VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

9.9.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: DENÍK/Stanislav Dufka

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Hluk - Kunovice 1:0 p., Baťov - Louky 2:1 (0:0), 59. Plechač, 63. Bršlica - 87. Kuna, Rožnov p. R. - Strání 5:2 (0:1), 49. Gomola, 51., 74. Juřík, 68. Řezáč, 85. Baroš - 40. Kolaja, 87. Čaňo, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 1:4 (0:1), 47. Spáčil - 39. Bartončík, 76. Dubský, 87. Franc, 89. Kobsinek, Mladcová - Slavičín 0:3 (0:2), 18. Dobiáš, 26. Fojtů (pen.), 61. Staněk, Hulín - Brumov 1:3 (1:3), 44. Slavík Daniel (pen.) - 14., 37. Kubiš, 26. Novák (pen.), V. Otrokovice - Bojkovice 2:1 p. (0:0), 46. Skoumal - 72. Koželuha.

1. Baťov 5 4 0 1 14:4 12 0 0
2. Uh. Brod 4 4 0 0 21:3 11 1 0
3. V. Otrokovice 5 4 0 1 12:5 11 2 1
4. Brumov 5 3 0 2 12:15 10 0 1
5. Slavičín 5 3 0 2 15:8 9 0 0
6. Bojkovice 5 2 0 3 12:7 7 0 1
7. Mladcová 5 2 0 3 9:10 7 0 1
8. Strání 5 2 0 3 9:12 7 0 1
9. Louky 5 2 0 3 18:11 6 0 0
10. Štítná n. Vl. 5 2 0 3 18:18 6 0 0
11. Hulín 5 2 0 3 7:24 5 1 0
12. Hluk 4 2 0 2 6:14 4 2 0
13. Kunovice 5 1 0 4 4:17 4 0 1
14. Rožnov p. R. 5 1 0 4 9:18 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Kelč - Kateřinice 2:8 (1:5), 28. Kubeša, 48. Perutka - 4. Mrlina, 5. Veselý, 24. Kaňák, 25., 50., 77. Mikšík, 42. Studený, 82. Loučka, Lužkovice - Val. Klobouky 0:2 (0:0), 54. Opravil, 90. Grygar, Chropyně - Louky B 2:1 (2:0), 10. Danč, 29. Dostálík - 88. Zelený (vl.), Lidečko - Fryšták 1:5 (0:3), 48. Gruner - 4., 33., 59. Daněk, 11. Svačina, 83. Pšeja, Luhačovice - Dolní Bečva 6:0 (3:0), 19., 22., 39., 69., 72. Zábojník, 82. Bitto, Vel. Karlovice - Holešov 1:4 (0:2), 70. Jurajda (pen.) - 10., 18., 76. Blažek, 66. Malčík.

1. Luhačovice 5 5 0 0 24:3 15 0 0
2. Fryšták 5 3 0 2 13:4 10 0 1
3. Val. Klobouky 5 3 0 2 10:4 10 1 2
4. Chropyně 5 3 0 2 13:12 10 0 1
5. Kateřinice 5 3 0 2 23:18 9 0 0
6. Kelč 5 3 0 2 17:13 9 1 1
7. Holešov 5 3 0 2 13:12 9 0 0
8. Vlachovice 4 3 0 1 12:8 8 1 0
9. Dolní Bečva 4 2 0 2 8:11 5 1 0
10. Vizovice 4 1 0 3 9:4 4 0 1
11. Louky B 5 1 0 4 12:20 3 0 0
12. Lužkovice 5 1 0 4 6:15 3 0 0
13. Vel. Karlovice 4 1 0 3 4:16 2 1 0
14. Lidečko 5 1 0 4 2:26 2 1 0

SKUPINA B: Staré Město - Bezměrov 6:2 (4:0), 2. Čech, 8. Bartošík, 22., 33. Nejezchleba, 72., 89. Bartošík - 49. Houra, 59. Daněk, Dolní Němčí - Nivnice 3:1 (3:0), 13. Tinka, 22. Bobčík, 25. Koníček - 61. Kadlček, Újezdec - Jarošov 5:1 (2:1), 33., 37., 71., 80. Lekeš, 87. Jurák - 39. Zachar, Boršice - Napajedla 2:0 (1:0), 23., 63. Trlida, Šumice - Prakšice 2:8 (2:4), 22. Kubiš, 27. Plášek - 21. Liška, 24., 32. Šůstek, 36., 78. Liška Radim, 60. Knap, 79. Dlapa, 82. Slavíček, Koryčany - Tlumačov 0:2 (0:2), 23. Holub, 35. Jeřábek, Morkovice - Kněžpole 4:1 (1:1), 44., 51. Syručka, 71. Žižlavský, 82. Mozga - 9. Venglík.

1. Staré Město 5 5 0 0 35:7 15 0 0
2. Prakšice 5 5 0 0 33:6 15 0 0
3. Újezdec 5 3 0 2 23:17 9 0 0
4. Napajedla 5 3 0 2 12:10 9 0 0
5. Dolní Němčí 5 3 0 2 18:18 9 0 0
6. Koryčany 5 3 0 2 13:14 9 0 0
7. Jarošov 5 2 0 3 15:15 7 0 1
8. Morkovice 5 2 0 3 13:14 7 0 1
9. Tlumačov 4 2 0 2 6:6 6 0 0
10. Boršice 4 2 0 2 7:9 6 0 0
11. Nivnice 5 2 0 3 12:18 5 1 0
12. Bezměrov 5 1 0 4 12:22 3 0 0
13. Kněžpole 5 1 0 4 4:14 2 1 0
14. Šumice 5 0 0 5 10:43 0 0 0

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Baťov - V. Otrokovice 14:0 (2:0), 1. Hastík, 30. Klvaň, 40. Bujor, 41., 46. Klvaň, 51. Hastík, 52. Chytil, 56. Kopecký, 58. Chytil, 62. Marčík, 65., 66. Bujor, 68. Marčík, 70. Bujor, Val. Klobouky-Brumov - Staré Město 2:3 (0:0), 65. Ficek (vl.), 70. Běhunčík - 41. Peška, 55. Hoferek, 60. Polášek (pen.), Bojkovice - Slušovice 1:2 (1:1), 8. Kovář - 28. Vaculík, 37. Hargaš, Slavičín - Uh. Brod 6:3 (2:3), 7. Kostka, 32. Janšta, 43. Kostka, 62. Hamalčík (pen.), 70. Kostka, 0. Hamalčík - 14. Kelíšek, 26., 34. Zlatý, Kunovice - FC Zlín B 0:4 (0:2), 10., 23., 50. Sedláček, 56. Slaměna.

1. FC Zlín B 3 3 0 0 10:2 9 0 0
2. Slušovice 3 3 0 0 11:4 9 0 0
3. Slavičín 2 2 0 0 17:3 6 0 0
4. Uh. Brod 3 1 0 2 11:6 4 0 1
5. Baťov 2 1 0 1 15:6 3 0 0
6. Staré Město 2 1 0 1 5:5 3 0 0
7. Rožnov p. R. 2 1 0 1 1:3 2 1 0
8. Val. Klobouky-Brumov 1 0 0 1 2:3 0 0 0
9. Bojkovice 2 0 0 2 2:5 0 0 0
10. V. Otrokovice 1 0 0 1 0:14 0 0 0
11. Kunovice 3 0 0 3 0:23 0 0 0

MLADŠÍ: Baťov - V. Otrokovice 0:1 (0:1), 29. Sabák, Val. Klobouky-Brumov - Staré Město 3:2 p. (0:0), 57., 58. Dorňák - 41. Bilavčík, 48. Jurkovič, Bojkovice - Slušovice 6:3 (3:2), 20. Chmela, 21., 29., 32. Bětík, 44. Chovanec, 52. Kalík - 13. Matula, 17. Krisl, 40. Kovář, Slavičín - Uh. Brod 3:11 (1:5), 17., 57. Marek, 31. Voltner - 0. Gazdík, 7. Smrtka, 19., 55. Mlynár, 28., 49. Maleňák, 29., 33. Šobáň, 41. Meindlschmid, 42., 58. Gaži, Kunovice - FC Zlín B 1:2 p. (1:1), 23. Kopunec - 25. Šimek.

1. Uh. Brod 3 3 0 0 18:7 8 1 0
2. Kunovice 3 1 0 2 10:5 5 0 2
3. FC Zlín B 3 2 0 1 7:7 5 1 0
4. Baťov 2 1 0 1 3:1 3 0 0
5. V. Otrokovice 1 1 0 0 1:0 3 0 0
6. Rožnov p. R. 2 1 0 1 7:7 3 0 0
7. Bojkovice 2 1 0 1 7:7 3 0 0
8. Staré Město 2 1 0 1 5:5 3 1 1
9. Val. Klobouky-Brumov 1 1 0 0 2:2 2 1 0
10. Slušovice 3 0 0 3 6:12 1 0 1
11. Slavičín 2 0 0 2 5:18 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Bezměrov - Holešov 1:7 (0:4), 50. Vejtasa - 4. Jurčík, 8. Půček, 23. Zdráhal, 28. Kolář, 37. Zdráhal, 42. Ševčík, 57. Půček, Vel. Karlovice - Juřinka 6:0 (4:0), 6. Koňařík, 21. Plánka, 23. Pekař, 28. Toman, 43. Kovář, 57. Plánka, Kvasice-Hulín - Vigantice 3:2 p. (0:1), 54. Nedbal, 70. Suchánek - 27. Zajíc, 46. Gabrhelík (vl.), Luhačovice - Louky 2:1 p. (0:1), 56. Šidlík - 3. Sochora, Bystřice p. H. - Chropyně 5:1 (2:1), 24. Kotas, 32. Kouřil, 37. Žaloudík, 44. Koutný, 50. Žaloudík - 34. Mokrýš.

1. Vel. Karlovice 2 2 0 0 15:1 6 0 0
2. Bystřice p. H. 2 1 0 1 5:1 4 0 1
3. Louky 2 1 0 1 3:2 4 0 1
4. Luhačovice 2 2 0 0 1:1 4 2 0
5. Holešov 2 1 0 1 8:3 3 0 0
6. Chropyně 2 1 0 1 6:5 3 0 0
7. Bezměrov 2 1 0 1 9:10 3 0 0
8. Kvasice-Hulín 2 1 0 1 2:7 2 1 0
9. Vigantice 2 0 0 2 3:11 1 0 1
10. Juřinka 2 0 0 2 3:14 0 0 0

SKUPINA B: FC Slovácko - Napajedla 1:4 (0:2), 50. Jančářová - 5. Horák, 32. Sedláček, 52. Oliva, 62. Ferovič, Strání - FA Zlechov 6:1 (3:0), 8., 17. Zetka, 33. Otte, 42. Panák, 54. Tóth, 65. Macíček - 47. Pěchula, Morkovice - Hluk 2:4 (0:1), 67. Raclavský, 68. Dunka - 33. Matejka, 58. Soviš, 60. Frühauf, 70. Prajza.

1. Strání 2 2 0 0 10:1 6 0 0
2. Napajedla 2 2 0 0 8:1 6 0 0
3. Dolní Němčí 1 1 0 0 5:1 3 0 0
4. Koryčany 1 1 0 0 4:2 3 0 0
5. Hluk 2 1 0 1 4:6 3 0 0
6. Morkovice 2 0 0 2 2:8 0 0 0
7. FA Zlechov 2 0 0 2 3:10 0 0 0
8. FC Slovácko 2 0 0 2 2:9 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Bezměrov - Holešov 2:4 (1:3), 5., 66. Böserle - 20. Hrňa, 22. Zdráhalová, 30. Hrňa, 40. Stiskal, Vel. Karlovice - Juřinka 3:2 (1:0), 28., 33. Štuler, 36. Horák (pen.) - 54. Kulajta, 55. Kořínek, Kvasice-Hulín - Vigantice 5:4 (2:0), 12., 30. Drál, 32. Nedbal, 46. Lukesz, 49. Vyvlečka - 45., 48. Malina, 52. Sigmund, 57. Holčák, Luhačovice - Louky 3:14 (2:7), 7. Kulha, 25. Sedláček, 34. Kulha - 5., 6. Maňák, 9. Kos, 15. Hanáčková, 16. Sochora, 20. Maňák, 20. Sochora, 32. Maňák, 36. Marek, 50. Pagáč, 52. Hanáčková, 53. Sochora, 54. Obadalová, 58. Žemla, Bystřice p. H. - Chropyně 5:1 (0:1), 38., 38. Žaloudík, 40., 49. Koutný, 59. Vanderka - 28. Spálovský.

1. Louky 2 2 0 0 17:5 6 0 0
2. Vel. Karlovice 2 2 0 0 14:2 6 0 0
3. Kvasice-Hulín 2 2 0 0 12:6 6 0 0
4. Bystřice p. H. 2 2 0 0 10:5 6 0 0
5. Juřinka 2 1 0 1 9:3 3 0 0
6. Holešov 2 1 0 1 6:5 3 0 0
7. Chropyně 2 0 0 2 3:12 0 0 0
8. Bezměrov 2 0 0 2 2:11 0 0 0
9. Luhačovice 2 0 0 2 7:19 0 0 0
10. Vigantice 2 0 0 2 4:16 0 0 0

SKUPINA B: FC Slovácko - Napajedla 4:0 (2:0), 5. Chodurová, 18., 55. Jančářová, 59. Mertová, Strání - FA Zlechov 5:0 (3:0), 2. Vojtek, 4. Pavlovič, 17. Zderčík, 50. Vojtek, 58. Míča, Morkovice - Hluk 3:5 (3:1), 10. Slavíková, 14., 20. Vašíček - 16., 34. Koníček, 37. Křiváček, 52. Koníček, 54. Křiváček.

1. FC Slovácko 2 2 0 0 8:1 6 0 0
2. Strání 2 2 0 0 7:0 6 0 0
3. Hluk 2 1 0 1 8:6 4 0 1
4. FA Zlechov 2 1 0 1 8:7 3 0 0
5. Napajedla 2 1 0 1 3:7 2 1 0
6. Dolní Němčí 1 0 0 1 1:4 0 0 0
7. Morkovice 2 0 0 2 3:7 0 0 0
8. Koryčany 1 0 0 1 2:8 0 0 0

Autor: Redakce

9.9.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič skupiny B 13 500 Kč Řidiči osobních a malých dodávkových automobilů (kromě taxikářů a řidičů dopravy nemocných a raněných) Řidič dodávkového automobilu - OZP. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 16000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Količín, - pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., - rozvoz zboží, - ZŠ vzdělání/vyučení, ŘP sk. B, zkrácený pracovní úvazek (6 hod./den), spolehlivost, pečlivost, doba určitá 1 rok s možností prodloužení, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.). Pracoviště: Toptrade production spol. s r.o.- provozovna količín, 769 01 Holešov. Informace: Marek Bačík, +420 777 757 027. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 35 000 Kč Řidiči tahačů ŘIDIČ MKD - ČR-Německo. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 35000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Míškovice - cesty ČR - Německo, - vyučení, praxe v řízení nutná, ŘP sk. C+E+ profesní průkaz podmínkou, spolehlivost, výhodou je znalost NJ, - víkendy volné, doba určita 1 rok s možností prodloužení, - kontakt předem telefonicky Po-Pá 8:00-20:00 hod.. Pracoviště: Roman laciga, 768 52 Míškovice u Holešova. Informace: Roman Laciga, +420 607 825 845. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 16 400 Kč Svářeči svářeč. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16400 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - krátkodobé zaměstnání, - vyučení, vhodné i pro absolventy, - PD Po-Pá 6:00-14:30 hod., benefity: placené ubytování, příspěvek na stravování, , - VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ proběhne na ÚP ČR - KoP v Kroměříži, 1. patro, místnost č. 114 ve čtvrtek 11.10.2018 v 9.00 hod. Uchazeči - nutné přinést s sebou strukturovaný životopis., , - kontakt telefonický (Po-Pá, p. Fečanin tel.: +421 948 002 831), kontakt osobní je možný po předchozí telefonické domluvě. Pracoviště: Petramont s.r.o., organizační složka - kroměříž, Bílanská, č.p. 2595, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Jozef Fečanin, +421 948 002 831. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 240 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kvasice, - vyučení, pracovní režim nerovnoměrně rozvržený - So + Ne, PP za dlouhodobou PN s možností stálého PP, doba určitá s možností prodloužení smlouvy na dobu neurčitou, benefit - 5 týdnů dovolené + 1 den, - Zájemci o tuto pracovní pozici předají osobně nebo zašlou poštou na adresu Domov se zvláštním režimem Kvasice, Parková 21, 768 21 Kvasice nebo elektronicky na e-mailovou adresu monika.vymazalova@ssluh.cz profesní životopis., Pro další informace kontaktujte p. Kochaníčkovou, tel. 737 866 204.. Pracoviště: Sociální služby uherské hradiště, příspěvková organizace - kvasice, Parková, č.p. 21, 768 21 Kvasice. Informace: Monika Vymazalová, +420 573 358 008.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Fotbalisté Louk doma v 7. kole krajské I. B třídy skupiny B podlehli Přílukám 1:2 na penalty.
18

I. B: Staré Město převzalo klíč do Širůchu. Řihák gólem roku pak trefil tři body

Ilustrační foto.

Okresní přebor: nováček z Břestu sesadil lídra z Těšnovice

-

Trenér Chytrý, který povede národní tým: Vím, že to bude asi šichta

ROZHOVOR/ - Od mládeže Hanácké Slavie až do národního týmu. Tak vysoko se v kariéře dostal úspěšný trenér Jiří Chytrý. Šestačtyřicetiletý rodák z Kroměříže, který v minulosti šéfoval mládeži ve Zlíně a Slovácku nebo vedl ligové fotbalisty Liberce, Jablonce, pražské Slavie nebo Dukly, kývl na nabídku dlouholetého kolegy a parťáka Jaroslava Šilhavého.

Tabulka Z V R P S B
1. AC Sparta Praha 9 7 2 0 19:5 23
2. SK Slavia Praha 8 7 0 1 21:4 21
3. FC Viktoria Plzeň 8 7 0 1 14:6 21
4. FC Fastav Zlín 9 6 1 2 16:7 19
5. FC Baník Ostrava 9 6 1 2 14:5 19
6. FK Mladá Boleslav 9 4 1 4 22:20 13
7. Bohemians Praha 1905 8 3 2 3 10:11 11
8. 1. FK Příbram 9 3 2 4 14:18 11
9. FK Jablonec 8 3 1 4 11:10 10
10. FC Slovan Liberec 9 2 4 3 9:12 10
11. MFK Karviná 9 3 0 6 14:19 9
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT