice 14 3 0 11 37:57 9
10. Rudice 16 0 0 16 5:202 0

Autor: Redakce

31.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 18 500 Kč

Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič/ka nákladního vozidla sk. C. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18500 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: praocviště Kroměříž, - vzdělání nižší střední odborné, ŘP sk. C, výpis z bodového konta, profesní průkaz, psychotesty, samostatnost, spolehlivost, ochotu učit se novým věcem, víkendy volné, nástup možný ihned, - kontakt telefonicky (8:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: personalistika@rosamarket.cz. Pracoviště: Rosa market s.r.o., Jožky Silného, č.p. 2683, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Soňa Pořízková, +420 724 412 943.

Stavebnictví - Stavebnictví Stavební technik 16 000 Kč

Stavební technici projektanti, konstruktéři projektant/ka - stavební. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž, - SŠ/VŠ stavebního směru, vhodné i pro absolventy, znalost projektování na Autocad, ŘP sk. B, autorizace výhodou, - příspěvek na stravování, PD 7:00 -16:00 hod (11:30 - 12:30 polední přestávka), - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: trajova@fako.cz, příp. kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.). Pracoviště: Fako spol. s r.o., Kotojedská, č.p. 2588, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Pavlína Trajová, +420 573 330 186.

Výroba - Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících 15 500 Kč

Pomocní pracovníci údržby budov a souvisejících prostor Pomocný dělník/ce. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Loukov, - Náplň práce: řezání dřeva, pomocné zahradnické práce, pomocné údržbářské práce, odklízení sněhu, úklid a údržba areálu, - vzdělání nižší střední odborné, vhodné i pro absolventy, pracovní doba Po - Pá od 07:00 do 16:00 hod., - benefity - věrnostní odměny, zaměstnanecké slevy, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 16:00 hod.) přip. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: nadezda.tomankova@salvatorstrechy.cz. Pracoviště: Salvator střechy s.r.o., 768 75 Loukov. Informace: Naděžda Tománková, +420 573 501 756.

Výroba - Výroba Provozní zámečníci, údržbáři 24 000 Kč

Provozní zámečníci, údržbáři údržbář v živočišné výrobě. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 24000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště farma Břest, - vyučení, vyučení v oboru elektro výhodou, svářecký průkaz, manuální zručnost, spolehlivost, PD: 6:30 - 15:00hod., dle dohody práce o víkendu, nástup možný ihned, - benefity: penzijní připojištění, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod., p. Ing. Hájková 775 039 321). Pracoviště: Zámoraví, a.s., 768 23 Břest. Informace: Světlana Hájková, +420 775 039 321.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbal McDonlads Cup. Krajské kolo Vršava Zlín. ZŠ Komenského Zlín (žlutí) - ZŠ Oskol Kroměříž mladší
42

Krajské finále McDonald's Cupu vyhráli žáci Základní školy Komenského

Ilustrační foto.

V Kroměříži dopadli sprejera. Ruce měl ještě modré od barvy

Policie hledá ženu ze Sokolovska, může být i na Kroměřížsku

O pomoc při pátrání po čtyřiapadesátileté ženě ze Sokolovska žádají tamní policisté: a výzva se týká také obyvatel Kroměřížska, právě k tomuto regionu má totiž žena podle dostupných informací vztah a může se tedy vyskytovat i tady.

Rajnochovice dokončily modernizaci rozhlasu, čekalo se ale na připojení

S novým rozhlasem fungují už od začátku dubna v Rajnochovicích. Obecní hlášení díky tomu uslyší i v místech, kde dříve rozhlas nebyl.

Trojitá zlodějská bezostyšnost a uzamčení Beskyd před uhlobarony: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku v pondělí 21. května 2018.

Na krádež kol u hřbitova v Kroměříži stačilo zloději dvacet minut

Škody za plných jednadvacet tisíc korun lituje od neděle manželský pár z Kroměříže. U tamního hřbitova totiž dvojici neznámý zloděj připravil o jízdní kola.

MS HOKEJ 2018 - AKTUÁLNÍ ZÁPASY

15.05 (20:15) Lotyšsko - Dánsko
15.05 (20:15) Rusko - Švédsko
17.05 (16:15) USA - Česko
17.05 (16:15) Rusko - Kanada
17.05 (20:15) Švédsko - Lotyšsko
17.05 (20:15) Finsko - Švýcarsko
19.05 (15:15) Švédsko - USA
19.05 (19:15) Kanada - Švýcarsko
20.05 (15:45) USA - Kanada
20.05 (20:15) Švédsko - Švýcarsko
DALŠÍ ZÁPASY❯❯

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT