VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji

Zlínský kraj - Mládežnický fotbal ve Zlínském kraji.

3.5.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Kunovice 2:4 Daněk 2 – nehl., Nedašov – Nivnice 1:4 Novák – Straňák, Hanák, Májek, Bumbalík, Rožnov p. R. – Hulín 6:2 Seidl 2, Krupa 2, Kučera, Kuběna – Surovec, Vaculík, Hluk – Baťov 1930 odl., Slušovice – Luhačovice 3:2 Bořuta 2, Tkadlec – Čala, Daňo, Uh. Brod – Malenovice 10:0 Michalec 5, Jaroněk 2, Josefík, Vráždil, Pochylý, Holešov – Brumov 1:3 Heryán – Doležal, Bubela 2. Dohrávky 16. kola: Dol. Němčí – Rožnov p. R. 2:3 p. Pěrka, Krchňáček – Fiurášek, Ručka, Hluk – Nedašov 2:3 Sagula, Athang – Kolinek, Bartoška, Novák, Slušovice – Kunovice 2:0 Bořuta, Krajča, Holešov – Hulín 5:1 Palík 3, Kováč, Zapletal – Hrdlička, Malenovice – Luhačovice 4:5 Bartek, Macek, Jordan, Vopatřil – Kraus, Daňo 4.

1. Uh. Brod 19 13 1 1 4 85:25 42
2. Kunovice 20 12 2 1 5 51:25 41
3. Slušovice 20 11 1 4 4 46:23 39
4. Nivnice 20 11 2 1 6 64:50 38
5. Brumov 20 12 0 2 6 45:34 38
6. Rožnov p. R. 20 9 3 2 6 55:33 35
7. Holešov 20 9 3 0 8 47:48 33
8. SK Baťov 19 10 1 0 8 52:28 32
9. Hluk 19 9 0 1 9 47:52 28
10. Luhačovice 19 8 2 0 9 45:54 28
11. Nedašov 20 5 3 2 10 27:62 23
12. Malenovice 20 5 0 0 15 34:103 15
13. Hulín 20 4 0 2 14 25:59 14
14. Dol. Němčí 20 2 0 2 16 26:53 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice – Lidečko 3:2 p. Horáček, Tománek – Hynek, vlastní, Štítná n. Vl. – Hovězí 8:0 Šimoník 2, Maniš 2, Malaník 2, Hrnčiřík J., Štěpančík, Val. Polanka – Ratiboř 7:6 p. Kurtin 2, Kovalčik, Daněk L., Daněk M., Baran – Mikula 3, Hrabica, Nguyen, Havlík, Provodov – Val. Klobouky 2:3 Paták, Brebis – Fojtík, Mikulčík, Fojtů, Poličná – Mladcová 6:0 Květoň 4, Drda Dominik 2, Slavičín – Vel. Karlovice 3:0 Šebák 2, Havlík, Juřinka – Újezd 3:2 p. Nejedlý, Bargel – Kracaník, Fojtů. Dohrávky 16. kola: Provodov – Štítná n. Vl. 2:1 p. Šalena – Hrnčiřík, Poličná – Lidečko 1:2 p. Drda – Gargulák, Juřinka – Ratiboř 2:1 Dobiáš 2 – Hrabica, Vel. Karlovice – Mladcová 3:2 Hruška, Jílek, Orság – Brhel, Lebánek.

1. Štítná n. Vl. 20 16 0 3 1 92:13 51
2. Poličná 19 15 0 1 3 87:18 46
3. Újezd 19 14 0 1 4 65:40 43
4. Slavičín 20 11 1 1 7 62:32 36
5. Val. Polanka 19 9 3 1 6 71:51 34
6. Lidečko 20 9 1 2 8 52:39 31
7. Mladcová 20 8 2 1 9 36:51 29
8. Juřinka 20 8 2 1 9 34:59 29
9. Ratiboř 20 9 0 1 10 67:60 28
10. Vel. Karlovice 19 7 0 2 10 25:47 23
11. Vlachovice 18 3 3 2 10 24:46 17
12. Provodov 20 3 3 1 13 30:79 16
13. Val. Klobouky 20 3 2 2 13 20:65 15
14. Hovězí 18 2 2 0 14 21:86 10
SKUPINA B: Zdounky – Koryčany 4:3 Kyrcz, Přibyl, Judas, Fotka – Gejdoš 2, Hanák, Nedachlebice – Břest 0:2 Látal 2, Strání – Boršice 5:0 Ševčík, Kolaja, Zlatý, Reňák, Žajgla, Louky – Kněžpole 3:0 Sedláček 2, Štípek, Bojkovice – St. Město 3:0 Varga 2, Gorčík, Kvasice – Uh. Ostroh 4:0 Zapletal 2, Brázdil, Sládeček, Napajedla – Morkovice 6:1 Lapčík 6 – Hrnčíř O. Dohrávky 16. kola: Zdounky – Strání 4:3 Skipala, Král, Červík, Kyrcz – Ševčík 2, Reňák, Louky – Nedachlebice 5:0 Sedláček 2, Štípek, Kocourek, Švach, Kvasice – Břest 1:2 Zapletal – Bejdák 2.

1. Bojkovice 20 13 5 0 2 109:35 49
2. Louky 20 15 1 1 3 53:19 48
3. St. Město 20 12 2 1 5 61:32 41
4. Břest 20 12 1 3 4 60:31 41
5. Strání 20 12 1 0 7 71:40 38
6. Kvasice 20 12 0 2 6 65:48 38
7. Koryčany 20 12 0 1 7 98:52 37
8. Zdounky 20 12 0 0 8 65:52 36
9. Napajedla 19 9 1 0 9 52:47 29
10. Boršice 19 5 0 1 13 30:56 16
11. Kněžpole 20 5 0 1 14 36:87 16
12. Nedachlebice 20 4 0 1 15 26:73 13
13. Morkovice 20 4 0 0 16 40:72 12
14. Uh.Ostroh 20 1 0 0 19 14:136 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Holešov 1:3 Sedlák – Sedláček, Blažek, Marušák, Brumov – Slavičín 12:1 Kubiš 4, Zvoníček 3, Pecha, Šenkeřík, Macháč, Polomík, Knotek, Rožnov p. R. – Baťov 0:1 p., Louky – Bojkovice 7:1 Křek 4, Blanař, Janota, Kolář – Koželuha, Uh. Brod – Vsetín 1:3 Kociňák – Hurta 2, Kučera, Kunovice – Štítná n. Vl. 2:3 p. Hubál 2 – Maleník 2. Dohrávky 14. kola: Kunovice – Slavičín 2:0 Bouřa, Hubál, Štítná n. Vl. – Baťov 1930 6:0 Malaník 4, Hnaníček, Hrnčiřík S.

1. Brumov 15 13 1 1 0 87:8 42
2. Kunovice 16 12 0 1 3 46:18 37
3. Slavičín 16 8 2 1 5 26:24 29
4. V.Otrokovice 16 7 2 1 6 33:31 26
5. Rožnov p.R. 16 6 1 3 6 31:28 23
6. SK Baťov 16 7 1 0 8 24:51 23
7. Holešov 16 6 2 0 8 32:28 22
8. Uh.Brod 16 6 0 3 7 28:27 21
9. FK Vsetín 16 6 0 2 8 24:49 20
10. Louky 15 5 0 0 10 25:29 15
11. Štítná n. Vl. 16 2 4 1 9 22:42 15
12. Bojkovice 16 3 1 1 11 24:67 12
MLADŠÍ: V. Otrokovice – Holešov 0:12 nehl., Brumov – Slavičín 1:5 Růžička – Staněk 3, Častulík, Číž, Rožnov p. R. – Baťov 10:5 Konečný 4, Galus L. 3, Lokša 2, Vrbka – Kozubík 2, Krčma, Štefka, Pražák, Louky – Bojkovice 6:7 Zuzaník 2, Foldyna, Štalmach, Bobál, Dráblík – Andrlík 6, Králík, Uh. Brod – Vsetín 1:9 Valenta – Machal 3, Zbranek 2, Rolka 2, Kalina, Karlík, Kunovice – Štítná n. Vl. 2:5 Škrabal, Daníček – Frýželka 2, Černý, Hnilo, Fagulec. Dohrávky 14. kola: Kunovice – Slavičín 2:4 Hanáček, Marovič – Staněk 4, Štítná n. Vl. – Baťov 1930 3:1 Hrnčiřík S., Juřenčáková, Frýželka – Štefka.

1. Holešov 16 13 1 0 2 90:31 41
2. Štítná n. Vl. 16 12 1 2 1 65:23 40
3. Slavičín 16 12 0 2 2 77:21 38
4. FK Vsetín 16 12 1 0 3 84:30 38
5. Bojkovice 16 10 1 0 5 70:57 32
6. Rožnov p. R. 16 7 1 0 8 80:81 23
7. Brumov 15 4 2 3 6 60:57 19
8. Louky 15 5 1 0 9 51:76 17
9. Uh. Brod 16 3 2 1 10 44:83 14
10. Kunovice 16 4 0 0 12 38:61 12
11. SK Baťov 16 3 0 2 11 44:70 11
12. V. Otrokovice 16 0 0 0 16 18:131 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Juřinka 0:3 Němeček, Pernický, vlastní, Nedašov – Kelč 0:10 Jiříček 4, Žídek 2, Mikulenka 3, David, Ratiboř – Val. Klobouky 2:1 Fojtík, Motyka – Ruman, Luhačovice – Vlachovice 5:1 Kudela 2, Hoferek 2, Zábojník – Vizvári, Hulín – Vel. Karlovice 5:0 Neradil 2, Lukeš, Vybíral, Smola, Hor. Bečva – Bystřice p. H. odl. Dohrávky 14. kola: Val. Klobouky – Bystřice p. H. 1:6 Opravil – Navrátil 6, Vel. Karlovice – Vlachovice 0:6 nehl. Dohrávka 15. kola: Vel. Karlovice – Zlín B 1:9 Střelecký – Čihánek 3, Kočica 3, Mňačko, Malota, Zehnal. Dohrávka 17. kola: Kelč – Ratiboř 7:2 Jiříček 3, Mikulenka 3, David – Fojtík 2.

1. Bystřice p. H. 15 14 1 0 0 117:14 44
2. Kelč 15 13 1 0 1 100:16 41
3. Val. Klobouky 15 9 1 1 4 59:28 30
4. Juřinka 15 9 1 1 4 64:36 30
5. Hulín 15 9 1 0 5 51:42 29
6. Luhačovice 15 8 0 2 5 40:42 26
7. Ratiboř 16 7 0 2 7 65:49 23
8. Zlín B 15 6 0 1 8 41:37 19
9. Hor.Bečva 14 5 0 0 9 24:47 15
10. Nedašov 16 2 2 0 12 16:86 10
11. Vlachovice 16 1 0 1 14 11:85 4
12. Vel. Karlovice 15 0 1 0 14 7:113 2
SKUPINA B: Nedakonice – Koryčany 0:8 Kaňa 3, Nezdařil, Hubr, Klem, Michalík, Plichta, 1. FC Slovácko – Strání 0:10 nehl., Zlechov – Boršice 3:2 PK Salinger 2 – Trlida, Kučík, St. Město – Hluk 2:1 p. Zajíc – Ševčík, Kvasice – Dol. Němčí 2:3 p. Slavík 2 – Rusman 2, Napajedla – Morkovice 3:1 Večeřa, Jakvid, Belej – Štelc. Dohrávka 14. kola: Kvasice – Koryčany 1:7 Samohýl M. – Budák M., Liška R., Nezdařil 2, Kaňa D. 3.

1. Hluk 16 13 1 2 0 78:7 43
2. Koryčany 16 13 0 1 2 96:8 40
3. Strání 16 13 0 1 2 92:17 40
4. St. Město 16 10 3 0 3 73:12 36
5. Napajedla 16 9 1 1 5 41:26 30
6. Dol. Němčí 15 4 1 4 6 52:39 18
7. Nedakonice 15 5 1 0 9 16:67 17
8. Zlechov 15 4 2 0 9 17:69 16
9. Kvasice 16 4 1 1 10 33:68 15
10. Morkovice 15 4 0 0 11 19:57 12
11. 1. FC Slovácko 16 3 1 0 12 26:65 11
12. Boršice 16 1 0 1 14 11:119 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Zlín B – Juřinka 0:6 Bílý 2, Cacek, Klanica, vlastní, Nedašov – Kelč 6:1 Novák P. 2, Kolínek M., Kolínek J., Macháč, Novák S. – Vozák, Ratiboř – Val. Klobouky 6:4 Čablík 3, Kořenek, Makyča, Krajčík – Ovesný 2, Poliak, Grygar, Luhačovice – Vlachovice 1:6 Slovák – Stružka 2, Straka, Rak, Vizvári, Maniš, Hulín – Vel. Karlovice 6:1 Plško 3, Zuvala, Tobolík, Soukup- Horák, Hor. Bečva – Bystřice p. H. odl. Dohrávky 14. kola: Val. Klobouky- Bystřice p. H. 5:1 Opravil 2, Poliak P., Grygar, Kovář – Dubčák

Vel. Karlovice – Vlachovice 2:4 nehl. Dohrávka 15. kola: Vel. Karlovice – Zlín B 6:0 Horáček 3, Machýček, Štuler, Píšek. Dohrávka 17. kola: Kelč – Ratiboř 0:6 Valšík, Cablík, Mikula, Makyta, Orság 2.

1. Val. Klobouky 15 14 0 0 1 113:20 42
2. Juřinka 15 13 0 0 2 94:22 39
3. Bystřice p. H. 15 11 0 0 4 87:42 33
4. Hulín 15 8 2 0 5 80:55 28
5. Ratiboř 16 8 0 1 7 61:63 25
6. Vel. Karlovice 16 8 0 0 8 63:63 24
7. Zlín B 16 7 1 1 7 69:82 24
8. Nedašov 16 6 2 1 7 65:80 23
9. Vlachovice 16 4 0 3 9 39:94 15
10. Luhačovice 15 2 1 1 11 34:82 9
11. Hor. Bečva 14 2 1 0 11 42:93 8
12. Kelč 15 1 0 0 14 15:72 3
SKUPINA B: Nedakonice – Koryčany 2:5 Horňák, Král – Novotný 2, Kovář, Elzner, Plichta, 1. FC Slovácko – Strání 4:3 PK Tomečková, Chybíková, Slováčková – nehl., Zlechov – Boršice 0:4 Matejkovič P. 2, Klát, Vašek, St. Město – Hluk 4:1 Dleštík, Hlaváček, Habarta 2 – Penk, Kvasice – Dol. Němčí 5:3 Hora 3, Novotná, Šiška – Rejl, Kotačka, Bobčík, Napajedla – Morkovice 12:2 Winklér 4, Hába 3, Viceník, Janošek, Lhotský,Machač V., Holub – Doležalová 2. Dohrávka 14. kola: Kvasice – Koryčany 10:1 Pecina P. 6, Šiška 2, Hora 2 – Novotný.

1. 1. FC Slovácko 16 12 1 0 3 95:44 38
2. Boršice 16 12 0 0 4 101:37 36
3. Strání 16 11 1 1 3 80:43 36
4. Koryčany 16 10 0 0 6 52:47 30
5. Napajedla 16 8 0 2 6 61:55 26
6. Dol.Němčí 15 8 0 1 6 59:49 25
7. Zlechov 15 8 0 0 7 79:51 24
8. Kvasice 16 7 0 0 9 71:67 21
9. Hluk 16 5 1 1 9 34:39 18
10. St. Město 16 5 1 0 10 46:51 17
11. Morkovice 15 3 1 0 11 27:107 11
12. Nedakonice 15 0 0 0 15 20:135 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Tlumačov – Spytihněv 1:2 Švagera – Flajzar, Miklas, Všemina – Mysločovice 2:3 p. Katrňák 2 – Juráň 2, Příluky – Kašava 5:4 Vymazal 2, Pajtáš, Cink, Seifert – Červenka 3, Drábek, Halenkovice – Fryšták 2:1 Polášek, Vojtášek – Naňák, Hvozdná – Žeranovice 1:0 Burger T. Dohrávka 12. kola: Hvozdná – Spytihněv 2:0 Minařík, Burger.

1. Spytihněv 16 13 0 1 2 77:16 40
2. Příluky 15 11 1 1 3 49:32 35
3. Hvozdná 16 11 0 0 5 34:20 33
4. Všemina 16 9 0 1 6 42:22 28
5. Fryšták 14 8 0 0 6 45:28 24
6. Tlumačov 14 7 0 0 7 41:26 21
7. Kašava 15 7 0 0 8 39:44 21
8. Štípa 14 6 0 1 7 33:51 19
9. Halenkovice 16 4 1 2 10 35:49 15
10. Mysločovice 14 1 2 2 11 12:72 7
11. Žeranovice 14 1 0 0 13 10:57 3
SKUPINA B: Jaroslavice – Dolní Lhota 2:6 Susser 2 – Vojtěšek 3, Šenovský 2, Macík, Nedašova Lhota – SK Vizovice 3:5 Vaněk M., Pacík P., Bubela – Tomšů J. 2, Gresl 2, Adamuška. Dohrávka 16. kola: Jaroslavice – Nedašova Lhota 2:0 Susser 2.

1. Bylnice 11 8 1 1 2 41:25 26
2. Dolní Lhota 11 8 0 1 2 51:18 25
3. SK Vizovice 12 4 0 1 7 40:42 13
4. Nedašova Lhota 12 4 0 0 8 23:37 12
5. Jaroslavice 12 3 1 1 8 25:58 11

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Sehradice – Fryšták 0:1 Pšeja D., Slušovice – Bylnice 5:1 Kurtin 2, Kolaja, Peštuka, Divoková – nehl., Bratřejov – Tečovice 2:9 Sochora 2 – Kowalczyk 3, Kristek 2, Horáček, Šenkeřík, Janek, vlastní. Dohrávky 12. kola: Mladcová – Malenovice 2:1 Malina, Slavický – Borovec J., Tečovice – Kašava 0:1 Drábek, Bylnice – Fryšták 1:0 p.

1. Lužkovice 16 14 0 2 0 64:10 44
2. Bylnice 16 11 2 2 3 61:14 37
3. Slušovice 15 9 3 4 2 55:23 34
4. Sehradice 16 10 1 1 5 57:31 32
5. Fryšták 16 9 1 3 4 60:26 31
6. Kašava 16 9 1 3 4 42:22 31
7. Mladcová 16 7 0 0 9 48:48 21
8. Tečovice 16 5 0 3 8 31:50 18
9. Malenovice 16 4 2 3 9 35:37 17
10. Mysločovice 15 2 1 2 11 18:54 9
11. Újezd 15 2 0 0 13 24:85 6
12. Bratřejov 15 0 1 1 14 10:105 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Spytihněv nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Březnice – Lhota 16:0 Baťa 6, Červený 4, Kunorza 2, Štancl 2, Běhula, Zátopek, Ludkovice – Jaroslavice 3:2 p. Jurák, Zábojník – Haša, Skopal. Dohrávky 16. kola: Jaroslavice – Březnice 6:1 Řehák 3, Jenáček, Khalil, Haša – Štancl, Tlumačov – Ludkovice 2:3 p. Havelka, Jeřábek – Mikulášek 2.

1. Ludkovice 15 11 3 3 1 92:12 39
2. Jaroslavice 15 10 0 3 2 79:18 33
3. Tlumačov 15 10 1 2 3 47:17 33
4. Březnice 15 7 0 0 8 62:55 21
5. Lhota 15 3 0 0 12 28:94 9
6. Spytihněv 15 0 0 0 15 10:122 0
SKUPINA B: Lukov – Příluky 5:0 nehl., Lužkovice B – Trnava 3:1 Okál 2, Záhořák – Bečica. Dohrávky 16. kola: Kostelec – Lužkovice B 1:4 Hambálek – Záhořák 2, Bohm, Václavek, Trnava – Příluky 4:2 Zbranek 2, Bečica 2 – Tureček, Šošolík.

1. Lužkovice B 11 8 2 2 1 50:12 28
2. Kostelec 12 7 0 1 4 66:24 22
3. Trnava 12 7 0 0 5 48:38 21
4. Lukov 12 5 0 1 6 23:59 16
5. Příluky 11 0 0 0 11 6:60 0
SKUPINA C: Bohuslavice n. Vl. – Nevšová 8:0 Hrabina 2, Bařinka J. 2, Grček, Černíček, Janků, Bařinka V., Smolina – Nedašova Lhota 0:5 Pacík 2, Hořák 2, Machač. Dohrávka 16. kola: Nedašova Lhota – Pozlovice 1:2 p. Pacík D. – Máčala V.

1. Pozlovice 12 11 1 1 0 94:3 35
2. Nedašova Lhota 12 7 0 1 4 44:16 22
3. Bohuslavice 11 7 0 0 4 49:22 21
4. Nevšová 12 1 1 1 10 9:68 5
5. Smolina 11 1 0 1 9 9:96 4

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Chropyně – Rymice 1:0 (1:0), Podaný, Zborovice – Mrlínek 1:5, Láník – P. Vepřek 2, Dostalík, D. Vepřek, Mrázek, Rataje – Dřínov 1:3 (0:3), Šiška – Kroupa 2, Slováček, Lutopecny – Těšnovice 2:0 (1:0), Liška, Pavlík.

1. Dřínov 15 10 1 2 2 39:16 34
2. Chropyně 15 9 1 2 3 50:24 31
3. Lutopecny 15 8 3 1 3 26:16 31
4. Mrlínek 14 8 1 1 4 39:23 27
5. Rymice 14 4 3 1 6 32:26 19
6. Zborovice 15 3 1 5 6 22:38 16
7. Rataje 15 2 2 1 10 23:45 11
8. Těšnovice 15 2 1 0 12 13:56 8

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zlobice – Rymice odl., Lutopecny – Bezměrov 1:2 (1:0), Túro – Svrčina, Kunčar, Martinice – Chvalčov 3:5, Viktorín 3 – Šmíd 2, Gabriel 2, Červinka, Chropyně – Mrlínek 4:1 (1:0), Danc 2, Vítek, Klimecký – Zemánek.

1. Chvalčov 11 11 0 0 0 56:14 33
2. Chropyně 11 10 0 0 1 62:20 30
3. Rymice 10 6 1 0 3 34:18 20
4. Zdounky 10 5 0 0 5 29:34 15
5. Lutopecny 11 3 1 2 5 28:25 14
6. Bezměrov 11 3 0 2 6 13:31 11
7. Mrlínek 10 2 1 0 7 15:34 8
8. Zlobice 10 2 0 1 7 19:52 7
9. Martinice 10 0 2 0 8 18:46 4

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

Žeranovice – Elko Holešov B 3:4 p., Klimek 2, Gába – Linda 3, Vykopal, Lubná – Skaštice 3:4 p. (1:1), Kocián 2, Makový – Simerský 2, Zúvala, Huňa, DFK Holešov – Těšnovice nehl., Lutopecny – Dřínov 4:0 (2:0), Cimra 3, Turková, Prusinovice – Bezměrov 7:3, Měrka 3, Nášel, Matyáš, Pirkl, Jurčíková – Vejtasa, Kroupa, Zachová.

1. Holešov B 12 10 1 1 0 69:15 33
2. Prusinovice 12 9 0 1 2 59:27 28
3. Lutopecny 12 7 2 0 3 41:14 25
4. Skaštice 12 6 1 1 4 50:27 21
5. Žeranovice 12 6 0 2 4 51:27 20
6. Lubná 12 5 2 1 4 45:32 20
7. Těšnovice 11 3 0 0 8 38:101 9
8. Dřínov 12 2 1 0 9 15:61 8
9. Bezměrov 12 2 0 1 9 43:60 7
10. DFK Holešov 11 2 0 0 9 15:62 6

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 11. TURNAJ: Žalkovice – Loukov 9:2, Možíšová 4, Svoboda 2, J. Tereško 2, Dočkal – Kurfurst, Koutný, Chvalčov – Prusinovice 4:7, Zmeškal 3, Jakoubek – Měrka 5, Jurčík, Pumprla, Žalkovice – Chvalčov 3:7, Dočkal 2, Svoboda – Zmeškal 3, Jakoubek 3, Charvát, Loukov – Prusinovice 4:6, Koutný 2, Žaloudík 2 – Měrka 2, Pumprla, T. Pumprla, Zdráhal, Pirkl.

1. Prusinovice 18 17 0 0 1 130:61 51
2. Žalkovice 18 14 0 0 4 130:74 42
3. Chvalčov 18 7 1 0 10 83:97 23
4. Hulín 16 2 1 1 12 44:89 9
5. Loukov 18 2 0 1 15 47:113 7
SKUPINA B – 11. TURNAJ: Lutopecny – Zdounky 3:5 (0:4), Podolský, Vrubl, Knapík – Čečatka 3, Syručka 2, Morkovice – Kvasice 11:1 (3:1), P. Žourek 4, Marek 4, Hamala 2, Němec – Knoll, Lutopecny – Morkovice 0:7 (0:4), P. Žourek 4, Hamala 2, Marek, Zdounky – Kvasice 4:1 (2:0), Čečatka 3, Syručka – Kochaníček.

1. Morkovice 18 17 0 0 1 173:35 51
2. Zdounky 17 10 0 0 7 71:86 30
3. Kvasice 18 6 0 1 11 52:85 19
4. Lutopecny 16 5 0 1 10 51:82 16
5. Rataje 15 2 2 0 11 54:113 10

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍ PŘÍPRAVKY

Hulín – Morkovice 2:6 (2:4), Polášek, Plško – Žourek 4, Pučan, Kvinta, Hulín – Slavkov p. H. 2:10 (1:3), Zapletal, Drál – Kolařík 5, Vaculík 4, Bouchalík, Morkovice – Slavkov p. H. 8:4 (5:2), D. Žourek 3, Pučan 3, J. Soldán, vl. – Kolařík 3, Uruba, Kostelec u Hol. – Chvalčov 2:4 (1:2), Jedlička, Mácha – Brtníček 2, Šmíd, Vaculík, Kostelec u Hol. – Prusinovice 6:7 (3:4), Horák 3, Jedlička, Mácha, Kirnig – Pumprla 3, Jadrníček 2, Gerát, Svoboda, Chvalčov – Prusinovice 7:5 (2:3), Brtníček 4, Kaluža, Adamec, Kovář – Jadrníček 2, Krejčí 2, vl.

1. Morkovice 14 13 0 0 1 171:32 39
2. Slavkov p. H. 14 11 0 0 3 139:49 33
3. Chvalčov 14 9 0 0 5 96:60 27
4. Loukov 12 6 0 0 6 72:88 18
5. Prusinovice 14 4 0 0 10 63:131 12
6. Hulín 14 3 0 0 11 44:93 9
7. Kostelec u Hol. 14 1 0 0 13 27:163 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Nedakonice – Buchlovice 5:0 (4:0) Stašek, J. Vaculík, Bartoš, Andrýsek 2, O. Lhota – Mistřice 2:1 (1:1) Machala, Pospíšek – Posolda, Jarošov – Bílovice 9:2 (4:2) Šipka 7, Stojaspal, Jurča – Blaha, Matějíček, O. N. Ves – SK Zlechov 0:12 (0:4) Šimíček 5, Mikula 3, Chromek 2, Velcr 2. Dohrávka 16. kola: Buchlovice – O. Lhota 3:2 (2:0) Raštica 2, Kunc – Beňo, Pavlas (hráno v obráceném pořadí).

1. Jarošov 15 13 2 0 131:26 41
2. Nedakonice 16 10 1 5 61:27 31
3. Bílovice 16 9 2 5 38:29 29
4. O. N. Ves 16 8 1 7 23:44 25
5. SK Zlechov 16 7 3 6 55:36 24
6. Buchlovice 16 6 0 10 28:60 18
7. Mistřice 16 2 2 12 19:94 8
8. O. Lhota 15 1 1 13 15:60 4
SKUPINA B: Korytná – Podolí 1:3 (0:1) Málek – Foltýnek, Matoušek, Šudřich, Šumice – ČSK Uh. Brod B 3:0 (1:0) Mach 2, Hauerland, Hradčovice – Prakšice 1:3 (0:2) Hruboš – Hořínek, Slezák, Hlavín, Bánov – Havřice 3:2 (0:0) Pelka 2, Mahdal – Bršlica, Bania.

1. Šumice 12 11 0 1 65:9 33
2. ČSK Uh. Brod B 12 10 0 2 80:13 30
3. Podolí 12 6 1 5 24:24 19
4. Prakšice 11 5 1 5 32:33 16
5. Bánov 12 4 2 6 32:36 14
6. Vlčnov 11 4 2 5 26:39 14
7. Hradčovice 13 4 2 7 25:50 14
8. Havřice 10 3 0 7 25:30 9
9. Korytná 11 1 0 10 13:88 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – O. N. Ves 0:1 (0:0) Sedláček, Šumice – Nivnice 1:1 (0:0) C. Dvořák – Petřivalský, Jarošov – Újezdec 1:1 (0:1) Trávník – Brulík, Prakšice – Osvětimany 4:4 (2:1) Sukup 2, Řezníček 2 – Trlida, Červeník, Klat, Vašek, Topolná – Bánov 3:1 (1:0) Srnec, Jakvid, Večeřa – Franc.

1. Újezdec 13 12 1 0 92:11 37
2. Nivnice 13 7 3 3 21:16 24
3. Osvětimany 13 5 6 2 36:22 21
4. Prakšice 13 4 5 4 36:37 17
5. Jarošov 13 4 5 4 22:28 17
6. Bánov 13 5 2 6 26:42 17
7. O. N. Ves 13 5 0 8 22:37 15
8. Topolná 13 3 4 6 21:37 13
9. Šumice 13 2 5 6 22:42 11
10. Uh. Ostroh 13 1 3 9 13:39 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

Sušice – Velehrad 2:1 (1:0) D. Hejda, J. Hubál – Trňák, Mařatice – Havřice 0:2 (0:1) nehl., Traplice – Jalubí 0:10 (0:4) V. Dobiáč 5, T. Kolář 4, Loffelmann.

1. Havřice 11 9 1 1 43: 9 28
2. Sušice 9 8 0 1 49: 5 24
3. Mařatice 9 6 1 2 20:12 19
4. Jalubí 11 5 1 5 40:35 16
5. Buchlovice 10 4 0 6 37:37 12
6. Nedachlebice 9 2 2 5 16:49 8
7. Traplice 10 2 1 7 14:36 7
8. Velehrad 11 0 2 9 17:53 2

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Podolí 19:1 (12:0) Zelina 7, Beran 3, Vyskočilová 3, Kolář 2, Cileček, Chmelař, Solcianský M. a D. – Sýkora, Mistřice – Bílovice 10:3 (6:0) Švec 3, D. Kopčil 2, Tomeček 2, Kolek, Knap, Belant – Valeš, Tomeček, Strapina, Babice – Březolupy 4:2 (2:0) M. Janeček3, Maňásek – Hromeček, Mastil, Kněžpole – O. Lhota nehl.

1. Mistřice 11 10 1 0 109:31 31
2. Ořechov 12 8 1 3 117:38 25
3. Březolupy 12 8 1 3 86:17 25
4. Babice 12 8 1 3 63:32 25
5. Tupesy 11 6 1 4 68:37 19
6. Bílovice 11 3 1 7 52:53 10
7. Kněžpole 11 3 0 8 29:67 9
8. O. Lhota 11 2 0 9 17:135 6
9. Podolí 11 0 0 11 5:136 0
SKUPINA B: Vlčnov – D. Němčí B nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Hradčovice – Březová 8:0 (4:0) Omelka 3, Javor 2, Hlaváč, Říha, Zemánek, St. Hrozenkov – Orel Uh. Brod 2:8 (0:4) Šopík 2 – Teichgrab 3, Maluš 2, Dubský 2, Jančář, S. Loz – Bystřice p. L. 4:1 (3:1) M. Baný 2, Jankůj, Mahdal – Pe. Čaňo, ČSK Uh. Brod B – Korytná 5:2 (2:0) Vystrčil 2, Bartončík, Valenta, Szitai – Lekeš, Klon.

1. D. Němčí B 12 10 1 1 87:15 31
2. Vlčnov 12 10 0 2 58:19 30
3. Orel Uh. Brod 13 9 0 4 66:49 27
4. ČSK Uh. Brod B 12 8 0 4 67:44 24
5. Hradčovice 13 7 1 5 46:36 22
6. Korytná 13 7 0 6 69:44 21
7. S. Loz 13 4 1 8 25:53 13
8. Březová 13 3 1 9 27:52 10
9. St. Hrozenkov 13 1 2 10 35:82 5
10. Bystřice p. L. 12 1 0 11 16:102 3

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Boršice – Spytihněv nehl., O. N. Ves – Nivnice nehl., Strání – Tupesy 16:5 (7:4) Macíček 7, Zámečník 5, Eliáš 2, Zderčík 2 – Ševčík 5, Polešovice – D. Němčí 0:11 nehl., Uh. Ostroh – Hluk 3:4 (2:2) Lekeš 2, Rohanová – Fruhauf 2, Josefík, Polách, Buchlovice – Vlčnov 26:4 (15:0) Daňhel 5, Marek 4, Karásek 4, Kořínek 3, Fojt 2, Martinák 2, Zámečník 2, Tomešek 2, Machů,Natale – Šobáň 3, Tykal, FC Slovácko – St. Město 8:3 (3:1) Mikacová 2, Vaculová 2, Pastyříková, Zachová, Bangová,C. Škrabalová – Vašíček 2, Kowalík. Dohrávky 14. kola: Boršice – Polešovice nehl., Uh. Ostroh – Strání 2:10 (1:6) Hýl, Rohanová – Macíček 3, A. Zderčík, R. Zderčík 2, Žajgla 2, Eliáš, Vlčnov – Tupesy 9:12Tykal 4, Moštěk 2, Janča 2, Šobáň – Chramcov 4, Dostál 3, Kovařík 2, Tomeček, Škrabal, Hluk – D. Němčí 7:5 (6:2) Koníček 4, Omelka 2, Kremr – M. Bobčík 3, Vlk.

1. O. N. Ves 15 14 0 1 208:62 42
2. Hluk 17 13 0 4 195:97 39
3. D. Němčí 17 13 0 4 165:79 39
4. Strání 18 11 1 6 186:81 34
5. Nivnice 16 11 0 5 215:108 33
6. FC Slovácko 17 10 0 7 158:109 30
7. Buchlovice 15 8 0 7 138:89 24
8. Tupesy 18 8 0 10 100:160 24
9. St. Město 15 7 0 8 123:125 21
10. Polešovice 15 6 0 9 83:149 18
11. Boršice 12 4 1 7 108:85 13
12. Spytihněv 15 3 0 12 61:156 9
13. Uh. Ostroh 16 2 0 14 46:197 6
14. Vlčnov 16 0 0 16 31:320 0
MLADŠÍ: Strání – Tupesy 6:4 (3:2) Benešík 3, Mikláš, A. Zderčík, M. Zderčík – Sonntag 3, Kunert, Polešovice – D. Němčí 0:9 nehl., Uh. Ostroh – Hluk 2:12 (0:7) Lekeš 2 – Omelka 3, Kremr 2, Nemrava 2, Sedláček 2, Koníček, Podškubka, Hrabalík, Buchlovice – Vlčnov 2:10 (1:4) Vrážel 2 – Šobáň 7, Daňhel 2, Tykal, FC Slovácko – St. Město 5:8 (1:5) Hanáčková 3, K. Chodurová 2 – Pelikán 3, Hastík 2, Mach 2, Matoušek. Dohrávky 14. kola: Uh. Ostroh – Strání 9:5 (5:1) Lekeš 7, Polehňa, Vlk – Benešík 4, M. Zderčík, Vlčnov – Tupesy 10:2 (5:1) Šobáň 7, Tykal 2, Hél – Janoušek, Sonntag, Hluk – D. Němčí 1:14 (1:6) Zlínský – T. Hibler 3, P. Bobčík 2, Hrbáč 2, Němeček, L. Bobčík, Baroň, Tinka.

1. D. Němčí 18 16 2 0 196:62 50
2. FC Slovácko 17 12 1 4 201:79 37
3. St. Město 15 12 1 2 4,45625 37
4. Tupesy 18 10 1 7 145:97 31
5. Strání 18 10 1 7 162:117 31
6. Hluk 17 9 1 7 159:127 28
7. Spytihněv 15 8 2 5 143:74 26
8. Uh. Ostroh 16 8 0 8 127:92 24
9. Vlčnov 16 6 0 10 71:179 18
10. Boršice 11 3 1 7 53:91 10
11. Buchlovice 15 3 1 11 63:149 10
12. Polešovice 15 3 0 12 56:148 9
13. Nivnice 16 3 0 13 63:179 9
14. O. N. Ves 15 2 1 12 59:153 7

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: FC Slovácko B – Jarošov 9:5 (4:3) Hanáčková 3, K. Škrabalová, Pastyříková 2, Zachová, BangováNemravová – Němec 3, Trlida, Bedroš, Babice – Březolupy 9:4 (2:4) Litoš 7, Trvaj, Ramo Isaac Tiote – Hoferek 3, Gajdůšek.

1. FC Slovácko B 12 11 0 1 95:45 33
2. Babice 13 7 3 3 66:55 24
3. Kněžpole 10 6 2 2 85:42 20
4. Mařatice 11 4 4 3 58:47 16
5. Březolupy 12 5 1 6 82:76 16
6. Nedakonice 10 4 0 6 47:56 12
7. Mistřice 10 4 0 6 41:50 12
8. Topolná 11 3 2 6 40:57 11
9. Huštěnovice 12 2 3 7 37:61 9
10. Jarošov 11 2 1 8 44:106 7
SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Rudice 18:0 (10:0) Řihák 4, Marino 3, Urbanec 3, Bulejko 3, Dubský 2, Kondla 2, Kovařík, Šumice – Hradčovice 0:6 (0:4) Pišoja 5, Maleňák, Újezdec – Prakšice nehl., Bánov – Havřice 1:0 (1:0) Daněk, Březová – St. Hrozenkov 4:1 (1:0) J. Panák 2, D. Křeháček, D. Ondřejka – P. Rapant.

1. Hradčovice 11 10 0 1 70:17 30
2. Březová 13 9 1 3 51:23 28
3. Újezdec 11 8 0 3 67:30 24
4. Šumice 13 7 1 5 49:37 22
5. Orel Uh. Brod 12 6 2 4 61:37 20
6. Bánov 13 6 0 7 59:36 18
7. Prakšice 11 5 1 5 49:27 16
8. St. Hrozenkov 12 4 1 7 47:58 13
9. Havřice 12 2 0 10 30:54 6
10. Rudice 12 0 0 12 4:168 0
POHÁR OFS ŽÁCI: Havřice – Újezdec 0:5 Jančář 2, Dvořák, Řehák, Bachůrek.

Autor: Martin Břenek

3.5.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

annonce-logo

Nabídky práce

+ Podat inzerát

Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 90 Kč

Strojírenští kovodělníci strojírenský dělník/ce - zámečnické práce. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem, - vzdělání není rozhodující, vhodné i pro absolventy, praxe ve strojírenství vítána, fyzicky náročnější práce, zdravotní způsobilost k výkonu práce, - doba určitá 6 měsíců s možností prodloužení, PD jednosměnný provoz, do budoucna rozšíření na dvousměnný, úkolová mzda, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Čt 8.00-10.00 hod., příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: vrastiak.z@seznam.cz. Pracoviště: Kovonax spol. s r.o., Sušilova, č.p. 477, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Zbyněk Vraštiak, +420 739 570 752.

Ochrana a ostraha - Ochrana a ostraha Pracovník ostrahy 86 Kč

Pracovníci ostrahy, strážní Bezpečnostní pracovník/strážný - OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 86.2 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., , Pracoviště Kroměříž, - Náplň práce: kontrola příchodů a odchodů pracovníků a návštěv, kontrola příjezdů a odjezdů všech vozidel z objektu, ochrana a střežení objektu a zařízení zákazníka, obchůzková činnost, obsluha technických a signalizačních zařízení a závor , - Předpoklady pro uzavření pracovního poměru: trestní bezúhonnost, kvalifikace 68-008-E Strážný výhodou (možnost vykonat před nástupem přes G4S), - Nabízíme: zaměstnání na hlavní pracovní poměr s možností doby neurčité po předchozí spokojenosti s výkonem služby, příspěvek na stravenky a čištění uniformy po zkušební době, zákonné příplatky - za přesčas, noc, svátek aj, - Kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.). Pracoviště: G4s secure solutions (cz), a.s. - kroměříž, Havlíčkova, č.p. 1265, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Ivana Slavíková, +420 724 793 669.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Malíř / natěrač 90 Kč

Malíři interiérů MALÍŘ - NATĚRAČ - DPČ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 90 kč, mzda max. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Bystřice pod Hostýnem, - nátěry fasád, práce ve výšce na lešení, - ZŠ vzdělání, praxe v oboru výhodou, manuální zručnost podmínkou, aktivní přístup k práci, - mzda 90 - 100 Kč/hod., práce na dohodu o pracovní činnosti s možností přechodu na hlavní pracovní poměr, zakázky jsou stálé, - osobní kontakt je možný na pracovišti každé pondělí (19:30-19:45 hod.) nebo kontakt telefonický Po-Pá (8 - 21 hod.). Pracoviště: Miroslav dostál, Meziříčská, č.p. 177, 768 61 Bystřice pod Hostýnem 1. Informace: Miroslav Dostál, +420 777 078 660.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 20 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě pracovník pro výrobu a opravy autoplachet. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Věžky, - nižší střední odborné/vyučení v jakémkoli oboru, vhodné i pro absolventy - firma zapracuje, fyzicky náročnější práce, - HM nástupní dle praxe a dalšího zapracování, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, - kontakt osobně na pracovišti Po-Pá 8:00-14:00 hod., nebo telefonicky v době Po-Pá 7:00-15:00 hod., příp. písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na e-mail: bretislav@jelinek-galanterie.cz. Pracoviště: Břetislav jelínek - galanterie s.r.o., 768 33 Morkovice-Slížany. Informace: Břetislav Jelínek, +420 573 363 169.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Videosouhrn 20. dubna 2018

Hrůzné nálezy z popelnic a tři tisíce pokut v jednom dni: zhlédněte videa dne

Na kroměřížské Střední škole hotelové a služeb se v uplynulých dnech o Moravský pohár utkali mladí cukráři. Ti měli vyrobit svatební dort, dezerty a skulpturu na téma svatba v přírodě.
15

FOTOGALERIE: V Kroměříži soutěžili mladí mistři cukráři

Dva mrtví a jeden zraněný. Aktivní záloha cvičí v České zbrojovce

Oblečený celý v maskáčích, v ruce útočnou pušku a za pasem mu šumí vysílačka a při bližším ohledání nechybí ani další nezbytná výbava vojáka. O kousek dál stojí skoro navlas stejná osoba. Okolo vrátnice kozy z kůlů obalené ostnatým drátem. To je první pohled, který se mi naskýtá, když vjíždím do areálu České zbrojovky v Uherském Brodě.

Cyklista nedal v Chropyni přednost autu, letět pro něj musel vrtulník

Nehodu cyklisty řešili ve čtvrtek po poledni policisté v Chropyni: vážně se při ní zranil čtyřiasedmdesátiletýmuž. „Hodlal odbočit vlevo a nedal přednost šestadvacetiletému řidiči Škody Fabia.

Kauza hospodaření Krajské nemocnice T. Bati: po téměř dvou letech padla obžaloba

Ze zločinu zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, při veřejné soutěži a veřejné dražbě a zločinu porušení povinnosti při správě cizího majetku, byla ve středu u Okresního soudu ve Zlíně v souvislosti s jednou z nemocnic v kraji podána obžaloba na devětapadesátiletou ženu.

Akrobacie s hlavou v kanálu, záchrana bobra a pohřeb motorkáře: videa dne

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku ve čtvrtek 19. dubna 2018.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT