VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

2.10.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK

MLADEŽNICKÝ FOTBAL V KRAJI

Krajský přebor dorostu

Hluk - Baťov 1:2 p. (1:1), 32. Martiš - 38. Dvořák, Uh. Brod - Louky 5:0 (1:0), 18. Nyiko, 62., 73., 79., 89. Josefík, Luhačovice - Hulín 1:5 (1:2), 36. Zábojník - 26. Krejčíř, 28. Navrátil, 53. Krejčíř, 87., 90. Navrátil, Štítná n. Vl. - Lužkovice 2:7 (1:4), 16. Malaník, 79. Zvoníček - 24. Peštuka, 25. Hejtmánek, 29. Peštuka, 43. Holík, 72. Hejtmánek, 81. Rudl, 85. Krejčíř, Napajedla - Kunovice 0:4 (0:1), 37. Zámečník, 58. Šašinka, 75. Hubál, 90. Otáhal, V. Otrokovice - Bojkovice 1:2 (1:1), 24. Khalil - 89., 44. Martinec, Brumov - Slavičín 2:3 p. (2:0), 13., 38. Polomík - 73. Zvoníček, 90. Ondruš.

1. Uh. Brod 9 9 0 0 48:7 26 1 0
2. Slavičín 9 8 0 1 26:11 24 1 1
3. Bojkovice 10 7 0 3 30:21 19 2 0
4. Hulín 10 6 0 4 44:32 18 0 0
5. Brumov 8 5 0 3 15:11 16 0 1
6. Louky 9 5 0 4 16:14 16 0 1
7. V. Otrokovice 9 5 0 4 27:19 15 0 0
8. Štítná n. Vl. 9 4 0 5 27:25 13 0 1
9. Lužkovice 9 4 0 5 25:19 12 1 1
10. Kunovice 9 3 0 6 17:26 10 0 1
11. Napajedla 9 3 0 6 11:45 8 1 0
12. Baťov 9 2 0 7 13:25 6 1 1
13. Hluk 8 1 0 7 10:30 4 0 1
14. Luhačovice 9 1 0 8 5:29 2 1 0

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Kelč - Rožnov p. R. 3:8 (2:6), 21., 45. Jiříček (pen.), 69. Mikulenka - 20. (pen.), 27. Kolařík, 29. Gomola, 35., 37. Zetek, 43. Juřík, 78. Kolařík, 89. Řezáč, Dolní Lhota - Bystřice p. H. 3:4 (1:3), 44. Drga, 86. Majzlík, 89. Dorňák - 3. Franěk, 5. Janečka, 13. Kocman, 47. Franěk, FC Valašské Klobouky - Brumov- Mladcová 1:3 (1:0), 41. Grygar - 65. Kočica, 82. Kolařík, 91. Kočica, Újezd - Fryšták 2:1 (1:1), 30. Gresl, 69. Václavík - 33. Marholt, Chropyně - Vlachovice 4:2 (3:2), 13. Dostálík, 15., 26. Mareš, 52. Danč - 8. Rak, 34. Kudela, Holešov - Kateřinice 3:1 (3:0), 1. Úlehla, 23. Karol, 44. Úlehla - 51. Macík (pen.), Fryšták - Dolní Lhota 3:2 p. (1:1), 8. Sušila, 81. Svačina - 26., 52. Macík (pen.)

1. Mladcová 9 9 0 0 40:8 27 0 0
2. Rožnov p. R. 9 8 0 1 48:13 24 0 0
3. Holešov 9 7 0 2 24:10 20 2 1
4. Kelč 9 6 0 3 37:23 18 0 0
5. Újezd 9 6 0 3 24:19 16 2 0
6. FC Valašské Klobouky - Brumov 8 4 0 4 24:11 14 0 2
7. Chropyně 8 4 0 4 17:11 13 0 1
8. Kateřinice 8 4 0 4 19:18 12 0 0
9. Fryšták 9 4 0 5 11:26 10 2 0
10. Vel. Karlovice 9 3 0 6 11:29 10 0 1
11. Bystřice p. H. 9 3 0 6 20:36 9 0 0
12. Lidečko 8 2 0 6 6:20 5 1 0
13. Dolní Lhota 9 1 0 8 16:47 5 0 2
14. Vlachovice 9 0 0 9 13:39 0 0 0

SKUPINA B: Kvasice - Morkovice 0:1 p., Jarošov - Koryčany 1:3 (1:2), 13. Zachar - 5. Vrtal, 12., 72. Hubr, Strání - Boršice 4:0 (3:0), 1. Kolaja, 3. Kučera (vl.), 39. Čaňo, 68. Kolaja, Nivnice - Újezdec 4:0 (1:0), 32., 59. Dubský, 70. Hulín, 80. Beníček, Tlumačov - Kněžpole 2:4 (0:2), 67. Franko, 87. Holub - 11. Maršálek, 44. Kaňa, 49. Maršálek, 89. Churý, Dolní Němčí - Šumice 5:2 (2:1), 7. Nemrava, 41. Bobčík, 48. Vyoral, 56. Horňák, 81. Ježek - 12., 90. Dvořák, Prakšice - Staré Město 3:4 (2:1), 20. Knap, 25. Liška, 82. Knap - 6. Prachman, 54. Sonntag, 56. Vanda, 69. Bičan.

1. Strání 9 8 0 1 42:7 25 0 1
2. Staré Město 9 7 0 2 17:14 20 2 1
3. Kněžpole 9 6 0 3 24:19 17 1 0
4. Koryčany 8 5 0 3 17:16 16 0 1
5. Nivnice 9 4 0 5 23:16 14 0 2
6. Boršice 8 5 0 3 19:14 14 1 0
7. Tlumačov 9 5 0 4 18:14 14 1 0
8. Prakšice 9 4 0 5 24:14 12 0 0
9. Dolní Němčí 9 4 0 5 18:23 12 0 0
10. Morkovice 9 4 0 5 11:26 11 1 0
11. Šumice 9 3 0 6 16:28 10 0 1
12. Újezdec 8 3 0 5 22:22 9 0 0
13. Jarošov 9 2 0 7 8:33 5 1 0
14. Kvasice 8 1 0 7 7:20 4 0 1

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Louky - Štítná n. Vl. 1:2 (1:0), 21. Urban (vl.) - 46. Kalík, 58. Hnilo, Uh. Brod - Rožnov p. R. 3:4 p. (1:2), 15. Valenta, 41. Maleňák, 51. Kůřil - 1., 34. Maléř, 38. Dořičák, Zlín - Baťov 2:1 p. (0:0), 70. Buchta - 58. Lysák, Slavičín - Holešov 3:0 (3:0), 13. Šůstek, 18., 23. Hamalčík, St. Město - FC Valašské Klobouky - Brumov (1:2), 28., 48. Nejezchleba - 15. Opravil, 35. Satin, 40. Opravil, 60. Kovář, 70. Ohera, Kunovice - V. Otrokovice 10:0 (4:0), 2. Škrabal, 8. Král, 12., 18. Bičan, 41. Obdržálek, 43. Tomeček, 44., 45., 46. Lukašík, 51. Obdržálek.

1. Zlín 7 6 0 1 26:5 17 1 0
2. Kunovice 6 5 0 1 42:5 14 1 0
3. St. Město 6 4 0 2 36:8 13 0 1
4. Slavičín 7 4 1 2 21:13 13 0 0
5. Baťov 6 4 0 2 19:12 13 0 1
6. Uh. Brod 5 4 0 1 21:8 12 1 1
7. Rožnov p. R. 7 5 0 2 9:11 12 3 0
8. FC Valašské Klobouky - Brumov 7 2 1 4 12:11 9 0 2
9. Štítná n. Vl. 6 2 0 4 10:21 6 0 0
10. V. Otrokovice 7 1 0 6 7:44 4 0 1
11. Holešov 6 0 0 6 1:16 0 0 0
12. Louky 6 0 0 6 1:51 0 0 0

MLADŠÍ: Louky - Štítná n. Vl. 10:0 (6:0), 10. Nikolov, 12. Plšek, 14. Obadalová, 16. Žemla, 19. Sochora, 25. Maňák, 31. Žemla, 39. Maňák, 44. Sochora, 51. Maňák, Uh. Brod - Rožnov p. R. 1:2 (0:1), 45. Vacula - 3. Šimurda, 56. Farník, Zlín - Baťov 1:5 (1:1), 21. Januš - 27., 31. Mudřík, 46. Štulíř (pen.), 55. Kopecký, 58. Zapletal, Slavičín - Holešov 9:2 (3:1), 5. Hamalčík, 15. Kostka, 29., 32. Hamalčík, 60. Kostka, 37. Šefčík, 44., 46., 55. Janšta - 10., 52. Daďa, St. Město - FC Valašské Klobouky - Brumov 7:1 (3:1), 3. Popelka, 7. Zelený, 30. Straka, 40. Obdržálek, 51. Straka, 54. Zelený, 58. Jurkovič - 19. Bartoš, Kunovice - V. Otrokovice 4:1 (2:0), 13. Doležal, 28., 36. Andrýsek, 40. Doležal - 57. Bobowski.

1. St. Město 6 6 0 0 58:14 18 0 0
2. Rožnov p. R. 7 6 0 1 33:9 18 0 0
3. FC Valašské Klobouky - Brumov 7 4 1 2 35:15 13 0 0
4. Slavičín 7 4 1 2 38:26 13 0 0
5. Uh. Brod 5 3 0 2 34:15 9 0 0
6. Louky 6 3 0 3 27:13 9 0 0
7. Holešov 6 3 0 3 29:20 9 0 0
8. Baťov 6 3 0 3 11:32 8 1 0
9. Kunovice 6 2 0 4 11:23 7 0 1
10. Zlín 7 2 0 5 13:28 7 0 1
11. Štítná n. Vl. 6 1 0 5 3:50 2 1 0
12. V. Otrokovice 7 0 0 7 13:60 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Luhačovice 3:0 (0:0), 53. Horák, 56. Pekař, 58. Šarman, Vlachovice - Hulín 1:15 (0:7), 57. Rapant - 7., 25. Buksa, 9., 13. Zdražil, 12., 18. Rejda, 27. Bureš, 37. Horáček, 39. Vlasatý, 42. Rejda, 48. Zdražil, 49. Neumann, 54. Buksa, 55. Vlasatý, 56. Zdražil, Bystřice p. H. - Juřinka 6:0 (3:0), 21. Koutný, 28. Kusín, 31., 34. Koutný, 49. Žaloudík, 50. Čechovský, Dolní Lhota - Slušovice 2:10 (1:4), 24., 45. Kužela - 14. Gajdošík, 15. Vykopal, 22. Gajdošík, 30. Juřík, 40. Jurčák, 41. Divílek, 50. Juřík, 53. Smetana, 56. Jurčák, 60. Gajdošík.

1. Vel. Karlovice 4 4 0 0 44:0 12 0 0
2. Bystřice p. H. 5 4 0 1 40:14 11 1 0
3. Hulín 3 3 0 0 21:5 9 0 0
4. Juřinka 4 2 0 2 17:8 7 0 1
5. Luhačovice 5 2 0 3 18:16 5 1 0
6. Slušovice 3 1 0 2 15:8 4 0 1
7. Vlachovice 3 1 0 2 10:25 3 0 0
8. Dolní Lhota 3 0 0 3 6:41 0 0 0
9. Lužkovice 4 0 0 4 3:57 0 0 0

SKUPINA B: Vel. Karlovice - Luhačovice 1:5 (0:2), 51. Čírtek - 29., 32., 45., 60. Gregor, 62. Šidlík, Vlachovice - Hulín 1:2 (0:1), 40. Straka - 21. Matela, 68. Donát, Bystřice p. H. - Juřinka 2:3 (2:0), 12. Ovčáčík, 13. Žaloudík - 59. Kubla, 65. Menšík, Dolní Lhota - Slušovice 4:10 (1:7), 22. Kužela, 56., 58., 65. Kolařík - 11. Hargaš, 14. Pastrňák, 16. Pešák, 23. Hrazdira, 24. Bednařík, 28. Čala, 30. Hargaš, 50., 60. Hrazdira, 64. Bednařík.

1. Luhačovice 5 5 0 0 15:5 13 2 0
2. Slušovice 3 3 0 0 21:8 9 0 0
3. Juřinka 4 2 0 2 5:4 7 1 2
4. Hulín 3 2 0 1 7:5 6 0 0
5. Bystřice p. H. 5 1 0 4 7:16 4 0 1
6. Vlachovice 3 1 0 2 10:6 3 0 0
7. Lužkovice 4 1 0 3 3:7 3 1 1
8. Vel. Karlovice 4 1 0 3 10:18 3 0 0
9. Dolní Lhota 3 1 0 2 12:21 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Vel. Karlovice - Luhačovice 3:0 (0:0), 53. Horák, 56. Pekař, 58. Šarman, Vlachovice - Hulín 1:15 (0:7), 57. Rapant - 7., 25. Buksa, 9., 13. Zdražil, 12., 18. Rejda, 27. Bureš, 37. Horáček, 39. Vlasatý, 42. Rejda, 48. Zdražil, 49. Neumann, 54. Buksa, 55. Vlasatý, 56. Zdražil, Bystřice p. H. - Juřinka 6:0 (3:0), 21. Koutný, 28. Kusín Jan31., 34. Koutný, 49. Žaloudík, 50. Čechovský, Dolní Lhota - Slušovice 2:10 (1:4), 24., 45. Kužela - 14. Gajdošík, 15. Vykopal, 22. Gajdošík, 30. Juřík, 40. Jurčák, 41. Divílek, 50. Juřík, 53. Smetana, 56. Jurčák, 60. Gajdošík.

1. Vel. Karlovice 4 4 0 0 44:0 12 0 0
2. Bystřice p. H. 5 4 0 1 40:14 11 1 0
3. Hulín 3 3 0 0 21:5 9 0 0
4. Juřinka 4 2 0 2 17:8 7 0 1
5. Luhačovice 5 2 0 3 18:16 5 1 0
6. Slušovice 3 1 0 2 15:8 4 0 1
7. Vlachovice 3 1 0 2 10:25 3 0 0
8. Dolní Lhota 3 0 0 3 6:41 0 0 0
9. Lužkovice 4 0 0 4 3:57 0 0 0

SKUPINA B: Bojkovice - Hluk 5:4 (1:3), 13. Kalík, 37. Kovář, 39. Habáník, 41. Surý, 49. Sekér - 1., 21. Zlínský, 27. Pančík, 58. Zlínský, Kvasice - Morkovice 3:5 (0:2), 32. Dvořák, 34., 58. Hložek - 5. Rakáš, 12., 39., 43. Žourek, 55. Rakáš, Napajedla - Strání 1:2 (0:2), 46. Tabara - 18. Tóth, 28. Benešík, FA Zlechov - Dolní Němčí 1:5 (0:4), 44. Talášek - 2. Marčík, 11. Vlk, 14. Bobčík, 22., 52. Brencus, Napajedla - Morkovice 7:0 (3:0), 4. Tobola, 27. Tabara, 29. Tobola, 32. Oliva, 52., 54. Tobola, 60. Oliva.

1. Bojkovice 5 5 0 0 62:4 15 0 0
2. Strání 5 5 0 0 32:9 15 0 0
3. Napajedla 4 3 0 1 18:9 9 0 0
4. 1. FC Slovácko 5 3 0 2 13:18 8 1 0
5. Morkovice 5 2 0 3 11:28 7 0 1
6. Dolní Němčí 4 2 0 2 17:18 6 0 0
7. FA Zlechov 4 1 0 3 18:16 3 0 0
8. Hluk 4 1 0 3 16:16 3 0 0
9. Kvasice 5 1 0 4 10:38 3 0 0
10. Koryčany 5 0 0 5 10:51 0 0 0

Autor: Martin Břenek

2.10.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chodce i řidiče v Kroměříži momentálně čeká hned několik uzavírek. Důvodem jsou rekonstrukce několika chodníků i silnic.
5

Kroměříž sužuje hned několik uzavírek

Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb v říjnu 2017.
AKTUALIZOVÁNO
12

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Lidovec Benešík: Česku je to jedno. Slovák či Japonec

„Česká republika je maximálně tolerantní země. Když se podíváte na to, že volby vyhráli ekonomičtí migranti, tak jednoznačně můžeme EU říct, že nejsme žádní xenofobové. U nás je to jedno: Slovák nebo Japonec,“ sdělil Ondřej Benešík jediný lidovecký poslanec z našeho kraje.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výsledky voleb ze všech obcí v našem okrese

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.  

Šárka Jelínková: Netěší mě, že demokratické strany uspěly méně

ROZHOVOR/ Sama má své křeslo ještě pět let jisté, teprve loni totiž za Kroměřížsko usedla v horní komoře parlamentu, když ve druhém kole porazila kandidáta ANO a šéfa Agrární komory Jana Haška. Senátorka Šárka Jelínková z Bystřice pod Hostýnem ale samozřejmě také letošní volby pečlivě sledovala, včetně drtivého vítězství právě politického hnutí miliardáře Andreje Babiše.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT