KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Uh. Brod – Dol. Němčí 5:0 Mančík 2, Holub 2, Pospíšek, Holešov – Luhačovice 1:2 nehl. – Prokop, Daňo, Kunovice – Bystřice p. H. 7:0 Raichel 2, Lysoněk, Vaněk, Kroča, Náplava, Hlavatý, Slušovice – Brumov 0:3 Naňák 2, Polách, Malenovice – Baťov 1930 3:1 Torma 2, Bartek – Novák, Rožnov p. R. – Vlachovice 14:0 Malina 4, Fiurášek 2, Solanský 2, Kubáň 2, Seidl, Vičan, Zetocha, vlastní, Návojná – Hulín 0:1 Gahura O.

1. Luhačovice 11 9 1 1 45:12 28
2. Holešov 11 9 1 1 47:18 28
3. Kunovice 11 8 1 2 37:16 25
4. Rožnov p. R. 11 7 2 2 45:16 23
5. Brumov 11 5 2 4 16:23 17
6. Uh. Brod 11 4 4 3 44:26 16
7. SK Baťov 11 4 3 4 32:24 15
8. Dol. Němčí 11 5 0 6 25:30 15
9. Slušovice 11 4 2 5 19:21 14
10. Návojná 11 3 3 5 13:15 12
11. Hulín 11 4 0 7 18:23 12
12. Malenovice 11 3 3 5 18:25 12
13. Vlachovice 11 1 0 10 16:62 3
14. Bystřice p. H. 11 0 0 11 9:73 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Val. Polanka – Napajedla 2:3 Zukal, Macek D. – Hronek, Mikoška, Mikšaník, Štítná n. Vl. – Fr. Lhota 1:2 Kozubík – Filák O. 2, Louky – Mladcová 3:2 Pavelka, Sedláček, Lendler – Jankovič, Čík, Val. Klobouky – Provodov 1:0 Čtvrtlík, Slavičín – Juřinka 5:0 Hyžík 3, Havlín, Bartoš, Lidečko – Hovězí 2:4 Starý, Ryza – Kašpar 2, Tkadlec 2, Ratiboř – Vel. Karlovice 3:4 Hrabovský D., Burdík J., Mynarčík T. – Mynarčík A. 3, Pavelka M.

1. Vel. Karlovice 11 8 2 1 38:24 26
2. Louky 10 8 1 1 36:12 25
3. Slavičín 11 8 0 3 41:20 24
4. Mladcová 11 7 1 3 46:25 22
5. Val. Polanka 10 6 1 3 43:22 19
6. Juřinka 10 6 0 4 32:25 18
7. Hovězí 10 4 1 5 20:25 13
8. Provodov 11 4 1 6 24:33 13
9. Val. Klobouky 11 4 0 7 15:47 12
10. Ratiboř 10 3 2 5 28:27 11
11. Napajedla 11 3 0 8 18:39 9
12. Štítná n. Vl. 11 2 2 7 17:22 8
13. Franc. Lhota 10 2 2 6 14:37 8
14. Lidečko 11 2 1 8 19:33 7
SKUPINA B: Uh. Ostroh – Zdounky 2:3 Machala M., Kalný – Kyrzc 2, Noc, Koryčany – Hluk 1:3 Hubr – Vozár, Hrabal, Nguntual Tum Thank, Bojkovice – Kněžpole 6:3 Gago 2, Lebánek 2, Homola, Urbánek – Hančík 2, Veselý, Chropyně – Nedachlebice 1:5 Fridrich – Dočkal 2, Nožička, Novák, Bischel, Kvasice – Boršice 6:2 Železník 2, Zapletal, Sládeček, Brázdil 2 – Březina, Dostál, Nivnice – Morkovice 9:2 Straňák 2, Borýsek 2, Májek 2, Štergenich, Flasar, Slezáček – Pajgr, Doležel, Strání – Buchlovice 0:1 Raštica.

1. Nivnice 11 9 1 1 59:18 28
2. Zdounky 11 8 1 2 42:25 25
3. Kvasice 11 7 2 2 43:31 23
4. Hluk 11 7 1 3 31:18 22
5. Bojkovice 11 7 0 4 45:20 21
6. Buchlovice 10 6 0 4 33:20 18
7. Koryčany 11 6 0 5 37:28 18
8. Boršice 11 6 0 5 31:27 18
9. Strání 11 5 0 6 27:20 15
10. Kněžpole 11 4 0 7 26:44 12
11. Morkovice 11 3 1 7 32:49 10
12. Chropyně 10 2 0 8 17:46 6
13. Nedachlebice 11 2 0 9 24:54 6
14. Uh. Ostroh 11 1 0 10 10:57 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod – V. Otrokovice 0:2 Hába, Mizera, Vsetín – Ratiboř 7:1 Juřica 2, Mlčoušek 2, Janků, Zajíček, Najt – Černík, Louky – Slušovice 4:0 Červenka 3, Štípek, Brumov – Slavičín 1:0 Vlček P., Rožnov p. R. – Baťov 1930 0:0, Luhačovice – Kunovice 0:4 Foral, Zámečník, Junák, Golian.

1. Brumov 9 9 0 0 43:8 27
2. Kunovice 9 6 1 2 39:8 19
3. Rožnov p. R. 9 6 1 2 29:13 19
4. Slavičín 9 5 1 3 20:9 16
5. SK Baťov 9 5 1 3 21:11 16
6. V. Otrokovice 9 5 0 4 15:17 15
7. FK Vsetín 9 4 1 4 36:16 13
8. Louky 9 3 1 5 15:19 10
9. Slušovice 9 3 0 6 8:28 9
10. Luhačovice 9 2 1 6 12:47 7
11. Uh. Brod 9 1 1 7 8:38 4
12. Ratiboř 9 1 0 8 5:37 3
MLADŠÍ: Uh. Brod – V. Otrokovice 5:0 Kostiha, Mléčka, Obadal, Koplík, Moravanský, Vsetín – Ratiboř 15:1 Loucký 3, Jílek 3, Hurta 2, Fojtů 2, Hruška, Bartošek, Vokulič, Škrla, Knebl – Březovják, Louky – Slušovice nehráno, hosté nepřijeli, Brumov – Slavičín 5:3 Novák 3, Šenkeřík, Gabriš – Vincour T., Častulík, Rožnov p. R. – Baťov 1930 11:2 Konečný 4, Galus 3, Vrbka, Langer, Hrůzek, Palát – Sovadina, Zapletal, Luhačovice – Kunovice 0:7 Reňák 5, Prachman, Hábl.

1. Louky 9 8 0 1 57:12 24
2. Uh. Brod 9 8 0 1 55:14 24
3. FK Vsetín 9 7 1 1 69:17 22
4. Rožnov p. R. 9 6 1 2 42:17 19
5. Slavičín 9 5 0 4 43:27 15
6. V. Otrokovice 9 5 0 4 27:25 15
7. Brumov 9 5 0 4 29:34 15
8. Kunovice 9 4 0 5 27:30 12
9. SK Baťov 9 2 0 7 26:43 6
10. Slušovice 9 2 0 7 21:65 6
11. Ratiboř 9 0 1 8 10:60 1
12. Luhačovice 9 0 1 8 11:73 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Holešov 0:0, Vlachovice – Nedašov 1:0 Orlita, Val. Klobouky – Bystřice p. H. 1:1 Naňák – Maťa, Paseky Zlín – Horní Bečva 1:3 Švehlík – Maceček V. 2, Jurík M., Hulín – Štítná n. Vl. 1:3 Pravda – Maliník, Maniš, Zvoníček.

1. Štítná n. Vl. 8 8 0 0 29:3 24
2. Holešov 8 6 2 0 31:5 20
3. Juřinka 8 5 2 1 24:6 17
4. Hulín 8 5 0 3 22:9 15
5. Hor. Bečva 9 4 1 4 16:10 13
6. Vlachovice 8 4 1 3 7:19 13
7. Val. Klobouky 8 3 2 3 8:19 11
8. Bystřice p. H. 9 1 2 6 11:25 5
9. Paseky Zlín 8 1 1 6 8:22 4
10. Nedašov 8 1 1 6 2:16 4
11. Vel. Karlovice 8 0 2 6 4:28 2
SKUPINA B: Koryčany – Napajedla 0:4 Vojtášek, Kolář, Srnec, Jakvid, Morkovice – Strání 3:4 Vymazal, Ševčíková 2 – Žajgla, Čaňo, Sušil 2, Dol. Němčí – St. Město 0:8 Šabata 3, Beneš 3, Jegla 2, Kvasice – Nedakonice 4:2 Slavík 2, Skácel, Kašík – Krpal, Andrýsek, FA Zlechov – Boršice 5:0 Sluka, Kmínek, Mařák, Golian, Kedra, Hluk – Bojkovice 2:2 Kužela, Blaha – Pavlis, Krpále.

1. St. Město 9 7 0 2 32:18 21
2. Bojkovice 9 6 2 1 44:9 20
3. Koryčany 9 6 0 3 53:13 18
4. Strání 8 6 0 2 26:12 18
5. Hluk 8 5 1 2 23:13 16
6. Kvasice 9 4 1 4 27:19 13
7. Napajedla 9 4 0 5 23:14 12
8. Nedakonice 8 4 0 4 25:31 12
9. Morkovice 8 3 0 5 21:38 9
10. Boršice 9 2 0 7 17:43 6
11. Dol. Němčí 9 2 0 7 8:42 6
12. Zlechov 9 1 0 8 12:59 3

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice – Holešov 1:7 Černý – Jadrníček2 , Jura 2, Pospíšilík, Kratochvíla, Janál, Vlachovice – Nedašov 2:9 Stružka 2 – nehl., Val. Klobouky – Bystřice p. H. 1:4 Koutný – Franěk 2, Nezhyba 2, Paseky Zlín – Horní Bečva 7:1 Korvas 3, Gonda 2, Hájek, Novotný – nehl., Hulín – Štítná n. Vl. 1:4 Zaoral – Malaník 2, Hnilo, Struhař D.

1. Holešov 8 6 2 0 60:7 20
2. Bystřice p. H. 9 6 1 2 48:15 19
3. Štítná n. Vl. 8 6 1 1 30:10 19
4. Paseky Zlín 8 6 0 2 43:16 18
5. Juřinka 8 4 1 3 39:19 13
6. Val. Klobouky 8 4 1 3 26:16 13
7. Hulín 8 3 1 4 20:28 10
8. Hor. Bečva 9 3 1 5 22:39 10
9. Nedašov 8 1 1 6 20:43 4
10. Vel. Karlovice 8 0 3 5 9:46 3
11. Vlachovice 8 0 0 8 4:82 0
SKUPINA B: Koryčany – Napajedla 3:9 Novotný 3 – Srnec 5, Večeřa 3, Vlachynský, Morkovice – Strání 2:4 Žemžula, Juřena – Pejchar 3, Pavluš, Dol. Němčí – St. Město 6:3 Rejl 3, Bobčík 2, Horňák – nehl., Kvasice – Nedakonice 8:2 Skácel 3, Samohýl 2, Němeček 2, Skypala – Sušeň, Duda, FA Zlechov – Boršice 6:4 Daníček 2, Bartoň, Šrom, Haša, Salinger – Bičan, Škrabal, Řezník, Hluk – Bojkovice 2:8 Frühauf M., Penk – Lukáš 2, Vyhnálek 2, Buriánek, Ševčíková, Mojžíšek, Kavka. Z minulého kola: Boršice – Kvasice 13:3 Pummer, Škrabal, Měšťánek 2, Chodura, Dleštík, Šipka, Bičan, Řezník 4 – Hora, Skácel 2.

1. Bojkovice 9 9 0 0 81:6 27
2. Napajedla 9 8 0 1 51:20 24
3. Koryčany 9 7 0 2 76:40 21
4. Dol. Němčí 9 5 1 3 39:22 16
5. Boršice 9 5 0 4 70:40 15
6. St. Město 9 5 0 4 33:33 15
7. Zlechov 9 4 1 4 44:43 13
8. Strání 8 2 0 6 25:47 6
9. Hluk 8 2 0 6 22:45 6
10. Morkovice 8 2 0 6 20:45 6
11. Kvasice 9 2 0 7 27:57 6
12. Nedakonice 8 0 0 8 8:98 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Fryšták – Jaroslavice 3:1 Doležel 2, Jasenský – Kampf, Příluky – Spytihněv 4:3 Vytopil 2, Fojtů, Seifert – Miklas, Kalvoda, Večeřa, SK Vizovice – Halenkovice 11:0 Machů 5, Zvonek 2, Braborec 2, Fuksa, Kovář, Hvozdná – Štípa 0:7 Kolář 2, Skřivánek, Strašil, Bednařík, Holík, Všemina – Slušovice B 1:11 Jakubů – Hoferek 3, Trávník 2, Bořuta 2, Žaludek 2, Knedla, Klečka.

1. Slušovice B 8 8 0 0 48:4 24
2. Fryšták 9 7 0 2 41:12 21
3. Jaroslavice 9 6 1 2 26:17 19
4. SK Vizovice 9 5 2 2 37:13 17
5. Štípa 8 3 1 4 28:23 10
6. Hvozdná 9 3 0 6 10:32 9
7. Spytihněv 8 2 2 4 21:28 8
8. Příluky 9 2 2 5 13:34 8
9. Všemina 8 1 1 6 16:43 4
10. Halenkovice 9 0 3 6 10:44 3
SKUPINA B: Poteč – Pozlovice 2:1 Chovanec T., Kašša – Kraus J., Újezd – Nedašova Lhota 2:0 Častulík, Pavelka, Dolní Lhota – Bylnice 6:2 Šenovský 3, Vojtěšek, Žáček, Kúdela S. – Lysák, Kostka.

1. Újezd 8 7 1 0 38:13 22
2. Nedašova Lhota 9 6 0 3 32:12 18
3. Dolní Lhota 8 4 1 3 28:23 13
4. Poteč 9 3 1 5 17:41 10
5. Bylnice 7 2 1 4 15:25 7
6. Pozlovice 9 1 0 8 15:31 3

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Malenovice – Dolní Lhota 3:4 Macek O. 2, Macek V. – Macík D. 4, Fryšták – Kašava 1:0 Drábek, Spytihněv – Újezd 5:1 Polášek 3, Stanislav, Kašpárek – Rožnovský, SK Vizovice – Bylnice 0:8 Kozubík 2, Lysák 2, Holec, Polách, Jambor , Lukáč, Mladcová – Slušovice B 1:2 Hoza – Novotný, Tichý, Tečovice – Bratřejov 1:7 Kristek – Sluštík 3, Bargl 3, Vaculík. Dohrávka 4. kola: Mladcová – Spytihněv 3:1 Egner 2, Malina – Stanislav.

1. Slušovice B 9 7 0 2 34:13 21
2. Bylnice 8 6 1 1 43:12 19
3. Mladcová 9 6 1 2 22:10 19
4. Dolní Lhota 9 6 1 2 25:15 19
5. Bratřejov 9 6 0 3 30:16 18
6. Fryšták 8 6 0 2 21:11 18
7. Malenovice 9 5 1 3 23:19 16
8. Kašava 9 4 0 5 23:23 12
9. Tečovice 9 2 0 7 11:26 6
10. Spytihněv 9 2 0 7 14:35 6
11. SK Vizovice 9 1 0 8 9:41 3
12. Újezd 9 0 0 9 8:42 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ludkovice – Jaroslavice 1:0 Švadleňák, Tlumačov – Žeranovice 1:1 Čechák – nehl., Březnice – Mysločovice 0:5 Svačina 2, Gazdoš, Hradil, Brychta.

1. Mysločovice 7 6 1 0 32:9 19
2. Tlumačov 7 5 1 1 26:5 16
3. Žeranovice 8 4 2 2 14:7 14
4. Březnice 7 3 1 3 14:17 10
5. Jaroslavice 8 3 1 4 13:19 10
6. Ludkovice 8 2 0 6 5:14 6
7. Lhota u Mal. 7 0 0 7 5:38 0
SKUPINA B: Kostelec – Lukov 0:3 Vaškůj, Topič, vlastní, Hvozdná – Trnava 0:7 Zbranek 3, Holík 2, Vyvlečková, Krajča, Štípa – Příluky 6:0 Okál 2, Holík 2, Pšeja, Sedlák.

1. Lukov 8 7 0 1 30:9 21
2. Lužkovice 7 6 0 1 53:7 18
3. Štípa 8 6 0 2 44:15 18
4. Trnava 8 4 0 4 37:30 12
5. Příluky 8 3 0 5 13:23 9
6. Kostelec 8 1 0 7 8:62 3
7. Hvozdná 7 0 0 7 3:42 0
SKUPINA C: Poteč – Nevšová 0:14 Ševčík 7, Huťa 4, Pilka 2, Hyžík, Sehradice – Nedašova Lhota 5:1 Váňa M. 2, Majzlík T., Kovářová L., Zavadil F. – Horák R.

1. Sehradice 7 7 0 0 69:12 21
2. Nevšová 7 4 0 3 33:9 12
3. Nedašova Lhota 8 4 0 4 33:14 12
4. Bohuslavice 7 2 0 5 13:36 6
5. Poteč 7 1 0 6 11:88 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Rataje 3:4, Raclavský 2, Sochora – Raška 2, Červík, Doležel, Žalkovice – Lutopecny 2:0 (0:0), Otáhalík, Kojetský, Rymice – Mrlínek 0:0, Kostelec u Hol. – Břest 0:4 (0:2), Jan Látal 2, Hanák, Janovský.

1. Břest 8 7 0 1 43:9 21
2. Žalkovice 7 7 0 0 24:3 21
3. Mrlínek 7 4 1 2 17:12 13
4. Lutopecny 7 4 0 3 12:12 12
5. Dřínov 7 3 1 3 19:10 10
6. Zborovice 7 2 0 5 21:29 6
7. Rataje 7 2 0 5 8:32 6
8. Rymice 7 1 2 4 11:20 5
9. Kostelec u Hol. 7 0 0 7 3:31 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Těšnovice – Chropyně 6:0 (4:0), Dočkal 2, Majkrič 2, Miškovský, Petr Pecina, Zdounky – Zlobice 6:2, Škrabal 2, Pospíšil, Tomeček, Skipala, Brázdil – Potočiar 2, Chvalčov – Bezměrov 12:0 (6:0), O. Dostalík 6, Mrázek 2, Ševčík 2, Macůrek 2.

1. Těšnovice 8 7 0 1 43:26 21
2. Chvalčov 8 5 0 3 45:18 16
3. Zdounky 8 5 0 3 33:17 15
4. Chropyně 8 4 0 4 18:16 11
5. Zlobice 8 3 0 5 14:33 9
6. Bezměrov 8 0 0 8 10:53 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: DFK Holešov – Prusinovice 8:1 (3:0), Illéšová 4, Smýkalová, Jiroušková, Kotasová, Láník – M. Měrka, Rajnochovice – Holešov B 0:11 (0:2), Linda 4, Trnka 3, Daďa 2, Pospíšil 2, Mrlínek – Martinice 4:3, M. Baďuřík 3, O. Michalička – R. Hlaváč 2, J. Krajcar, Žeranovice – Chvalčov 1:3 (0:1), Josefčák – P. Dostalík 2, Červinka.

1. Holešov B 8 8 0 0 80:3 24
2. Chvalčov 8 6 0 2 30:9 19
3. DFK Holešov 8 5 0 3 48:12 15
4. Martinice 8 5 0 3 27:20 14
5. Mrlínek 8 4 0 4 31:19 13
6. Žeranovice 8 2 0 6 15:55 6
7. Prusinovice 8 2 0 6 11:67 5
8. Rajnochovice 8 0 0 8 5:62 0
SKUPINA B: Skaštice – Lutopecny 6:3 (2:2), Zaoral 4, Hrabal 2 – Dostálík, Hřibová, Cimra, Kroměříž C – Rymice – nehl., Lubná – Dřínov 3:0 – kont. (hosté se k utkání nedostavili).

1. Lubná 7 5 0 2 17:5 15
2. Lutopecny 7 5 0 2 17:20 14
3. Rymice 6 4 0 2 12:11 13
4. Kroměříž C 6 4 0 2 48:8 12
5. Skaštice 7 3 0 4 20:38 9
6. Dřínov 7 1 0 6 7:20 3
7. Zdounky 6 1 0 5 11:30 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 8. turnaj: Prusinovice – Kroměříž 3:9, Matyáš, Měrka, M. Pumprla – Stavinoha 3, Janál 2, Zapletal 2, Bláhová, Michalička, Rataje – Loukov 2:1 pen., Poltoranos, Šarmír – Žaloudík, Loukov – Prusinovice 1:7, Koutný – M. Pumprla 3, M. Měrka 2, J. Měrka, Pirkl, Kroměříž – Rataje 7:1, Stavinoha 3, Zapletal, Ščotka, Bláhová, Michalička – Poltoranos.

1. Prusinovice 14 9 0 5 67:63 27
2. Kroměříž C 12 8 0 4 96:25 23
3. Morkovice 12 6 0 6 74:55 19
4. Loukov 14 4 0 10 37:80 13
5. Rataje 12 3 0 9 12:75 8
SKUPINA B – 2. turnaj: Žalkovice – Kvasice 2:7 (0:4), Svoboda, V. Němčík – Samohýl 3, Němeček, Smolinka, Večeřa, Kochaníček, Lutopecny – Koryčany 3:1 (3:0), Podolský, Vojáček, Soldán – Kovář, Kvasice – Koryčany 7:1 (5:1), Samohýl 3, Zpěvák, Novotná, Němeček, Knoll – Kovář, Lutopecny – Žalkovice 5:0 (4:0), Soldán 3, Pluhař, Dostálík.

1. Kvasice 12 10 0 2 76:27 30
2. Lutopecny 12 6 0 6 29:31 19
3. Koryčany 12 6 0 6 52:32 18
4. Žalkovice 12 2 0 10 12:79 5

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY:

SKUPINA A – 8. turnaj: Rataje – Loukov 3:8, Poltoranos 2, Poltoranosová – Žaloudík 5, Koutný 2, Václavík, Prusinovice – Kroměříž 18:2, M. Měrka 11, Pumprla 4, Bouchal 3 – Avramov 2, Kroměříž – Rataje 3:16, Avramov 2, Sehnal – Poltoranos 6, Madej 5, Chalupa 3, Křepelka, Poltoranosová, Loukov – Prusinovice 11:4, Václavík 7, Koutný 3, Žaloudík – M. Měrka 4.

1. Loukov 14 13 0 1 188:53 39
2. Prusinovice 14 7 0 7 75:82 21
3. Kroměříž C 12 4 0 8 58:121 12
4. Rataje 12 3 0 9 50:65 9
5. Morkovice 12 0 0 12 13:93 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A:Bílovice – Mařatice 2:2 (1:2) Žák, Blaha – Rusnák, Širůčka.

1. Jarošov 7 6 1 0 75:10 19
2. St. Město 6 4 1 1 45:8 13
3. O. N. Ves 7 4 1 2 13:17 13
4. Nedakonice 6 3 3 0 24:8 12
5. Bílovice 7 2 1 4 13:20 7
6. SK Zlechov 7 2 0 5 20:40 6
7. Popovice 6 1 0 5 6:53 3
8. Mařatice 6 0 1 5 7:47 1
SKUPINA B:Havřice – Vlčnov 2:12, Bánia, Hnilička – Polanský 6, Sagula 3, Plesl 2, Mikulec, Korytná – Šumice 2:8, Lekeš 2 – Mlčůch 3, Valášek 3, Tomáš, Zálešák, Hradčovice – Podolí 2:2 (1:2) Moštěk, Hruboš – Pitr 2.

1. Šumice 7 7 0 0 53:3 21
2. Vlčnov 8 6 1 1 46:9 19
3. Bánov 6 5 1 0 40:7 16
4. Újezdec 7 4 0 3 32:25 12
5. Prakšice 7 3 1 3 27:29 10
6. Podolí 8 2 1 5 25:28 7
7. Hradčovice 8 1 3 4 20:40 6
8. Havřice 7 1 1 5 20:46 4
9. Korytná 8 0 0 8 7:83 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Uh. Ostroh – Újezdec 2:8 (1:3) Zalubil, Hájek – Vaškovič 2, Brulík 2, Bachůrek, Kundrata, Hlinský, Kelíšek, O. N. Ves – Šumice 0:9 (0:4) C. Dvořák 2, Šidlo 2, Mlčůch 2, D. Dvořák, Brostík, vlastní, Bánov – Jarošov 2:3 (1:3) Franc 2 – Jurča 2, Šipka, Nivnice – Mistřice 0:0 (0:0), O. Lhota – Topolná 1:6 (1:1) Matuštík – Novotný 5, Viceník.

1. Nivnice 8 7 1 0 63:4 22
2. Mistřice 7 6 1 0 56:3 19
3. Šumice 7 5 0 2 45:8 15
4. Újezdec 8 5 0 3 39:34 15
5. Jarošov 7 4 1 2 22:14 13
6. Prakšice 7 4 0 3 47:17 12
7. O. N. Ves 7 2 1 4 20:43 7
8. Bánov 7 2 0 5 17:43 6
9. Topolná 7 1 2 4 14:25 5
10. Uh. Ostroh 7 1 0 6 6:58 3
11. O. Lhota 8 0 0 8 6:86 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A:Buchlovice – Košíky nehráno (hosté nepřijeli).

SKUPINA B:Mařatice – Kněžpole 0:4 (0:1) Večeřa, Fojtík, Otáhal, Řezníček.

1. Kněžpole 6 5 0 1 33:6 15
2. Bílovice 5 4 0 1 17:11 12
3. Havřice 6 4 0 2 25:9 12
4. Březolupy 6 3 0 3 8:16 9
5. Mařatice 6 2 0 4 18:16 6
6. Popovice 5 2 0 3 7:33 6
7. Nedachlebice 6 0 0 6 4:21 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Ořechov – Vlčnov nehl., Babice – FA Zlechov 5:3 (3:2) Forró 3, Buřil, Maňásková – Haša 2, Čechová, Hradčovice – Podolí 9:1 (5:0) Kroča 3, Hlaváč 3, Macková, Šišák, Omelka – Jošek.

1. Vlčnov 6 5 1 0 81:8 16
2. Tupesy 7 5 1 1 55:17 16
3. Hradčovice 7 4 0 3 34:43 12
4. Ořechov 4 3 0 1 34:13 9
5. Babice 7 3 0 4 31:58 9
6. Buchlovice 6 3 0 3 57:32 9
7. FA Zlechov 6 1 0 5 27:28 3
8. Podolí 7 0 0 7 4:124 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ:FA Zlechov – Spytihněv nehl., FC Slovácko – Hluk 8:1 (:) Chybíková 3, Ohlídalová, Jonášová, Hrazdilová, C. Škrabalová, Hanáčková – M. Fruhauf, Uh. Ostroh – Tupesy nehl., O. N. Ves – D. Němčí 8:4 (5:2) Jurčeka 3, Světnička 2, Chodura, Kotačka, Krosčen – Bobčík, Baroň, Karlík, P. Bobčík, Nivnice – Buchlovice 21:1 (11:1) Straňák 8, Zálešák 5, Charvát 5, Sláma 3 – Kamenický, D. Němčí – Uh. Ostroh 4:4 (1:4) L. Bobčík, D. Karlík, T. Hibler, P. Bobčík – A. Burian 2, F. Zdráhal, P. Šimčík, O. N. Ves – Hluk 11:4 (4:1) Jurčeka 4, Kotačka 3, Světnička 3, Pšurný – P. Fruhauf 3, M. Fruhauf.

1. O. N. Ves 9 7 0 2 97:36 21
2. D. Němčí 8 5 2 1 85:29 17
3. FC Slovácko 9 5 1 3 85:39 16
4. Hluk 9 5 0 4 67:45 15
5. Tupesy 7 4 1 2 46:27 13
6. Nivnice 7 4 0 3 88:44 12
7. Uh. Ostroh 7 3 2 2 54:33 11
8. FA Zlechov 6 2 0 4 31:52 6
9. Spytihněv 7 2 0 5 32:90 6
10. Buchlovice 7 2 0 5 18:85 6
11. Vlčnov 8 0 0 8 8:131 0
MLADŠÍ:FA Zlechov – Spytihněv nehl., FC Slovácko – Hluk 6:5 (:) C. Škrabalová 4, N. Hanáčková, Kopčilová – Zlínský 3, Soviš, Kremr, Uh. Ostroh – Tupesy nehl., O. N. Ves – D. Němčí 9:2 (3:0) Kalný 4, Prchlík 2, Štefaník 2, Kupec – Bobčík, Huspenina, Nivnice – Buchlovice 21:12 (11:6) Straňák 19, Zálešák, Mahdal – Kořínek 5, Marek 3, Daňhel 2, Janík 2, D. Němčí – Uh. Ostroh 5:4 (1:3) T. Huspenina 2, M. Bobčík, Š. Fibichr, R. Kroča – D. Petráš 2, L. David, J. Lekeš, O. N. Ves – Hluk 3:6 (1:3) Sucháň 2, Prchlík – Koníček 3, Kremr 2, Zlínský.

1. Nivnice 7 7 0 0 88:35 21
2. Hluk 9 5 1 3 58:50 16
3. Buchlovice 7 5 0 2 59:47 15
4. Tupesy 7 5 0 2 29:23 15
5. O. N. Ves 9 4 1 4 52:49 13
6. D. Němčí 8 4 1 3 36:44 13
7. FC Slovácko 9 3 2 4 54:61 11
8. Uh. Ostroh 7 2 1 4 35:39 7
9. Spytihněv 7 1 2 4 37:54 5
10. Vlčnov 8 1 2 5 34:54 5
11. FA Zlechov 6 0 0 6 21:47 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A:Huštěnovice – Topolná 15:4 (7:2) Čechmánek 7, Šťastová 4, Kraváček, Grebeníček, Šenkeřík, Říha – A. Oliva 3, Sklenářová, Ořechov – Nedakonice nehl., Březolupy – Kněžpole 5:8 (1:5) Šmíd 3, Duda 2 – Berčík 3, Lorenc 2, Hubáček, Markus, Šimík, Mařatice – Jarošov nehl., Babice – Mistřice 3:12 (3:4) Lajzová, Litoš, Polášková – Polášek 6, Knap 2, Kopčil 2, Tománek, Vycudilík.

1. Kněžpole 7 7 0 0 71:19 21
2. Nedakonice 9 6 0 3 83:51 18
3. Huštěnovice 8 6 0 2 77:32 18
4. Ořechov 5 5 0 0 95:6 15
5. Jarošov 7 3 1 3 58:50 10
6. Mistřice 8 3 0 5 46:77 9
7. Březolupy 8 2 2 4 53:72 8
8. Topolná 7 1 1 5 33:69 4
9. Mařatice 6 0 2 4 25:52 2
10. Babice 9 0 2 7 25:138 2

POHÁR OFS ŽÁKŮ:

S. Loz,Bystřice – Březová 0:12 (0:7) Hanák 5, Šlučík 6, vlastní.