Krajský přebor dorostu

Rožnov p. R. - Luhačovice 0:3 (0:2), 5. Kment, 11. Gregor, 63. Skovajsa, V. Otrokovice - Strání 2:1 p. (1:0), 29. Stupňávek - 55. Pavluš, Staré Město - Kunovice 3:0 (0:0), 13. Komárek, 30. Ošívka, 45. Kowalík, Uh. Brod - Holešov 4:2 (2:0), 18. Kostiha, 39. Sláma, 66. Dubský, 90. Zámečník - 65. Pospíšil, 81. Bártek, SK Zlín-Lužkovice - Bojkovice 5:1 (4:1), 15. Mimochodek, 30., 37. (pen.), 65. Kolařík, 41. Hamrlík - 3. Andrlík, Brumov-Val. Klobouky - Slavičín 4:1 (3:0), 11. Opravil, 23., 26. Kovář, 70. Fojtík - 68. Kostka, Baťov - Louky 2:1 p. (1:1), 33. Zpěvák - 35. Borovec.

1. Staré Město 4 4 0 0 16:5 12 0 0

2. Baťov 4 4 0 0 17:1 11 1 0

3. Uh. Brod 4 3 0 1 16:10 10 0 1

4. SK Zlín-Lužkovice 4 3 0 1 13:4 9 0 0

5. Brumov-Val. Klobouky 4 2 0 2 12:8 7 0 1

6. Bojkovice 4 2 0 2 9:9 7 0 1

7. Kunovice 4 2 0 2 8:10 6 0 0

8. Rožnov p. R. 4 2 0 2 5:8 5 1 0

9. V. Otrokovice 4 2 0 2 5:9 5 1 0

10. Luhačovice 4 2 0 2 5:9 5 1 0

11. Strání 4 1 0 3 7:12 3 1 1

12. Louky 4 0 0 4 6:13 2 0 2

13. Holešov 4 1 0 3 6:14 2 1 0

14. Slavičín 4 0 0 4 8:21 0 0 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Chropyně-Zlobice - Bystřice p. H. 0:0, Jarcová - Slušovice 1:4 (0:1), 57. Drábek - 5., 54. Vaculík, 70. Pšenčík, 82. Divoka, Hulín - Vlachovice 5:4 p. (2:0), 25. Plško, 31. Hamala, 68., 82. Němec - 49., 80. Straka, 70. Hofschneider, 72. Stružka, Hrachovec-Podlesí - V. Karlovice 0:3 (0:0), 47., 50. Chromčák, 80. Koňařík, Nedašov - Kelč 3:0 (1:0), 40. Novák, 52. Macháč, 90. Holba, Mladcová - Fryšták 4:3 p. (2:2), 3. Brunclík, 45., 69. Adamík - 11. Javora, 38. Hanačík, 77. Jasenský.

1. Nedašov 2 2 0 0 9:0 6 0 0

2. V. Karlovice 2 2 0 0 8:0 6 0 0

3. Hrachovec-Podlesí 3 2 0 1 12:6 6 0 0

4. Slušovice 2 2 0 0 8:4 6 0 0

5. Vlachovice 2 1 0 1 8:4 4 0 1

6. Kelč 3 1 0 2 5:10 3 0 0

7. Hulín 2 1 0 1 7:8 2 1 0

8. Mladcová 2 1 0 1 3:7 2 1 0

9. Chropyně-Zlobice 2 0 1 1 1:2 1 0 0

10. Fryšták 2 0 0 2 3:9 1 0 1

11. Bystřice p. H. 2 0 1 1 0:6 1 0 0

12. Jarcová 2 0 0 2 1:9 0 0 0

SKUPINA B: Boršice - Hluk 1:2 p. (1:0), 37. Šipka - 90. Krystek, Staré Město B - Morkovice 11:5 (5:0), 4. Peška, 9., 10., 23. Vašek, 30., 79. Zelený, 48., 53., 58. Kowalík, 71., 77. Trvaj - 55., 83. Lechner, 75., 76. Syručka, 87. Ospalík, Nivnice - Dolní Němčí 1:2 p. (0:1), 89. Karlík - 41. Kotačka, Napajedla - Malenovice 1:0 (0:0), 86. Chytil, Tlumačov - Zlechov 3:0 (1:0), 10., 52. Machovský, 85. Rýdel, Újezdec - Prakšice 0:3 (0:2), 18. Sukup, 22. Mikliš (vl.), 61. Knap.

1. Staré Město B 4 3 0 1 27:9 9 0 0

2. Napajedla 3 3 0 0 8:1 9 0 0

3. Hluk 4 3 0 1 7:3 9 1 1

4. Dolní Němčí 4 3 0 1 6:6 8 1 0

5. Boršice 4 2 0 2 13:10 7 0 1

6. Jarošov 3 2 0 1 10:8 6 0 0

7. Tlumačov 4 2 0 2 7:5 6 1 1

8. Nivnice 4 1 0 3 12:12 5 0 2

9. Prakšice 4 2 0 2 12:12 5 1 0

10. Malenovice 3 2 0 1 5:5 5 1 0

11. Zlechov 4 1 0 3 4:20 2 1 0

12. Újezdec 4 0 0 4 1:13 1 0 1

13. Morkovice 3 0 0 3 8:16 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Uh. Brod - Val. Klobouky-Brumov 0:15 (0:9), 10., 13., 36., 60. Dorňák A., 19., 52., 69. Vangor, 22., 26., 28., 34., 35. Fojtík, 32., 53. Dorňák F., 57. Struhař, Bojkovice - Holešov 3:4 p. (2:2), 9. Bětík, 23. Habáník, 55. Kalík - 17. Hrňa, 21. Karhan, 61. Winkler, Slavičín - Kroměříž B 6:3 (3:1), 4., 27., 46., 68. Rapant, 10. Boráň, 38. Jandl - 16. Vojáček, 53. Tereško, 55. Dokoupil, Kunovice - Baťov 4:2 (2:0), 18., 26. Svoboda, 58. Kopunec, 62. Doležal - 43., 60. Mudřík, Rožnov p. R. - Staré Město 1:8 (0:1), 68. Trtík - 17., 41., 43. 46., 56. Kosek, 39. Tabara, 45. Bilavčík, 62. Čevela, FC Zlín B - FC Slovácko B 5:4 (1:2), 23. Stříteský, 40. Havrlant, 56. Schlimbach, 66. Šimek, 67. Otépka - 10. Chaloupka, 17., 41. Burda, 59. Marek.

1. Val. Klobouky-Brumov 2 2 0 0 21:2 6 0 0

2. Staré Město 2 2 0 0 13:5 6 0 0

3. FC Zlín B 2 1 0 1 6:5 4 0 1

4. Holešov 2 2 0 0 4:4 4 2 0

5. FC Slovácko B 2 1 0 1 10:5 3 0 0

6. Baťov 2 1 0 1 7:4 3 0 0

7. Kunovice 2 1 0 1 8:7 3 0 0

8. Kroměříž B 2 1 0 1 9:10 3 0 0

9. Slavičín 2 1 0 1 6:8 3 0 0

10. Bojkovice 2 0 0 2 5:9 1 0 1

11. Rožnov p. R. 2 0 0 2 1:14 0 0 0

12. Uh. Brod 2 0 0 2 4:21 0 0 0

MLADŠÍ: Uh. Brod - Val. Klobouky-Brumov 15:2 (7:1), 2., 4., 11. Gazdík, 3., 6., 18., 24., 32., 35., 58. Červenka, 34. Zámečník, 42., 46., 49. Mácha, 56. Jurča - 22. Strnad, 60. Míča, Bojkovice - Holešov 7:6 (5:2), 3. Ridoško, 3. Mlček, 13. Kočica, 21. Chmela, 30. Šimoník, 49. Mlček, 56. Urbánek - 6., 36., 60. Nesrsta, 18. Dlabaja, 37., 57. Balajka, Slavičín - Kroměříž B 2:3 p. (2:1), 1. Dorůšek, 17. Ptáček - 24., 56. Kolomazník, Kunovice - Baťov 4:1 (3:0), 1., 11. Flek, 20. Zapletal, 33. Bahula - 42. Střítecký, Rožnov p. R. - Staré Město 4:1 (3:1), 19. Hubová, 25. Štreichl, 25. Skalík, 41. Setlík - 4. Ventrča, FC Zlín B - FC Slovácko B 8:3 (3:0), 2. Hlava, 27., 58. Koláček, 28., 45., 52. Trtek, 33. Mezík, 56. Januš - 39., 48., 49. Michalčík.

1. Uh. Brod 2 2 0 0 19:5 6 0 0

2. FC Zlín B 2 2 0 0 11:3 6 0 0

3. Bojkovice 2 2 0 0 11:7 6 0 0

4. Rožnov p. R. 2 2 0 0 9:6 5 1 0

5. Kunovice 2 1 0 1 5:4 3 0 0

6. Staré Město 2 1 0 1 4:5 3 0 0

7. Slavičín 2 0 0 2 3:3 2 0 2

8. Kroměříž B 2 1 0 1 5:6 2 1 0

9. Baťov 2 1 0 1 2:5 2 1 0

10. FC Slovácko B 2 0 0 2 8:13 1 0 1

11. Holešov 2 0 0 2 6:10 0 0 0

12. Val. Klobouky-Brumov 2 0 0 2 3:19 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A - 1. kolo: V. Otrokovice - V. Karlovice 4:0 (1:0), 19., 70. Bujor, 57. Paška (vl.), 61. Bár, Napajedla - Louky 2:3 (1:1), 21. Mikulka, 68. Gajdušek - 9., 67. Kos, 54. Maňák, Juřinka-Krhová - Jarcová-Jablůnka 1:2 (1:1), 34. Knedla - 7. Lukáš, 61. Zavadil.

SKUPINA B - 1. kolo:Strání - FC Slovácko dívky 4:5 p. (2:2), 7., 20. Otte, 61., 64. Pavlovič - 17. Daňková, 32. Batoušková, 48. Kalandrová, 60. Jančářová, Dolní Němčí - Morkovice 2:0 (1:0), 2., 42. Bobčík, FA Zlechov - Bezměrov 1:5 (1:3), 23. Brhel - 13., 14., 17., 43. Ghothim, 63. Böserle, Hluk - Šumice 4:3 p. (0:2), 11. Boček, 65. Koníček, 68. Tesařík - 4., 28., 60. Kolínek, Chropyně - Mařatice 2:7 (0:4), 37. Koutný, 40. Olšanský - 2. Rak, 8. Abraham, 22. Ressler, 33., 52., 61. Titz, 47. Hanačík, 52. Titz Petr.

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A - 1. kolo: V. Otrokovice - V. Karlovice 17:0 (8:0), 4., 32., 29., 44., 55. Machovský, 7., 9., 10., 13., 25., 41., 49. Neradil, 16., 35., 42. Frydrych, 37., 39. Schwarz, Napajedla - Louky 6:4 (3:0), 18. Klofáč, 19. Balint, 28. Chán, 34. Skácel, 35. Solecký, 45. Stuchlík - 36. Pažout, 50. (pen.), 59. Hoferek, 53. Kořének, Juřinka-Krhová - Jarcová-Jablůnka 0:7 (0:2), 1., 31., 32. Hadaš, 26., 59. Veselý, 39. Krchňák, 52. Borek.

SKUPINA B - 1. kolo: Strání - FC Slovácko dívky 6:1 (2:1), 1., 32. Panák, 25. Zámečník, 36. Maslaňak, 40. Ševčík, 45. Havlík - 24. Sajdová, Dolní Němčí - Morkovice 1:2 (1:0), 8. Antl - 47. Geprt, 55. Navrátil, FA Zlechov - Bezměrov 1:6 (1:3), 20. Ondryáš - 6., 10., 32. Petricius, 23., 54. Ondráček, 36. Sklenář, Hluk - Šumice 8:1 (2:1), 5., 31., 31. Hájek, 18., 38., 58. Boček, 50. Stamatovič, 55. Stašek - 1. Kolínek, Chropyně - Mařatice 10:1 (4:1), 11., 13. Tříska, 15. Lánik, 25., 37. Koutný, 33., 36. Souček, 41. Panáček, 49. Matějka, 55. Berky - 3. Škára.