MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Dol. Němčí – Baťov 1930 0:2 Janovský 2, Vlachovice – Brumov nehl., Hulín – Bystřice p. H. 4:0 Gahura O. 2, Hrdlička, Karamon M., Návojná – Luhačovice nehl., Rožnov p. R. – Uh. Brod 1:1 Zetocha . Sedláček, Malenovice – Holešov 1:2 Torma – Chovanec D., Vedra, Slušovice – Kunovice 0:3 Sedlář, Šafránek, Velcr.

1. Luhačovice 15 12 2 1 53:13 38
2. Kunovice 16 12 1 3 51:21 37
3. Holešov 16 11 2 3 56:25 35
4. Rožnov p. R. 16 10 3 3 63:22 33
5. SK Baťov 16 6 3 7 42:32 21
6. Návojná 15 6 3 6 24:20 21
7. Hulín 16 7 0 9 30:31 21
8. Slušovice 16 6 3 7 23:30 21
9. Dol. Němčí 16 7 0 9 30:38 21
10. Brumov 15 6 3 6 24:37 21
11. Malenovice 16 5 4 7 29:34 19
12. Uh. Brod 16 4 6 6 50:40 18
13. Vlachovice 15 3 0 12 22:75 9
14. Bystřice p. H. 16 0 0 16 13:92 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Napajedla – Juřinka 1:4 Mráz – Dobiáš 2, Bargel, Kopřiva, Hovězí – Provodov 2:3 Kašpar 2 – Slovák, Brebis, Rak, Vel. Karlovice – Mladcová 5:3 Mynarčík 2, Langer 2, Šipula – Lebánek V. a M., Venený, Ratiboř – Fr. Lhota 8:2 Žabčík 3, Katrušák 2, Mikula 2, Ostřanský – Filák 2, Lidečko – Val. Polanka 2:6 Gargulák T. 2 – Maček, Filip 2, Zukal 2, Daněk, Slavičín – Štítná n. Vl. 3:4 Hyžík, Švach, Studeník – Štěpančík, Kozubík, Hrnčiřík 2, Val. Klobouky – Louky 1:1 Líňa – Sedláček.

1. Louky 16 13 2 1 52:17 41
2. Val. Polanka 16 11 1 4 69:34 34
3. Juřinka 16 11 1 4 57:29 34
4. Vel. Karlovice 16 10 4 2 54:38 34
5. Slavičín 16 10 1 5 51:32 31
6. Mladcová 16 8 3 5 55:37 27
7. Provodov 16 8 1 7 41:42 25
8. Ratiboř 16 5 3 8 42:39 18
9. Val. Klobouky 16 5 2 9 26:58 17
10. Štítná n. Vl. 16 4 3 9 28:36 15
11. Lidečko 16 4 1 11 28:45 13
12. Hovězí 16 4 1 11 32:53 13
13. Napajedla 16 4 1 11 26:52 13
14. Franc. Lhota 16 2 2 12 17:66 8
SKUPINA B: Zdounky – Boršice 2:4 Goc, Vaulík – Brázdil 2, Sýkora, Andrýsek, Morkovice – Nedachlebice 6:1 Chytrý 3, Novák, Formánek, Vymazal – Fojtík, Buchlovice – Kněžpole 6:2 Krystýnek, Valeš, Belant 2, Tomešek 2 – Hančík, Štolba, Strání – Hluk 0:4 Martiš 2, Abrhám, Šimčík, Nivnice – Uh. Ostroh 4:0 Májek 2, Slezáček, Flasar, Kvasice – Koryčany 3:3 Pospíšil R., Sládeček, Železník – Gejdoš 2, Mostovský, Chropyně – Bojkovice 1:8 Drexler – Gago 6, Lebánek, Kolínek.

1. Nivnice 16 13 2 1 77:26 41
2. Hluk 16 11 2 3 55:24 35
3. Bojkovice 16 11 0 5 77:27 33
4. Buchlovice 16 11 0 5 57:33 33
5. Kvasice 16 9 4 3 64:42 31
6. Zdounky 16 8 3 5 53:47 27
7. Koryčany 16 8 2 6 64:39 26
8. Boršice 16 8 1 7 45:36 25
9. Strání 16 6 1 9 35:30 19
10. Kněžpole 16 6 0 10 39:64 18
11. Morkovice 16 5 2 9 46:66 17
12. Nedachlebice 16 3 1 12 36:72 10
13. Chropyně 16 2 0 14 21:91 6
14. Uh. Ostroh 16 2 0 14 12:84 6

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: V. Otrokovice – Baťov 1930 3:0 Mizera, Hradil, Mančík, Kunovice – Slavičín 0:0, Luhačovice – Slušovice 3:5 Uličník F., Hoferek, Kelíšek – Novák 2, Řihák, Zbranek, Rožnov p. R. – Ratiboř 3:0 Kučera 2, Válek, Brumov – Uh. Brod 8:2 Zvoníček 2, Vlček 2, Šánek, Martinka, Spáčil – Vlach, Mlčůch, Louky – Vsetín 2:3 Laciga 2 – Najt 2, Jakeš.

1. Brumov 12 12 0 0 68:11 36
2. Rožnov p. R. 12 8 2 2 38:13 26
3. Kunovice 12 7 3 2 44:10 24
4. FK Vsetín 12 7 1 4 59:20 22
5. SK Baťov 12 6 2 4 29:15 20
6. Slavičín 12 5 3 4 20:11 18
7. V. Otrokovice 12 6 0 6 19:31 18
8. Louky 12 4 1 7 24:25 13
9. Slušovice 12 4 0 8 13:43 12
10. Luhačovice 12 3 1 8 17:59 10
11. Ratiboř 12 2 0 10 9:53 6
12. Uh. Brod 12 1 1 10 12:61 4
MLADŠÍ: V. Otrokovice – Baťov 1930 3:3 Drábek, Petrů 2 – Sovadina, Krčma 2, Kunovice – Slavičín 5:3 Reňák 4, Grebeníček – Švach, Kulíšek, Rektořík, Luhačovice – Slušovice 6:4 Zábojník 2, Hyžík, Skovajsa, Vítek O., Novosad – Bečica 2, Václavek 2, Rožnov p. R. – Ratiboř 6:3 Palát 2, Němec, Galus L., Lokša, Neřád – Machula 2, Březovják, Brumov – Uh. Brod 2:3 Šenkeřík, Fojtík – Kobsinek, Moravanský, Nyiko, Louky – Vsetín 2:0 Kuna, Řiháček.

1. Louky 12 11 0 1 68:16 33
2. FK Vsetín 12 9 1 2 78:22 28
3. Uh. Brod 12 9 0 3 64:24 27
4. Rožnov p. R. 12 8 1 3 59:23 25
5. Slavičín 12 7 0 5 60:34 21
6. Brumov 12 7 0 5 53:40 21
7. Kunovice 12 6 0 6 37:38 18
8. V. Otrokovice 12 5 1 6 32:38 16
9. SK Baťov 12 3 2 7 35:49 11
10. Slušovice 12 2 0 10 26:93 6
11. Luhačovice 12 1 2 9 20:91 5
12. Ratiboř 12 0 1 11 16:80 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Juřinka 2:0 Úlehla, Pavelec, Štítná n. Vl. – Hor. Bečva 5:1 Kamenčák 3, Malaník, Maniš – Maceček, Hulín – Bystřice p. H. 3:1 Lukeš, Jetelina, Pleva – nehl., Paseky Zlín – Vel. Karlovice 5:1 Novotný 3, Hájek, Mňačko – Žižka R., Val. Klobouky – Vlachovice 4:1 Mikulčík 2, Obadal 2 – Trčka.

1. Štítná n. Vl. 11 10 1 0 38:5 31
2. Holešov 11 8 3 0 35:6 27
3. Hulín 11 7 0 4 30:15 21
4. Juřinka 11 6 2 3 28:12 20
5. Val. Klobouky 11 5 2 4 15:21 17
6. Vlachovice 11 5 1 5 13:25 16
7. Hor. Bečva 11 4 1 6 18:19 13
8. Paseky Zlín 11 3 1 7 18:25 10
9. Bystřice p. H. 11 2 2 7 14:29 8
10. Vel. Karlovice 11 1 2 8 7:38 5
11. Nedašov 10 1 1 8 2:23 4
SKUPINA B: Napajedla – Boršice 2:1 nehl., Bojkovice – Nedakonice 7:0 Krpálek 2, Kolínek 2, Polák, Pavlis, Martinec, Hluk – St. Město 0:1 Beneš, FA Zlechov – Strání 0:10 Sušil 3, Zámečník 2, Ševčík 2, Vintr, Čaňo V., Žajgla M., Kvasice – Koryčany 0:7 Bábíček 3, Hubr 2, Nezdařil, Michalík, Dol.Němčí – Morkovice 4:1 Šimčík 2, Cagala, Bobčík – Drábek.

1. Bojkovice 12 9 2 1 87:9 29
2. Strání 12 9 1 2 52:13 28
3. St. Město 12 9 1 2 43:20 28
4. Koryčany 12 9 0 3 68:14 27
5. Hluk 12 8 1 3 35:17 25
6. Napajedla 12 6 0 6 30:28 18
7. Kvasice 12 4 3 5 28:27 15
8. Nedakonice 12 5 0 7 32:45 15
9. Morkovice 12 3 0 9 24:57 9
10. Dol. Němčí 12 3 0 9 12:56 9
11. Boršice 12 2 0 10 20:74 6
12. Zlechov 12 1 0 11 13:84 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Holešov – Juřinka 9:1 Janál 4,Pospíšilík,Kra­tochvíla,Jura,Se­dláček,Daněk – Němec, Štítná n. Vl. – Hor. Bečva 4:2 Malaník 2, Struhař 2 – Fojtášek 2, Hulín – Bystřice p. H. 8:3 Zaoral 7, Soukup – Frenek M. 2, Nezhyba D., Paseky Zlín – Vel. Karlovice 8:2 Mňačko 3, Schincke 2, Malota, Šenkyřík, Pospíšilík – Juřica, Jurajda, Val. Klobouky – Vlachovice 3:1 Poliak 3 – Bursa.

1. Holešov 11 8 3 0 87:11 27
2. Paseky Zlín 11 9 0 2 68:22 27
3. Štítná n. Vl. 11 7 3 1 39:17 24
4. Val. Klobouky 11 7 1 3 40:19 22
5. Bystřice p. H. 11 6 1 4 55:28 19
6. Juřinka 11 5 2 4 52:30 17
7. Hulín 11 4 1 6 31:46 13
8. Hor. Bečva 11 4 1 6 29:46 13
9. Vel. Karlovice 11 1 3 7 16:56 6
10. Nedašov 10 1 1 8 21:64 4
11. Vlachovice 11 0 0 11 5:104 0
SKUPINA B: Napajedla – Boršice 2:12 nehl., Bojkovice – Nedakonice 20:0 Lukáš 4, Buriánek 3, Vyhnálek 3, Králík 3, Stojka 2, Kundrata 2, Mojžíšek, Machala, Svoboda, Hluk – St. Město 2:2 Frühauf Z. 2 – Ryška, Kowalík, FA Zlechov – Strání 4:2 Šrom, Bednařík, Černota, Matějkovič – Žajgla J., Gabriš J., Kvasice – Koryčany 2:7 Skácel, Hora – Kaňa 6, Michalík, Dol. Němčí – Morkovice 10:1 Ambros 2, Bobčík 2, Horňák 2, Tinka 2, Junaštík, Karlík – Juřena.

1. Bojkovice 12 12 0 0 112:12 36
2. Koryčany 12 8 1 3 90:51 25
3. Dol. Němčí 12 8 1 3 59:30 25
4. Napajedla 12 8 1 3 57:39 25
5. Zlechov 12 7 1 4 61:49 22
6. Boršice 12 7 0 5 97:49 21
7. St. Město 12 6 1 5 40:41 19
8. Strání 12 4 0 8 43:60 12
9. Morkovice 12 3 2 7 27:60 11
10. Hluk 12 3 1 8 40:61 10
11. Kvasice 12 2 0 10 33:72 6
12. Nedakonice 12 0 0 12 13:148 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Zlobice – Těšnovice 1:6 (1:3), M. Potočiar – Tůma 2, Majkrič 2, Dočkal, Miškovský, Chvalčov – Zdounky 2:0 (0:0), O. Dostalík 2, Chropyně – Bezměrov 13:1, Kroupa 6, Belis 3, Fridrich 2, Dočkal 2 – Túró.

1. Těšnovice 11 10 0 1 72:29 30
2. Chvalčov 11 8 0 3 52:20 25
3. Zdounky 11 6 0 5 38:21 18
4. Chropyně 11 6 0 5 36:24 17
5. Zlobice 11 3 0 8 17:53 9
6. Bezměrov 11 0 0 11 15:83 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Mrlínek – Rajnochovice 6:1, Duchoň 2, Baďuřík 2, Žaloudík, Zemánek – vl., Žeranovice – Prusinovice – nehl., Chvalčov – Martinice 5:1, P. Dostalík 2, Červinka, Šmíd, Jakoubek – Šamánek, Holešov B – DFK Holešov odl. na 10. 4. (16.30).

1. Holešov B 10 10 0 0 98:6 30
2. Mrlínek 11 7 0 4 44:22 22
3. Chvalčov 11 7 0 4 38:20 22
4. DFK Holešov 10 7 0 3 58:13 20
5. Martinice 11 6 0 5 33:28 18
6. Žeranovice 10 2 0 8 17:69 6
7. Prusinovice 10 2 0 8 13:75 5
8. Rajnochovice 11 1 0 10 9:77 3
SKUPINA B: Lubná – Zdounky 5:1, A. Skypala 2, Kocián 2, Kociánová – Šamánek, Dřínov – Rymice 1:4 (1:1), Vincenec – Kovaříková 2, Matula, vl., Kroměříž C – Skaštice – nehl.

1. Kroměříž C 9 7 0 2 67:8 21
2. Lutopecny 9 7 0 2 27:24 20
3. Rymice 9 6 0 3 18:16 19
4. Lubná 10 6 0 4 26:14 18
5. Skaštice 8 4 0 4 23:39 12
6. Dřínov 10 1 0 9 8:32 3
7. Zdounky 9 1 0 8 13:49 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA B: Újezdec – Podolí 1:1, Brulík – Paška, Hradčovice – Bánov 1:3 (0:3) M. Pochylý – Mahdal, Horňák, Matějíček, Korytná – Vlčnov 0:8, Sagula 3, Machala 2, Minařík, Lekeš, Pešl, Havřice – Prakšice 1:8 (0:2) Kočica – P. Slezák 4, J. Dědík 2, Zemánek, Mulko.

1. Bánov 9 7 2 0 55:9 23
2. Šumice 8 7 1 0 54:4 22
3. Vlčnov 9 7 1 1 54:9 22
4. Prakšice 9 5 1 3 40:31 16
5. Újezdec 9 4 1 4 34:31 13
6. Podolí 9 2 2 5 26:29 8
7. Hradčovice 9 1 3 5 21:43 6
8. Havřice 9 1 1 7 21:65 4
9. Korytná 9 0 0 9 7:91 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Buchlovice – Ořechov 3:7 (2:4) Kučík 2, Karásek – Měšťánek 4, Kolář, Beran, Svoboda.

1. Vlčnov 7 6 1 0 102: 12 19
2. Tupesy 7 5 1 1 55:17 16
3. Ořechov 7 4 0 3 46:42 12
4. Hradčovice 7 4 0 3 34:43 12
5. Buchlovice 7 3 0 4 60:39 9
6. Babice 7 3 0 4 31:58 9
7. FA Zlechov 7 2 0 5 32:29 6
8. Podolí 7 0 0 7 4: 124 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Spytihněv – D. Němčí 7:10, Nesázal 3, Sedláček 2, Dalajka 2 – Hibler 3, Karlík 3, Baroň, Machalík, Bobčík Petr, Buchlovice – Tupesy 5:7 (2:3) Falta 3, Karásek, Večeřa – Tomeček 7, Nivnice – Hluk 11:4 (5:0) Kozelek 5, Straňák 3, Charvát, Sláma, Zálešák – Vozár 2, Gál 2, FC Slovácko – Vlčnov 9:2 (:) K. Škrabalová 3, Vaculová 2, Stavjaníková 2, Z. Hanáčková 2 – nehl.

1. D. Němčí 11 8 2 1 125: 46 26
2. O. N. Ves 10 8 0 2 110: 39 24
3. FC Slovácko 11 7 1 3 104: 44 22
4. Nivnice 11 7 0 4 137:63 21
5. Hluk 11 6 0 5 78:60 18
6. Uh. Ostroh 10 5 2 3 88:42 17
7. Tupesy 11 5 1 5 57:73 16
8. FA Zlechov 10 4 0 6 67:81 12
9. Spytihněv 11 3 0 8 58: 116 9
10. Buchlovice 11 3 0 8 38: 139 9
11. Vlčnov 11 0 0 11 10: 169 0
MLADŠÍ: Spytihněv – D. Němčí 7:6, Čevela 3, Tabara 3, Gabryš – Vlk 3, Hrbáč, Němeček, Bobčík, Buchlovice – Tupesy 12:4 (6:1) Marek 4, Daňhel 4, Kořínek 3, Zámečník – Chramcov, Kovařík, Martinák, Dostál, Nivnice – Hluk 11:21 (7:13) Straňák 8, Mahdal, Zálešák, Šlapal – Koníček 8, Kreur 6, Zlínský 3, Podškubka 2,Soviš, Hrabalík, FC Slovácko – Vlčnov 11:7, Vlachýnská 4, Stašková 2, C. Škrabalová 2, N. Hanáčková 2, Sedláková – nehl.

1. Nivnice 11 10 0 1 131:66 30
2. Buchlovice 11 9 0 2 99:65 27
3. Hluk 11 7 1 3 88:66 22
4. Tupesy 11 7 0 4 53:48 21
5. FC Slovácko 11 5 2 4 73:74 17
6. O. N. Ves 10 4 1 5 52:53 13
7. D. Němčí 11 4 1 6 52:70 13
8. Spytihněv 11 3 2 6 57:88 11
9. Vlčnov 11 2 2 7 52:75 8
10. Uh. Ostroh 10 2 1 7 47:71 7
11. FA Zlechov 10 1 0 9 48:76 3

OKRESNÍ POHÁR ŽÁKŮ – ČTVRTFINÁLE:

Březová – Újezdec 3:4 (0:3) P. Ševčík 3 – T. Kelíšek 2, Š. Bachůrek, L. Bachůrek, Havřice – Prakšice 3:2 (2:1) M. Stojaspal, J. Stojaspal, Řezníček – Hlavín, Sukup, Nedachlebice – Topolná 0:2 (0:1) Kučera, Vojtášek, Osvětimany – Jarošov 6:2 (3:1) M. Čevelík 3, Krsička, E. Trlida, Konečný – Jurča, Běťák.