VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

7.10.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Rožnov p. R. - Slavičín 3:2 p. (0:2), 69. Novák, 90. Hrůzek - 33. Švadleňák, 41. Staněk, Uh. Brod - Brumov 5:1 (2:0), 11., 29. Hrabalík, 82. Franc, 85., 86. Hulín - 89. Tkadlec, Štítná n. Vl. - Kunovice 0:8 (0:5), 7. Šašinka, 17. Hubál, 20. Marovič, 30. Šašinka, 34. Struhař (vl.), 59., 62. Šašinka, 78. Skopal, Mladcová - Hluk 3:0 (1:0), 10., 66., 77. Hájek, Bojkovice - Strání 1:4 (0:1), 72. Vyhnálek - 45. Žajgla, 47., 52. Kolaja, 87. Čaňo, Hulín - Baťov 2:3 p. (0:0), 70. Slavík (pen.), 70. Havelka - 46. Klíma, 48. Bršlica (pen.), V. Otrokovice - Louky 2:3 (1:2), 25. Petrů, 80. Daniel - 33. Dlouhý, 42. Kuna, 78. Bartoň.

1. Uh. Brod 9 8 0 1 45:10 23 1 0
2. Baťov 9 7 0 2 26:10 21 1 1
3. Strání 9 6 0 3 20:15 19 0 1
4. Louky 9 6 0 3 31:15 18 0 0
5. V. Otrokovice 9 6 0 3 20:13 16 3 1
6. Brumov 9 5 0 4 29:26 16 0 1
7. Slavičín 9 5 0 4 26:19 15 1 1
8. Mladcová 9 4 0 5 20:17 13 0 1
9. Kunovice 9 3 0 6 19:30 11 0 2
10. Bojkovice 9 3 0 6 22:25 10 0 1
11. Rožnov p. R. 9 3 0 6 21:33 8 1 0
12. Hluk 9 3 0 6 14:36 7 2 0
13. Štítná n. Vl. 9 2 0 7 21:43 6 0 0
14. Hulín 9 2 0 7 14:36 6 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Kelč - Chropyně 4:1 (1:0), 10. Perutka, 55., 75., 80. Kubeša - 65. Munclinger (pen.), Fryšták - Kateřinice 5:3 (3:2), 10. Halašta, 12. Kolář, 31. Halašta, 66., 67. Drábek - 2., 32. Machala, 53. Veselý, Lužkovice - Vlachovice 1:3 (0:2), 62. Václavek - 19. Rak, 23. Bursa, 86. Rak, Lidečko - Holešov 0:1 (0:1), 19. Malčík, Dolní Bečva - Val. Klobouky 3:4 (2:2), 25., 44. Kuběna, 80. Dědič - 35., 40. Poliak, 50. Krayem, 89. Poliak, Luhačovice - Louky B 7:1 (4:0), 2. Hruboš, 9. Gregor, 18. Máčala, 27. Hruboš, 61. Riečičiar, 70. Bitto, 89. Zábojník - 77. Borovec, Vizovice - Vel. Karlovice 1:3 (1:0), 44. Fusek - 50. Jurajda, 74. Batla, 90. Jílek.

1. Luhačovice 9 8 0 1 37:8 24 1 1
2. Vlachovice 9 7 0 2 29:11 21 1 1
3. Val. Klobouky 9 6 0 3 19:8 20 1 3
4. Fryšták 9 6 0 3 24:11 19 0 1
5. Kateřinice 9 6 0 3 36:26 17 1 0
6. Holešov 9 5 0 4 25:17 16 0 1
7. Chropyně 9 5 0 4 20:21 15 1 1
8. Dolní Bečva 9 5 0 4 22:22 13 2 0
9. Louky B 9 4 0 5 23:28 12 0 0
10. Kelč 9 4 0 5 22:29 12 1 1
11. Vel. Karlovice 9 3 0 6 9:26 8 2 1
12. Vizovice 9 1 0 8 12:17 5 0 2
13. Lužkovice 9 2 0 7 7:26 5 1 0
14. Lidečko 9 1 0 8 6:41 2 1 0

SKUPINA B: Dolní Němčí - Jarošov 2:0 (1:0), 38. Horňák (pen.), 87. Vyoral, Staré Město - Tlumačov 3:2 (3:0), 11. Blaha, 34. Nejezchleba, 45. Blaha - 60. Jeřábek, 74. Pazdziora, Šumice - Napajedla 0:11 (0:6), 7. Večeřa, 8. Šubík, 17. Srnec, 34., 36. Bursík, 39., 50. Srnec, 51., 57. Šubík, 81. Bursík, 87. Sedláček, Bezměrov - Kněžpole 1:7 (0:1), 54. Vožda - 43. Tomeček, 47. Šimek, 58. Hoferek, 66., 68. Tomeček, 80. Venglík, 89. Hoferek, Újezdec - Koryčany 3:2 (1:2), 12. Lekeš, 71. Bachůrek, 74. Lekeš - 31., 38. Kaňa, Prakšice - Nivnice 8:2 (5:0), 2. Řezníček, 20. Šůstek, 30. Řezníček, 31. Liška, 44. Helísek, 55. Řezníček, 70. Sukup, 85. Zemánek - 57. Bartončík, 60. Kadlček, Morkovice - Boršice 0:5 (0:4), 5. Vašek, 19., 32., 40., 83. Tomešek.

1. Prakšice 9 9 0 0 52:10 27 0 0
2. Staré Město 9 8 0 1 47:13 24 0 0
3. Napajedla 9 7 0 2 34:14 20 1 0
4. Újezdec 9 6 0 3 38:30 18 0 0
5. Koryčany 9 5 0 4 27:23 15 0 0
6. Tlumačov 9 5 0 4 25:13 14 1 0
7. Dolní Němčí 9 4 0 5 24:28 13 0 1
8. Morkovice 9 4 0 5 20:24 13 1 2
9. Nivnice 9 4 0 5 32:35 11 1 0
10. Jarošov 9 3 0 6 22:26 11 0 2
11. Kněžpole 9 4 0 5 15:20 11 1 0
12. Boršice 9 3 0 6 17:29 9 0 0
13. Bezměrov 9 1 0 8 20:47 3 0 0
14. Šumice 9 0 0 9 11:72 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Rožnov p. R. - Baťov 2:3 (0:0), 48. Kubáň, 57. Šimurda (pen.) - 41. Klvaň, 62. Bujor, 67. Klvaň, Val. Klobouky-Brumov - Bojkovice 0:2 (0:1), 15. Klimeš, 45. Štěpáník, Slavičín - V. Otrokovice 17:1 (11:1), 1., 3., 5., 7., 9. Hamalčík, 11., 13., 17. Kostka, 20. Šenovský, 25. Šefčík, 27. Lukáš, 37. Šenovský, 43., 45., 49., 51. Hamalčík, 62. Vaculová - 31. Bár, Kunovice - Staré Město 0:4 (0:2), 10. Hoferek, 15. Zelený, 37. Kowalík, 51. Ficek, Uh. Brod - Slušovice 3:2 p. (1:0), 31. Kelíšek, 42. Koželuha - 47. Pastrňák, 65. Hargaš.

1. Slušovice 7 6 0 1 32:7 19 0 1
2. Staré Město 7 6 0 1 26:9 17 1 0
3. Slavičín 6 5 0 1 44:17 14 1 0
4. FC Zlín B 6 4 0 2 18:9 13 0 1
5. Baťov 6 4 0 2 31:16 12 0 0
6. Uh. Brod 6 4 0 2 17:10 11 2 1
7. Rožnov p. R. 6 2 0 4 21:12 6 1 1
8. Bojkovice 6 2 0 4 14:14 6 0 0
9. Val. Klobouky-Brumov 7 1 0 6 8:18 4 0 1
10. Kunovice 6 1 0 5 3:34 3 0 0
11. V. Otrokovice 7 0 0 7 2:70 0 0 0

MLADŠÍ: Slavičín - V. Otrokovice 6:1 (4:1), 7. Jandl, 11. Rapant, 15. Voltner, 22. Studeník, 44. Jandl, 55. Voltner - 58. Jurča, Uh. Brod - Slušovice 4:2 (1:2), 11. Mahdal, 42. Gaži, 46. Antonín, 50. Vacula - 25. Dronek, 26. Smetana, Kunovice - Staré Město 1:3 (0:2), 58. Svoboda - 11. Mach, 12. Chlachula, 44. Hájek, Val. Klobouky-Brumov - Bojkovice 3:4 (1:1), 9. Krahulec, 31. Sucháček, 56. Struhař - 11. Chovanec, 41. Kalík, 47., 52. Bětík, Rožnov p. R. - Baťov 2:3 p. (1:1), 28. Vlček, 56. Staněk - 20., 60. Krkoška (pen.).

1. Uh. Brod 6 6 0 0 29:13 17 1 0
2. Staré Město 7 5 0 2 28:10 16 1 2
3. Bojkovice 6 4 0 2 24:19 12 0 0
4. FC Zlín B 6 4 0 2 23:14 11 1 0
5. Kunovice 6 3 0 3 16:10 11 0 2
6. Val. Klobouky-Brumov 7 4 0 3 26:24 11 1 0
7. Baťov 6 3 0 3 9:12 7 2 0
8. Rožnov p. R. 6 2 0 4 12:20 6 1 1
9. Slavičín 6 2 0 4 15:31 6 0 0
10. Slušovice 7 1 0 6 11:19 4 0 1
11. V. Otrokovice 7 1 0 6 12:33 4 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Juřinka 1:0 (0:0), 46. Adámek, Kvasice-Hulín - Bezměrov 4:3 (1:3), 5. Plšek, 49. Suchánek (pen.), 66. Nedbal, 68. Plšek - 7. Jansa (vl.), 19., 22. Vejtasa, Bystřice p. H. - Louky 1:1 nedohráno, Chropyně - Holešov 2:6 (0:5), 40. Donát, 55. Svačina - 7., 10. Půček, 12. Hanák, 18. Ševčík, 22. Doležel (vl.), 60. Hanák (pen.), Luhačovice - Vel. Karlovice 3:2 p. (2:0), 19., 25. Kment - 36. Koňařík T., 68. Koňařík M.

1. Vel. Karlovice 6 5 0 1 29:5 15 1 1
2. Chropyně 6 4 0 2 16:13 12 0 0
3. Holešov 5 3 0 2 21:6 10 0 1
4. Bystřice p. H. 4 3 0 1 15:2 10 0 1
5. Louky 5 3 0 2 20:11 10 0 1
6. Luhačovice 6 4 0 2 12:8 9 3 0
7. Bezměrov 6 2 0 4 17:27 6 0 0
8. Kvasice-Hulín 6 2 0 4 9:27 6 1 1
9. Vigantice 6 1 0 5 5:26 4 0 1
10. Juřinka 6 1 0 5 6:25 2 1 0

SKUPINA B: Morkovice - Koryčany 2:1 (0:1), 59. Dunka, 67. Hrůša - 24. Mikulášek (pen.), Strání - FC Slovácko 8:0 (5:0), 2. Popelka, 6. Mikláš, 9., 20. Zetka, 30. Zderčík, 38. Zetka, 50., 70. Panák, Dolní Němčí - Napajedla 0:2 (0:0), 58. Sedláček, 67. Ferovič, FA Zlechov - Hluk 1:3 (0:2), 62. Karásek - 30. Matejka, 34. Zlínský, 60. Nemrava.

1. Napajedla 6 6 0 0 31:2 18 0 0
2. Strání 6 4 0 2 21:6 13 0 1
3. Hluk 6 4 0 2 22:15 12 0 0
4. Dolní Němčí 6 4 0 2 9:5 11 1 0
5. FC Slovácko 6 2 0 4 16:22 6 0 0
6. FA Zlechov 6 2 0 4 11:20 6 0 0
7. Morkovice 6 1 0 5 5:19 3 0 0
8. Koryčany 6 1 0 5 9:35 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Juřinka 1:6 (0:3), 36. Ličko - 5. Novák, 8. Kořínek, 9. Suchánek, 44., 57. Kulajta, 59. Pernická, Kvasice-Hulín - Bezměrov 6:1 (4:1), 5. Nedbal, 21. Jedlička, 22. Dalziel, 26. Čermák, 42. Matulík, 52. Drál - 7. Böserle (pen.), Bystřice p. H. - Louky 1:5 (1:2), 25. Táborský - 7., 19. Kos, 31. Hanáčková, 35. Žemla, 49. Pešat, Chropyně - Holešov 2:1 (1:0), 10. Souček, 51. Štolfa - 32. Stiskal, Luhačovice - Vel. Karlovice 1:6 (0:5), 49. Kulha - 4. Štuler, 7. Balcar, 13., 17. Štuler, 21. Gášek, 43. Štuler.

1. Vel. Karlovice 6 6 0 0 45:12 18 0 0
2. Louky 6 5 0 1 41:19 15 0 0
3. Bystřice p. H. 5 4 0 1 26:17 12 0 0
4. Kvasice-Hulín 6 4 0 2 26:19 12 0 0
5. Juřinka 6 3 0 3 23:18 9 0 0
6. Holešov 5 2 0 3 13:16 6 0 0
7. Chropyně 6 2 0 4 15:23 6 0 0
8. Luhačovice 6 2 0 4 17:34 6 0 0
9. Bezměrov 6 1 0 5 14:39 3 0 0
10. Vigantice 6 0 0 6 17:40 0 0 0

SKUPINA B: Morkovice - Koryčany 14:1 (7:0), 2. Řezáč, 6. Kvinta, 7. Rakáš, 13. Řezáč, 15. Vašíček, 16. Slavíková, 21. Slavík, 34. Rakáš, 35. Kvinta, 39., 48. Rakáš, 53. Slavíková, 53. Vašíček, 59. Řezáč - 40. Pluhař, Strání - FC Slovácko 0:3 (0:1), 3. Jančářová, 35. Chodurová, 57. Jančářová, FA Zlechov - Hluk 1:9 (0:4), 39. Křižan - 11. Tesařík, 13. Koníček, 20., 24. Nemrava, 34. Pančík, 45. Nemrava, 46., 54. Koníček, 55. Nemrava, Dolní Němčí - Napajedla 6:2 (3:1), 2. Marčík, 26. Vlk, 27. Marčík, 46. Fibichr A., 53., 54. Fibichr Š. - 12., 33. Čevela.

1. FC Slovácko 5 5 0 0 29:2 15 0 0
2. Dolní Němčí 6 5 0 1 32:13 14 1 0
3. Hluk 6 4 0 2 38:13 13 0 1
4. Strání 5 3 0 2 16:8 10 0 1
5. Napajedla 6 3 0 3 18:18 8 1 0
6. Morkovice 6 2 0 4 23:21 6 0 0
7. FA Zlechov 6 1 0 5 11:35 3 0 0
8. Koryčany 6 0 0 6 8:65 0 0 0

Autor: Redakce

7.10.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 110 Kč Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 110 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, Zlín, , - vyučení v oboru, vhodné i pro absolventy, ŘP sk. "B", komunikativnost, samostatnost, - nástup možný ihned, benefity: stravenky, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: dohorakm@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy. Pracoviště: Temini stav s.r.o.- pracoviště kroměříž, Hlávkova, č.p. 1879, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Michal Dohorák, +420 777 161 278. Obchod - Obchod Obchodní zástupce 35 000 Kč Obchodní zástupci Obchodně - technický zástupce/kyně pro export. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 35000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Hulín, - náplň práce: péče o stávající zákazníky ve svěřené oblasti, akvizice nových zákazníků, zpracovávání nabídek, vyřizování obchodních případů, samostatná organizace práce se zaměřením na výsledky prodeje, zodpovědnost za pohledávky u svěřených zákazníků, - požadujeme: min. vyučení technického nebo strojírenského směru, počítačovou gramotnost, ŘP sk.B - aktivní řidič, aktivní znalost německého jazyka, další světový jazyk výhodou, komunikativnost, učenlivost, profesionální vystupování, - nabízíme: ohodnocení odpovídající zkušenostem, výkonu a přístupu k práci, služební vozidlo, mobilní telefon, notebook, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: karbid@pilana.cz. Pracoviště: Pilana karbid s.r.o., Nádražní, č.p. 804, 768 24 Hulín. Informace: Petra Kuželová, . Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 12 200 Kč Pomocní kuchaři pomocný kuchař - pomocná kuchařka ve školní jídelně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč, mzda max. 16800 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž, - min. základní vzdělání/vyučení, praxe v oboru podmínkou, - dlouhodobý zástup za nemoc, PD 6:00-14:30 hod., - kontakt telefonicky Po-Pá (6:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: sj@zsslovan.cz. Pracoviště: Základní škola, kroměříž, zeyerova 3354, příspěvková organizace,, Zeyerova, č.p. 3354, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Eva Novotná, +420 607 004 474. Gastronomie - Gastronomie Číšník, servírka 25 000 Kč Číšníci a servírky Číšník, servírka. Požadované vzdělání: nižší střední. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do restaurace Tacl v Holešově přijmeme číšníka nebo servírku na hlavní pracovní poměr. , , Přijďte pracovat do restaurace s dlouholetou tradicí a skvělou kuchyní. , , Nabízíme dobré platové podmínky, vhodné zaškolení do provozu, gastronomické kurzy, příspěvek na pracovní oblečení. Pravidelně pořádáme teambuilding pro zaměstnance. Nabízíme možnost se uplatnit i v našich dalších provozech., , Chtěli byste se připojit k našemu týmu? , Zašlete Váš životopis na provozni@taclrestaurant.cz a rádi Vás přizveme k osobnímu pohovoru. Pro více informací volejte 722 959 421 pan Fryšták.. Pracoviště: Tacl restaurant, Palackého, č.p. 518, 769 01 Holešov. Informace: Radek Fryšták, +420 722 959 421.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bývalý majitel Baníku Ostrava Libor Adámek pomáhá českým házenkářkám.

Bývalý majitel Baníku Adámek pomáhá házené. „Beru to jako oběť,“ tvrdí

České házenkářky (v červených dresech) prohrály ve druhém zápase základní skupiny mistrovství Evropy s Norskem 17:31.  Foto: Autor: Robert Grim/chf.cz
21

České házenkářky podruhé prohrály, přesto budou hrát s Němkami o postup

AKTUALIZOVÁNO
-

Kostka se stal svým pátým vítězstvím na Mikuláši rekordmanem

Zlínský pilot Tomáš Kostka se spolujezdcem Ladislavem Kučerou a vozem Škoda Fabia R5 se stali vítězi sobotní IX.Mikuláš Rally is Life ve Slušovicích.  

Luzumová plánuje svatbu. „Po sezoně začnu uvažovat o dítěti,“ přiznává

ROZHOVOR / Brest (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Vyřazení po základní skupině na mistrovství Evropy ve Francii si absolutně nepřipouští. Do posledního zápasu v Brest aréně dá všechno.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 18 15 1 2 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3. FK Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 9 4 5 29:15 31
6. FC Fastav Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 17 6 6 5 16:15 24
8. FK Mladá Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9. FK Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10. 1. FK Příbram 18 5 4 9 23:42 19
11. Bohemians Praha 1905 18 4 6 8 18:27 18
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT