MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

20. kolo: Pravčice – Lutopecny 3:1 (2:1), Zoubek 2, Gahura – Večerka, Rataje – Zborovice 1:1 (0:0), Zlámal – Prachař, Mrlínek – Kvasice 2:4, Jančík, Fárek – Hora, Kašík, Železník, Brázdil.

1. Kvasice 16 14 0 2 100:20 42
2. Pravčice 16 13 0 3 82:20 39
3. Zborovice 16 8 2 6 61:35 26
4. Lutopecny 17 8 2 7 66:55 26
5. Břest 16 5 1 10 29:69 16
6. Mrlínek 16 5 0 11 31:70 15
7. Rataje 17 1 1 15 14:114 4

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA: Kostelec u Hol. – Zdounky 1:3 (1:1), Barot – Lučan, Přibyl, Judas, Žalkovice – Křenovice 2:5 (1:2), Gjorev, Kojecký – Pospíšil 3, Hrušák, Machů, Dřínov – Rymice 2:3 (1:0), Navrátil 2 – Grenecký 2, Matuška.

1. Dřínov 8 6 0 2 32:26 17
2. Křenovice 8 4 0 4 30:23 14
3. Rymice 8 4 0 4 23:16 12
4. Žalkovice 8 4 0 4 27:31 11
5. Kostelec u Hol. 8 3 0 5 18:24 9
6. Zdounky 8 3 0 5 18:28 9

SKUPINA O 7. MÍSTO: Lutopecny – Zborovice 2:3 (1:1), Mareš, Hanák – Lysák 2, T. Ovečka, Chvalčov – Domaželice 4:6, P. Dostalík 3, O. Dostalík – Dvořák 3, Složil 2, Jenka.

1. Domaželice 4 3 0 1 28:11 10
2. Zborovice 4 3 0 1 15:21 7
3. Chvalčov 4 1 0 3 12:14 4
4. Lutopecny 4 1 0 3 5:14 3

SKUPINA O 11. MÍSTO: Bezměrov – Těšnovice 0:3, Majkrič 2, Leftus.

1. Břest 2 2 0 0 7:2 6
2. Těšnovice 3 2 0 1 9:5 6
3. Bezměrov 3 0 0 3 1:10 0

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

FINÁLOVÁ SKUPINA – 8. kolo: Holešov B – Chvalčov 6:1, Blažek 2, Úlehla, Křenek, Ševčík, Kašpárek – Šmíd, Slavkov p. H. – Žeranovice 1:0 (0:0), Pavelec, Zlobice – Rymice 2:3 (2:3), Goldman 2 – Vilímek, Polaštík, Kolařík.

1. Elko Holešov B 8 6 0 2 37:8 18
2. Žeranovice 8 5 0 3 11:7 16
3. Slavkov p. H. 8 5 0 3 19:13 14
4. Chvalčov 8 4 0 4 32:22 12
5. Rymice 8 4 0 4 12:18 12
6. Zlobice 8 0 0 8 8:51 0

SKUPINA O 7. MÍSTO – 8. kolo: Rajnochovice – Martinice 0:5 (0:3), Gaja 2, Čunková, Němčík, Vrbecký, Skaštice – Loukov 3:5, Zaoral, Hyánek, vl. – Ševčík 3, Šíp 2.

1. Martinice 6 6 0 0 30:8 18
2. Loukov 6 5 0 1 63:10 15
3. DFK Holešov 6 3 0 3 21:19 9
4. Skaštice 7 2 0 5 34:29 6
5. Rajnochovice 7 0 0 7 5:87 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

Lubná – Koryna 0:6, Kaňa 4, Vrtal, Novotný, Loukov – Mrlínek 5:4, Šíp 3, Čonka, vl. – Duchoň 2, Žaloudík, Fárková, Lubná – Loukov 11:0, Skypala 5, Sládeček 2, Daňková, Potočná, Kociánová, Šiška, Koryna – Mrlínek 7:0, Kaňa 2, Novotný 2, Bardon 2, Vrtal.

1. Koryna 22 19 0 3 135:25 57
2. Kvasice 21 17 0 4 111:33 51
3. Lubná 24 10 0 14 59:74 31
4. Mrlínek 21 6 0 15 33:83 15
5. Loukov 22 4 0 18 37:160 11