VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mládežnický fotbal v kraji

18.6.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Vítek Šmahel

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Napajedla - Hluk 3:4 p. (2:2), 7. (pen.), 11. Bláha, 61. Bajaja - 22. Červinka, 41. Ševčík, 73. Bukvic, Bojkovice - Brumov 2:11 (2:4), 5. Svoboda, 45. Pavlis - 9. Fojtík, 10. Polomík, 23. Vaculín, 32., 46. Fojtík, 50. Vaculín, 62. Pecha, 72. Vaculín, 76., 83. Pecha, 90. Vaculín, Štítná n. Vl. - Louky 4:0 (1:0), 14. Spáčil, 53. Králík, 70., 71. Malaník, Kunovice - Slušovice 2:3 (1:2), 43. Řihák (pen.), 53. Bouřa - 34. Večeřa, 44., 71. Hrnčiřík, Slavičín - Uh. Brod 2:8 (2:3), 11. Šebák, 15. Salajka - 7. Konečný, 17., 42. Josefík, 48. Dvořák, 56. Josefík, 58. Sedláček, 75., 78. Dvořák, Holešov - Baťov 1:2 p. (0:1), 85. Kotas - 18. Dvořák.

1. Brumov 26 21 0 5 100:50 63 1 1
2. Uh. Brod 26 19 0 7 90:41 56 2 1
3. Baťov 26 18 0 8 63:43 55 2 3
4. Kunovice 26 17 0 9 79:35 52 1 2
5. Slušovice 26 17 0 9 60:39 47 4 0
6. Hluk 26 16 0 10 82:43 46 3 1
7. Napajedla 26 14 0 12 48:49 43 3 4
8. Bojkovice 26 11 0 15 50:73 34 1 2
9. Štítná n. Vl. 26 10 0 16 49:63 31 0 1
10. Luhačovice 26 10 0 16 55:90 30 1 1
11. Slavičín 26 10 0 16 50:73 29 3 2
12. Louky 26 9 0 17 41:59 28 1 2
13. Rožnov p. R. 26 6 0 20 32:80 19 2 3
14. Holešov 26 4 0 22 30:91 13 0 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Vlachovice - Fryšták 0:10 (0:5), 10. Maček, 27., 37. Staněk, 29. Pšeja, 44. Okonkwo, 59. Staněk, 51., 64., 81. Okonkwo, 72. Kolář, Újezd - Val. Klobouky 7:6 (3:3), 8. Dobiáš, 25. Mudrák, 42. Fusek, 56. Kráčalík, 60. Martinek, 62., 75. Kráčalík - 27. Masař, 32. Obadal, 44. Mana, 48. Procházka, 50. Dubčák, 76. Obadal, Lidečko - Vigantice 7:1 (3:1), 15., 22. Gargulák, 27. Hruboň, 52. Gargulák, 68. Hruboň, 75. Harnádek, 89. Gargulák - 39. Porubský, Chropyně - Břest 8:2 (5:0), 12., 13. Podaný, 16. Poledňák, 21., 38., 49. Podaný, 62. Belis, 65. Podaný - 47. Niščak, 58. Lukašík, Lužkovice - Vel. Karlovice 5:4 p. (3:2), 16. Okál, 42., 45. Peštuka, 54. Peštuka - 34. Černý, 37. Gröpel, 50. Dorňák, 72. Vašut, Dolní Lhota - Bylnice 5:1 (0:0), 4. Dynka, 34. Kúdela, 36. Misař, 37. Kúdela, 85. Kúdela - 43. Chromáček.
1. Lužkovice 24 20 0 4 87:27 59 2 1
2. Vigantice 24 17 0 7 83:36 50 1 0
3. Val. Klobouky 24 16 0 8 94:50 48 0 0
4. Mladcová 24 16 0 8 65:48 47 2 1
5. Fryšták 24 15 0 9 72:53 45 1 1
6. Újezd 24 13 0 11 70:59 43 0 4
7. Bylnice 24 15 0 9 58:50 41 5 1
8. Dolní Lhota 24 12 0 12 70:63 37 0 1
9. Břest 24 8 0 16 49:73 24 1 1
10. Lidečko 24 8 0 16 45:85 23 2 1
11. Chropyně 24 7 0 17 46:83 21 3 3
12. Vlachovice 24 6 0 18 23:93 17 2 1
13. Vel. Karlovice 24 3 0 21 28:70 13 1 5

SKUPINA B: Újezdec - Prakšice 4:1 (2:1), 15. Koplík, 35. Jančář, 80., 88. Lekeš - 23. Liška, Jarošov - Hulín 2:3 (0:3), 53. Štolba, 80. Jurča (pen.) - 20. Uličný, 24. Navrátil, 41. Uličný, Kvasice - Dolní Němčí 6:0 (4:0), 12. Skácel, 14. Zapletal, 23. Přikryl, 29. Zapletal, 58. Marčík (pen.), 60. Zapletal, Nivnice - Staré Město 3:0 (2:0), 10. Bartoš, 14. Dvořák, 51. Karlík, Nedachlebice - Koryčany 2:7 (1:5), 10. Nožička, 68. Večeřa - 6. Bábíček, 8. Gejdoš, 27. Bábíček, 36., 39. Gejdoš, 88. Hubr, 90. Bardon, Morkovice - Nedakonice 1:0 p., Kněžpole - Strání 3:1 (2:0), 21., 31. Kučík, 49. Večeřa - 90. Čaňo (pen.).

1. Hulín 26 22 0 4 159:32 66 1 1
2. Strání 26 19 0 7 79:47 56 2 1
3. Staré Město 26 19 0 7 81:46 54 4 1
4. Nivnice 26 16 0 10 85:65 50 0 2
5. Koryčany 26 15 0 11 90:46 47 2 4
6. Jarošov 26 16 0 10 57:43 46 2 0
7. Kněžpole 26 15 0 11 58:47 45 2 2
8. Kvasice 26 13 0 13 68:62 40 1 2
9. Újezdec 26 11 0 15 64:66 32 2 1
10. Morkovice 26 10 0 16 63:91 30 1 1
11. Prakšice 26 9 0 17 61:109 26 2 1
12. Nedakonice 26 9 0 17 37:94 26 2 1
13. Dolní Němčí 26 4 0 22 35:98 15 0 3
14. Nedachlebice 26 4 0 22 39:130 13 1 2
KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ
STARŠÍ: Louky - Kunovice 1:2 (0:2), 40. Ševčík - 9. Bičan, 32. Matejkovič, Brumov - Holešov 0:3 (0:2), 23., 31. Trnka, 70. Tesařík, Zlín B - Baťov 7:3 (2:1), 13. Lehký, 32. Tomek, 41. Kolařík, 44. Lehký, 48. Kolařík, 54. Hamrlík, 56. Lehký (pen.) - 10., 66. Guřan, 70. Kříž, V. Otrokovice - Slavičín 4:0 (1:0), 3., 45., 58. Kraváček, 66. Dočkal, Rožnov p. R. - Vsetín 0:3 (0:2), 20. Karlík, 34. Horák, 46. Kalina, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 4:2 (2:2), 3., 10. Důlka, 53. Urban, 70. Hrnčiřík - 1. Valenta, 9. Dubský.

1. Kunovice 22 22 0 0 145:22 66 0 0
2. Štítná n. Vl. 22 17 0 5 73:25 51 2 2
3. Vsetín 22 16 0 6 101:49 44 5 1
4. Slavičín 22 14 0 8 72:52 41 2 1
5. Baťov 22 13 0 9 70:52 41 1 3
6. Louky 22 13 0 9 48:39 37 3 1
7. Uh. Brod 22 11 0 11 68:63 33 2 2
8. Zlín B 22 8 0 14 46:74 24 2 2
9. Holešov 22 7 0 15 20:53 23 1 3
10. V. Otrokovice 22 6 0 16 43:68 21 0 3
11. Rožnov p. R. 22 4 0 18 21:89 12 1 1
12. Brumov 22 1 0 21 20:141 3 0 0

MLADŠÍ: Louky - Kunovice 3:2 p. (0:1), 48. Merta, 52. Šebek - 10. Král, 54. Krajča, Brumov - Holešov 4:2 (4:0), 4. Růžička, 13. Běhunčík, 15. Kozáček, 25. Růžička - 54. Kuba, 59. Pospíšil, V. Otrokovice - Slavičín 1:19 (0:9), 33. Vajdák - 2., 10., 13. Hamalčík, 14. Janšta, 20. Bor, 22., 23., 25. Hamalčík, 29. Šoman, 34. Hamalčík, 36. Janšta, 39. Šoman, 40. Vaculík, 44. Hamalčík, 50. Janšta, 55. Hamalčík, 57. Šoman, 59. Bor, 42. Hamalčík, Rožnov p. R. - Vsetín 2:18 (0:9), 34. Dořičák, 55. Křižka - 2., 7. Zbranek, 8. Durmon, 13., 16. Zbranek, 18. Mikláš, 23., 26., 30., 33. Zbranek, 35. Valchař, 37. Zbranek, 38. Adamec, 40., 41., 43. Zbranek, 46. Adamec, 50. Zbranek, Štítná n. Vl. - Uh. Brod 2:16 (1:7), 22. Barbořík, 47. Machuča - 4., 5. Maleňák, 6. Koželuha, 7., 25. Koželuha, 26. Marek, 27. Maleňák, 33. Jahoda, 34. Koželuha, 41. Zlatý, 46. Maleňák, 48. Koželuha, 51. Bartek, 52. Bartek, 58. Klon, 59. Maleňák, Zlín B - Baťov 2:4 (2:2), 3., 30. Vrla - 18. Nevařil, 26. Chytil, 39. Klvaň, 54. Chytil.

1. Vsetín 22 22 0 0 263:22 66 0 0
2. Slavičín 22 19 0 3 173:71 57 0 0
3. Rožnov p. R. 22 16 0 6 85:62 49 0 1
4. Zlín B 22 14 0 8 143:54 43 0 1
5. Uh. Brod 22 12 0 10 113:76 36 0 0
6. Baťov 22 11 0 11 85:73 33 0 0
7. Holešov 22 9 0 13 59:76 25 3 1
8. Louky 22 8 0 14 70:110 24 1 1
9. Brumov 22 8 0 14 60:128 23 2 1
10. V. Otrokovice 22 8 0 14 61:131 23 2 1
11. Kunovice 22 5 0 17 56:91 17 0 2
12. Štítná n. Vl. 22 0 0 22 20:294 0 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ST. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov - Bystřice p. H. 8:3 (2:2), 20. Kolínek, 23. Novák, 40. Šánek, 41. Kolínek, 47. Šánek, 51. Kolínek, 52. Novák, 67. Kolínek - 12., 18., 54. Maťa, Lužkovice - Hulín 2:1 (1:1), 17. Šarman, 67. Bachánek - 35. Rygr, Juřinka - Napajedla 1:2 (1:0), 14. Orság - 61., 66. Winkler, Vlachovice - Luhačovice 3:4 p. (2:2), 12. Stružka, 27. Míča, 40. Rak - 2., 8. Smolek, 66. Andrle, Val. Klobouky - Vel. Karlovice 3:1 (1:1), 31., 49., 56. Změlík - 17. Chromčák.

1. Val. Klobouky 18 17 0 1 106:16 51 1 1
2. Vlachovice 18 13 0 5 69:31 40 2 3
3. Nedašov 18 11 0 7 53:49 33 1 1
4. Vel. Karlovice 18 11 0 7 46:37 31 2 0
5. Luhačovice 18 11 0 7 55:52 31 2 0
6. Juřinka 18 7 0 11 57:53 23 0 2
7. Napajedla 18 6 0 12 44:60 21 1 4
8. Lužkovice 18 5 0 13 22:53 16 1 2
9. Bystřice p. H. 18 5 0 13 46:87 13 2 0
10. Hulín 18 4 0 14 26:86 11 1 0

SKUPINA B: Hluk - FA Zlechov 17:0 (9:0), 1. Gál, 3., 4. Druckmüller, 13., 23., 24., 29. Krpal, 33. Gál, 33. Gabriel, 37., 41., 44. Krpal, 46. Kapusta, 54. Škorec, 56. Gál, 57., 59. Druckmüller, Morkovice - Bojkovice 0:9 (0:6), 2. Bulejko, 5., 15. Andrlík, 23. Bulejko, 26. Králík, 29. Bulejko, 60. Machala, 68. Králík, 64. Koudelík, 1. FC Slovácko - Koryčany 7:0 (3:0), 6. Chybíková, 23. Slováčková, 25. Polášková, 49. Slováčková, 53. Veselá, 55. Furiková, 69. Polášková.

1. Bojkovice 18 15 0 3 155:12 47 0 2
2. Staré Město 18 15 0 3 79:19 45 1 1
3. 1. FC Slovácko 18 12 0 6 62:38 36 1 1
4. Strání 18 11 0 7 59:23 33 0 0
5. Kvasice 18 11 0 7 61:43 30 3 0
6. Dolní Němčí 18 8 0 10 66:63 26 0 2
7. FA Zlechov 18 7 0 11 50:110 21 0 0
8. Hluk 18 7 0 11 64:80 20 1 0
9. Morkovice 18 3 0 15 26:111 9 0 0
10. Koryčany 18 1 0 17 17:140 3 0 0

KRAJSKÁ SOUTĚŽ ML. ŽÁKŮ

SKUPINA A: Nedašov - Bystřice p. H. 3:8 (1:5), 10. Šánek, 38. Holba, 49. Mikuška - 8., 12. Maťa, 17., 18. Táborský, 30. Rajnoha, 35. Maťa, 45. Hanslík, 52. Vanderka, Lužkovice - Hulín 0:1 (0:1), 12. Solař, Juřinka - Napajedla 6:2 (3:2), 2. Gajdušek, 3. Kubla, 7. Kovář, 55. Marušák, 57. Kubla, 59. Menšík - 16. Chytil, 29. Jeziorski, Vlachovice - Luhačovice 1:5 (1:3), 12. Trčková - 6. Hanáček, 0. Garaja, 13. Hanáček, 50. Šidlík, 59. Majzlík, Val. Klobouky - Vel. Karlovice 0:7 (0:3), 24. Koňařík, 26. Toman, 29. Šarman, 43., 47. Koňařík, 51. Toman, 55. Borák.

1. Hulín 18 16 0 2 107:39 47 1 0
2. Vel. Karlovice 18 15 0 3 83:35 43 3 1
3. Luhačovice 18 13 0 5 102:41 41 0 2
4. Val. Klobouky 18 12 0 6 77:50 34 3 1
5. Juřinka 18 9 0 9 82:53 29 0 2
6. Napajedla 18 9 0 9 85:71 28 0 1
7. Bystřice p. H. 18 10 0 8 87:85 27 4 1
8. Vlachovice 18 3 0 15 33:108 11 0 2
9. Lužkovice 18 2 0 16 23:100 7 0 1
10. Nedašov 18 1 0 17 37:134 3 0 0

SKUPINA B: Hluk - FA Zlechov 18:0 (5:0), 10. Afonso, 14. Zlínský, 16. Pančík, 17. Frühauf, 21. Koníček, 31. Afonso, 33. Frühauf, 34. Afonso, 37. Zlínský, 37. Mitáček, 40., 42. Frühauf, 49. Zlínský, 52. Matejka, 54. Soviš, 56., 57. Koníček, 59. Afonso, Morkovice - Bojkovice 1:6 (0:4), 43. Vašíček - 5. Kovář, 6., 9., 26., 40. Klimeš, 50. Liška, 1. FC Slovácko - Koryčany 7:0 (4:0), 5., 12. Labuťová, 14. Bangová, 27. Škrabalová, 47., 48. Labuťová, 54. Pastyříková.

1. Staré Město 18 18 0 0 172:25 53 1 0
2. Strání 18 15 0 3 123:38 44 1 0
3. Bojkovice 18 13 0 5 117:42 37 2 0
4. Hluk 18 11 0 7 106:49 35 0 2
5. 1. FC Slovácko 18 9 0 9 64:61 29 0 2
6. Kvasice 18 9 0 9 58:61 28 1 2
7. Koryčany 18 6 0 12 47:133 19 0 1
8. Dolní Němčí 18 4 0 14 32:94 12 0 0
9. Morkovice 18 3 0 15 26:122 7 2 0
10. FA Zlechov 18 2 0 16 33:153 6 0 0

Autor: Redakce

18.6.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Chodce i řidiče v Kroměříži momentálně čeká hned několik uzavírek. Důvodem jsou rekonstrukce několika chodníků i silnic.
5

Kroměříž sužuje hned několik uzavírek

Noví poslanci Zlínského kraje vzešlí z voleb v říjnu 2017.
AKTUALIZOVÁNO
12

To jsou oni! Poslanci, kteří budou hájit zájmy Zlínského kraje

DOTYK.CZ

Internet se baví: Babiš líbá a Benda je stejnou jistotou jako smrt a daně

/ GALERIE, VIDEO / Tvůrci internetových memů nespí a povolební situaci v Česku pochopitelně nenechali bez povšimnutí. Pozornost si získaly zejména čtyři momenty: vděk Andreje Babiše vyjádřený tvůrci jeho kampaně Marku Prchalovi, prohra Matěje Stropnického v čele Zelených, poměrně vysoký zisk SPD Tomia Okamury - a "nesmrtelný" poslanec Marek Benda.

Lidovec Benešík: Česku je to jedno. Slovák či Japonec

„Česká republika je maximálně tolerantní země. Když se podíváte na to, že volby vyhráli ekonomičtí migranti, tak jednoznačně můžeme EU říct, že nejsme žádní xenofobové. U nás je to jedno: Slovák nebo Japonec,“ sdělil Ondřej Benešík jediný lidovecký poslanec z našeho kraje.

NEPŘEHLÉDNĚTE: Výsledky voleb ze všech obcí v našem okrese

Emocemi a překvapeními nabitý volební víkend přinesl spoustu zajímavých změn, výsledků a reakcí. Tištěný pondělní Deník jich bude plný.  

Šárka Jelínková: Netěší mě, že demokratické strany uspěly méně

ROZHOVOR/ Sama má své křeslo ještě pět let jisté, teprve loni totiž za Kroměřížsko usedla v horní komoře parlamentu, když ve druhém kole porazila kandidáta ANO a šéfa Agrární komory Jana Haška. Senátorka Šárka Jelínková z Bystřice pod Hostýnem ale samozřejmě také letošní volby pečlivě sledovala, včetně drtivého vítězství právě politického hnutí miliardáře Andreje Babiše.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT