MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Návojná – Dol. Němčí 2:1 Kolínek L., Líňa F. – Ježek V., Rožnov p. R. – Hulín 3:0 Bolcek, Kubáň, Obdržálek, Malenovice – Vlachovice 5:2 Torma 2, Kovaříček 2, Gerych – Jemelka, Trčka, Slušovice – Baťov 1930 0:0, Kunovice – Brumov 4:0 Raichel 2, David, Vaněk, Holešov – Bystřice p. H. 5:0 Doležel 2, Petrskovský 2, Kováč, Uh. Brod – Luhačovice 1:4 Odstrčil – Daňo 2, Bartoš, Suchý.

1. Luhačovice 23 18 3 2 77:24 57
2. Kunovice 23 18 2 3 87:25 56
3. Holešov 23 17 2 4 80:29 53
4. Rožnov p. R. 23 13 4 6 75:32 43
5. Návojná 23 11 4 8 37:32 37
6. Malenovice 23 9 5 9 47:52 32
7. Uh. Brod 23 8 7 8 73:55 31
8. Dol. Němčí 23 9 2 12 49:51 29
9. Slušovice 23 8 5 10 36:41 29
10. Brumov 23 8 5 10 41:57 29
11. SK Baťov 23 8 4 11 56:51 28
12. Hulín 23 8 0 15 36:50 24
13. Vlachovice 23 3 1 19 28:123 10
14. Bystřice p. H. 23 1 0 22 26:126 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Ratiboř – Napajedla 1:1 Nguyen P. – Foltýn J., Lidečko – Vel. Karlovice 7:0 Sekula 2, Ryza D. a V., Janáč, Juran, Gargulák T., Slavičín – Hovězí 7:0 Havlín 3, Kovář, Studeník, Mudrák, Kročil, Val. Klobouky – Juřinka 1:8 Valčík – Dobiáš 3, Kopřiva 2, Plesník, Janošek, Běťák, Louky – Provodov 2:0 Řeha, Sadil, Štítná n. Vl. – Mladcová 1:0 Štěpančík, Val. Polanka – Fr. Lhota 13:0 Macek D. 4, Daněk 2, Baran 2, Ondra 2, Kovář, Zukal, vlastní.

1. Louky 22 16 4 2 63:25 52
2. Val. Polanka 23 16 3 4 105:39 51
3. Juřinka 22 15 2 5 92:38 47
4. Mladcová 23 12 3 8 76:53 39
5. Slavičín 23 12 2 9 66:48 38
6. Vel. Karlovice 23 11 5 7 63:63 38
7. Štítná n. Vl. 22 9 3 10 43:44 30
8. Ratiboř 22 7 6 9 54:47 27
9. Lidečko 22 8 2 12 48:51 26
10. Provodov 22 8 2 12 45:62 26
11. Val. Klobouky 23 8 2 13 41:84 26
12. Napajedla 23 7 2 14 42:68 23
13. Hovězí 23 7 1 15 51:77 22
14. Franc. Lhota 23 2 3 18 27:117 9

SKUPINA B: Strání – Zdounky 1:5 Toman – Kyrcz 2, Goc 2, Červík, Nivnice – Buchlovice 5:3 Májek 2, Štergenich, Slezáček, Flasar – Raštica 2, Zábojník, Kvasice – Morkovice 7:0 Zapletal 2, Mouka 2, Pospíšil R., Kalandra, Reiskup, Chropyně – Boršice 1:12 Podaný – Molek, Dostál, Peprník 2, Gajarský 2, Andrýsek 2, Bartl 2, Škrabal 2, Bojkovice – Nedachlebice8:0 Kolínek Martin 2, Gabrhel P., Lebánek, Slavíček, Koželuha, Pavlišm Urbánek, Koryčany – Kněžpole 4:1 Hanák 2, Mosťovský, Burget – Veselý, Uh. Ostroh – Hluk 1:0 Machala M.. Kontumace výsledku z minulého kola: Morkovice – Chropyně 0:3.

1. Nivnice 23 18 1 4 101:35 55
2. Kvasice 22 15 4 3 98:46 49
3. Hluk 23 15 2 6 73:33 47
4. Bojkovice 23 14 1 8 102:44 43
5. Boršice 23 13 1 9 76:52 40
6. Zdounky 23 12 4 7 76:62 40
7. Buchlovice 22 13 1 8 73:60 40
8. Koryčany 23 12 2 9 100:50 38
9. Kněžpole 23 9 1 13 60:80 28
10. Morkovice 23 7 3 13 61:94 24
11. Strání 23 7 1 15 41:57 22
12. Nedachlebice 23 5 1 17 46:104 16
13. Uh. Ostroh 23 5 0 18 23:106 15
14. Chropyně 23 4 0 19 31:138 12

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Luhačovice – V. Otrokovice 1:7 Plášek P. – Hába, Ševčík, Karlík, Šustek 3, Hradil, Rožnov p. R. – Kunovice 1:1 Zetek – Pešek, Brumov – Baťov 1930 4:0 Spáčil 2, Pecha, Filák, Louky – Slavičín 0:0, Vsetín – Slušovice 4:1 Najt 2, Zajíček, Dědič – Novák, Uh. Brod – Ratiboř 1:6 Mlčúch – Daněk 2, Ostřanský 2, Fojtík, Macík. Dohrávka 20. kola: V. Otrokovice – Ratiboř 5:3 Šustek 2, Mančík 2, Mizera – Daněk 2, Fojtík.

1. Brumov 19 18 1 0 105:15 55
2. Rožnov p. R. 19 13 3 3 63:19 42
3. Kunovice 19 11 6 2 61:15 39
4. SK Baťov 19 10 2 7 44:28 32
5. FK Vsetín 18 10 1 7 86:38 31
6. Slavičín 18 8 6 4 37:16 30
7. V. Otrokovice 19 10 0 9 38:46 30
8. Slušovice 19 6 1 12 18:58 19
9. Louky 19 4 3 12 25:40 15
10. Luhačovice 19 4 1 14 25:123 13
11. Ratiboř 19 4 0 15 28:76 12
12. Uh. Brod 19 2 2 15 25:81 8

MLADŠÍ: Luhačovice – V. Otrokovice 3:12 Máčala 2, Zábojník – Ševčík 3, Imrecze 2, Tománek 2, Kovařík, Berger, Petrů 2, Drábek, Rožnov p. R. – Kunovice 4:0 Palát, Hrůzek, Konečný, Galus, Brumov – Baťov 1930 2:2 Novák L., Pešout L. – Kadlec, Medek, Louky – Slavičín 5:2 Štípek 2, Kuna 2, Sadil – Vaculová, Častulík F., Vsetín – Slušovice 11:0 nehl., Uh. Brod – Ratiboř 8:0 Moravanský , Kostiha 2, Bartoš, Obadal, Karlík, Bartončík, Valenta. Dohrávka 20. kola: V. Otrokovice – Ratiboř 10:0 Petrů 3, Imrecze 2, Drábek 2, Ševčík, Tománek, Kovařík.

1. Louky 19 17 0 2 117:26 51
2. Uh. Brod 19 16 0 3 117:29 48
3. FK Vsetín 18 13 2 3 117:36 41
4. Rožnov p. R. 19 13 1 5 98:37 40
5. Slavičín 18 10 0 8 89:51 30
6. V. Otrokovice 19 9 1 9 71:54 28
7. Brumov 19 9 1 9 86:72 28
8. Kunovice 19 9 1 9 64:62 28
9. SK Baťov 19 5 3 11 58:79 18
10. Ratiboř 19 3 1 15 30:116 10
11. Slušovice 19 2 0 17 28:150 6
12. Luhačovice 19 1 2 16 26:189 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Holešov 0:5 Paštěka, Horák, Úlehla, Pastrnek, Heryán, Paseky Zlín – Juřinka 0:1 Koleček Jiří, Val. Klobouky – Hor. Bečva 5:0 Obadal 3, Mikulčík, Naňák, Vlachovice – Bystřice p. H. 0:2 Beza, Franěk, Vel. Karlovice – Nedašov 1:1 Hruška – Holb.

1. Štítná n. Vl. 17 16 1 0 70:7 49
2. Holešov 17 14 3 0 60:7 45
3. Juřinka 17 10 3 4 45:16 33
4. Hulín 17 9 2 6 46:29 29
5. Vlachovice 17 8 2 7 20:38 26
6. Hor. Bečva 18 7 2 9 30:32 23
7. Val. Klobouky 16 7 2 7 26:31 23
8. Paseky Zlín 17 4 1 12 25:44 13
9. Bystřice p. H. 17 3 3 11 19:45 12
10. Nedašov 17 1 4 12 7:45 7
11. Vel. Karlovice 16 1 3 12 10:64 6

SKUPINA B: Hluk – Napajedla 2:0 Kužela, Nguntual Van David, Fa Zlechov – Bojkovice odloženo, Kvasice – Boršice 4:1 Slavík, Rakušan, Michalík 2 – Kelbl, Dol. Němčí – Nedakonice 0:3 Andrýsek 2, Bánovský, Morkovice – St. Město 0:5 Jegla 3, Novák, Rygál, Koryčany – Strání 1:2 Bardon – Ševčík, Sušil. Dohrávka 19. kola: FA Zlechov – Napajedla 0:5 Srnec 2, Kolář, Kučera, Vojtášek.

1. Bojkovice 18 14 3 1 143:11 45
2. Strání 19 13 3 3 73:18 42
3. St. Město 19 12 2 5 67:32 38
4. Hluk 19 12 2 5 51:26 38
5. Koryčany 19 12 0 7 80:25 36
6. Nedakonice 19 10 0 9 49:58 30
7. Napajedla 19 9 1 9 41:36 28
8. Kvasice 19 8 4 7 48:66 28
9. Morkovice 19 6 1 12 46:86 19
10. Dol. Němčí 19 4 2 13 15:80 14
11. Boršice 19 2 1 16 24:117 7
12. Zlechov 18 1 1 16 20:102 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hulín – Holešov 1:17 Zaoral – Pospíšilík, Jura 5, Ševčík, Linda 2, Jadrníček 3, Kratochvíla, Janál 4, Paseky Zlín – Juřinka 10:2 Hájek 4, Malota 2, Mňačko 2, Macík, Novotný – Němec O. 2, Val. Klobouky – Hor. Bečva 8:0 Poliak M.2, Nedbálek M., Opravil 3, Poliak D., Ovesný, Vlachovice – Bystřice p. H. 2:13 Trčková, Kudela – Franěk 2, Pařil 2, Machala 3, Nezhyba, Maťa 3, Chuděj 2, Vel. Karlovice – Nedašov 5:1 Černý, Juřica, Gajdoš, Jurajda, Palát – Novák.

1. Holešov 17 14 3 0 170:15 45
2. Paseky Zlín 17 14 0 3 105:44 42
3. Štítná n. Vl. 17 12 3 2 69:28 39
4. Juřinka 17 10 2 5 105:51 32
5. Bystřice p. H. 17 8 1 8 83:62 25
6. Val. Klobouky 16 8 1 7 54:43 25
7. Hulín 17 8 1 8 61:73 25
8. Hor. Bečva 18 7 1 10 49:80 22
9. Vel. Karlovice 16 2 3 11 23:98 9
10. Nedašov 17 2 1 14 30:122 7
11. Vlachovice 17 0 0 17 12:145 0

SKUPINA B: Hluk – Napajedla 2:3 Martiš, Nosek – Maňas 2, Večeřa, Fa Zlechov – Bojkovice odloženo, Kvasice – Boršice 3:0 kont., Dol. Němčí – Nedakonice 5:0 Bobčík, Horňák, Karlík, Válek, Šípek, Morkovice – St. Město 6:0 Štelc 4, Poruba, Červenka, Koryčany – Strání 5:5 Kaňa 4, Bardon – Jurásek, Pavluš, Popelka L., Frühauf, Žajgla. Dohrávka 19. kola: FA Zlechov – Napajedla 4:2 Matejkovič L. a P., Salinger, Zejda – Platoš, Srnec.

1. Bojkovice 18 18 0 0 169:16 54
2. Napajedla 19 14 1 4 95:52 43
3. Boršice 19 13 0 6 156:67 39
4. Koryčany 19 12 2 5 147:86 38
5. Dol. Němčí 19 10 2 7 78:54 32
6. Zlechov 18 9 2 7 81:71 29
7. St. Město 19 8 0 11 58:94 24
8. Strání 19 7 1 11 72:92 22
9. Morkovice 19 5 3 11 45:84 18
10. Kvasice 19 6 0 13 51:104 18
11. Hluk 19 5 0 14 53:91 15
12. Nedakonice 19 0 1 18 27:221 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Všemina – Jaroslavice 2:1 Gargulák J., Karlík D. – Vrba D., Hvozdná – Slušovice B 1:9 Dostál – Ries 4, Hoferek 2, Knirsch 2, Mikel, SK Vizovice – Štípa 5:1 Machů 3, Braborec, Burkart R. – Honig, Příluky – Halenkovice 4:2 Hefka 2, Strohbach P., Pajtáš – Blažek 2, Fryšták – Spytihněv 3:2 Gregor, Macek, Bartoň – Večeřa 2. Dohrávka 16. kola: Všemina – Hvozdná 7:2 Kvasnica 4, Pšenka, Gargulák, Žákovský – Rybák, Dostál.

1. Slušovice B 16 14 0 2 86:20 42
2. Fryšták 16 12 1 3 62:26 37
3. Jaroslavice 16 10 1 5 43:33 31
4. SK Vizovice 16 9 3 4 75:31 30
5. Spytihněv 16 9 2 5 56:42 29
6. Příluky 16 5 3 8 32:48 18
7. Štípa 16 4 2 10 39:55 14
8. Hvozdná 16 4 0 12 17:76 12
9. Všemina 16 3 2 11 36:70 11
10. Halenkovice 16 1 4 11 25:70 7

SKUPINA B: Pozlovice – Bylnice 1:3 Kraus J. – Strnka, Fojtík, Liška, Nedašova Lhota – Dolní Lhota 6:3 Fojtík S. 2, Bubela 2, Kostka E. 2 – Čada, Macík, Urubek, Poteč – Újezd 3:6 Naňák, Masař, Fojtík – Vaculín 5, Mikulka.

1. Újezd 18 16 2 0 93:30 50
2. Nedaš. Lhota 18 13 0 5 63:24 39
3. Dolní Lhota 18 8 2 8 61:54 26
4. Bylnice 18 6 2 10 43:66 20
5. Poteč 18 5 1 12 31:98 16
6. Pozlovice 18 2 1 15 31:50 7

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Tečovice – Dolní Lhota 0:5 Tarabus 2, Macík 2, Dorňák, Mladcová – Bratřejov 1:2 Chmelík – Bargl, Kalenda, SK Vizovice – Slušovice B 1:7 Fusek – Novák 2, Tichý 2, Záhořák 2, Paták, Spytihněv – Bylnice 0:9 Lukáš 5, Chovančík 2, Solař, Polomík, Fryšták – Újezd 4:2 Okonkwo 4 – Maliňák, Karlík, Malenovice – Kašava 1:0 Macek O.

1. Slušovice B 19 14 1 4 88:30 43
2. Dolní Lhota 19 13 2 4 53:33 41
3. Bratřejov 19 13 1 5 64:28 40
4. Fryšták 19 13 0 6 61:29 39
5. Malenovice 19 12 2 5 50:33 38
6. Bylnice 19 12 1 6 78:33 37
7. Mladcová 19 10 2 7 51:27 32
8. Kašava 19 9 1 9 50:41 28
9. Tečovice 19 4 1 14 28:68 13
10. Spytihněv 19 4 1 14 30:97 13
11. Újezd 19 3 0 16 27:84 9
12. SK Vizovice 19 1 0 18 22:99 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Lhota u Mal – Jaroslavice 0:7 nehl., Tlumačov – Březnice 1:1 Čechák – Baťa, Ludkovice – Mysločovice 0:4 Svačina 3, Heferek.

1. Mysločovice 15 12 2 1 63:14 38
2. Žeranovice 16 10 3 3 38:13 33
3. Tlumačov 14 9 3 2 47:11 30
4. Jaroslavice 16 8 1 7 47:34 25
5. Březnice 15 5 1 9 35:48 16
6. Ludkovice 15 3 0 12 13:50 9
7. Lhota u Mal. 15 1 0 14 16:89 3

SKUPINA B: Hvozdná – Lukov 0:8 Drábek 2, Švehlík 2, Kolář, Vaškůj, Marholt, Topič, Lužkovice – Štípa 1:1 Hejtmánek D. – Okál, Kostelec – Příluky 6:1 Prchal 2, Hambálek 2, Červenka, Hanáček – Strachoň, Dohrávka 18. kola Trnava – Kostelec 3:5 Vrána, Hrnčiřík, Krajča – Prchal 5.

1. Mysločovice 16 13 2 1 67:14 41
2. Žeranovice 16 10 3 3 38:13 33
3. Tlumačov 15 9 4 2 48:12 31
4. Jaroslavice 17 9 1 7 54:34 28
5. Březnice 16 5 2 9 36:49 17
6. Ludkovice 16 3 0 13 13:54 9
7. Lhota u Mal. 16 1 0 15 16:96 3

SKUPINA C: Nevšová – Nedašova Lhota 1:0 Ševčík.

1. Sehradice 14 13 1 0 123:18 40
2. Nevšová 14 8 1 5 46:20 25
3. Nedaš. Lhota 15 7 1 7 60:23 22
4. Bohuslavice 15 5 1 9 43:62 16
5. Poteč 14 1 0 13 16:165 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Mrlínek 1:4, Sidek – Jančík 2, Vepřek, Beza, Kostelec u Hol. – Dřínov 0:3 (0:1), K. Kroupa 2, Navrátil, Rymice – Břest 0:4, J. Šálek, M. Šálek, Bejdák, Buček, Žalkovice – Rataje 4:0 (1:0), Kojetský 2, Bednarský, Pluhařík.

1. Břest 15 12 2 1 81:12 38
2. Žalkovice 14 10 2 2 45:15 32
3. Mrlínek 14 9 2 3 36:23 29
4. Lutopecny 14 7 1 6 23:24 22
5. Dřínov 15 6 3 6 29:21 21
6. Zborovice 14 5 2 7 46:58 17
7. Rymice 14 3 4 7 23:36 13
8. Rataje 14 4 0 10 18:58 12
9. Kostelec u Hol. 14 0 0 14 11:65 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Chvalčov 0:2, Červinka, vl., Těšnovice – Zdounky 7:4 (4:3), Dočkal 2, P. Pecina 2, Majkrič 2, Tůma – Škrabal 2, Tomeček, Přibyl, Bezměrov – Zlobice 2:3 (2:2), H. Fekar 2 – Haschka, Goldman, Potočiar.

1. Těšnovice 18 17 0 1 118:45 51
2. Chvalčov 18 14 0 4 77:29 43
3. Zdounky 18 10 0 8 73:42 29
4. Chropyně 18 7 0 11 51:50 22
5. Zlobice 18 5 0 13 34:89 15
6. Bezměrov 18 1 0 17 26:124 2

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 4. kolo: Rymice – Kroměříž C 2:6 (1:3), Vilímek, Kovaříková – Sigmund 2, Rýc 2, Šupčík, Polák, DFK Holešov – Holešov B – hosté k utkání nenastoupili. Dohrávka 3. kola: Kroměříž C – Rymice 5:0 (2:0), Joura, Lysák, Veselá, Zavadil, Vyhlíd.

1. Holešov B 3 3 0 0 27:3 9
2. Kroměříž C 4 2 0 2 12:11 6
3. DFK Holešov 3 2 0 1 7:13 6
4. Rymice 4 0 0 4 3:22 0

SKUPINA O 5. MÍSTO – 4. kolo: Lutopecny – Lubná 6:1 (1:1), D. Dostálík 5, Cimra – Skypala, Chvalčov – Mrlínek 4:0, Červinka 2, Dostalík, Miškay.

1. Chvalčov 4 4 0 0 17:4 12
2. Mrlínek 4 3 0 1 14:11 7
3. Lutopecny 4 1 0 3 12:14 4
4. Lubná 4 0 0 4 6:20 1

SKUPINA O 9. MÍSTO – 4. kolo: Skaštice – Zdounky 3:2 (2:0), Zaoral 2, Zuvala – Měrka, Trlica, Martinice – Rajnochovice 3:1 (2:1), Huňková, Hlaváč, Odstrčil – Čip.

1. Skaštice 4 4 0 0 18:6 12
2. Zdounky 3 2 0 1 9:5 6
3. Martinice 4 1 0 3 7:14 3
4. Rajnochovice 3 0 0 3 3:12 0

SKUPINA O 13. MÍSTO – 4. kolo: Žeranovice – Prusinovice 3:1, Simon, Gába, Slavický – Adámková.

1. Žeranovice 3 3 0 0 10:3 9
2. Dřínov 2 1 0 1 7:4 4
3. Prusinovice 3 0 0 3 2:12 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – 3. turnaj: Kvasice – Koryčany 4:3, Samohýl 3, Kahaja – Plichta 2, Hajkr, Prusinovice – Kroměříž C 0:8, Nohava 2, Jány 2, Večerka, Jiřík, Bartoněk, Stavjaníková, Koryčany – Prusinovice 7:3, Hajkr 3, Novotný 2, Kovář, Vrána – Měrka 2, Pirkl, Kroměříž C – Kvasice 15:0, Nohava 5, Jiřík 4, Vojáček, Jány, Bartoněk, Večerka, Stavjaníková, vl.

1. Kroměříž C 6 6 0 0 72:6 17
2. Kvasice 6 3 0 3 19:47 9
3. Koryčany 6 2 0 4 23:36 7
4. Prusinovice 6 1 0 5 15:40 3

SKUPINA O 5. MÍSTO – 3. turnaj: Žalkovice – Morkovice 2:18, Svoboda 2 – Lejsal 4, Hamala 4, Marek 3, Měrka 3, Soldán 3, Žourek, Loukov – Rataje 1:6, Čonka – Šarmír 2, Vrzal, Chalupa, Tesař, Stavinoha, Rataje – Žalkovice 3:5, Chalupa, Šarmír, Vrzal – Trávníček 2, Těreško, Svoboda, Kuba, Morkovice – Loukov 17:2, Žourek 6, Marek 4, Hamala 2, Soldán 2, Lejsal 2, Měrka – Čonka 2.

1. Žalkovice 6 5 0 1 49:30 15
2. Morkovice 4 4 0 0 66:5 12
3. Loukov 4 1 0 3 19:30 3
4. Lutopecny 4 1 0 3 6:28 3
5. Rataje 6 1 0 5 12:59 3

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

FINÁLOVÁ SKUPINA – 3. turnaj: Chvalčov – Loukov 4:8, Mařák 3, Hapal – Koutný 3, Závodný 2, Václavík 2, Zemánek, Zdounky – Prusinovice 4:3 pen. (2:2), Syručka 3, Novák – Měrka 3, Loukov – Zdounky 8:2, Žaloudík 3, Zemánek 2, Závodný, Václavík, Koutný – Čečatka 2, Prusinovice – Chvalčov 8:2, Měrka 7, Pumprla – Mařák, Zmrzlík.

1. Prusinovice 4 3 0 1 29:20 9
2. Loukov 4 2 0 2 27:24 6
3. Chvalčov 4 2 0 2 19:20 5
4. Zdounky 4 1 0 3 17:24 4

SKUPINA O 5. MÍSTO – 3. turnaj: Kroměříž C – Roštění – odl., Rataje – Morkovice 6:5 (5:0), Madej 4, Poltoranos 2 – Pučan 3, Žourek, Soldán, Morkovice – Kroměříž C 18:1 (9:1), Žourek 8, Kvinta 6, Soldán 3, Morong – Sehnal, Roštění – Rataje nehl.

1. Morkovice 6 4 0 2 39:15 13
2. Slavkov p. H. 4 3 0 1 27:8 9
3. Rataje 3 2 0 1 17:14 6
4. Kroměříž C 5 1 0 4 9:48 2
5. Roštění 2 0 0 2 2:9 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: O. N. Ves – Popovice 7:1 (4:0) Herák 3, Lopata 2, Ťok, Chrástek – Viktora, St. Město – Jarošov 5:1 (3:1) Urbanovský 2, R. Blaha, Stodůlka, Melichárek – Šipka, Nedakonice – SK Zlechov náhr. termín, Mařatice – Bílovice 1:4 (1:0) Maršálek – Šlíž, Hanák, Kučík, Matějík.

1. St. Město 13 11 1 1 96:12 34
2. Jarošov 13 10 2 1 106:21 32
3. O. N. Ves 13 8 2 3 27:23 26
4. Nedakonice 12 5 3 4 54:23 18
5. SK Zlechov 12 5 0 7 36:50 15
6. Bílovice 13 4 1 8 22:43 13
7. Popovice 13 2 0 11 14:100 6
8. Mařatice 13 1 1 11 16:99 4

SKUPINA B: Hradčovice – Újezdec 2:5 (1:4) Sopůšek, Hruboš – Gazdík 2, Grác, Šustek, Lekeš, Korytná – Bánov 0:8 Horňák 3, Velecký 2, Mahdal, Kročil, Lukeš, Havřice – Šumice 2:11 (0:4) Schurmacher, Bania – Mach 2, Ondřej 2, Žampach 2, Mlčůch, Havrland, Lekeš, Gášek, Valášek, Prakšice – Vlčnov 2:4 (2:3) Slezák 2 – Sagula, Polanský, Mikulec, Moštěk.

1. Šumice 15 13 1 1 101:11 40
2. Vlčnov 15 13 1 1 76:17 40
3. Bánov 16 11 2 3 74:27 35
4. Újezdec 15 7 2 6 60:47 23
5. Prakšice 15 7 1 7 55:54 22
6. Podolí 15 5 2 8 52:44 17
7. Hradčovice 15 3 3 9 32:68 12
8. Havřice 15 2 2 11 51:91 8
9. Korytná 15 0 0 15 13:155 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

O. Lhota – Újezdec 0:12 (0:7) Š. Bachůrek 2, P. Kelíšek 2, M. Brulík 2, Lekeš, Zlínský, L. Bachůrek, V. Bachůrek, Dvořák, Frei, Nivnice – Topolná nehráno (hosté se nedostavili k utkání), Prakšice – Mistřice 2:2 Hlavín, Řezníček – Posolda 2, O. N. Ves – Jarošov 0:2 (0:0) Běťák, Jurča, Uh. Ostroh – Šumice 1:3 (1:2) Ševčík – Šidlo 2, Mlčůch.

1. Nivnice 16 15 1 0 139:7 46
2. Šumice 16 14 0 2 124:14 42
3. Mistřice 16 13 2 1 112:14 41
4. Újezdec 16 9 0 7 72:54 27
5. Jarošov 16 8 1 7 47:50 25
6. O. N. Ves 16 7 1 8 53:73 22
7. Bánov 16 6 1 9 34:74 19
8. Topolná 16 4 2 10 27:67 14
9. Uh. Ostroh 16 3 0 13 27:95 9
10. O. Lhota 17 3 0 14 19:158 9
11. Prakšice 17 2 2 13 21:69 8

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Traplice – Osvětimany 0:14 (0:8) Krsička 5, Čevelík 3, Stávek 2, Kučera 2, Konečný, Trlida, Buchlovice – Jalubí 3:4 (1:1) Kučík 2, Lukeštík – Dobiáš 2, Kolář 2.

1. Osvětimany 10 10 0 0 103:3 30
2. Jalubí 10 7 1 2 43:21 22
3. Sušice 9 5 1 3 26:24 16
4. Buchlovice 9 4 0 5 45:19 12
5. Velehrad 9 1 0 8 9:74 3
6. Traplice 9 0 0 9 0:85 0

SKUPINA B: Mařatice – Nedachlebice 5:1 (2:0) Maršálek 2, Miskovič, J. Havlíček, Kuřímský – Štaubert, Havřice – Březolupy 2:1 (0:1) Řezníček, Kubiš – Bartoš.

1. Bílovice 8 7 0 1 27:12 21
2. Havřice 9 7 0 2 37:16 21
3. Kněžpole 8 6 0 2 46:18 18
4. Březolupy 10 4 0 6 17:30 12
5. Mařatice 9 2 0 7 15:34 6
6. Nedachlebice 10 1 0 9 12:44 3

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Babice – Tupesy 0:14 (0:7) nehl., Ořechov – FA Zlechov nehl., Buchlovice – Vlčnov náhr. termín (26. 5.).

1. Vlčnov 11 10 1 0 162:16 31
2. Tupesy 13 10 1 2 130:34 31
3. Babice 12 6 0 6 48:81 18
4. Hradčovice 12 6 0 6 49:68 18
5. FA Zlechov 12 5 0 7 63:60 15
6. Buchlovice 12 5 0 7 74:62 15
7. Ořechov 10 4 0 6 58:67 12
8. Podolí 12 0 0 12 9:205 0

SKUPINA B: Slavkov – Bystřice p. L 1:6 (1:3) Kvasnička – P. Čaňo 3, Kybena, Foltýn, Machala, Březová – Orel Uh. Brod 8:1 (5:1) Ševčík 3, Hanák 2, D. Horňák 2, J. Panák – Z. Moravanský, St. Hrozenkov – ČSK Uh. Brod 0:3 (0:2) Karlík 2, Valenta, S. Loz – Korytná 0:13 (0:6) Vacula 6, Blaha 2, Málek, Mrázek, Klon, Čagánek, Simon.

1. Březová 12 11 1 0 131:17 34
2. ČSK Uh. Brod 13 11 0 2 99:35 33
3. Korytná 13 9 1 3 98:32 28
4. Orel Uh. Brod 13 8 0 5 61:53 24
5. St. Hrozenkov 13 3 1 9 20:56 10
6. Bystřice p. L 13 2 3 8 29:104 9
7. S. Loz 12 2 1 9 21:96 7
8. Slavkov 13 1 1 11 14:80 4

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Nivnice – Spytihněv nehl., O. N. Ves – Buchlovice 3:1 (3:0) Prchlík 2, Kalný – Daňhel, Uh. Ostroh – D. Němčí nehl., FC Slovácko – Tupesy 14:8 (9:3) Hanáčková 4, Chybíková 3, K. Škrabalová 2, C. Škrabalová 2, Bláhová, Jonášová, Stavjaníková – Tomeček 7, Martinák, Vlčnov – Hluk nehl., Hluk – FC Slovácko nehl.

1. O. N. Ves 17 12 1 4 170:82 37
2. D. Němčí 16 11 3 2 159:64 36
3. FC Slovácko 18 11 3 4 170:87 36
4. Nivnice 16 12 0 4 201:77 36
5. Uh. Ostroh 14 8 2 4 117:57 26
6. Hluk 15 8 0 7 97:87 24
7. Tupesy 16 7 1 8 91:108 22
8. FA Zlechov 14 5 0 9 90:124 15
9. Buchlovice 15 4 0 11 55:170 12
10. Spytihněv 16 4 0 12 72:155 12
11. Vlčnov 17 0 0 17 17:228 0

MLADŠÍ: Nivnice – Spytihněv nehl., O. N. Ves – Buchlovice 12:3 (7:3) Světnička 5, Kotačka 2, Daněk, Lažek, Kroščen, Machálek, Prchlík – Daňhel 2, Kořínek, Uh. Ostroh – D. Němčí nehl., FC Slovácko – Tupesy 8:1 (3:0) Obadalová 3, Vlachynská 3, Čejková, Jančářová – Kovařík, Vlčnov – Hluk nehl., Hluk-FC Slovácko nehl.

1. Nivnice 16 15 0 1 213:109 45
2. Buchlovice 15 11 0 4 122:91 33
3. FC Slovácko 18 10 2 6 142:113 32
4. Tupesy 16 10 0 6 90:74 30
5. Hluk 15 9 2 4 124:94 29
6. O. N. Ves 17 8 1 8 95:98 25
7. D. Němčí 16 7 2 7 87:94 23
8. Uh. Ostroh 14 4 1 9 74:102 13
9. Spytihněv 16 3 2 11 78:159 11
10. Vlčnov 17 2 2 13 75:130 8
11. FA Zlechov 14 2 0 12 74:110 6

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Babice – Topolná 6:4 (4:2) Rožek 3, Litoš 2, Trvaj – Sklenářová 3, Hábová, Mařatice – Mistřice 6:6 (4:3) Kaláč 2, Zdráhalová, Vaďurová, Bartoš, Valouch – Šuranský 2, Polášek 2, Tomeček 2, Březolupy – Jarošov 8:7 (2:4) Hoferek 5, Duda 3 – Němec 3, Pařenica 2, Bedroš, Ořechov – Kněžpole náhradní termín, Huštěnovice – Nedakonice 8:3 (4:1) Čechmánek 4, Šenkeřík 3, Š. Grebeníček – Král 2, Reinberková, Ořechov – Mistřice nehl., Kněžpole-Babice 5:5 (5:1) Lorenc 2, Zelíková 2, Hubáček – Litoš 3, Rožek 2.

1. Ořechov 12 12 0 0 248:16 36
2. Kněžpole 12 10 1 1 99:46 31
3. Nedakonice 14 9 0 5 125:78 27
4. Huštěnovice 14 8 2 4 107:70 26
5. Mistřice 15 5 3 7 89:150 18
6. Březolupy 15 4 2 9 84:146 14
7. Mařatice 15 3 4 8 77:124 13
8. Jarošov 13 4 1 8 82:114 13
9. Babice 14 3 2 9 48:168 11
10. Topolná 14 3 1 10 68:115 10

SKUPINA B: Újezdec – Havřice nehl., Hradčovice – Bánov 11:0 (7:0) Řihák 5, Pišoja 4, Maleňák, Šobáň, Orel Uh. Brod – Prakšice 4:6 (2:4) O. Dubský 3, Kondla – Zemánek 3, Helísek 2, Buráň, FC Slovácko B – ČSK Uh. Brod 6:10 (2:2) Chybíková 4, Blahová, Vlachynská – Hruboš 4, Chovanec 2, Michalec 2, Plášek, Smilauer.

1. ČSK Uh. Brod 13 10 1 2 86:51 31
2. FC Slovácko B 12 9 1 2 139:50 28
3. Hradčovice 13 8 3 2 73:37 27
4. Újezdec 11 5 3 3 31:32 18
5. Bánov 12 4 0 8 48:70 12
6. Prakšice 13 3 1 9 18:61 10
7. Orel Uh. Brod 13 2 2 9 33:86 8
8. Havřice 11 2 1 8 15:56 7

SKUPINA C: Strání B – Slavkov náhr. termín (26. 5.), Korytná – Rudice 5:4 Klon 3, Suchý 2 – D. Plášek 3, Capák, Žítková – Šumice 5:5 (2:4) Masařík 2, Rapant 2, Polanský – Kusák 4, M. Koktavý.

1. Slavkov 10 10 0 0 116:26 30
2. Březová 11 7 2 2 68:20 23
3. Strání B 9 7 1 1 87:12 22
4. Korytná 11 4 1 6 41:74 13
5. Šumice 10 2 4 4 46:40 10
6. Žítková 11 2 2 7 38:62 8
7. Rudice 12 0 0 12 16:178 0