VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

5.11.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kateřinice - FC Valašské Klobouky - Brumov 5:4 p. (0:3), 53., 87. Hlinšťák, 57. Liďák, 64. Macík - 2. 39. Naňák, 37. Grygar, 77. Poliak, Lidečko - Chropyně 0:5 (0:2), 35. Zelený, 36. Goga, 71., 87., 89. Dostálík.
1. Rožnov p. R. 13 12 0 1 68:16 36 0 0
2. Mladcová 13 12 0 1 51:15 35 1 0
3. Kelč 13 10 0 3 57:29 29 1 0
4. Kateřinice 13 9 0 4 46:31 26 1 0
5. Holešov 13 9 0 4 28:16 25 4 2
6. FC Valašské Klobouky - Brumov 13 7 0 6 41:26 23 1 3
7. Chropyně 13 7 0 6 33:26 22 1 2
8. Újezd 13 6 0 7 29:35 18 2 2
9. Bystřice p. H. 13 5 0 8 31:50 15 0 0
10. Vel. Karlovice 13 4 0 9 15:38 13 1 2
11. Fryšták 13 4 0 9 15:41 11 2 1
12. Dol. Lhota 13 3 0 10 24:59 10 1 2
13. Lidečko 13 2 0 11 9:36 6 1 1
14. Vlachovice 13 1 0 12 21:50 4 1 2

SKUPINA B: Újezdec - Boršice 2:3 (1:2), 23. Koplík, 51. Červinka - 36. Konečný, 42., 72. Tomešek, Koryčany - Kvasice 1:0 (0:0), 81. Kaňa.

1. Strání 13 12 0 1 64:11 37 0 1
2. Kněžpole 13 9 0 4 31:24 26 1 0
3. Staré Město 13 9 0 4 28:22 26 2 1
4. Koryčany 12 9 0 3 22:19 26 2 1
5. Boršice 13 8 0 5 31:22 23 2 1
6. Nivnice 13 6 0 7 31:27 20 0 2
7. Morkovice 12 7 0 5 20:30 20 1 0
8. Prakšice 13 6 0 7 32:21 18 0 0
9. Újezdec 13 6 0 7 39:32 18 0 0
10. Tlumačov 13 6 0 7 25:26 18 1 1
11. Dol. Němčí 13 5 0 8 21:29 16 0 1
12. Šumice 13 4 0 9 26:41 13 0 1
13. Jarošov 13 2 0 11 13:46 5 1 0
14. Kvasice 13 1 0 12 12:45 4 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Louky - Rožnov p. R. 0:13 (0:7), 2., 4., 6., 37., 39. Maléř, 11., 14. Kraus, 22. Malina, 27. Sladovník, 41. Svoboda, 46. Dořičák, 59. Hrušková, 67. Pavlíčková, Štítná n. Vl. - Kunovice 0:4 (0:2), 13. Bičan, 16. Tvrdoň, 42. Bičan, 44. Škrabal, Holešov - Uh. Brod 0:5 (0:0), 44. Kadlček, 46. Maleňák, 48., 51. Plášek, 59. Michalec, Slavičín - Zlín B 3:2 (3:0), 7. Kostka, 15. Šůstek, 33. Vaculová - 59. Novosad, 68. Mimochodek, Uh. Brod - Slavičín 6:1 (3:0), 10. Kadlček, 14., 27. Valenta, 41. Bartončík, 47. Kadlček, 63. Čubík - 62. Šůstek.

1. Staré Město 11 9 0 2 55:16 28 0 1
2. Uh. Brod 11 8 0 3 54:21 25 1 2
3. Kunovice 11 8 0 3 58:10 23 1 0
4. FC Valašské Klobouky - Brumov 11 7 0 4 39:16 23 0 2
5. Baťov 11 7 0 4 37:28 22 0 1
6. Zlín B 11 7 0 4 30:12 19 2 0
7. Rožnov p. R. 11 7 0 4 24:16 18 3 0
8. Slavičín 11 6 0 5 28:28 18 0 0
9. Štítná n. Vl. 11 4 0 7 25:34 12 0 0
10. V. Otrokovice 11 2 0 9 13:57 7 0 1
11. Holešov 11 1 0 10 3:38 3 0 0
12. Louky 11 0 0 11 1:91 0 0 0

MLADŠÍ: Louky - Rožnov p. R. 1:3 (1:2), 4. Sochora - 14. Šimurda, 27. Kocián, 44. Černý, Štítná n. Vl. - Kunovice 0:6 (0:4), 3. Basovník, 15. Šimík, 18. Škrabal, 20. Andrýsek, 35. Škrabal, 60. Svoboda, Holešov - Uh. Brod 1:6 (0:0), 55. Hlobil - 32. Meindlschmid, 35. Kelíšek, 40. Jahoda, 50. Gazdík, 52., 59. Šobáň, Slavičín - Zlín B 6:3 (5:1), 5. Hamalčík, 9., 11. Kostka, 14., 22., 48. Janšta - 2., 33. Maliňák, 35. Poulík, Uh. Brod - Slavičín 1:6 (1:3), 4. Mahdal - 7., 19. Kostka, 29., 54. Janšta, 58. Šefčík, 60. Vaculík.

1. St. Město 11 11 0 0 84:22 32 1 0
2. Rožnov p. R. 11 9 0 2 46:19 27 0 0
3. FC Valašské Klobouky - Brumov 11 7 0 4 66:28 22 0 1
4. Louky 11 7 0 4 45:21 21 0 0
5. Slavičín 11 7 0 4 60:42 21 0 0
6. Uh. Brod 11 6 0 5 56:31 18 0 0
7. Holešov 11 5 0 6 36:37 14 1 0
8. Baťov 11 5 0 6 31:60 14 1 0
9. Kunovice 11 4 0 7 23:31 13 1 2
10. Zlín B 11 3 0 8 22:43 11 0 2
11. Štítná n. Vl. 11 1 0 10 7:80 3 1 1
12. V. Otrokovice 11 1 0 10 25:87 2 1 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Slušovice - Vlachovice 8:1 (4:0), 9., 13. Chrastina, 14. Hargaš, 25. Pastrňák, 54., 59., 64. Chovanec, 69. Pastrňák - 63. Straka, Dolní Lhota - Lužkovice 4:1 (2:1), 24., 33., 60., 65. Kolařík - 22. Demeter.

1. Slušovice 8 8 0 0 44:12 24 0 0
2. Luhačovice 8 7 0 1 28:8 19 2 0
3. Hulín 8 6 0 2 27:13 18 0 0
4. Bystřice p. H. 8 4 0 4 20:21 13 0 1
5. Juřinka 8 3 0 5 14:16 10 1 2
6. Vlachovice 8 3 0 5 17:23 8 1 0
7. Vel. Karlovice 8 2 0 6 14:25 7 0 1
8. Dolní Lhota 8 2 0 6 24:49 6 0 0
9. Lužkovice 8 1 0 7 5:26 3 1 1

SKUPINA B: Morkovice - Dolní Němčí 0:1 p., Hluk - FA Zlechov 4:1 (1:0), 5. Frühauf, 39., 55., 63. Gál - 45. Kavalec.

1. Bojkovice 8 8 0 0 57:8 24 0 0
2. Kvasice 9 8 0 1 41:4 23 1 0
3. Strání 8 7 0 1 45:9 20 1 0
4. Hluk 9 6 0 3 23:23 19 0 1
5. Napajedla 9 4 0 5 36:19 13 0 1
6. Dolní Němčí 9 5 0 4 12:18 13 2 0
7. FA Zlechov 9 3 0 6 14:50 9 1 1
8. 1. FC Slovácko 9 2 0 7 10:30 7 0 1
9. Koryčany 9 1 0 8 9:47 2 1 0
10. Morkovice 9 0 0 9 5:44 2 0 2

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Slušovice - Vlachovice 5:2 (1:1), 27. Divílek, 34. Gajdošík, 37., 52., 55. Matula - 3., 35. Rapant, Dolní Lhota - Lužkovice 6:4 (4:3), 8. Polách, 19. Talaš, 17. Heinz, 28. Soukup, 38. Heinz, 50. Macík - 21. Hubáček, 25. Krček, 30., 45. Hubáček.

1. Vel. Karlovice 8 7 0 1 65:15 21 0 0
2. Bystřice p. H. 8 7 0 1 72:20 20 1 0
3. Hulín 8 6 0 2 48:14 18 0 0
4. Juřinka 8 5 0 3 34:22 16 0 1
5. Luhačovice 8 5 0 3 34:17 14 1 0
6. Slušovice 8 3 0 5 31:22 10 0 1
7. Vlachovice 8 2 0 6 21:59 6 0 0
8. Dolní Lhota 8 1 0 7 19:81 3 0 0
9. Lužkovice 8 0 0 8 8:82 0 0 0

SKUPINA B: Morkovice - Dolní Němčí 3:2 p. (1:1), 18. Žourek, 38. Rakáš - 10. Hrbáč, 42. Marčík, Hluk - FA Zlechov 5:2 (1:2), 13. Nemrava, 32. Koníček, 33. Mitáček, 57. Koníček, 58. Pančík - 16. Talášek, 19. Koubek.

1. Bojkovice 8 8 0 0 89:7 24 0 0
2. Strání 8 7 0 1 60:12 22 0 1
3. Napajedla 9 6 0 3 36:27 19 0 1
4. Hluk 9 6 0 3 55:22 18 0 0
5. 1. FC Slovácko 9 5 0 4 20:26 13 2 0
6. Dolní Němčí 9 4 0 5 25:33 13 0 1
7. Morkovice 9 5 0 4 18:37 13 3 1
8. Koryčany 9 1 0 8 20:88 4 0 1
9. FA Zlechov 9 1 0 8 22:51 3 0 0
10. Kvasice 9 1 0 8 18:60 3 0 0

Autor: Redakce

5.11.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

V Holešově se dočkají kruhového objezdu. Ustoupit mu musí Masaryk

Jak vybavit malý dětský pokoj?

Kroměřížský domov pro seniory se změnil na dopoledne v třídu obecné školy

Ve třídu obecné školy se v minulých dnech proměnila jedna z jídelen Domova pro seniory U Moravy v Kroměříži.

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představí sportovní týmy z regionu

Nenechte si ujít 2. díl projektu Deník nám fandí v pondělním tištěném vydání Kroměřížského deníku! 

Desáté kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

FOTOGALERIE / Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.

Sníh ještě na Kroměřížsko nedorazil, silničáři z KTS už ale hlásí pohotovost

Teploty blížící se nule a v noci klesající i pod bod mrazu: listopadová realita dorazila i na Kroměřížsko, na zimu už se proto připravují silničáři, technické služby, azylový dům nebo třeba útulek pro psy.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT