MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Luhačovice – Dol. Němčí 5:2 Daňo, Zamorský 2, Knot, Prokop – Podlas, Tinka, Uh. Brod – Bystřice p. H. 15:0 Papírek 3, Mančík 2, Holub, Man M., Man L., Sedláček, Rezek, Jahoda, Michalec, Holešov – Brumov 6:0 Doležal 3, Vedra, Zapletal, Petrskovský, Kunovice – Baťov 1930 2:1 Náplava 2 – Trvaj, Slušovice – Vlachovice 3:0 Poslušný 2, Povolný, Malenovice – Hulín 1:2 Bártek – Gahura, Ondra, Karamon, Rožnov p. R. – Návojná 2:0 Obdržálek, Seidl.

1. Holešov 9 8 1 0 42:13 25
2. Luhačovice 9 7 1 1 37:10 22
3. Kunovice 9 6 1 2 25:16 19
4. Rožnov p. R. 9 5 2 2 30:16 17
5. SK Baťov 9 4 3 2 31:19 15
6. Dol. Němčí 9 5 0 4 25:22 15
7. Brumov 9 4 2 3 13:18 14
8. Uh. Brod 9 3 4 2 38:20 13
9. Slušovice 9 3 2 4 17:18 11
10. Návojná 9 2 3 4 10:14 9
11. Hulín 9 3 0 6 17:22 9
12. Malenovice 9 1 3 5 13:23 6
13. Vlachovice 9 1 0 8 15:46 3
14. Bystřice p. H. 9 0 0 9 6:62 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fr. Lhota – Napajedla 2:1 Kovář, Kosiewich – Liška, Val. Polanka – Mladcová 4:1 Macek F. 2, Macek D., Daněk – Lebánek M., Štítná n. Vl. – Provodov 0:2 Kučera, Slovák, Louky – Juřinka 3:4 Pavelka, Malota, Suchánek – Dobiáš 2, Kopřiva, Šuba, Val. Klobouky – Hovězí 2:6 Dubčák 2 – Tkadlec 2, Kašpar 2, Smolík J., Ondryáš, Slavičín – Vel. Karlovice 0:1 Koňařík, Lidečko – Ratiboř 5:1 Liška 3, Cedidla, Brhel – Dančák.

1. Vel. Karlovice 9 6 2 1 31:20 20
2. Mladcová 9 6 1 2 41:21 19
3. Louky 8 6 1 1 29:10 19
4. Slavičín 9 6 0 3 32:18 18
5. Val. Polanka 8 5 1 2 35:17 16
6. Juřinka 8 5 0 3 26:20 15
7. Provodov 9 4 1 4 24:28 13
8. Ratiboř 8 3 2 3 24:21 11
9. Hovězí 8 3 1 4 14:19 10
10. Val. Klobouky 9 3 0 6 14:41 9
11. Štítná n. Vl. 9 2 2 5 15:17 8
12. Lidečko 9 2 1 6 16:26 7
13. Franc. Lhota 8 1 2 5 10:30 5
14. Napajedla 9 1 0 8 13:36 3

SKUPINA B: Hluk – Zdounky 0:3 Červík, Horák, Zakravčan, Uh. Ostroh – Kněžpole 0:2 Otáhal, Hančík, Koryčany – Nedachlebice 2:1 Kutálek, Trávníček – Fojtík, Bojkovice – Boršice 0:2 Dvořák 2, Chropyně – Morkovice 6:2 Palkovský 3, Ležák 2, Podaný – Doležel, Medek, Kvasice – Buchlovice 6:0 Kalandra, Zapletal, Sládeček 2, Brázdil 2, Nivnice – Strání 3:2 Straňák 2, Borýsek – Tomanec, Horňáček. Dohrávka 6. kola: Strání – Bojkovice 2:0 Horňáček, Zlatý.

1. Nivnice 9 7 1 1 46:14 22
2. Zdounky 9 6 1 2 34:21 19
3. Kvasice 9 6 1 2 31:23 19
4. Koryčany 9 6 0 3 33:20 18
5. Hluk 9 5 1 3 20:17 16
6. Bojkovice 9 5 0 4 34:16 15
7. Buchlovice 8 5 0 3 30:16 15
8. Strání 9 5 0 4 25:14 15
9. Boršice 9 5 0 4 27:20 15
10. Morkovice 9 3 0 6 24:34 9
11. Kněžpole 9 3 0 6 18:35 9
12. Chropyně 8 2 0 6 15:39 6
13. Nedachlebice 9 1 0 8 18:48 3
14. Uh. Ostroh 9 1 0 8 8:46 3

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Ratiboř – V. Otrokovice 1:2 Macík – Drábek, Mizera, Uh. Brod – Slušovice 0:2 Vyoral, Gužík, Vsetín – Slavičín 0:2 Staněk, Šmotek, Louky – Baťov 1930 3:0 Kuna 2, Laciga, Brumov – Kunovice 3:2 Martinka 2, Dorňák – Zámečník 2, Rožnov p. R. – Luhačovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání). Dohrávka 6. kola: V. Otrokovice – Brumov, Slavičín – Slušovice 2:0 Ondruš, Salajka.

1. Brumov 5 5 0 0 31:5 15
2. Rožnov p. R. 6 5 0 1 26:10 15
3. SK Baťov 7 5 0 2 19:7 15
4. Slavičín 7 5 0 2 17:5 15
5. Kunovice 7 4 1 2 32:8 13
6. V. Otrokovice 6 4 0 2 12:12 12
7. Slušovice 7 3 0 4 8:17 9
8. FK Vsetín 7 2 1 4 22:15 7
9. Louky 7 2 0 5 8:16 6
10. Luhačovice 6 1 1 4 10:39 4
11. Ratiboř 7 1 0 6 4:28 3
12. Uh. Brod 6 0 1 5 5:32 1

MLADŠÍ: Ratiboř – V. Otrokovice 1:4 Valčík – Berger, Juřena, Kovařík, Drábek, Uh. Brod – Slušovice 10:2 Kostiha, Šimoník 4, Mléčka 2, Hrabalík 2, Obadal – Hečko, Žůrek, Vsetín – Slavičín 7:1 Škrla 3, Bartošek, Fojtů, Hruška, Janíček – nehl., Louky – Baťov 1930 6:0 Sadil 2, Dlouhý, Banát, Kuna, Ševčík, Brumov – Kunovice 3:2 Šenkeřík 2, Gabriš – Hábl 2, Rožnov p. R. – Luhačovice nehráno (hosté se nedostavili k utkání). Dohrávka 6. kola: V. Otrokovice – Brumov, Slavičín – Slušovice 10:0 Plášek, Staněk, Častulík F. 2, Číž, Gergela, Kulíšek 2, Častulík R., Vincour T.

1. Louky 7 6 0 1 47:10 18
2. FK Vsetín 7 5 1 1 36:15 16
3. Uh. Brod 6 5 0 1 36:12 15
4. Slavičín 7 5 0 2 38:15 15
5. Rožnov p. R. 6 4 1 1 26:12 13
6. V. Otrokovice 6 4 0 2 18:15 12
7. Brumov 5 2 0 3 16:20 6
8. SK Baťov 7 2 0 5 22:29 6
9. Kunovice 7 2 0 5 17:28 6
10. Slušovice 7 2 0 5 20:44 6
11. Ratiboř 7 0 1 6 8:37 1
12. Luhačovice 6 0 1 5 10:57 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov – Holešov 0:4 Mlčák, Paštěka, Úlehla, vlastní, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 2:2 Korabík 2 – Franěk, Žiška, Vlachovice – Hor. Bečva 1:0 Bednářová, Val. Klobouky – Juřinka 2:1 Obadal, Šoman – Pernický, Paseky Zlín – Štítná n. Vl. 0:5 Kamenčák 3, Králík, Maniš.

1. Štítná n. Vl. 7 7 0 0 26:2 21
2. Holešov 6 5 1 0 27:5 16
3. Hulín 6 5 0 1 21:2 15
4. Juřinka 7 4 2 1 21:6 14
5. Val. Klobouky 6 3 1 2 7:16 10
6. Hor. Bečva 7 2 1 4 11:9 7
7. Vlachovice 6 2 1 3 4:18 7
8. Paseky Zlín 6 1 1 4 7:16 4
9. Bystřice p. H. 6 1 0 5 7:20 3
10. Nedašov 6 0 1 5 0:14 1
11. Vel. Karlovice 5 0 0 5 1:24 0

SKUPINA B: Strání – Napajedla 4:3 Čaňo V. a O., Sušil, Žajgla – Kolář, Vojtášek, Srnec, Koryčany – St. Město 8:1 Trávníček 3, Barták, Budík, Nezdařil, Liška, Krejčiřík – Jelínek, Morkovice – Nedakonice 0:8 Hrobař 3, Andrýsek 2, Krpal, Podškubka, Dol. Němčí – Boršice nehl., Kvasice – Bojkovice 1:1 Kašík – Pavlis, FA Zlechov – Hluk 2:6 Kmínek 2 – Ševčík 3, Blaha 2, Bílek. Dohrávka 3. kola: Boršice – Napajedla 1:8 Krsička – Vojtášek 3, Machač 2, Polášek, Srnec, Viceník.

1. Koryčany 7 6 0 1 53:6 18
2. Bojkovice 7 5 1 1 36:7 16
3. St. Město 7 5 0 2 19:16 15
4. Strání 6 4 0 2 19:9 12
5. Hluk 6 4 0 2 19:11 12
6. Nedakonice 6 3 0 3 15:26 9
7. Morkovice 6 3 0 3 16:29 9
8. Kvasice 6 2 1 3 18:15 7
9. Napajedla 6 2 0 4 17:12 6
10. Dol. Němčí 6 2 0 4 6:21 6
11. Boršice 6 1 0 5 12:32 3
12. Zlechov 7 0 0 7 7:53 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov – Holešov 0:14 Kratochvíla 4, Jadrníček 2, Janál 2, Pospíšilík 2, Jura 2, Linda, Sedláček, Vel. Karlovice – Bystřice p. H. 1:17 Gajdoš – Franěk 9, Nezhyba 4, Žiška 2, Hlava 2, Vlachovice – Hor. Bečva 0:4 Jurík, Kohout, Val. Klobouky – Juřinka 2:3 Poliak D., Poliak M. – Němec 2, Bílý, Paseky Zlín – Štítná n. Vl. 3:2 Hájek 2, Hauser – Hrnčiřík, Šimon, Fryželka.

1. Štítná n. Vl. 7 5 1 1 26:9 16
2. Holešov 6 4 2 0 42:6 14
3. Juřinka 7 4 1 2 38:17 13
4. Paseky Zlín 6 4 0 2 34:14 12
5. Val. Klobouky 6 3 1 2 18:11 10
6. Hulín 6 3 1 2 19:13 10
7. Bystřice p. H. 6 3 1 2 16:13 10
8. Hor. Bečva 7 3 1 3 20:25 10
9. Vel. Karlovice 5 0 2 3 7:22 2
10. Nedašov 6 0 0 6 11:41 0
11. Vlachovice 6 0 0 6 2:62 0

SKUPINA B: Strání – Napajedla 2:5 Frühauf, Gabriš – Srnec 4, Večeřa, Koryčany – St. Město 7:2 Vrtal 3, Kaňa 3, Michalík – Ryška, Hřib, Morkovice – Nedakonice 7:0 Žemžula 3, Štelc 2, Juřena, Přikryl, Dol. Němčí – Boršice 6:1 Karlík 3, Bobčík R. 3 – Řezník, Kvasice – Bojkovice 0:3 Lukáš 2, Kavka, FA Zlechov – Hluk 7:2 Haša 3, Kedra, Bednařík, Šrom, Daníček – Penk, Frühauf Z. Dohrávka 3. kola: Boršice – Napajedla 6:4 Škrabal 2, Chodura 2, Řezník, Kadlček – Srnec, Večeřa 2, Trvaj.

1. Bojkovice 7 7 0 0 70:3 21
2. Koryčany 7 6 0 1 65:24 18
3. Napajedla 6 5 0 1 28:15 15
4. Boršice 7 4 0 3 53:31 12
5. St. Město 7 4 0 3 25:25 12
6. Dol. Němčí 7 3 1 3 27:19 10
7. Zlechov 7 3 1 3 37:36 10
8. Hluk 6 2 0 4 19:31 6
9. Morkovice 6 2 0 4 16:36 6
10. Kvasice 6 1 0 5 15:34 3
11. Strání 6 1 0 5 14:37 3
12. Nedakonice 6 0 0 6 6:84 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Spytihněv – Jaroslavice 2:3 Večeřa M., Miklas – nehl., Fryšták – Halenkovice 9:1 Hřebačka 4, Bařinka 2, Gregor 2, Doležel – nehl., Příluky – Štípa 1:7 Hefka – Kolář 2, Holík 2, Skřivánek, Scharf, Bednařík, SK Vizovice – Slušovice B 0:3 Hoferek 2, Vraga, Hvozdná – Všemina 2:1 Rybák 2 – Hrnčiřík.

1. Slušovice B 6 6 0 0 31:3 18
2. Jaroslavice 7 5 1 1 19:12 16
3. Fryšták 7 5 0 2 29:10 15
4. SK Vizovice 7 3 2 2 22:12 11
5. Hvozdná 7 3 0 4 10:20 9
6. Spytihněv 6 2 2 2 17:15 8
7. Štípa 6 2 1 3 20:19 7
8. Všemina 6 1 1 4 13:26 4
9. Příluky 7 1 1 5 8:29 4
10. Halenkovice 7 0 2 5 8:31 2

SKUPINA B: Újezd – Pozlovice 6:1 Vaculín 2, Machalíček, Kráčalík, Chupík, Pavelka – Mizera J., Dolní Lhota – Poteč 3:6 Vojtěšek 2, Kovář – Chovanec 3, Masař, Zvoníček, Kašša, Bylnice – Nedašova Lhota 0:4 Miklas, Mičuda, Bartošák, Bůbela.

1. Újezd 6 5 1 0 29:11 16
2. Nedašova Lhota 7 5 0 2 28:10 15
3. Dolní Lhota 6 3 1 2 22:16 10
4. Bylnice 5 2 1 2 13:16 7
5. Poteč 7 2 1 4 12:33 7
6. Pozlovice 7 0 0 7 11:29 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Kašava – Dolní Lhota 3:1 Drábek A. 2, Maršálek – Drábek J., Malenovice – Újezd 1:0 Macek O., Fryšták – Bylnice odl., Spytihněv – Slušovice B 1:3 Kašpárek – Záhořák 2, Václavek, SK Vizovice – Bratřejov 1:4 Dobeš – Bargl 2, Jančík J., Viktořík, Mladcová – Tečovice 4:0 Malina, Krejčíř, Kubeša, Bohm.

1. Malenovice 7 5 1 1 16:10 16
2. Slušovice B 7 5 0 2 25:12 15
3. Bratřejov 7 5 0 2 23:14 15
4. Bylnice 6 4 1 1 25:12 13
5. Mladcová 6 4 1 1 17:7 13
6. Dolní Lhota 7 4 1 2 20:12 13
7. Fryšták 6 4 0 2 17:10 12
8. Kašava 7 3 0 4 18:18 9
9. Tečovice 7 2 0 5 10:18 6
10. Spytihněv 6 1 0 5 8:21 3
11. SK Vizovice 7 1 0 6 9:26 3
12. Újezd 7 0 0 7 6:34 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Tlumačov – Jaroslavice 3:0 Čechák, Kouřil, Jeřábek, Ludkovice – Lhota u Mal. 3:1 Švadleňák 2, Zábojník – Pilka, Žeranovice – Březnice 0:1 Ondík.

1. Mysločovice 5 4 1 0 21:8 13
2. Tlumačov 5 4 0 1 21:4 12
3. Žeranovice 6 3 1 2 9:6 10
4. Březnice 6 3 1 2 14:12 10
5. Jaroslavice 6 3 1 2 12:12 10
6. Ludkovice 6 1 0 5 4:10 3
7. Lhota u Mal. 6 0 0 6 5:34 0

SKUPINA B: Lužkovice – Lukov 3:0 Novotný 2, Matuškovicová, Kostelec – Hvozdná 1:0 nehl., Trnava – Příluky 2:1 Krajča, Zbranek – Žálek. Dohrávka 4. kola: Štípa – Hvozdná 8:1 Okál 4, Holík 3, Kratochvíl – Zapletal.

1. Lužkovice 6 5 0 1 45:6 15
2. Lukov 6 5 0 1 25:9 15
3. Štípa 6 4 0 2 33:13 12
4. Trnava 6 3 0 3 28:25 9
5. Příluky 6 3 0 3 13:15 9
6. Kostelec 6 1 0 5 7:51 3
7. Hvozdná 6 0 0 6 3:35 0

SKUPINA C: Sehradice – Poteč 18:2 Váňa M. 4, Drábek J. 3, Kolařík J. 3, Zavadil F. 3, Žebráček M. 2, Kovářová L. 2, Kolaříková A. – Šmatlo 2, Nedašova Lhota – Bohuslavice n. Vl. 0:4 nehl.

1. Sehradice 5 5 0 0 52:9 15
2. Nedašova Lhota 6 4 0 2 32:8 12
3. Nevšová 5 2 0 3 18:9 6
4. Bohuslavice 6 2 0 4 11:24 6
5. Poteč 6 1 0 5 11:74 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Žalkovice – Mrlínek 4:1 (2:0), Železný, Beneš, Otáhalík, Červík – Ondroušek, Zborovice – Břest 2:9, Prachař, Chytrý – Bejdák 4, J. Látal 2, Karamon 2, Hanák, Rataje – Lutopecny 1:2 (0:1), Raška – Gerla, Pavlík, Rymice – Dřínov 0:0.

1. Břest 6 5 0 1 32:8 15
2. Žalkovice 5 5 0 0 15:2 15
3. Lutopecny 6 4 0 2 12:10 12
4. Mrlínek 5 3 0 2 14:11 9
5. Dřínov 6 2 1 3 15:10 7
6. Zborovice 5 2 0 3 17:22 6
7. Rymice 5 1 1 3 10:13 4
8. Rataje 5 1 0 4 3:22 3
9. Kostelec u Hol. 5 0 0 5 3:23 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Těšnovice – Zdounky 4:2 (1:1), Holan, Kolaja, Majkrič, Tůma – Škrabal, Horák, Chropyně – Chvalčov 2:0, Nesvadba, Vítek, Bezměrov – Zlobice 2:4 (2:0), Turo, T. Fekar – Goldman 2, T. Potočiar, vl.

1. Těšnovice 6 6 0 0 35:18 18
2. Chropyně 6 4 0 2 18:9 11
3. Chvalčov 6 3 0 3 25:16 10
4. Zdounky 6 3 0 3 20:14 9
5. Zlobice 6 2 0 4 11:27 6
6. Bezměrov 6 0 0 6 9:34 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Prusinovice – Žeranovice 5:4 pen. (0:3), Akrap 2, Měrka 2, Bouchal – Klimek 2, Kolečík, Slavický, Rajnochovice – Mrlínek 0:3 (0:2), Baďuřík 3, DFK Holešov – Elko Holešov B 1:2 (1:0), Illéšová – Štopl, Jura, Martinice – Chvalčov 0:3 (0:1), Duda 2, Dostalík. 1. Holešov B 6 6 0 0 67:3 18

2. Chvalčov 6 5 0 1 27:6 16
3. Martinice 6 4 0 2 21:15 11
4. DFK Holešov 6 3 0 3 35:11 9
5. Mrlínek 6 2 0 4 15:15 7
6. Žeranovice 6 2 0 4 13:49 6
7. Prusinovice 6 2 0 4 9:47 5
8. Rajnochovice 6 0 0 6 5:46 0

SKUPINA B: Zdounky – Lubná 1:5, Chalupa – Skipala 2, Šiška 2, Sládeček, Rymice – Dřínov 3:0 (0:0), Matula 2, R. Ančinec, Skaštice – Kroměříž C 2:21 (0:11), Zaoral, Huňa – Benedikt 5, Lysák 3, Ivánek 3, Sigmund 2, Topič 2, Joura 2, D. Zavadil, L. Zavadil, Vyhlíd, Frýdl. Dohrávka 5. kola: Skaštice – Dřínov 5:2 (2:1), Huňa 2, Zaoral, Kosatíková, F. Hyánek – Zahradník, Barák.

1. Lubná 5 4 0 1 14:4 12
2. Lutopecny 5 4 0 1 12:14 11
3. Rymice 5 3 0 2 11:11 10
4. Kroměříž C 5 3 0 2 37:8 9
5. Skaštice 6 2 0 4 14:35 6
6. Dřínov 5 1 0 4 7:15 3
7. Zdounky 5 1 0 4 11:19 3

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY:

SKUPINA A – 5. turnaj: Morkovice – Rataje 15:0, Žourek 5, Hamala 4, Měrka 3, Raclavský, Soldán, Lejsal, Kroměříž – Prusinovice 7:2, Zapletal 3, Mačuda, Stavinoha, Szcotka, Nedvěd – M. Pumprla, J. Měrka, Kroměříž – Rataje 21:1, Zapletal 7, Menšík 2, Stavinoha 3, Szcotka 3, Janál 2, Nedvěd, Mačuda, Košárek, Vrzal – Poltoranos, Prusinovice – Morkovice 5:11, M. Měrka 3, J. Měrka, M. Pumprla – Žourek 8, Lejsal, Doleželová, Hamala.

1. Kroměříž C 10 8 0 2 108:18 23
2. Prusinovice 10 6 0 4 45:45 18
3. Morkovice 10 4 0 6 49:52 13
4. Loukov 10 4 0 6 32:55 12
5. Rataje 8 0 0 8 1:77 0

SKUPINA B – 5. turnaj: Žalkovice – Kvasice 1:4 (0:3), Svoboda – Kochaníček, Novotná, Kahaja, Němeček, Lutopecny – Koryčany 1:3 (1:1), Pluhař – Hajkr, Mikulášek, Plichta, Kvasice – Koryčany 8:7 (6:4), Němeček 4, Kochaníček 2, Zpěvák, Novotná – Kovář 4, Plichta 2, Hajkr, Lutopecny – Žalkovice 3:0 (1:0), Soldán 3

1. Kvasice 8 6 0 2 38:20 18
2. Lutopecny 7 4 0 3 14:15 12
3. Koryčany 7 3 0 4 29:21 9
4. Žalkovice 6 1 0 5 5:30 3

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY:

SKUPINA A – 5. turnaj: Kroměříž – Prusinovice 1:7, Tobolič – J. Pumprla 3, Svoboda, M. Pumprla, M. Měrka, Krejčí, Morkovice – Rataje 3:1, Žourek 3 – Poltoranos, Prusinovice – Morkovice 3:1, M. Měrka 3 – Pučan, Kroměříž – Rataje 0:6, Svak 3, Poltoranos 2, Poltoranosová, Chalupa.

1. Loukov 10 9 0 1 143:35 27
2. Prusinovice 10 4 0 6 33:58 12
3. Kroměříž C 10 4 0 6 53:87 12
4. Rataje 8 1 0 7 14:30 3
5. Morkovice 10 1 0 9 9:72 3

SKUPINA B – 5. turnaj: Slavkov p. H. – Roštění 0:4 (0:2), Nášel 4, Zdounky – Chvalčov 3:2 pen. (1:2), Syručka 3 – Zmeškal, Mařák, Roštění – Chvalčov 4:7 (4:2), Nášel 4 – Vavrouš 3, Zmeškal 2, Hapal, Mařák, Zdounky – Slavkov p. H. 6:3 (3:1), Čečatka 4, Syručka 2 – Kolařík 2, Vaculík.

1. Chvalčov 10 8 0 2 56:22 25
2. Zdounky 10 8 0 2 61:27 23
3. Slavkov p. H. 10 3 0 7 29:49 9
4. Roštění 10 1 0 9 9:57 3

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Bílovice – O. N. Ves 1:2 Žák – Chrástek, Ťok, Mařatice – SK Zlechov 2:4 (0:3) Uherek, Miskovič – Velcr 2, Výstup, Kubičík, Nedakonice – Jarošov 2:2 (1:0) Cigoš, Bartoš – Jurča, Martin Omelka, St. Město – Popovice nehráno.

1. Jarošov 6 5 1 0 56: 8 16
2. O. N. Ves 7 4 1 2 13:17 13
3. Nedakonice 6 3 3 0 24: 8 12
4. St. Město 5 3 1 1 24: 8 10
5. SK Zlechov 6 2 0 4 18:21 6
6. Bílovice 6 2 0 4 11:18 6
7. Popovice 6 1 0 5 6:53 3
8. Mařatice 4 0 0 4 5:24 0

SKUPINA B: Vlčnov – Újezdec 6:1 (4:0) Sagula 3, Polanský 2, M. Mikulec – Malina, Prakšice – Šumice 1:6 (1:2) Mulko – Ondřej 3, Valášek, Hauerland, Mlčoch, Havřice – Bánov náhr. termín, Korytná – Podolí 3:8 (:) Lekeš 3 – Samek 5, Vanda, Pitr, Sečkář.

1. Šumice 5 5 0 0 35: 1 15
2. Bánov 5 4 1 0 29: 7 13
3. Vlčnov 6 4 1 1 25: 7 13
4. Prakšice 6 3 1 2 27:20 10
5. Újezdec 6 3 0 3 27:24 9
6. Podolí 7 2 0 5 23:26 6
7. Hradčovice 6 1 2 3 17:33 5
8. Havřice 5 1 1 3 18:24 4
9. Korytná 6 0 0 6 5:64 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Šumice – Újezdec 9:1 (5:1) Mlčůch 4, Šidlo 2, C. Dvořák, D. Dvořák, Brostík – Lekeš, Uh. Ostroh – Jarošov 0:4 (0:3) Jurča, Šipka, Pařenica, Škráček, Bánov – Mistřice 0:8 (0:3) Posolda 5, Kučík, Tomešík, Šimík, Prakšice – Topolná 7:2 (4:1) Hlavín 3, Hořínek, Sukup, Flekač, Červík – nehl., Nivnice – O. Lhota 15:0 (6:0) Chovanec 7, Bartoš 4, M. Hladiš, A. Hladiš, Matušák, P. Trtek.

1. Nivnice 6 6 0 0 57: 4 18
2. Mistřice 5 5 0 0 47: 2 15
3. Prakšice 6 4 0 2 46: 8 12
4. Šumice 5 3 0 2 29: 6 9
5. Újezdec 6 3 0 3 18:31 9
6. Jarošov 5 2 1 2 15:11 7
7. O. N. Ves 5 2 1 2 19:30 7
8. Bánov 6 2 0 4 11:38 6
9. Uh. Ostroh 5 1 0 4 2:44 3
10. Topolná 5 0 2 3 8:18 2
11. O. Lhota 6 0 0 6 2:62 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Jalubí – Sušice 3:0 (0:0) V. Dobiáš, Hejda, T. Kolář, Buchlovice – Velehrad 7:0 (5:0) Kučík 3, Lukeštík, Pientok, Slezáková, Večeřa, Traplice – Košíky 0:4 (0:1) nehl.

1. Osvětimany 5 5 0 0 47: 2 15
2. Jalubí 5 4 0 1 26: 8 12
3. Sušice 5 3 0 2 11:15 9
4. Buchlovice 4 2 0 2 16: 7 6
5. Velehrad 6 2 0 4 15:38 6
6. Košíky 4 1 0 3 8:21 3
7. Traplice 5 0 0 5 0:32 0

SKUPINA B: Březolupy – Bílovice 0:2 (0:1) Kučík, Čada, Havřice – Kněžpole 2:0 (0:0) Neděla, Kočica, Mařatice – Popovice 10:0 (4:0) Miskovič 4, Maršálek 4, Konvalinka, Klinkovský, Březolupy – Mařatice nehl.

1. Kněžpole 5 4 0 1 29: 6 12
2. Havřice 5 4 0 1 24: 6 12
3. Bílovice 5 4 0 1 17:11 12
4. Popovice 5 2 0 3 7:33 6
5. Mařatice 3 1 0 2 14:11 3
6. Březolupy 4 1 0 3 4:15 3
7. Nedachlebice 5 0 0 5 4:17 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ:

SKUPINA A: Buchlovice – FA Zlechov 5:3 (1:2) Kučík 2, Slezáková 2, Lukeštík – Bednařík 3, Ořechov – Tupesy 2:5 (0:2) Š. Beran, Š. Kolář – Bánovský 3, Hubík, L. Bánovský, Babice – Podolí 12:1 (6:0) Maňásek 4, Drymka 3, Lanšperk, Muller, Boček, Ides, Grebeníček – Sýkora.

1. Vlčnov 5 4 1 0 64: 7 13
2. Tupesy 6 4 1 1 38:13 13
3. Buchlovice 5 3 0 2 56:15 9
4. Ořechov 4 3 0 1 34:13 9
5. Hradčovice 6 3 0 3 25:42 9
6. Babice 5 2 0 3 22:38 6
7. FA Zlechov 5 1 0 4 24:23 3
8. Podolí 6 0 0 6 3: 115 0

SKUPINA B: Korytná – Slavkov 3:0 Vacula 3, S. Loz – ČSK Uh. Brod 2:8 (1:2) Klaus, Baný – Bachůrek 4, Hromčík, Kusák, Lipovský, Valenta, St. Hrozenkov – Orel Uh. Brod 2:4 (2:2) Michalčík 2 – Vráblík, Moravanský, Oubský, Kovařík, Březová – Bystřice p. L 11:0 (7:0) Hanák 6, Ševčík 2, Skřeháček 2, J. Panák, Orel Uh. Brod – S. Loz nehl.

1. Březová 6 6 0 0 76: 6 18
2. Orel Uh. Brod 6 5 0 1 38:21 15
3. ČSK Uh. Brod 6 4 0 2 42:23 12
4. Korytná 6 4 0 2 35:18 12
5. St. Hrozenkov 5 1 1 3 13:21 4
6. Slavkov 5 1 0 4 5:35 3
7. Bystřice p. L 6 0 2 4 8:49 2
8. S. Loz 6 0 1 5 9:53 1

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Vlčnov – Tupesy 2:9 (1:6) Miosga, Jurenčák – Tomeček 6, Čagánek 2, Martináková, FC Slovácko – D. Němčí 2:8 (0:5) Hlaváčková, vlastní – Ambros 3, Tinka 2, Pe. Bobčík, Pr. Bobčík, Huspenina, O. N. Ves – Nivnice 11:6 (5:2) Chodura 4, Jurčeka 3, Pšurný 2, Světnička, J. Kotačka – Straňák 4, Kozelek, Charvát.

MLADŠÍ – 6. kolo: Vlčnov – Tupesy 3:4 (0:3) Šobáň 2, Koníček – Chramcov 2, Dostál 2, FC Slovácko – D. Němčí 9:9 (4:5) Hanáčková 3, Obadalová 3, Kopčilová, Stašková, C. Škrabalová – Huspenina 7, Petr 2, O. N. Ves – Nivnice 5:11 (1:7) Sucháň 2, Kupec, Štefaník, Kalný – Straňák 5, Zálešák 2, Mahdal 2, F. Vaculík, P. Vaculík.

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Nedakonice – Topolná 8:6 (4:1) Horňák 6, T. Král 2 – Blaho 3, Sklenářová 3, Huštěnovice – Kněžpole 3:6 (2:3) Šenkeřík 2, Čechmánek – Markus 2, Berčík 2, Hubáček, Šimík, Ořechov – Jarošov nehl., Březolupy – Mistřice 4:9 (1:4) L. Řezník 2, Šmíd 2 – Pelášek 7, M. Tománek, Gajdošík, Mařatice – Babice 8:8 (4:1) Bartoš 4, Černý 2, Kalač, Zdráhalová – Říha 4, Litoš 2, Krkoška 2.

SKUPINA B: ČSK Uh. Brod – Újezdec 2:2 (1:2) Bartončík, Ivo Vystrčil – Bartek, Koželuha, FC Slovácko B – Prakšice 12:1 (5:0) Hrazdilová 3, Hanáčková 3, Slováčková 2, Jonášová, Juříková, Vaculová, K. Škrabalová – Helísek, Orel Uh. Brod – Bánov 1:7 (0:1) Dubský O. – Daněk 5, Rapant 2, Hradčovice – Havřice 6:0 (3:0) Maleňák 3, Řihák 2, Malina.

SKUPINA C: Šumice – Strání B 1:6 (0:3) nehl., Žítková – Rudice 14:3 (4:0) Rapant 8, Rapantova, Palkovič, Masařík 4 – Gavendova 3, Korytná – Březová 0:11 (0:3) J. Panák 4, F. Panák 3, O. Horňák, D. Horňák, Křeháček, F. Jurák, Slavkov – Korytná 10:4 (1:0)Kotačka 5, Uher 3, J. Zámečník, Š,Zámečník – Suchý 2, Nejezchleba, Klon.