VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

30.9.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Krajský přebor dorostu

Baťov - Hluk 6:1 (4:1), 9. Štefka, 16., 31. Bršlica, 37. Holman, 55. Plechač, 84. Kadlec - 45. Matejkovič (pen.), Bojkovice - Mladcová 1:6 (1:1), 29. Kundrata - 5. Višenka, 52. Kolařík, 55. Čihánek, 76. Prchlík, 80. Malota, 89. Kolařík, Louky - Rožnov p. R. 5:1 (2:1), 12. Kuna, 41., 53., 71. Dlouhý, 87. Chytil - 15. Novák, Strání - Uh. Brod 2:1 (2:1), 22., 25. Kolaja - 23. Franc, Brumov - Štítná n. Vl. 8:2 (1:1), 24. Pjajko, 47. Ecsedi, 52., 57., 67. Novák, 75., 77. Pjajko, 83. Novák - 32. Hnilo, 55. Malaník, Kunovice - V. Otrokovice 1:2 p. (0:0), 60. Šašinka - 65. Daniel, Slavičín - Hulín 3:1 (2:0), 7. Plšek (vl.), 27. Staněk, 79. Melichařík - 84. Havelka.

1. Uh. Brod 8 7 0 1 40:9 20 1 0
2. Baťov 8 6 0 2 24:8 19 0 1
3. V. Otrokovice 8 6 0 2 18:10 16 3 1
4. Brumov 8 5 0 3 28:21 16 0 1
5. Strání 8 5 0 3 16:14 16 0 1
6. Louky 8 5 0 3 28:13 15 0 0
7. Slavičín 8 5 0 3 24:17 14 1 0
8. Bojkovice 8 3 0 5 21:21 10 0 1
9. Mladcová 8 3 0 5 17:17 10 0 1
10. Kunovice 8 2 0 6 11:30 8 0 2
11. Hluk 8 3 0 5 14:33 7 2 0
12. Rožnov p. R. 8 2 0 6 19:31 6 0 0
13. Štítná n. Vl. 8 2 0 6 21:35 6 0 0
14. Hulín 8 2 0 6 12:34 5 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Dolní Bečva - Vizovice 3:1 (2:0), 5. Bill, 8., 51. Kuběna - 72. Řepa., Vlachovice - Kelč 3:0 (1:0), 45., 76., 92. Stružka, Chropyně - Vel. Karlovice 5:0 (3:0), 5. Mareš (pen.), 12. Pluhařík, 24. Munclinger, 67., 78. Mareš, Val. Klobouky - Fryšták 1:0 (1:0), 19. Sucháček, Holešov - Luhačovice 2:4 (2:1), 6., 23. Malčík - 11. Máčala, 50., 51. Zábojník, 66. Hyžík, Louky B - Lužkovice 4:0 (1:0), 38. Kuna, 49. Bouchal, 54. Sadil, 65. Kuna, Dolní Bečva - Vel. Karlovice 1:0 p.

1. Luhačovice 8 7 0 1 30:7 21 1 1
2. Vlachovice 8 6 0 2 26:10 18 1 1
3. Kateřinice 8 6 0 2 33:21 17 1 0
4. Val. Klobouky 8 5 0 3 15:5 17 1 3
5. Fryšták 8 5 0 3 19:8 16 0 1
6. Chropyně 8 5 0 3 19:17 15 1 1
7. Holešov 8 4 0 4 24:17 13 0 1
8. Dolní Bečva 8 5 0 3 19:18 13 2 0
9. Louky B 8 4 0 4 22:21 12 0 0
10. Kelč 8 3 0 5 18:28 9 1 1
11. Vizovice 8 1 0 7 11:14 5 0 2
12. Lužkovice 8 2 0 6 6:23 5 1 0
13. Vel. Karlovice 8 2 0 6 6:25 5 2 1
14. Lidečko 8 1 0 7 6:40 2 1 0

SKUPINA B: Prakšice - Újezdec 5:1 (3:1), 28., 30., 32., 71. Šůstek, 81. Sukup - 36. Lekeš, Jarošov - Morkovice 2:3 p. (1:2), 19., 72. Zachar - 20. Klímek, 25. Juřena, Boršice - Koryčany 2:5 (2:1), 22. Trlida, 42. Šůstek - 33., 48. Kaňa, 55. Hubr, 62. Kaňa, 84. Hubr, Tlumačov - Šumice 9:0 (2:0), 21. Machovský, 44. Dvořák, 47. Machovský, 52. Jeřábek, 55., 62., 64., 71., 83. Dvořák, Napajedla - Dolní Němčí 5:0 (4:0), 2. Srnec, 9. Bursík (pen.), 15. Srnec (pen.), 31., 88. Holomek, Nivnice - Bezměrov 8:3 (5:0), 1. Vítek, 11. Straňák, 23. Vítek, 28., 33. Kadlček, 62. Straňák, 80. Bartončík, 9. Lukáš - 52. Vejtasa, 55., 86. Daněk, Kněžpole - Staré Město 0:3 (0:2), 10. Nejezchleba, 41. Bartošík, 74. Lapčík.

1. Prakšice 8 8 0 0 44:8 24 0 0
2. Staré Město 8 7 0 1 44:11 21 0 0
3. Napajedla 8 6 0 2 23:14 17 1 0
4. Újezdec 8 5 0 3 35:28 15 0 0
5. Koryčany 8 5 0 3 25:20 15 0 0
6. Tlumačov 8 5 0 3 23:10 14 1 0
7. Morkovice 8 4 0 4 20:19 13 1 2
8. Nivnice 8 4 0 4 30:27 11 1 0
9. Jarošov 8 3 0 5 22:24 11 0 2
10. Dolní Němčí 8 3 0 5 22:28 10 0 1
11. Kněžpole 8 3 0 5 8:19 8 1 0
12. Boršice 8 2 0 6 12:29 6 0 0
13. Bezměrov 8 1 0 7 19:40 3 0 0
14. Šumice 8 0 0 8 11:61 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Slušovice - Slavičín 9:1 (3:0), 2. Pastrňák, 14. Hargaš, 25. Pastrňák, 37. Vaculík, 46. Hargaš, 47. Pastrňák, 58. Krejčí, 66. Gajdošík, 67. Hargaš - 56. Janšta, FC Zlín B - Val. Klobouky-Brumov 2:0 (1:0), 27. Sedláček, 62. Hönig, V. Otrokovice - Kunovice 1:3 (0:3), 67. Vajdák - 5., 11. Bahula, 23. Král, Staré Město - Rožnov p. R. 3:2 p. (2:0), 24. Polášek (pen.), 28. Hoferek - 64. Křižka, 66. Pavlíčková, Baťov - Bojkovice 7:2 (4:1), 7. Hastík, 18. Klvaň, 24., 28. Chytil, 51. Bujor, 53. Štulíř, 54. Kopecký - 21. Rapant, 45. Žak.

1. Slušovice 6 6 0 0 30:5 18 0 0
2. Staré Město 6 5 0 1 22:9 14 1 0
3. FC Zlín B 5 4 0 1 14:5 12 0 0
4. Baťov 5 3 0 2 28:14 9 0 0
5. Slavičín 4 3 0 1 23:12 9 0 0
6. Uh. Brod 5 3 0 2 15:8 9 1 1
7. Rožnov p. R. 5 2 0 3 19:9 6 1 1
8. Val. Klobouky-Brumov 6 1 0 5 8:16 4 0 1
9. Bojkovice 5 1 0 4 12:14 3 0 0
10. Kunovice 5 1 0 4 3:30 3 0 0
11. V. Otrokovice 6 0 0 6 1:53 0 0 0

MLADŠÍ: Slušovice - Slavičín 0:1 (0:0), 36. Jandl, FC Zlín B - Val. Klobouky-Brumov 8:4 (3:2), 4., 25., 30. Šimara, 32. Slončík, 47. Šimara, 51. Stříteský, 56. Dalajka, 59. Brázda - 8. Struhař, 12. Zůbek, 38. Struhař, 58. Martinka, V. Otrokovice - Kunovice 2:4 (0:2), 48. Deutsch, 58. Křížka - 2. Janoušek, 15. Galář, 33. Dvouletý, 41. Doležal, Staré Město - Rožnov p. R. 6:0 (4:0), 2. Vojáček, 5. Bilavčík, 27. Trvaj, 30. Titz, 58. Vyskočil, 60. Chlachula, Baťov - Bojkovice 1:4 (0:3), 8. Fagulec - 10. Janůj, 18. Koubek, 31. Bětík, 30. Habáník.

1. Uh. Brod 5 5 0 0 25:11 14 1 0
2. Staré Město 6 4 0 2 25:9 13 1 2
3. Kunovice 5 3 0 2 15:7 11 0 2
4. Val. Klobouky-Brumov 6 4 0 2 23:20 11 1 0
5. Bojkovice 5 3 0 2 20:16 9 0 0
6. FC Zlín B 5 3 0 2 16:14 8 1 0
7. Baťov 5 2 0 3 7:10 5 1 0
8. Rožnov p. R. 5 2 0 3 10:18 5 1 0
9. Slušovice 6 1 0 5 9:15 4 0 1
10. V. Otrokovice 6 1 0 5 11:27 4 0 1
11. Slavičín 4 1 0 3 9:23 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Luhačovice 0:7 (0:2), 9. Kment, 33., 44. Šůstek, 50., 52. Majzlík, 62. Šůstek, 67. Majzlík, Bezměrov - Vel. Karlovice 0:5 (0:2), 28. Kovář, 35. Plánka, 54. Koňařík, 65. Plánka, 67. Koňařík, Juřinka - Chropyně 1:3 (1:1), 13. Maňák - 2. Zdražil, 61., 62. Donát, Louky - Kvasice-Hulín 9:1 (5:0), 3. Marek, 19. Uhlík, 25. Škoda, 27. Šebek, 29. Uhlík, 46. Šebek, 51., 63. Sochora, 68. Škoda - 45. Jedlička.

1. Vel. Karlovice 5 5 0 0 27:3 14 1 0
2. Chropyně 5 4 0 1 14:7 12 0 0
3. Bystřice p. H. 4 3 0 1 15:2 10 0 1
4. Louky 5 3 0 2 20:11 10 0 1
5. Holešov 4 2 0 2 15:4 7 0 1
6. Luhačovice 5 3 0 2 10:6 7 2 0
7. Bezměrov 5 2 0 3 14:23 6 0 0
8. Kvasice-Hulín 5 1 0 4 5:24 3 1 1
9. Juřinka 5 1 0 4 6:24 2 1 0
10. Vigantice 5 0 0 5 4:26 1 0 1

SKUPINA B: Dolní Němčí - Morkovice 2:0 (1:0), 21., 69. Hibler, FC Slovácko - Koryčany 9:0 (4:0), 18. Batoušková, 21. Korvasová, 29. Galová, 31. Batoušková, 38. Škrabalová, 41. Batoušková, 51. Škrabalová, 63. Batoušková, 68. Sklenářová, Napajedla - FA Zlechov 7:0 (4:0), 1., 10., 25., 28. Ferovič, 40. Oliva, 56. Mikulka, 65. Oliva, Koryčany - Dolní Němčí 1:2 (1:1), 21. Pluhař - 33. Hibler, 19. Fibichr.

1. Napajedla 5 5 0 0 29:2 15 0 0
2. Dolní Němčí 5 4 0 1 9:3 11 1 0
3. Strání 5 3 0 2 13:6 10 0 1
4. Hluk 5 3 0 2 19:14 9 0 0
5. FC Slovácko 5 2 0 3 16:14 6 0 0
6. FA Zlechov 5 2 0 3 10:17 6 0 0
7. Koryčany 5 1 0 4 8:33 3 0 0
8. Morkovice 5 0 0 5 3:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vigantice - Luhačovice 3:5 (2:3), 13., 26. Riegel, 56. Malina - 8. Sedláček, 20. Kresta, 23. Adolt, 31. Kulha, 58. Sedláček, Bezměrov - Vel. Karlovice 4:10 (1:5), 28. Solař, 40., 46. (pen.), 52. Böserle - 8. Štuler, 14. Horák (pen.), 15. Štuler, 17. Uherek, 11. Gášek, 48., 49. Štuler, 50. Horák, 51. Gášek, 60. Štuler, Juřinka - Chropyně 3:2 (2:1), 6. Olšanský (vl.), 15. Pohl, 47. Halašta - 11. Olšanský, 52. Rejda, Louky - Kvasice-Hulín 5:2 (2:1), 1. Maňák, 27. Kozel, 54. Pešat, 57. Sochora, 60. Merta - 18. Čermák, 52. Jedlička.

1. Vel. Karlovice 5 5 0 0 39:11 15 0 0
2. Louky 5 4 0 1 36:18 12 0 0
3. Bystřice p. H. 4 4 0 0 25:12 12 0 0
4. Kvasice-Hulín 5 3 0 2 20:18 9 0 0
5. Juřinka 5 2 0 3 17:17 6 0 0
6. Holešov 4 2 0 2 12:14 6 0 0
7. Luhačovice 5 2 0 3 16:28 6 0 0
8. Chropyně 5 1 0 4 13:22 3 0 0
9. Bezměrov 5 1 0 4 13:33 3 0 0
10. Vigantice 5 0 0 5 16:34 0 0 0

SKUPINA B: FC Slovácko - Koryčany 13:0 (4:0), 6. Jančářová, 7. Mertová, 15. Jančářová, 20. Pastyříková, 31., 42., 45. Jančářová, 46. Bílová, 48. Zaděláková, 49. Mertová, 50. Chodurová, 51. Dočkalová, 51. Bílová, Dolní Němčí - Morkovice 6:1 (4:1), 2., 8. Fibichr, 14. Tinka, 21. Tilchert, 44., 54. Marčík - 27. Kvinta, Napajedla - FA Zlechov 4:1 (1:0), 12. Tabara, 31. Kašný, 32. Tabara, 46. Podlas - 39. Kohout, Koryčany - Dolní Němčí 3:5 (3:2), 3., 20., 29. Pluhař - 7., 12. Fibichr, 37. Kroča, 41., 55. Fibichr.

1. FC Slovácko 5 5 0 0 29:2 15 0 0
2. Dolní Němčí 5 4 0 1 26:11 11 1 0
3. Hluk 5 3 0 2 29:12 10 0 1
4. Strání 5 3 0 2 16:8 10 0 1
5. Napajedla 5 3 0 2 16:12 8 1 0
6. Morkovice 5 1 0 4 9:20 3 0 0
7. FA Zlechov 5 1 0 4 10:26 3 0 0
8. Koryčany 5 0 0 5 7:51 0 0 0

Autor: Martin Břenek

30.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 25 000 Kč Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů Operátor/ka robotického svařovacího pracoviště. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - obsluha robotického pracoviště, výroba svařenců pomocí CNC robota v požadované kvalitě a kvantitě, - vyučení ve strojírenství, praxe práce na robotickém svařovacím pracovišti výhodou, základní svářečský kurz MIG/MAG - CO2, znalost výkresové dokumentace, znalost práce na PC, znalost používání základních měřidel, manuální zručnost, přesnost, spolehlivost, časová flexibilita, ochota učit se novým věcem, - PD pondělí-pátek 6:00 - 14:30 hod., Benefity: příspěvek na stravování, 13. plat, příspěvek na penzijní pojištění, - kontakt osobně v sídle firmy (7:00 - 15:30 hod.) nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: motalik@lestet.cz. Pracoviště: Dr. schulze s.r.o., Hulínská, č.p. 1814, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marek Motalík, +420 602 555 642. Výroba - Výroba Obsluha strojů 15 500 Kč Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastu. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Čtyřsměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15500 kč. Volných pracovních míst: 12. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - vzdělání není rozhodující, požadujeme manuální zručnost, zdravotní způsobilost k výkonu práce - práce ve stoje, práce náročná na zrak - uchazeč musí před nástupem na danou pozici absolvovat vstupní manuální testy ( Po, Stř v 8:00 hod.), na vstupní testy je nutné se hlásit 2 dny předem, - PD denní 6:00-18:00 / noční 18:00-6:00 hod., Benefity - příspěvek na stravu, výkonnostní prémie, - Kontakt osobně na pracovišti je možný po předchozí telefonické dohodě vždy v pondělí v rozmezí 8:00-9:00 hod. (pí.Tsubera - 774 739 410) . K prvotnímu kontaktu životopis s sebou., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.. Pracoviště: Ap continental s.r.o. - kroměříž - agentura práce, Jožky Silného, č.p. 2824, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Cubera György, +420 774 739 410. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 16 000 Kč Prodavači potravinářského zboží prodavavač/ka - pokladní maso/uzeniny. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč, mzda max. 17900 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Holešov, - práce v obsluhovaném úseku maso/uzeniny, - vzdělání nižší střední odborné - nevyučené v oboru zaškolíme, pracovitost, spolehlivost, příjemné a ochotné vystupování, doba určitá 2 roky s možností přechodu na dobu neurčitou, dvousměnný provoz - PD 5:30-14:00 / 11:00-19:30 hod., - benefity: příspěvek na stravování 100,- Kč, příplatky dle směn, zvláštní prémie, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: luko@lukoholesov.cz. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice o kterou se ucházíte.. Pracoviště: Luko, s.r.o., Grohova, č.p. 1267, 769 01 Holešov. Informace: Milada Chytílková, +420 606 909 075. Stavebnictví - Stavebnictví Ostatní stavební technici 25 000 Kč Ostatní stavební technici stavební technik. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž - práce v rámci celé ČR, - SŠ vzdělání - pozemní stavitelství, doložená praxe v oboru minimálně 5 let, autorizace výhodou, ŘP sk. B, práce na PC (word, excel, RTF), - doba určitá 1 rok s možností prodloužení, nástupní mzda 20.000,-Kč + benefity, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.), popř. své písemné nabídky zasílejte na e-mail: dohorakm@keramod.cz, nebo poštou na adresu firmy. Pracoviště: Temini stav s.r.o.- pracoviště kroměříž, Hlávkova, č.p. 1879, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Michal Dohorák, +420 777 161 278.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Bývalý majitel Baníku Ostrava Libor Adámek pomáhá českým házenkářkám.

Bývalý majitel Baníku Adámek pomáhá házené. „Beru to jako oběť,“ tvrdí

České házenkářky (v červených dresech) prohrály ve druhém zápase základní skupiny mistrovství Evropy s Norskem 17:31.  Foto: Autor: Robert Grim/chf.cz
21

České házenkářky podruhé prohrály, přesto budou hrát s Němkami o postup

AKTUALIZOVÁNO
-

Kostka se stal svým pátým vítězstvím na Mikuláši rekordmanem

Zlínský pilot Tomáš Kostka se spolujezdcem Ladislavem Kučerou a vozem Škoda Fabia R5 se stali vítězi sobotní IX.Mikuláš Rally is Life ve Slušovicích.  

Luzumová plánuje svatbu. „Po sezoně začnu uvažovat o dítěti,“ přiznává

ROZHOVOR / Brest (od zvláštního zpravodaje Deníku) – Vyřazení po základní skupině na mistrovství Evropy ve Francii si absolutně nepřipouští. Do posledního zápasu v Brest aréně dá všechno.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 18 15 1 2 46:16 46
2. FC Viktoria Plzeň 18 13 3 2 27:14 42
3. FK Jablonec 18 10 3 5 38:16 33
4. FC Baník Ostrava 18 10 3 5 25:15 33
5. AC Sparta Praha 18 9 4 5 29:15 31
6. FC Fastav Zlín 18 9 3 6 24:20 30
7. FC Slovan Liberec 18 6 6 6 17:17 24
8. FK Mladá Boleslav 18 6 4 8 35:34 22
9. FK Teplice 18 6 4 8 19:24 22
10. SFC Opava 18 6 2 10 24:29 20
11. 1. FK Příbram 18 5 4 9 23:42 19
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT