VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

Podívejte se na výsledky víkendových klání.

13.5.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

Krajský přebor dorostu

Hluk - Hulín 4:0 (2:0), 10. Martiš, 22. Matejkovič, 50. Kroupa, 66. Martiš, Napajedla - Bojkovice 2:3 (1:1), 45., 54. Bursík - 26. Vápeník, 84., 92. Martinec, Uh. Brod - Kunovice 0:2 (0:0), 66., 80. Šašinka, Štítná n. Vl - Louky 0:2 (0:0), 67., 73. Kuna, Brumov - Baťov 2:4 (1:3), 3. Pecha, 49. Ščuglík - 12. Plechač, 13. Dvořák, 15. Plechač, 47. Rusek (pen.), Lužkovice - Luhačovice 4:0 (4:0), 2. Böhm, 13. Peštuka, 42. Böhm, 2. Paták, V. Otrokovice - Slavičín 0:4 (0:4), 8. Melichařík, 11., 35. Šebák, 36. Šmotek.

1. Uh. Brod 21 18 0 3 126:28 54 1 1
2. Slavičín 21 18 0 3 69:21 54 2 2
3. Brumov 21 13 0 8 62:33 41 0 2
4. Louky 21 13 0 8 54:35 39 1 1
5. Hulín 21 13 0 8 72:61 39 0 0
6. Bojkovice 21 14 0 7 59:52 39 3 0
7. Kunovice 21 11 0 10 51:46 34 0 1
8. Štítná n. Vl. 21 9 0 12 51:56 29 0 2
9. V. Otrokovice 21 9 0 12 45:50 29 0 2
10. Lužkovice 21 9 0 12 43:55 25 3 1
11. Hluk 21 7 0 14 29:74 21 1 1
12. Baťov 21 5 0 16 32:55 16 2 3
13. Napajedla 21 6 0 15 28:93 16 2 0
14. Luhačovice 21 2 0 19 19:81 5 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Vlachovice 3:2 p. (2:2), 17. Jiříček, 20. Pavlištík - 4., 19. Stružka, Val. Klobouky - Kateřinice 2:1 (1:1), 25. Ruman, 82. Mikulčík - 3. Mrlina, Holešov - Bystřice p. H. 5:1 (3:0), 17. Malčík, 37. Paštěka, 39. Daďa, 48. Úlehla, 70. Malčík - 84. Franěk, Chropyně - Lidečko 1:3 (1:3), 44. Mareš - 2., 5. Číž, 9. Buček, Újezd - Rožnov p. R. 0:5 (0:3), 16., 26. Kolařík, 40. Gomola, 68. Maceček, 75. Urban, Dolní Lhota - Fryšták 0:4 (0:1), 15. Marholt, 51. Daněk, 64. Halašta, 72. Maček, Vel. Karlovice - Mladcová 1:3 (1:0), 11. Hoza (vl.) - 51., 61. Kolařík, 83. Hájek.

1. Mladcová 21 20 0 1 83:22 59 1 0
2. Rožnov p. R. 21 19 0 2 113:24 57 0 0
3. Val. Klobouky 21 15 0 6 70:28 47 1 3
4. Kelč 21 13 0 8 78:49 40 2 3
5. Holešov 21 14 0 7 48:28 40 5 3
6. Kateřinice 21 13 0 8 66:53 38 1 0
7. Chropyně 21 11 0 10 47:40 33 2 2
8. Újezd 21 9 0 12 46:62 28 2 3
9. Vel. Karlovice 21 8 0 13 32:50 25 1 2
10. Bystřice p. H. 21 7 0 14 42:89 20 1 0
11. Fryšták 21 6 0 15 25:62 17 2 1
12. Vlachovice 21 4 0 17 41:79 14 1 3
13. Dolní Lhota 21 4 0 17 34:98 12 2 2
14. Lidečko 21 4 0 17 21:62 11 2 1

SKUPINA B: Kvasice - Koryčany 0:1 p., Jarošov - Šumice 1:0 (0:0), 87. Jurča, Strání - Újezdec 5:0 (1:0), 17. Vintr, 50. Ševčík, 60. Kolaja, 62. Popelka, 79. Havlík, Tlumačov - Staré Město 3:1 (1:1), 12. Pazdziora, 65. Machovský, 68. Jeřábek - 41. Vanda, Prakšice - Morkovice 3:0 (3:0), 8. Sukup, 10. Hořínek, 27. Kočica, Dolní Němčí - Boršice 0:5 (0:1), 39., 50. Krsička, 57. Klát, 64. Krsička, 90. Kučera (pen.), Nivnice - Kněžpole 5:6 (4:5), 33. Dubský, 34. Hrabalík, 41. Vítek, 42., 88. Vacula - 1. Kafka, 10. Tomeček, 23., 29. Hoferek, 45. Maršálek, 77. Švec.

1. Strání 21 20 0 1 100:17 61 0 1
2. Prakšice 21 14 0 7 62:30 42 0 0
3. Nivnice 21 13 0 8 69:39 41 0 2
4. Boršice 21 14 0 7 54:35 41 2 1
5. Kněžpole 21 14 0 7 55:43 41 1 0
6. Staré Město 21 12 0 9 49:40 35 2 1
7. Újezdec 21 10 0 11 61:56 30 0 0
8. Tlumačov 21 9 0 12 39:42 29 1 3
9. Koryčany 21 10 0 11 27:47 28 3 1
10. Morkovice 21 9 0 12 25:56 25 2 0
11. Dolní Němčí 21 7 0 14 31:58 22 0 1
12. Šumice 21 6 0 15 39:70 18 1 1
13. Jarošov 21 6 0 15 29:69 17 1 0
14. Kvasice 21 3 0 18 21:59 11 0 2

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice - Štítná n. Vl. 8:0 (1:0), 15. Obdržálek, 38., 42. Martinák, 45. Obdržálek, 48. Martinák, 58., 62. Obdržálek, 65. Pařenica, Louky - Baťov 3:5 (1:3), 21. Vrla, 47. Foldyna, 67. Lojčík - 7. Štefka, 10. Chlebík, 28., 56., 59. Štefka, Slavičín - Val. Klobouky 8:1 (3:0), 9., 11., 13., 45., 51. Hamalčík, 36., 60., 78. Bor - 44. Samiec, Staré Město - V. Otrokovice 4:0 (3:0), 9. Štaubert, 32. Kowalík, 35. Štaubert, 44. Lapčík (pen.), Uh. Brod - Holešov 8:0 (3:0), 5. Kadlček, 11., 29. Valenta, 37., 41. Kadlček, 45., 51. Valenta, 59. Bartončík, Zlín B - Rožnov p. R. 4:0 (2:0), 6. Fikeis, 9., 51., 52. Novosad.

1. Kunovice 18 15 0 3 94:14 43 2 0
2. Staré Město 17 14 0 3 86:18 43 1 2
3. Uh. Brod 17 13 0 4 83:25 40 1 2
4. Zlín B 17 11 0 6 55:16 33 2 2
5. Baťov 17 10 0 7 48:43 31 1 2
6. Val. Klobouky 17 9 0 8 50:37 29 0 2
7. Rožnov p. R. 17 10 0 7 34:25 28 3 1
8. Slavičín 17 9 0 8 49:51 27 0 0
9. V. Otrokovice 18 6 0 12 22:73 17 2 1
10. Štítná n. Vl. 17 4 0 13 30:70 12 0 0
11. Holešov 17 2 0 15 9:57 6 1 1
12. Louky 17 0 0 17 5:136 0 0 0

MLADŠÍ: Kunovice - Štítná n. Vl. 14:0 (5:0), 1. Tvrdoň, 13. Janoušek, 15., 23. Svoboda, 30. Šimík, 37. Vlachynský, 39. Šimík, 41., 42. Andrýsek, 49. Svoboda, 50. Tvrdoň, 51. Krajča, 52. Vlachynský, 56. Šimík, Louky - Baťov 2:0 (0:0), 40. Škoda, 42. Kos, Slavičín - Val. Klobouky 3:4 p. (1:2), 11. Kostka, 38., 40. Hamalčík - 14., 28. Vangor, 61. Vlček, Staré Město - V. Otrokovice 23:2 (9:0), 3., 4. Zelený, 12. Obdržálek, 15. Kunovjánek, 23. Zelený, 27. Popelka, 29. Obdržálek, 30. Peška, 30. Kunovjánek, 35., 36., 37. Zelený, 40. Kunovjánek, 42. Popelka, 44. Ficek, 47., 48. Zelený, 51. Bilavčík, 53., 54. Kunovjánek, 55., 57. Zelený, 59. Vyskočil - 39., 46. Němeček, Uh. Brod - Holešov 3:0 (1:0), 29., 33., 41. Kelíšek, Zlín B - Rožnov p. R. 1:7 (0:2), 34. Janeček - 8. Šimurda, 30. Křižka, 33. Kocián, 36. Šenkýř, 52. Šimurda, 53. Soldán (vl.), 57. Pečiva.

1. Staré Město 17 17 0 0 154:29 50 1 0
2. Rožnov p. R. 17 15 0 2 100:23 45 0 0
3. Louky 17 11 0 6 61:37 33 0 0
4. Val. Klobouky 17 10 0 7 97:49 30 1 1
5. Uh. Brod 17 10 0 7 78:40 30 0 0
6. Slavičín 17 9 0 8 98:64 28 0 1
7. Kunovice 18 9 0 9 61:45 28 1 2
8. Zlín B 17 8 0 9 57:55 26 0 2
9. Holešov 17 7 0 10 48:66 20 1 0
10. Baťov 17 5 0 12 39:105 14 1 0
11. Štítná n. Vl. 17 1 0 16 8:156 3 1 1
12. V. Otrokovice 18 1 0 17 33:165 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Lužkovice 4:1 (2:1), 26. Plánka, 27., 61. Koňařík, 65. Plánka - 10. Reif, Vlachovice - Slušovice 1:12 (0:6), 68. Pšenčík - 5. Pastrňák (pen.), 18. Hargaš, 27. Křižka, 28. Čala, 32., 34. Chovanec, 37. Hargaš, 38. Hrazdira, 40. Pastrňák, 48. Bednařík, 49., 54. Čala, Bystřice p. H. - Luhačovice 3:2 p. (0:1), 37. Kouřil, 43. Žaloudík - 30. Gregor, 61. Miklas, Dolní Lhota - Juřinka 1:6 (1:4), 10. Talaš - 3. Mach, 8., 13., 34., 43. Menšík, 70. Zelenka.

1. Slušovice 11 11 0 0 71:18 33 0 0
2. Luhačovice 12 10 0 2 42:10 29 2 1
3. Hulín 11 7 0 4 31:17 21 0 0
4. Juřinka 12 6 0 6 28:23 19 1 2
5. Bystřice p. H. 12 6 0 6 26:33 18 1 1
6. Vel. Karlovice 12 4 0 8 29:38 13 0 1
7. Vlachovice 11 4 0 7 23:39 11 1 0
8. Lužkovice 12 2 0 10 9:41 6 1 1
9. Dolní Lhota 11 2 0 9 27:67 6 0 0

SKUPINA B: Kvasice - Strání 3:0 (2:0), 15. Samohýl, 31. Suchánek, 65. Plšek, FA Zlechov - Hluk 1:14 (1:5), 9. Janovský - 7. Afonso, 12. Zlínský, 18. Frühauf, 25. Konečný, 34. Afonso, 40. Gál, 43. Škorec, 50. Gál, 51. Afonso, 58. Frühauf, 63. Afonso, 65. Matejka, 66. Gál, 70. Zlínský, Napajedla - Dolní Němčí 6:2 (2:0), 29. Ferovič, 30. Berecka, 41. Lhotský, 63. Berecka, 66., 68. Ferovič - 55. Tinka, 70. Kotačka.

1. Kvasice 13 12 0 1 65:6 35 1 0
2. Bojkovice 13 11 0 2 75:18 32 1 0
3. Strání 13 10 0 3 55:14 30 1 1
4. Napajedla 13 8 0 5 65:23 25 0 1
5. Hluk 13 8 0 5 44:35 24 1 1
6. Dolní Němčí 12 6 0 6 26:28 17 2 1
7. FA Zlechov 13 4 0 9 17:76 12 2 2
8. 1. FC Slovácko 13 3 0 10 12:48 10 0 1
9. Morkovice 13 1 0 12 6:56 4 1 2
10. Koryčany 12 1 0 11 11:72 3 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Lužkovice 17:1 (7:0), 1. Tomášek, 11. Pekař, 17. Horák, 18. Gajdoš, 21. Pekař, 23. Koňařík, 25. Paška, 33. Štuler, 34. Dujka, 40., 41. Hrabovský, 43. Horák, 47. Hrabovský, 49. Pekař, 50. Gajdoš, 55. Štuler, 58. Horák - 57. Hubáček, Vlachovice - Slušovice 1:18 (0:7), 35. Rapant - 2. Vykopal, 7. Čala, 10. Korpas, 14. Matula, 18. Jurčák, 23. Ciho, 26. Gajdošík, 34. Vykopal, 37. Juřík, 38., 41. Matula, 43., 44. Juřík, 47. Smetana, 54. Ciho, 56. Pšenčík, 59. Smetana, 60. Gajdošík, Bystřice p. H. - Luhačovice 8:5 (5:3), 1., 2., 11. Koutný, 4., 21., 32., 58. Žaloudík, 35. Vanderka - 17., 38. Kužela, 57. Starý, 14. Kresta, 12. Starý, Dolní Lhota - Juřinka 1:11 (1:4), 30. Jurák - 7. Maňák, 9. Slovák, 12., 20. Wagner, 35. Menšík, 37. Maňák, 43., 46. Menšík, 52., 54. Maňák, 58. Martinek.

1. Vel. Karlovice 12 11 0 1 106:21 33 0 0
2. Bystřice p. H. 12 10 0 2 102:32 29 1 0
3. Juřinka 12 9 0 3 69:28 28 0 1
4. Hulín 11 8 0 3 58:20 24 0 0
5. Luhačovice 12 6 0 6 50:34 17 1 0
6. Slušovice 11 4 0 7 53:38 13 0 1
7. Vlachovice 11 3 0 8 30:89 8 1 0
8. Dolní Lhota 11 1 0 10 26:111 4 0 1
9. Lužkovice 12 0 0 12 13:134 0 0 0

SKUPINA B: Kvasice - Strání 1:10 (0:7), 48. Dvořák - 16. Macíček, 18. Popelka, 20. Eliáš, 21. Tóth, 22., 24. Macíček, 29. Eliáš, 52., 55., 56. Popelka, FA Zlechov - Hluk 2:10 (1:5), 30. Pěchula, 53. Bajaja - 7. Podškubka, 11. Zlínská, 16. Nemrava, 21. Pančík, 28., 34., 36. Zlínský, 37. Koníček, 42. Habáň, 57. Pančík, Napajedla - Dolní Němčí 9:0 (3:0), 6. Chytil, 12., 15. Tabara, 33. Oliva, 39. Solecký, 52. Tabara, 56. Oliva, 59., 60. Mikulka.

1. Bojkovice 13 12 0 1 131:15 36 0 0
2. Strání 13 11 0 2 85:31 34 0 1
3. Napajedla 13 9 0 4 65:35 28 0 1
4. Hluk 13 9 0 4 77:32 27 0 0
5. 1. FC Slovácko 13 7 0 6 28:37 18 3 0
6. Morkovice 13 6 0 7 24:48 17 3 2
7. Dolní Němčí 12 5 0 7 35:49 16 0 1
8. Koryčany 12 2 0 10 29:113 7 0 1
9. Kvasice 13 2 0 11 29:95 6 0 0
10. FA Zlechov 13 1 0 12 30:78 3 0 0

Autor: Martin Břenek

13.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Elektromechanik elektrických zařízení 19 160 Kč Provozní elektromechanici Provozní elektrikář, údržbář. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 19160 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Holešov, - vyučení, vyhláška č. 50/1978 Sb.. podmínkou, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: mikulikova@cpsholesov.cz. Pracoviště: Centrum pro seniory, příspěvková organizace, Příční, č.p. 1475, 769 01 Holešov. Informace: Markéta Mikulíková, +420 734 696 959. Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 15 990 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 15990 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Holešov, - Nerovnoměrně rozvržená prac. doba, práce i v So a Ne, - Nabízíme: benefity z FKSP, 5 týdnů dovolené, stravování, stravenky Fokus Pass,odměny, zaměstnanci jsou zařazováni do platového stupně dle dosažené praxe(NV č. 341/2017), - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: mikulikova@cpsholesov.cz. Pracoviště: Centrum pro seniory, příspěvková organizace, Příční, č.p. 1475, 769 01 Holešov. Informace: Markéta Mikulíková, +420 734 696 959. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Účetní 9 500 Kč Odborní účetní všeobecní všeobecný/á účetní. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 9500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž, - popis práce - kompletní zpracování DE, účetnictví, mezd, DPH a podkladů daně z příjmu, - SŠ vzdělání, praxe v oboru podmínkou, - zkrácený úvazek 20 hod./týden, HM nástupní 9.500,-Kč, PD pružná - možnost dohody, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: ru.hanka@seznam.cz. Pracoviště: Hl-daňová kancelář s.r.o., Kojetínská, č.p. 3881, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Hana Rusňáková, . Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 100 Kč Lektoři dalšího vzdělávání Lektor/ka - Učitel/ka - DPP. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: pracoviště okres Kroměříž, - práce na dohodu o provedení práce, - lektoři docházejí do místa bydliště klienta v okrese Kroměříž, - lektoři předmětů, které se učí na základních a středních školách. Individuální doučování žáků, - SŠ vzdělání, požadujeme perfektní znalost doučovaného předmětu, zodpovědný přístup, - Výuka probíhá především mezi 13. - 19. hodinou. Částečně flexibilní pracovní doma, 100 Kč /45 min., odměna dohodou, - své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: doucovani@skolapopulo.cz, příp. kontakt telefonicky Po - Pá 9:00 - 17:00 hod.. Pracoviště: Vzdělávací centrum populo, z. s. - okres kroměříž, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Andrea Pávková, +420 778 092 555.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Osmnáctiletý brankář Manchesteru United Matěj Kovář udržel v zápase s Portugalskem čisté konto.
9

Mourinha mám stále na očích, říká brankář Kovář

Ilustrační foto

Emotivní peklo na fotbale v Nedachlebicích: inzultace, divadlo, výhrůžky

Kapitán Karviné Marek Janečka: Baník? Kvalita. Ale na zadek se z něj neposadím

Karviná – Velmi těžká mise čeká dnes od 17 hodin na fotbalisty MFK Karviná, kteří míří do moravskoslezské metropole k regionálnímu derby s Baníkem.

-

Ján Kozák prozradil, proč rezignoval. Sedm hráčů z kádru šlo pařit do města!

Velkou kauzu nyní řeší na Slovensku. Po zápase s Českou reprezentací rezignoval na post hlavního trenéra reprezentace Ján Kozák a nyní prozradil proč. Důvodem bylo porušení interních pravidel týmu několika hráči. Hned sedm z nich se totiž vracelo z města až k ránu.

Tabulka Z V R P S B
1. FC Viktoria Plzeň 12 9 1 2 18:11 28
2. SK Slavia Praha 11 9 0 2 27:7 27
3. FC Baník Ostrava 12 7 3 2 19:9 24
4. AC Sparta Praha 11 7 2 2 19:7 23
5. FK Jablonec 12 7 1 4 24:11 22
6. FC Fastav Zlín 12 6 3 3 18:10 21
7. FC Slovan Liberec 11 4 4 3 13:12 16
8. Bohemians Praha 1905 12 4 4 4 13:14 16
9. FK Mladá Boleslav 11 4 2 5 24:25 14
10. 1. FK Příbram 12 4 2 6 18:28 14
11. FK Teplice 12 3 3 6 14:20 12
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT