VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

6.5.2018
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Deník / Archiv

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Baťov - V. Otrokovice 0:1 (0:1), 21. Khalil, Bojkovice - Uh. Brod 1:5 (1:3), 19. Koželuha - 6. Kelíšek, 13. Zajda, 29. Kelíšek, 58. Valenta, 81. Bumbalík, Luhačovice - Hluk 1:4 (1:3), 45. Zábojník - 17., 27., 30. Matejkovič, 48. Kroupa, Lužkovice - Louky 1:5 (0:1), 60. Hejtmánek - 33. Vyoral, 77. Janota, 80. Vyoral (pen.), 86. Bartoň, 89. Borovec, Kunovice - Štítná n. Vl. 7:0 (3:0), 8., 17. Šašinka, 20. Zámečník, 62. Hubál, 68. Řihák (pen.), 71. Otáhal, 85. Anisch, Slavičín - Napajedla 8:0 (5:0), 10. Šmotek, 24. Zámečník, 27. Dobiáš, 37. Zámečník, 44. Fojtů, 56. Melichařík, 59., 86. Fojtů, Hulín - Brumov 3:2 (1:0), 12. Krejčíř, 77. Uličný, 87. Pleva - 59. Tkadlec, 73. Pešout.

1. Uh. Brod 20 18 0 2 126:26 54 1 1
2. Slavičín 20 17 0 3 65:21 51 2 2
3. Brumov 20 13 0 7 60:29 41 0 2
4. Hulín 20 13 0 7 72:57 39 0 0
5. Louky 20 12 0 8 52:35 36 1 1
6. Bojkovice 20 13 0 7 56:50 36 3 0
7. Kunovice 20 10 0 10 49:46 31 0 1
8. V. Otrokovice 20 9 0 11 45:46 29 0 2
9. Štítná n. Vl. 20 9 0 11 51:54 29 0 2
10. Lužkovice 20 8 0 12 39:55 22 3 1
11. Hluk 20 6 0 14 25:74 18 1 1
12. Napajedla 20 6 0 14 26:90 16 2 0
13. Baťov 20 4 0 16 28:53 13 2 3
14. Luhačovice 20 2 0 18 19:77 5 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Val. Klobouky - Bystřice p. H. 11:0 (7:0), 9. Mikulčík, 15. Obadal, 17. Janečka (vl.), 21. Poliak, 30. Mikulčík, 31. Opravil, 42. Sucháček, 58. Procházka, 73., 76. Mikulčík, 90. Šoman, Vlachovice - Újezd 4:0 (2:0), 8. Kudela, 38. Ovesný, 62., 82. Stružka, Lidečko - Kelč 4:3 p. (2:0), 3. Juřička, 30. Trčka, 51. Juřička - 67., 80. Hradil, 91. Ševčík, Fryšták - Rožnov p. R. 0:9 (0:4), 9. Ondruch, 15. Kolařík, 24. Zetek, 30. Kolařík, 62. Zetek, 64. Malina, 68. Ondruch, 73. Malina, 88. Hrůzek, Mladcová - Chropyně 4:0 (2:0), 32. Čihánek, 36. Hájek, 56. Višenka, 85. Kaláč, Kateřinice - Vel. Karlovice 2:1 (1:0), 3. Mikšík, 53. Mrlina - 73. Batla, 14. kolo: Holešov - Újezd 4:0 (2:0), 16. Malčík, 35. Štopl, 54. Heryán, 59. Paštěka.

1. Mladcová 20 19 0 1 80:21 56 1 0
2. Rožnov p. R. 20 18 0 2 108:24 54 0 0
3. Val. Klobouky 20 14 0 6 68:27 44 1 3
4. Kelč 20 12 0 8 76:47 38 1 3
5. Kateřinice 20 13 0 7 65:51 38 1 0
6. Holešov 19 12 0 7 38:24 34 5 3
7. Chropyně 20 11 0 9 46:37 33 2 2
8. Újezd 20 9 0 11 46:57 28 2 3
9. Vel. Karlovice 20 8 0 12 31:47 25 1 2
10. Bystřice p. H. 20 7 0 13 41:84 20 1 0
11. Fryšták 20 5 0 15 21:62 14 2 1
12. Vlachovice 20 4 0 16 39:77 13 1 2
13. Dolní Lhota 19 4 0 15 31:89 12 2 2
14. Lidečko 20 3 0 17 18:61 8 2 1

SKUPINA B: Koryčany - Prakšice 0:5 (0:2), 9. Hořínek, 33. Sukup, 47. Slavíček, 57. Liška, 87. Dlapa, Morkovice - Tlumačov 2:1 p. (0:0), 72. Potočiar - 62. Machovský, Staré Město - Nivnice 2:3 (1:2), 45. Vanda, 50. Bartošík - 22., 28., 84. Vacula, Šumice - Kvasice 3:2 (2:0), 36., 43. Kubiš, 79. Hauerland - 52. Oblouk, 65. Přikryl, Boršice - Újezdec 5:3 (1:1), 29. Vrtal, 48., 51. Krsička, 52. Trlida, 78. Krsička - 12. Bachůrek, 57. Pindeš, 85. Lekeš, Kněžpole - Strání 1:2 (0:1), 68. Maršálek - 1. Ševčík, 76. Kolaja.

1. Strání 20 19 0 1 95:17 58 0 1
2. Nivnice 20 13 0 7 64:33 41 0 2
3. Prakšice 20 13 0 7 59:30 39 0 0
4. Kněžpole 20 13 0 7 49:38 38 1 0
5. Boršice 19 12 0 7 45:33 35 2 1
6. Staré Město 20 12 0 8 48:37 35 2 1
7. Újezdec 20 10 0 10 61:51 30 0 0
8. Tlumačov 20 8 0 12 36:41 26 1 3
9. Koryčany 20 9 0 11 27:47 26 2 1
10. Morkovice 19 9 0 10 23:49 25 2 0
11. Dolní Němčí 19 7 0 12 30:50 22 0 1
12. Šumice 20 6 0 14 39:69 18 1 1
13. Jarošov 19 4 0 15 25:68 11 1 0
14. Kvasice 20 3 0 17 21:59 10 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Baťov - Rožnov p. R. 0:4 (0:1), 33., 66. Šimurda, 41. Baroš, 68. Talpa, Štítná n. Vl. - Staré Město 1:6 (0:3), 37. Hnilo - 11. Pavlínek, 12. Štaubert, 29. Hoferek, 38., 39. Štaubert, 70. Kowalík, Louky - Kunovice 0:13 (0:7), 25. Obdržálek, 1., 9., 12. Pařenica, 20. Tvrdoň, 43. Obdržálek, 28., 31. Bednařík, 65., 70. Pařenica, 53. Obdržálek, 47. Král, 60. Obdržálek, Holešov - Zlín B 1:0 p., Val. Klobouky - Uh. Brod 0:5 (0:4), 7. Koželuha, 9. Bartončík, 15. Lukáš, 35., 59. Valenta, V. Otrokovice - Slavičín 2:1 (1:1), 12. Kolenič, 57. Berger - 21. Bor.

1. Kunovice 17 14 0 3 86:14 40 2 0
2. Staré Město 16 13 0 3 82:18 40 1 2
3. Uh. Brod 16 12 0 4 75:25 37 1 2
4. Zlín B 16 10 0 6 51:16 30 2 2
5. Val. Klobouky 16 9 0 7 49:29 29 0 2
6. Rožnov p. R. 16 10 0 6 34:21 28 3 1
7. Baťov 16 9 0 7 43:40 28 1 2
8. Slavičín 16 8 0 8 41:50 24 0 0
9. V. Otrokovice 17 6 0 11 22:69 17 2 1
10. Štítná n. Vl. 16 4 0 12 30:62 12 0 0
11. Holešov 16 2 0 14 9:49 6 1 1
12. Louky 16 0 0 16 2:131 0 0 0

MLADŠÍ: Baťov - Rožnov p. R. 1:11 (1:6), 5. Šmédek - 7. Nohavica, 10. Šimurda, 12., 18. Kocián, 26. Křižka, 29. Kubáň, 32., 33., 45. Šimurda, 50. Kubáň, 57. Šenkýř, Štítná n. Vl. - Staré Město 1:16 (0:9), 33. Vaculík - 14. Zelený, 15., 16. Kunovjánek, 17. Peška, 19. Kunovjánek, 24. Mach, 28. Popelka, 29., 30. Peška, 35. Zelený, 38. Kunovjánek, 42., 52., 53. Zelený, 54. Peška, 60. Mach, Louky - Kunovice 5:1 (5:0), 2. Sochora, 10. Obadalová, 11. Merta, 14. Šebek, 29. Hanáčková - 58. Šimík, Holešov - Zlín B 1:8 (0:1), 56. Zdráhalová - 7. Januš, 33. Slezák, 35., 36. Januš, 40. Havrlant, 47. Korvasová, 49. Januš, 59. Korvasová, Val. Klobouky - Uh. Brod 2:3 (2:1), 8. Dohnal, 30. Struhař - 11. Mahdal, 34. Kelíšek, 56. Procházka, V. Otrokovice - Slavičín 1:12 (0:4), 35. Nevařil - 7. Kostka, 9. Hamalčík, 16. Janšta, 20. Kostka, 36. Janšta, 37. Kostka, 41. Janšta, 49. Šefčík, 51. Voltner, 57. Jandl, 58. František, 60. Jakub.

1. Staré Město 16 16 0 0 131:27 47 1 0
2. Rožnov p. R. 16 14 0 2 93:22 42 0 0
3. Louky 16 10 0 6 59:37 30 0 0
4. Val. Klobouky 16 9 0 7 94:46 28 0 1
5. Uh. Brod 16 9 0 7 75:40 27 0 0
6. Slavičín 16 9 0 7 95:61 27 0 0
7. Zlín B 16 8 0 8 56:48 26 0 2
8. Kunovice 17 8 0 9 47:45 25 1 2
9. Holešov 16 7 0 9 48:63 20 1 0
10. Baťov 16 5 0 11 39:103 14 1 0
11. Štítná n. Vl. 16 1 0 15 8:142 3 1 1
12. V. Otrokovice 17 1 0 16 31:142 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka - Luhačovice 0:4 (0:2), 6., 14. Řehák, 40., 53. Gregor, Lužkovice - Bystřice p. H. 1:0 (0:0), 48. Malaník, Dolní Lhota - Vlachovice 0:5 (0:3), 3. Hofschneider, 15. Vizvári, 46. Straka, 30. Hofschneider, 52. Straka, Hulín - Vel. Karlovice 3:1 (0:1), 54. Mokrýš, 64. Pleva, 68. Mokrýš - 19. Plánka.
1. Slušovice 10 10 0 0 59:17 30 0 0
2. Luhačovice 11 10 0 1 40:8 28 2 0
3. Hulín 11 7 0 4 31:17 21 0 0
4. Juřinka 11 5 0 6 22:22 16 1 2
5. Bystřice p. H. 11 5 0 6 24:31 16 0 1
6. Vlachovice 10 4 0 6 22:27 11 1 0
7. Vel. Karlovice 11 3 0 8 25:37 10 0 1
8. Lužkovice 11 2 0 9 8:37 6 1 1
9. Dolní Lhota 10 2 0 8 26:61 6 0 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko - Kvasice 0:6 (0:4), 22., 25., 28. Havelka, 30. Gärtner, 40., 44. Plšek, Hluk - Napajedla 2:5 (1:4), 17., 55. Gál - 2. Taoujni, 4. Lhotský, 18. Berecka, 29. Taoujni, 40. Ferovič, Koryčany - FA Zlechov 1:2 p. (1:1), 22. Valenta (pen.) - 35. Koubek, Morkovice - Bojkovice 0:7 (0:4), 3. Machala, 8., 20. Koudelík, 35. Kalík, 49. Surý, 55. Machala, 70. Vrba.

1. Bojkovice 13 11 0 2 75:18 32 1 0
2. Kvasice 12 11 0 1 62:6 32 1 0
3. Strání 12 10 0 2 55:11 30 1 1
4. Napajedla 12 7 0 5 59:21 22 0 1
5. Hluk 12 7 0 5 30:34 21 1 1
6. Dolní Němčí 11 6 0 5 24:22 17 2 1
7. FA Zlechov 12 4 0 8 16:62 12 2 2
8. 1. FC Slovácko 13 3 0 10 12:48 10 0 1
9. Morkovice 13 1 0 12 6:56 4 1 2
10. Koryčany 12 1 0 11 11:72 3 1 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Juřinka - Luhačovice 3:1 (0:1), 37. Novák, 53. Wagner, 54. Novák - 10. Kužela, Lužkovice - Bystřice p. H. 1:13 (1:6), 36. Peterka - 1. Plášek, 6. Žaloudík, 14. Koutný, 20. Plášek, 24. Vanderka, 28., 31., 35. Žaloudík, 38., 44. Vanderka, 55. Koutný, 57. Žaloudík, 59. Koutný, Dolní Lhota - Vlachovice 5:6 p. (0:3), 38. Jurák, 45. Tarabus, 55. Kužela, 39., 50. Jurák - 4. Trčková, 10. Rapant, 59. Trčková, 29., 53. Rapant, Hulín - Vel. Karlovice 2:3 (0:2), 49. Zdražil, 31. Mokrýš - 5. Pekař, 21. Horák, 50. Štuler.

1. Vel. Karlovice 11 10 0 1 89:20 30 0 0
2. Bystřice p. H. 11 9 0 2 94:27 26 1 0
3. Juřinka 11 8 0 3 58:27 25 0 1
4. Hulín 11 8 0 3 58:20 24 0 0
5. Luhačovice 11 6 0 5 45:26 17 1 0
6. Slušovice 10 3 0 7 35:37 10 0 1
7. Vlachovice 10 3 0 7 29:71 8 1 0
8. Dolní Lhota 10 1 0 9 25:100 4 0 1
9. Lužkovice 11 0 0 11 12:117 0 0 0

SKUPINA B: 1. FC Slovácko - Kvasice 2:1 (0:1), 33., 44. Polášková - 5. Hric, Hluk - Napajedla 5:1 (3:0), 11. Habáň, 19., 23. Nemrava, 38. Koníček, 45. Zlínský - 47. Tománek, Koryčany - FA Zlechov 5:3 (1:2), 25. Kučera, 33. Vysoký, 56. Pluhař, 34., 42. Vysoký - 6. Levay, 28. Pěchula, 60. Bajaja, Morkovice - Bojkovice 0:4 (0:0), 36. Habáník, 54., 57. Surý, 58. Rakáš (vl.).

1. Bojkovice 13 12 0 1 131:15 36 0 0
2. Strání 12 10 0 2 75:30 31 0 1
3. Napajedla 12 8 0 4 56:35 25 0 1
4. Hluk 12 8 0 4 67:30 24 0 0
5. 1. FC Slovácko 13 7 0 6 28:37 18 3 0
6. Morkovice 13 6 0 7 24:48 17 3 2
7. Dolní Němčí 11 5 0 6 35:40 16 0 1
8. Koryčany 12 2 0 10 29:113 7 0 1
9. Kvasice 12 2 0 10 28:85 6 0 0
10. FA Zlechov 12 1 0 11 28:68 3 0 0

Autor: Redakce

6.5.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Výroba - Výroba Seřizovači 23 000 Kč

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů programátor s obsluhou CNC soustruhu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 23000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Hulín, - programování a obsluha CNC soustruhu, práce v kusové výrobě , - vyučení ve strojírenském oboru, vhodné i pro absolventy strojírenských oborů, i pro OZP/OZP (TZP), - výhody: práce v jednosměnném provozu, práce v malém kolektivu, závodní stravování, pololetní odměny, možnost zvyšování kvalifikace, - kontakt telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: Ilona.Ulicna@seznam.cz. Pracoviště: Roman uličný - kovo, Antonína Dvořáka, č.p. 452, 768 24 Hulín. Informace: Uličný, Uličná, +420 573 351 324.

Výroba - Výroba Mechanici a opraváři osobních automobilů 20 000 Kč

Mechanici a opraváři osobních automobilů opravář silničních motorových vozidel. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Chropyně, - oprava silničních a dodávkových vozidel, - vyučení - vyučení v oboru automechanik nebo opravář zemědělských strojů výhodou, praxe v oboru výhodou, samostatnost, výhodou jsou zkušenosti s opravami podvozků a prací v pneuservise, - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 17:00 hod.). Pracoviště: Pavel mika - chropyně, Drahy, č.p. 516, 768 11 Chropyně. Informace: Pavel Mika, +420 603 532 528.

Výroba - Výroba Montér 25 000 Kč

Montéři a opraváři slaboproudých elektrických vedení technik - elektro slaboproud. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč, mzda max. 50000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: pracoviště Kroměříž - výjezdy v rámci celé ČR, - náplň práce: instalace, údržba a servis systémů (EZS, EPS, CCTV, STK, STA atd.) a po zapracování součást týmu Hotline, - podmínkou vyučení nebo SŠ vzdělání elektro, vhodné i pro absloventy, AJ výhodou, ŘP sk. B, vyhláška 50/78 Sb., odpovídající zdravotní stav, samostatnost, aktivní přístup, zodpovědnost, technické myšlení, flexibilita a ochota pracovat v terénu, nástup možný ihned, - benefity: technické zaškolení a profesionální vybavení, pracovní zázemí včetně služebního vozu, mobilního telefonu a notebooku (po zapracování), nadprůměrné a motivující finanční ohodnocení, nadstandardní firemní benefity, prémie, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 15:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: info@falcocomputer.cz. Pracoviště: Falco computer, s.r.o. - prac. kroměříž, Hulínská, č.p. 2352, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Markéta Žilinská, +420 773 745 061.

Stavebnictví - Stavebnictví Zedník 18 000 Kč

Zedníci (kromě zedníků ohnivzdorného zdiva) zedník. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Hulín - dle zakázek v rámci regionu, - provádění zednických prací na stavbách v regionu, - vzdělání není rozhodující, praxe není požadována, - pracovní doba Po-Pá od 6:30 do 15:00 hod., práce o víkendu je možná, zaměstnavatel poskytuje stravenky, - Kontakt osobně v sídle firmy (Poštovní č.p. 480, 768 24 Hulín) ve dnech Po a Stř od 8:00-16:30 hod. (pan Ing. Schaffer). Kontakt je dále možný telefonicky Po-Pá (kdykoliv), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: z.schaffer@proving.cz.. Pracoviště: Proving s.r.o., Poštovní, č.p. 480, 768 24 Hulín. Informace: Zbyněk Schaffer, +420 777 709 741.


DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

I.B: Staré Město se vrátilo na Širůch, kde deklasovalo morkovickou rezervu

Kvalifikace a shakedown Barum Czech Rally 2017. Alexej Lukjaňuk

S jedničkou odstartuje Barum Rally Lukjaňuk. Chybí Kresta, Kostka i Valoušek

Morkovický Pavel Žák vybojoval na Salašském drtikolu třetí místo

Sto třicet čtyři cyklistů z různých končin České a Slovenské republiky se v sobotu úderem poledne vydává z hřiště v obci Salaš na trasu III. ročníku závodu horských kol s názvem Salašský drtikol.

-

Okresní přebor: nováček z Břestu zaskočil Lubnou

Na podtrženou jedničku vstoupili po roční přestávce opět do okresního přeboru OFS Kroměříž fotbalisté Břestu. Nováček doma povedenou druhou půlí doma rozcupoval Lubnou.

Tabulka Z V R P S B
1. SK Slavia Praha 4 4 0 0 11:1 12
2. AC Sparta Praha 4 4 0 0 9:1 12
3. FC Viktoria Plzeň 4 4 0 0 6:1 12
4. FC Baník Ostrava 4 3 0 1 6:2 9
5. 1. FK Příbram 4 2 1 1 9:6 7
6. FC Fastav Zlín 4 2 1 1 6:5 7
7. 1. FC Slovácko 4 2 0 2 6:5 6
8. Bohemians Praha 1905 4 2 0 2 5:6 6
9. FC Slovan Liberec 4 1 2 1 4:4 5
10. FK Teplice 4 1 2 1 8:9 5
11. FK Jablonec 4 1 1 2 6:5 4
ZOBRAZIT CELOU TABULKU

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT