MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov – Dol. Němčí 1:0 Bartozel, Bystřice p. H. – Baťov 1930 1:7 Trnčík – Kašík 3, Daněk, Kristek, Novák, Janovský, Luhačovice – Vlachovice 8:0 Daňo 2, Bartek 2, Knot, Suchý P., Bartoš, Červenka, Uh. Brod – Hulín 5:2 Holub 4, Michalec – Vojtko, Karamon, Holešov – Návojná 5:2 Zapletal, Vedra, Holík, Kováč D., Chovanec – Surým Šánek, Kunovice – Rožnov p. R. 4:5 Lysoněk 3, Hlavatý – Zetocha 2, Hrůzek, Videcký, Krupa, Slušovice – Malenovice 2:2 Bořuta, Povolný – Bartek, Torma.

1. Holešov 5 5 0 0 21:9 15
2. Luhačovice 5 4 1 0 19:3 13
3. SK Baťov 5 3 1 1 20:9 10
4. Dol. Němčí 5 3 0 2 14:11 9
5. Kunovice 5 3 0 2 16:14 9
6. Rožnov p.R. 5 2 2 1 20:12 8
7. Brumov 5 2 2 1 5:6 8
8. Návojná 5 2 1 2 9:10 7
9. Uh. Brod 5 1 3 1 12:10 6
10. Hulín 5 2 0 3 11:12 6
11. Vlachovice 5 1 0 4 12:25 3
12. Slušovice 5 0 2 3 9:12 2
13. Malenovice 5 0 2 3 6:15 2
14. Bystřice p. H. 5 0 0 5 5:31 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Provodov – Napajedla 6:1 Vítek P. 2, Kučera, Brebis, Plášek, Nevařil – Mikšaník, Mladcová – Juřinka 4:1 Dobiáš, Cik, Viktorín, Hruška M., Fr. Lhota – Hovězí 0:3 Ptáček 2, Smolík, Val. Polanka – Vel. Karlovice 7:1 Macek D. a F., Růžička, Matyáš, Baran, Ondra, Zukal – Langer, Štítná n. Vl. – Ratiboř 2:1 Šimoník, Štěpaník – Hrabovský, Louky – Lidečko 3:0 Trnka 2, Lendler, Val. Klobouky – Slavičín 3:5 Čtvrtlík, Dubčák,, Novák D. – Goňa 3, Havlín, Kalík.

1. Louky 5 5 0 0 21:4 15
2. Slavičín 5 4 0 1 21:9 12
3. Val. Polanka 5 3 1 1 23:9 10
4. Mladcová 5 3 1 1 24:11 10
5. Vel. Karlovice 5 3 1 1 15:16 10
6. Juřinka 5 3 0 2 19:11 9
7. Ratiboř 5 2 2 1 18:13 8
8. Štítná n. Vl. 5 2 1 2 12:9 7
9. Hovězí 5 2 0 3 8:14 6
10. Provodov 5 2 0 3 12:19 6
11. Lidečko 5 1 1 3 8:13 4
12. Val. Klobouky 5 1 0 4 6:25 3
13. Franc. Lhota 5 0 1 4 4:21 1
14. Napajedla 5 0 0 5 5:22 0
SKUPINA B: Nedachlebice – Zdounky 3:4 Kutra 2, Fojtík – Zoubek, Vaculík, Červík, Uhlárik, Kněžpole – Boršice 3:2 Horký 2, Navrátil – Peprník, Gajarský, Hluk – Morkovice 6:2 Ngunthuang tun Thang 5, Kuřina – Pajgr 2, Uh. Ostroh – Buchlovice 0:10 Křiva 2, Belant 2, Valeš 2, Tomešek 2, Hrkalík, Raštica, Koryčany – Strání 5:1 Tesař 2, Mostovský, Gejdoš, Hanák – Reňák, Bojkovice – Nivnice 4:2 Gorčík, Lekeš, Gago, Polášek – Straňák, Majek, Chropyně – Kvasice 1:3 Ležák – nehl.

1. Buchlovice 5 5 0 0 30:2 15
2. Nivnice 5 4 0 1 31:9 12
3. Zdounky 5 4 0 1 18:12 12
4. Kvasice 5 3 1 1 14:10 10
5. Bojkovice 5 3 0 2 22:12 9
6. Koryčany 5 3 0 2 23:14 9
7. Hluk 5 2 1 2 9:11 7
8. Boršice 5 2 0 3 18:14 6
9. Strání 4 2 0 2 10:7 6
10. Morkovice 5 2 0 3 14:18 6
11. Kněžpole 4 1 0 3 7:20 3
12. Nedachlebice 5 1 0 4 10:27 3
13. Chropyně 5 1 0 4 8:26 3
14. Uh. Ostroh 5 0 0 5 2:34 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slavičín – V. Otrokovice 1:2 Vincour T. – Šustek, Karlík, Slušovice – Baťov 1930 1:0 Maliňák, Ratiboř – Kunovice 0:7 Golian, Pešek 3, Tomaštík, Oslzla, Studnička, Uh. Brod – Luhačovice 3:3 Konečný 2, Vítek – Mejzlík, Kúdela, Kelíšek, Vsetín – Rožnov p. R. 1:3 Najt – Válek, Rebroš, Heryán, Louky – Brumov 0:2 Vlček, Kolínek.

1. Rožnov p.R. 3 3 0 0 18:3 9
2. Kunovice 3 2 0 1 17:2 6
3. Brumov 2 2 0 0 6:3 6
4. V. Otrokovice 2 2 0 0 4:2 6
5. Slušovice 3 2 0 1 6:11 6
6. FK Vsetín 3 1 0 2 8:7 3
7. SK Baťov 2 1 0 1 1:1 3
8. Slavičín 3 1 0 2 3:4 3
9. Luhačovice 2 0 1 1 5:8 1
10. Uh. Brod 2 0 1 1 4:11 1
11. Louky 3 0 0 3 1:8 0
12. Ratiboř 2 0 0 2 1:14 0
MLADŠÍ: Slavičín – V. Otrokovice 5:1 Vincour T. 4, Kulíšek – Petrů, Slušovice – Baťov 1930 2:9 Hargaš, Václavek – Štefka 4, Pražák, Koudelka, Zapletal, Bršlica 2, Ratiboř – Kunovice 1:6 Mika – Horáček 2, Hábl 2, Nagy 2, Uh. Brod – Luhačovice 14:0 Hrabalík 5, Kobsinek 3, Kostiha 2, Bartoš, Obadal, Kociňák, Moravanský, Vsetín – Rožnov p. R. nehl., Louky – Brumov 6:1 Štípek 2, Kuna 2, Banát 2 – Novák.

1. Slavičín 3 3 0 0 20:5 9
2. Louky 3 3 0 0 16:4 9
3. Rožnov p.R. 2 2 0 0 16:3 6
4. Kunovice 3 2 0 1 11:13 6
5. Uh. Brod 2 1 0 1 15:7 3
6. SK Baťov 2 1 0 1 12:8 3
7. FK Vsetín 2 1 0 1 9:6 3
8. Slušovice 3 1 0 2 11:17 3
9. V. Otrokovice 2 0 0 2 3:9 0
10. Ratiboř 2 0 0 2 3:15 0
11. Brumov 2 0 0 2 1:14 0
12. Luhačovice 2 0 0 2 4:20 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hor. Bečva – Holešov 1:3 Maceček – Úlehla, Mlčák, Karol, Bystřice p. H. – Juřinka 2:7 Franěk 2 – Toman, Indrák 2, Plesník, Petrů, Trlifaj 2, Nedašov – Štítná n. Vl. 0:1 Malaník P., Vel. Karlovice – Hulín 0:7 Pravda 3, Petřík 2, Jetelina, Šupčík, Val. Klobouky – Paseky Zlín 0:0. Dohrávka 3. kola: Bystřice p. H. – Hulín 0:1 Pravda.

1. Hulín 3 3 0 0 9:0 9
2. Štítná n. Vl. 3 3 0 0 7:2 9
3. Holešov 3 2 1 0 13:4 7
4. Juřinka 3 2 1 0 10:3 7
5. Paseky Zlín 2 1 1 0 7:1 4
6. Val. Klobouky 3 1 1 1 3:9 4
7. Vlachovice 1 0 0 1 0:1 0
8. Nedašov 2 0 0 2 0:2 0
9. Hor. Bečva 3 0 0 3 3:8 0
10. Bystřice p. H. 3 0 0 3 2:11 0
11. Vel. Karlovice 2 0 0 2 1:14 0
SKUPINA B: Nedakonice – Napajedla 3:1 Andrýsek M. 3 – Holomek, St. Město – Boršice 4:1 Šabata 3, Jegla – Krsička L., Strání – Bojkovice 2:1 Žajgla M., Sušil – Polách, Koryčany – Hluk 4:1 Barták, Hubr, Trávníček, Kaňa – Ngunthual Van David, Morkovice – FA Zlechov 8:3 Ševčíková 2, Vamazal 2, Štelc 2, Juřena, Drábek – Sluka 2, Bánovský, Dol. Němčí – Kvasice 0:2 Postava, Kašík. Dohrávky 3. kola: Nedakonice – Bojkovice 0:10 Pavlus 2, Vápeník 3, Koželuha, Kolínek 2, Ševčík, Martinec, St. Město – Hluk 3:0 Šabata 2, Jegla. Oprava výsledku 4. kola: Boršice – Nedakonice 0:3 kont.

1. Koryčany 3 3 0 0 22:2 9
2. Bojkovice 3 2 0 1 15:4 6
3. Morkovice 2 2 0 0 11:5 6
4. Strání 3 2 0 1 9:4 6
5. St. Město 3 2 0 1 9:5 6
6. Boršice 2 1 0 1 6:5 3
7. Dol. Němčí 2 1 0 1 1:2 3
8. Kvasice 3 1 0 2 5:7 3
9. Hluk 3 1 0 2 4:8 3
10. Nedakonice 3 1 0 2 4:16 3
11. Napajedla 2 0 0 2 1:4 0
12. Zlechov 3 0 0 3 3:28 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Hor. Bečva – Holešov 2:9 Fojtášek, Křenek T. – Pospíšil, Jura, Jadrníček 2, Janák 3, Daněk, Bystřice p. H. – Juřinka 6:3 Franěk 3, Hošák, Nezhyba, Maťa – Konečný, Němec, Cacek, Nedašov – Štítná n. Vl. 1:5 Machač – Černý 4, Malaník, Vel. Karlovice – Hulín 3:3 Jurajda, Himmerová, Orság – Neradil 2, Pleva, Val. Klobouky – Paseky Zlín 2:1 Opravil, Poliak D. – Hájek. Dohrávka 3. kola: Bystřice p. H. – Hulín 1:2 Žiška – Pecha, Neradil.

1. Štítná n. Vl. 3 3 0 0 12:4 9
2. Holešov 3 2 1 0 15:3 7
3. Hulín 3 2 1 0 13:6 7
4. Val. Klobouky 3 2 0 1 13:7 6
5. Paseky Zlín 2 1 0 1 11:2 3
6. Bystřice p. H. 3 1 0 2 7:8 3
7. Hor. Bečva 3 1 0 2 9:16 3
8. Juřinka 3 0 1 2 7:11 1
9. Vel. Karlovice 2 0 1 1 3:13 1
10. Nedašov 2 0 0 2 3:13 0
11. Vlachovice 1 0 0 1 1:11 0
SKUPINA B: Nedakonice – Napajedla 2:7 Novotný, Andrýsek J. – Vlachynský, Platoš, Štěpaník, Šubík 2, Trvaj, Večeřa, St. Město – Boršice 6:2 Zajíc 3, Matějkovič, Ryška, Zachar – Kadlček, Gášek, Strání – Bojkovice 1:10 Pavluš – Vyhnálek 3, Lukáš 2, Ševčíková, Andrlík, Buriánek, Vavrečka, Kundrata, Koryčany – Hluk 9:1 Novotný 4, Kaňa 3, Klem, Michalík – Penk, Morkovice – FA Zlechov 2:6 Žemžula, Poruba – Černota 4, Haša, Šabršula, Dol. Němčí – Kvasice 3:4 Hibler 2, Ambros L. – nehl. Dohrávky 3. kola: Nedakonice – Bojkovice 0:23 Beránek 6, Vyhnálek 6, Kavka 4, Ševčíková 3, Machala 2, Stojka, Andrlík, St. Město – Hluk 6:0 Zachar 3, Ryška, Zajíc 2.

1. Bojkovice 3 3 0 0 41:1 9
2. Koryčany 3 3 0 0 29:6 9
3. Napajedla 2 2 0 0 11:5 6
4. St. Město 3 2 0 1 12:10 6
5. Boršice 2 1 0 1 25:8 3
6. Morkovice 2 1 0 1 8:10 3
7. Hluk 3 1 0 2 10:15 3
8. Kvasice 3 1 0 2 8:16 3
9. Zlechov 3 1 0 2 12:21 3
10. Strání 3 1 0 2 7:20 3
11. Dol. Němčí 2 0 0 2 6:8 0
12. Nedakonice 3 0 0 3 4:53 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A – 3. kolo: Štípa – Jaroslavice 0:1 nehl., Halenkovice – Slušovice B 0:6 Žaludek 2, Trávník 2, Hoferek, Mikel, Spytihněv – Všemina 5:2 Večeřa M. 3, Kalvoda, Rozsypálek – Jakubů, Gargulák, Fryšták – Hvozdná 1:0 Doležel, Příluky – SK Vizovice 0:0. Dohrávka 2. kola: Všemina – Halenkovice 3:3 Žakovský, Kvasnice, Jakubů – Jablonický, Polášek, Rapant.

1. Slušovice B 3 3 0 0 16:1 9
2. Jaroslavice 3 2 0 1 7:5 6
3. Hvozdná 3 2 0 1 6:4 6
4. Fryšták 3 2 0 1 4:3 6
5. SK Vizovice 3 1 2 0 5:4 5
6. Spytihněv 3 1 1 1 10:8 4
7. Všemina 2 0 1 1 5:8 1
8. Příluky 3 0 1 2 2:7 1
9. Halenkovice 3 0 1 2 4:12 1
10. Štípa 2 0 0 2 0:7 0
SKUPINA B – 3. kolo: Bylnice – Pozlovice 6:4 Chudárek 2, Soja 2, Mana, Strnka – Mizera 2, Kraus, Bača, Dolní Lhota – Nedašova Lhota 3:1 Hofschneider, Januška, vlastní – Bartošák, Újezd – Poteč 9:0 Vaculín 4, Mikulka 3, Stružka 2.

1. Újezd 3 2 1 0 14:4 7
2. Dolní Lhota 3 2 1 0 11:5 7
3. Nedašova Lhota 3 2 0 1 11:5 6
4. Bylnice 3 1 1 1 7:11 4
5. Poteč 3 0 1 2 3:16 1
6. Pozlovice 3 0 0 3 8:13 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

3. kolo: Bylnice – Dolní Lhota 3:3 Morávek M. 2, vlastní – Juřica A, Dynka Z., vlastní, Újezd – Slušovice B 1:4 Milis – Řihák, Novák, Křižka, Gužík, Kašava – Bratřejov 0:1 Bargl, Malenovice – Tečovice 3:1 Svozil, Macek O., Mikš – Kristek T., Fryšták – Mladcová 3:1 Drábek, Holík, Daněk – Hoza, Spytihněv – SK Vizovice 2:3 Polášek 2 – Dobeš 2, Fusek.

1. Fryšták 3 3 0 0 11:1 9
2. Malenovice 3 2 1 0 8:4 7
3. Dolní Lhota 3 2 1 0 8:4 7
4. Slušovice B 3 2 0 1 12:4 6
5. Bratřejov 3 2 0 1 9:3 6
6. Mladcová 3 1 1 1 6:6 4
7. Bylnice 3 1 1 1 7:11 4
8. Kašava 3 1 0 2 4:5 3
9. SK Vizovice 3 1 0 2 4:7 3
10. Tečovice 3 1 0 2 3:6 3
11. Spytihněv 3 0 0 3 2:12 0
12. Újezd 3 0 0 3 1:12 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 3.kolo: Březnice – Jaroslavice 0:2 nehl., Lhota u Mal. – Mysločovice 1:6 Mikeštík – Teplý 3, Hradil, Bezděčík, Svačina, Ludkovice – Žeranovice 0:1 Gaja.

1. Žeranovice 3 3 0 0 7:1 9
2. Mysločovice 3 2 1 0 17:7 7
3. Jaroslavice 3 2 0 1 4:6 6
4. Tlumačov 2 1 0 1 4:4 3
5. Březnice 2 0 1 1 6:8 1
6. Ludkovice 3 0 0 3 1:6 0
7. Lhota u Mal. 2 0 0 2 1:8 0
SKUPINA B – 3. kolo: Štípa – Lukov 4:6 Okál 4 – Vaškůj 3, Drábek 2, Kocourek, Hvozdná – Příluky 0:3 Melichárek J., Strachoň O., Řezníček M., Lužkovice – Trnava 5:2 Novotný 2, Halová, Hejtmánek D., Hejtmánek A. – Krajča, Zbranek. Dohrávka 2. kola: Trnava – Hvozdná 8:1 Bečica 3, Zbranek 2, Vyvlečková, Krajča, Holík – Mňačko.

1. Lukov 3 3 0 0 16:4 9
2. Lužkovice 2 2 0 0 21:2 6
3. Příluky 3 2 0 1 5:1 6
4. Štípa 3 1 0 2 16:9 3
5. Trnava 3 1 0 2 11:18 3
6. Hvozdná 2 0 0 2 1:11 0
7. Kostelec 2 0 0 2 0:25 0
SKUPINA C – 3. kolo: Nedašova Lhota – Nevšová 2:0 Hořák 2, Sehradice – Bohuslavice n. Vl. 12:0 Váňa M. 7, Macík D. 3, Majerík S., Kolaříková A.

1. Nedašova Lhota 3 3 0 0 19:1 9
2. Sehradice 2 2 0 0 27:4 6
3. Nevšová 2 1 0 1 1:2 3
4. Bohuslavice 3 0 0 3 1:17 0
5. Poteč 2 0 0 2 4:28 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Zborovice – Rymice 8:2 (3:1), Chytrý 5, Sidek, Prachař, Ovečka – Káňa, Pavelec, Břest – Lutopecny 4:1 (2:1), Bejdák 2, Hanák 2 – Pospíšil, Mrlínek – Dřínov 2:1, Jančík, P. Vepřek – N. Kroupa, Žalkovice – Kostelec u Hol. 6:0 (4:0), Železný 2, Bernatský 2, Beneš, Zapletalík.

1. Žalkovice 2 2 0 0 8:1 6
2. Břest 2 2 0 0 8:3 6
3. Zborovice 2 1 0 1 9:4 3
4. Mrlínek 1 1 0 0 2:1 3
5. Rataje 1 1 0 0 1:0 3
6. Lutopecny 2 1 0 1 3:5 3
7. Dřínov 2 0 0 2 3:6 0
8. Rymice 2 0 0 2 3:10 0
9. Kostelec u Hol. 2 0 0 2 0:7 0

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

Chropyně – Zlobice 3:0, M. Podaný 2, Vítek, Těšnovice – Chvalčov 7:4 (7:3), Majkrič 6, Dočkal – Dostalík, Šmíd, Kurfürst, nehl., Bezměrov – Zdounky 0:5 (0:3), Přibyl 3, J. Skipala 2.

1. Chropyně 2 2 0 0 5:1 5
2. Zdounky 1 1 0 0 5:0 3
3. Těšnovice 1 1 0 0 7:4 3
4. Zlobice 2 1 0 1 3:5 3
5. Chvalčov 2 0 0 2 5:9 1
6. Bezměrov 2 0 0 2 2:8 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Žeranovice – Holešov B 0:22 (0:9), Matuška 7, Pospíšilík 4, Pospíšil 4, Hafinec 4, Linda 3, DFK Holešov – Martinice odloženo na 12. 9. (16.00), Rajnochovice – Prusinovice 1:2 (0:1), Čip – Svoboda, Měrka, Mrlínek – Chvalčov 2:3, Duchoň 2 – Červinka 2, Šmíd.

1. Holešov B 2 2 0 0 44:0 6
2. Chvalčov 2 2 0 0 10:3 6
3. DFK Holešov 1 1 0 0 18:0 3
4. Martinice 1 1 0 0 4:1 3
5. Prusinovice 2 1 0 1 2:19 3
6. Mrlínek 2 0 0 2 3:7 0
7. Rajnochovice 2 0 0 2 1:24 0
8. Žeranovice 2 0 0 2 1:29 0
SKUPINA B: Lubná – Lutopecny 0:2 (0:2), Dostalík, Kusala, Kroměříž C – Dřínov nehl., Skaštice – Zdounky 6:4 (3:2), Huňa 3, F. Hyánek, Chupík, Hrabal – Chalupa 2, Šamánek, Měrka.

1. Lutopecny 2 2 0 0 5:0 6
2. Kroměříž C 1 1 0 0 7:0 3
3. Lubná 2 1 0 1 4:3 3
4. Skaštice 2 1 0 1 6:7 3
5. Zdounky 1 0 0 1 4:6 0
6. Dřínov 1 0 0 1 1:4 0
7. Rymice 1 0 0 1 0:7 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 2. TURNAJ: Loukov – Kroměříž C 0:19, Šlechta 6, Petera 2, Stojaníková 2, Vojáček 2, Jány 2, Jiřík 2, Nohava, Dokládal, Výtisk, Rataje – Morkovice 1:11, Poltoranos – Žourek 4, Hamala 3, Doleželová 2, Lejsal, Marek, Rataje – Loukov 0:8, Čartaj 6, Jaroš, Ondroušek, Morkovice – Kroměříž C 1:17, Žourek – Šlechta 4, Večerka 3, Petera 2, Jiřík 2, Dokládal 2, Jány 2, Nohava, Vojáček.

1. Morkovice 4 3 0 1 28:26 9
2. Kroměříž C 2 2 0 0 36:1 6
3. Loukov 4 2 0 2 27:25 6
4. Prusinovice 2 1 0 1 13:10 3
5. Rataje 4 0 0 4 1:43 0
SKUPINA B – 1. TURNAJ: Koryčany – Kvasice 3:8, Plichta 2, Hajkr – Samohýl 4, Kochaníček 2, Novotná, Němeček, Žalkovice – Lutopecny 4:1, Němčík 3, Svoboda – Knapík, Kvasice – Lutopecny 5:4, Samohýl 3, Němeček, Novotná – Dostálík 2, Pluhař 2, Koryčany – Žalkovice 10:1, Hajkr 4, Plichta 3, Mikulášek 2, Pluhař – Němčík.

1. Kvasice 2 2 0 0 13:7 6
2. Koryčany 2 1 0 1 13:9 3
3. Žalkovice 2 1 0 1 5:11 3
4. Lutopecny 2 0 0 2 5:9 0

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A – 2. TURNAJ: Rataje – Morkovice 10:4, Madej 5, Poltoranos 5 – Žourek 2, Soldán, Plesner, Loukov – Kroměříž 32:0, nehl., Morkovice – Kroměříž 16:3, nehl., Rataje – Loukov 7:12, Poltoranos 4, Chalupa 2, Madej – Žaloudík 5, Václavík 5, E. Závodný, M. Závodný.

1. Loukov 4 3 0 1 64:16 9
2. Rataje 4 3 0 1 41:26 9
3. Prusinovice 2 1 0 1 16:23 3
4. Morkovice 4 1 0 3 28:39 3
5. Kroměříž C 2 0 0 2 3:48 0
SKUPINA B – 1. TURNAJ: Chvalčov – Roštění 12:0 (4:0), Zmeškal 6, Vavrouš 2, Hapal 2, Miškayová, Mařák, Slavkov p. H. – Zdounky – odl., Roštění – Zdounky – odl., Chvalčov – Slavkov p. H. 5:2 (1:2), Mařák 2, Vinklárek, Zmeškal, Vavrouš – Kolařík, Vaculík.

1. Chvalčov 2 2 0 0 17:2 6
2. Zdounky 0 0 0 0 0:0 0
3. Slavkov p. H. 1 0 0 1 2:5 0
4. Roštění 1 0 0 1 0:12 0

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

SKUPINA A: Jarošov – O. N. Ves 9:0 (4:0) Šipka 4, Marek Omelka 3, Stojaspal, Mikulec, SK Zlechov – Popovice 12:1 (4:0) Velcr 3, Konečný 2, Pilař 2, Náplava, Výstup 2, Vaněk, Sluka – nehl., Bílovice – St. Město 0:5 (0:2) nehl., Mařatice – Nedakonice odl.

1. Jarošov 3 3 0 0 35:3 9
2. Ostr. Nová Ves 3 2 0 1 6:9 6
3. Staré Město 3 2 0 1 18:6 6
4. Nedakonice 2 2 0 0 6:0 6
5. SK Zlechov 3 1 0 2 13:13 3
6. Popovice 3 0 0 3 1:37 0
7. Bílovice 2 0 0 2 0:9 0
8. Mařatice 1 0 0 1 0:2 0
SKUPINA B: Bánov – Újezdec 7:1 (6:1) R. Velecký 2, Šopík 2, Horňák 2, Hauerland – Michalec, Šumice – Podolí 5:0 (1:0) Valášek 2, Zálešák, V. Ondřej, Mach, Vlčnov – Hradčovice 5:1 (2:0) Minařík 2, Sagula 2, Cagala – Kroča, Havřice – Korytná 13:0 (5:0) Štětina 4, M. Bánia 3, J. Bania 2, Hnilička 2, J. Školnikovič 2.

1. Bánov 3 3 0 0 22:2 9
2. Šumice 2 2 0 0 19:0 6
3. Vlčnov 2 2 0 0 14:1 6
4. Prakšice 2 2 0 0 16:4 6
5. Újezdec-Těšov 3 2 0 1 11:10 6
6. Havřice 3 1 0 2 17:14 3
7. Podolí 3 0 0 3 2:15 0
8. Korytná 3 0 0 3 2:28 0
9. Hradčovice 3 0 0 3 1:30 0

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Jarošov – Mistřice 1:6 (1:4) Běťák – J. Posolda 3, Hromeček 2, Kučík, Šumice – Topolná 7:0 (5:0) Mlčůch 3, C. Dvořák, D. Dvořák, Šidlo, Urbánek, Uh. Ostroh – O. Lhota 7:2 (2:1) Hájek 3, Zalubil, Novotný, Ovečka, vlastní – Matuštík, nehl., O. N. Ves – Nivnice 1:12 (1:3) L. Ščuka – Bartoš 5, Hladiš 3, Chovanec 2, Náhlík, Vykydal, Bánov – Prakšice 0:2 (0:0) Hořínek 2.

1. Nivnice 2 2 0 0 29:1 6
2. Prakšice 2 2 0 0 14:0 6
3. Újezdec-Těšov 1 1 0 0 7:2 3
4. Mistřice 1 1 0 0 6:1 3
5. Šumice 1 1 0 0 7:0 3
6. Uherský Ostroh 2 1 0 1 7:19 3
7. Topolná 2 0 1 1 2:9 1
8. Jarošov 2 0 1 1 3:8 1
9. Ostrožská Lhota 1 0 0 1 2:7 0
10. Bánov 2 0 0 2 2:9 0
11. O. N. Ves 2 0 0 2 1:24 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Osvětimany – Sušice 10:0 (6:0) V. Kučera 2, L. Krsička 3, M. Čevelík, M. Vykoukal, Trlida, Pecha, Vašek, Košíky – Velehrad 4:6 (2:4) Gavenda 5, Jelínek – nehl., Jalubí – Traplice 10:0 (7:0) T. Kolář 4, Dobiáš 3, Dobiášová, Fiedor, Kegler.

1. Velehrad 2 2 0 0 10:4 6
2. Osvětimany 1 1 0 0 10:0 3
3. Jalubí 1 1 0 0 10:0 3
4. Sušice 2 1 0 1 2:10 3
5. Košíky 1 0 0 1 4:6 0
6. Buchlovice 1 0 0 1 0:2 0
7. Traplice 2 0 0 2 0:14 0
SKUPINA B: Nedachlebice – Bílovice 2:3 (2:2) Kaňa 2 – Zlámal, nehl., Kněžpole – Popovice 9:0 (5:0) Fojtík 5, Otáhal 2, Gabáni, M. Berčík, Březolupy – Mařatice odl.

1. Bílovice 2 2 0 0 6:4 6
2. Kněžpole 1 1 0 0 9:0 3
3. Popovice 2 1 0 1 2:9 3
4. Havřice 1 0 0 1 2:3 0
5. Nedachlebice 2 0 0 2 2:5 0
6. Březolupy 0 0 0 0 0:0 0
7. Mařatice 0 0 0 0 0:0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: FA Zlechov – Podolí 14:0 (5:0) Golian 5, Bouzek 3, Tesař 3, Dobeš 2, Arbet, Vlčnov – Hradčovice 14:3 (5:1) Plesl 5, Kroupa 2, Machala 3, Cagala 2, Klabačka, Koníček – Kroča 2, Máčalová, Ořechov – Babice 11:3 (5:1) Měšťánek 3, Beran 3, Kolář 3, Svoboda 2.

1. Vlčnov 1 1 0 0 14:3 3
2. Ořechov 1 1 0 0 11:3 3
3. Hradčovice 2 1 0 1 9:17 3
4. Tupesy 1 1 0 0 18:1 3
5. FA Zlechov 2 1 0 1 17:6 3
6. Babice 2 1 0 1 7:14 3
7. Buchlovice 1 0 0 1 3:4 0
8. Podolí 2 0 0 2 1:32 0
SKUPINA B: Orel Uh. Brod – Slavkov odl., ČSK Uh. Brod – Bystřice p. L. 12:0 (3:0) Kusák 3, Valenta 3, Beníček 2, Dvořák 2, Pindeš, Koplík, Korytná – Březová 1:4 (0:1) Vacula – P. Ševčík 2, Hanák, T. Moravčík, Suchá Loz – St. Hrozenkov 1:3 (1:1) Jankůj – Pažitný 2, Michalec.

1. Březová 2 2 0 0 15:5 6
2. Orel Uh. Brod 1 1 0 0 8:1 3
3. ČSK Uh. Brod 2 1 0 1 16:11 3
4. Slavkov 1 1 0 0 3:1 3
5. Korytná 2 1 0 1 5:4 3
6. St. Hrozenkov 2 1 0 1 3:5 3
7. Suchá Loz 2 0 0 2 2:6 0
8. Bystřice p. L. 2 0 0 2 1:20 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Tupesy – Spytihněv 6:3 (2:0) Tomeček 4, Pelikánová, Martináková – Dalajka 2, Sedláček, Hluk – D Němčí 4:6 (1:2) M. Fruhauf 3, Zlínský – Karlík 2, Huspenina, Šlambor, Kučera, Uher, Vlčnov – O. N. Ves 0:14 (0:6) Jurečka 6, Ventrča 5, Pšurný 2, Kotačka, FC Slovácko – Uh. Ostroh 6:6 (2:3) Hanáčková 2, Juříková, K. Škrabalová, Vaculová – T:Burian 2, A. Burian 2, Šimčík 2, D. Němčí – Tupesy 7:7 (4:5) Ambros L 3, Bobčík L, Karlík D, Hibler T, Šlambor J – Tomeček J 6, Čagánek P, FA ZlechovUh. Ostroh nehl.

1. Dolní Němčí 3 2 1 0 30:11 7
2. FC Slovácko 2 1 1 0 32:7 4
3. Uh. Ostroh 2 1 1 0 17:11 4
4. Tupesy 2 1 1 0 13:10 4
5. Ostr. Nová Ves 1 1 0 0 14:0 3
6. Hluk 2 1 0 1 13:8 3
7. FA Zlechov 1 0 0 1 5:11 0
8. Buchlovice 1 0 0 1 2:9 0
9. Vlčnov 1 0 0 1 0:14 0
10. Spytihněv 3 0 0 3 4:49 0
11. Nivnice 0 0 0 0 0:0 0
MLADŠÍ: Tupesy – Spytihněv 6:3 (3:1) T. Chramcov 5, Kovařík – Gabryš 2, Tabara, Hluk – D. Němčí 5:3 (2:0) Zlínský, Soviš ,Hrabalík, Koníček 2 – Huspenina 3, Vlčnov – O. N. Ves 6:6 (5:2) Šobáň 2, Tykal 2, Horsák, Vrága – Kupec 2, Opravil ,Kerbr, Suchar, Kalný, FC Slovácko – Uh. Ostroh 5:8 (:) Kopčilová 2, Stašková 2, N. Hanáčková – Petráš 3, Zdráhal 2, Lekeš 2, Hyl, D. Němčí – Tupesy 3:1 (1:1) Vlk T 2, Bobčík M – Tomeček J, FA Zlechov – Uh. Ostroh nehl.

1. Hluk 2 2 0 0 17:10 6
2. Uh. Ostroh 2 2 0 0 16:10 6
3. FC Slovácko 2 1 0 1 16:15 3
4. Tupesy 2 1 0 1 7:6 3
5. Spytihněv 3 1 0 2 17:17 3
6. Dolní Němčí 3 1 0 2 6:13 3
7. Ostr. Nová Ves 1 0 1 0 6:6 1
8. Vlčnov 1 0 1 0 6:6 1
9. FA Zlechov 1 0 0 1 5:8 0
10. Buchlovice 1 0 0 1 7:12 0
11. Nivnice 0 0 0 0 0:0 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Jarošov – Topolná 6:5 (3:2) Pařenica 5, Němec – Sklenářová 3, Oliva, Berecka, Kněžpole – Mistřice 17:2 (7:1) J. Berčík 5, Beťík 3, Lorenc 3, Hubáček 2, Zelíková 2, Šimík – Tománek, Štěrba, Nedakonice – Babice nehl., Huštěnovice – Mařatice 12:1 (6:1) Čechmánek 7, Šenkeřík 2, Šťastová, Říha, Grebeníček – Vaďurová, Ořechov – Březolupy 23:1 (12:1) Měšťánek 10, Zelina 4,Beran 5, Vyskočilová 2, Kolář 2, – Duda, Kněžpole – Mařatice 6:4 (2:2) Berčík 3, Hubáček 2, Markus – Černý 2, Bartoš, Maňas, Jarošov – Topolná 6:5 (3:2) Pařenica 5, Němec – Sklenářová 3, Oliva, Berecka.

1. Kněžpole 3 3 0 0 41:6 9
2. Ořechov 2 2 0 0 45:2 6
3. Huštěnovice 2 2 0 0 19:7 6
4. Nedakonice 2 1 0 1 18:16 3
5. Jarošov 1 1 0 0 6:5 3
6. Březolupy 3 1 0 2 22:39 3
7. Mistřice 1 0 0 1 2:17 0
8. Babice 1 0 0 1 0:18 0
9. Mařatice 3 0 0 3 6:27 0
10. Topolná 2 0 0 2 6:28 0
SKUPINA B: Bánov – Újezdec 7:1 (2:0) Daněk 3, Rapant 2, Hnilička, Beníček – Koželuha, Prakšice – Havřice nehl., ČSK Uh. Brod – Hradčovice 4:6 nehl., Slovácko B – Orel Uh. Brod 13:4 (6:2) Hrazdilová 4, Juříková 2, Slováčková 2, Vaculová 2, Z. Hanáčková, Jonášová, K. Škrabalová – Urbanec 2, Dubský, Řihák.

1. Slovácko B 3 3 0 0 51:8 9
2. Hradčovice 2 2 0 0 10:6 6
3. Havřice 1 1 0 0 4:3 3
4. ČSK Uh. Brod 3 1 0 2 23:34 3
5. Bánov 2 1 0 1 10:5 3
6. Prakšice 1 0 0 1 2:4 0
7. Újezdec-Těšov 2 0 0 2 4:19 0
8. Orel Uh. Brod 2 0 0 2 6:31 0
SKUPINA C: Březová – Strání 1:1 (1:0) J. Panák – Benešík, Rudice – Slavkov 0:24 (0:12) nehl., Žitková – Korytná 4:1 (2:1) Rapant 4 – Klon, Korytná – Šumice 2:2 (1:1) Suchý, Zetka – Zálešák, Kusák.

1. Slavkov 1 1 0 0 24:0 3
2. Žitková 1 1 0 0 4:1 3
3. Šumice 1 0 1 0 2:2 1
4. Strání 1 0 1 0 1:1 1
5. Březová 1 0 1 0 1:1 1
6. Korytná 2 0 1 1 3:6 1
7. Rudice 1 0 0 1 0:24 0