OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

21. kolo: Zborovice – Mrlínek 5:1, Chytrý 3, Zapletal, Klučka – Hasilík, Břest – Rataje 7:0 (1:0), Čejka 3, Karamon 2, Šálek, Štauber, Kvasice – Pravčice 2:1 (2:1), Hora, Železník – Ngoc.

1. Kvasice 17 15 0 2 102:21 45
2. Pravčice 17 13 0 4 83:22 39
3. Zborovice 17 9 2 6 66:36 29
4. Lutopecny 17 8 2 7 66:55 26
5. Břest 17 6 1 10 36:69 19
6. Mrlínek 17 5 0 12 32:75 15
7. Rataje 18 1 1 16 14:121 4

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 5. kolo: Žalkovice – Zdounky 2:5 (1:1), Otáhalík, Kojecký – Fojta 2, Lučan, Přibyl, Čechák, Rymice – Dřínov 0:4 (0:1), Kroupa 2, Slováček, Navrátil, Křenovice – Kostelec u Hol. 2:1 (0:1), Pospíšil, Hrabal – Šipula.

1. Dřínov 9 7 0 2 36:26 20
2. Křenovice 9 5 0 4 32:24 17
3. Rymice 9 4 0 5 23:20 12
4. Zdounky 9 4 0 5 23:30 12
5. Žalkovice 9 4 0 5 29:36 11
6. Kostelec u Hol. 9 3 0 6 19:26 9

SKUPINA O 7. MÍSTO – 5. kolo: Domaželice – Chvalčov 5:3, Složil 3, Dvořák, Dočkal – O. Dostálík 2, P. Dostálík, Zborovice – Lutopecny 1:3, Ovečka – Dostalík 2, Králíček.

1. Domaželice 5 4 0 1 33:14 13
2. Zborovice 5 3 0 2 16:24 7
3. Lutopecny 5 2 0 3 8:15 6
4. Chvalčov 5 1 0 4 15:19 4

SKUPINA O 11. MÍSTO – 5. kolo: Břest – Bezměrov 10:1 (3:1), Jan Látal 3, Stárek 3, Hanák, Šálek, Niščák, Jiří Látal – Houpa.

1. Břest 3 3 0 0 17:3 9
2. Těšnovice 3 2 0 1 9:5 6
3. Bezměrov 4 0 0 4 2:20 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 9. kolo: Slavkov p. H. – Holešov B 1:4 (0:2), Macůrek – Paštěka, Mlčák, Heryán, Halás, Žeranovice – Zlobice 4:1 (2:0), Simon, Mlčák, Řiháková, Hubík – Vožda, Rymice – Chvalčov 1:2 (0:1), Havelka – P. Dostálík, O. Dostálík.

1. Elko Holešov B 9 7 0 2 41:9 21
2. Žeranovice 9 6 0 3 15:8 19
3. Chvalčov 9 5 0 4 34:23 15
4. Slavkov p. H. 9 5 0 4 20:17 14
5. Rymice 9 4 0 5 13:20 12
6. Zlobice 9 0 0 9 9:55 0

SKUPINA O 7. MÍSTO – 9. kolo: DFK Holešov – Skaštice 1:2 (0:2), Pospíšilíková – Hyánek, Zaoral, Loukov – Martinice 6:2 (4:2), Šíp 2, Baďuřík 2, Nováková, Ondroušek – Gaja 2.

1. Loukov 7 6 0 1 69:12 18
2. Martinice 7 6 0 1 32:14 18
3. Skaštice 8 3 0 5 36:30 9
4. DFK Holešov 7 3 0 4 22:21 9
5. Rajnochovice 7 0 0 7 5:87 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

Kvasice – Loukov 7:4 (3:2), Samohýl 3, Skácel 3, Hora – Baďuřík 2, Šíp 2, Koryna – Mrlínek 5:1 (3:1), Kaňa 2, Vrtal, Bardon, Novotný – Fárková, Kvasice – Mrlínek 7:2 (5:1), Hora 3, Machala, Skácel, Samohýl, Kahaja – Hlava, Duchoň, Loukov – Koryna 2:14 (0:8), Šíp, Čonka – Bardon 4, Kaňa 4, Klimánek 2, Novotný 2, Vrtal, Michalík. Dohrávka: Kvasice – Mrlínek 4:1 (3:1), Skácel, Samohýl, Hora, Melichárek – Duchoň.

1. Koryna 24 21 0 3 154:28 63
2. Kvasice 24 20 0 4 129:40 60
3. Lubná 24 10 0 14 59:74 31
4. Mrlínek 24 6 0 18 37:99 15
5. Loukov 24 4 0 20 43:181 11