KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU

Brumov – Uh. Brod 0:3 Kopták 2, Michalec, Návojná – Vsetín 1:2 Fojtík J. – Maček, Mydlář, Bystřice p. H. – Kunovice 2:1 Krist, Ondroušek – Semela, Baťov 1930 – Hulín 3:3 Lopata, Herák, Hél – Stránský 2, Galuška, Vlachovice – Paseky Zlín 10:1 Horáček 3, Plšek, 2, Jemelka 2, Častulík, Nedavaška, Graclík – Mlček, Napajedla – Dol. Němčí 0:8 Zámečník 2, Tinka 2, Stojaspal, Ondra, Fibichr, Podlas, Luhačovice – 1. Valašský FC 1:2 Knot – Fuksa, Bolcek.

1. 1. Valašský FC 20 17 1 2 91:25 52
2. Kunovice 20 14 3 3 64:24 45
3. Hulín 20 13 3 4 71:26 42
4. Brumov 19 11 1 7 57:37 34
5. Vlachovice 18 11 1 6 53:35 34
6. Luhačovice 20 10 1 9 56:39 31
7. SK Baťov 19 8 4 7 36:32 28
8. FC Vsetín 19 8 4 7 43:42 28
9. Návojná 19 8 1 10 50:37 25
10. Uh. Brod 18 6 3 9 27:44 21
11. Dol. Němčí 19 4 1 14 32:68 13
12. Paseky Zlín 19 4 1 14 23:67 13
13. Napajedla 18 3 2 13 22:84 11
14. Bystřice p. H. 18 2 2 14 20:85 8

KRAJSKÁ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A: Fr. Lhota – Juřinka 0:4 Kovář J. 2, Plesník, Stodůlka, Malenovice – Val. Polanka 3:0 Vítek, Bartoň D., Torma, Tečovice – Štítná n. Vl. 4:3 Kristek 2, Vopatřil, Malošík – Liška 2, Chovančík, Hovězí – Val. Klobouky 1:0 Baletka, Holešov – Mladcová 3:4 Plachý, Kováč, Kadlčík – Vyvlečka, Vašut, Paták, Brhel, Lidečko – Louky 2:0 Liška, Šťastný, Slavičín – Vel. Karlovice 1:0 Goldbach. 20.kolo: Hovězí – Val. Polanka 0:3 kont.

1. Malenovice 18 18 0 0 79:13 54
2. Mladcová 18 13 3 2 103:32 42
3. Holešov 17 12 1 4 57:21 37
4. Val. Polanka 17 10 4 3 57:21 34
5. Štítná n. Vl. 19 10 1 8 39:51 31
6. Juřinka 16 10 0 6 58:36 30
7. Vel. Karlovice 19 7 5 7 42:45 26
8. Hovězí 17 8 0 9 25:40 24
9. Franc. Lhota 18 7 1 10 39:59 22
10. Lidečko 18 6 3 9 44:47 21
11. Slavičín 18 4 2 12 22:54 14
12. Val. Klobouky 17 3 2 12 21:63 11
13. Tečovice 18 2 2 14 26:73 8
14. Louky 18 2 0 16 19:76 6

SKUPINA B: Buchlovice – Bojkovice 2:1 Mikula, Belant – Maštalíř, Kněžpole – Morkovice 4:4 Veselý 2, Otáhal A., Flíbor – Hnčíř P. 2, Pajgr 2, Chropyně – Kunovice B 1:1 Palík – Velcr M., Boršice – Nedakonice nehl., Kvasice – Koryčany 0:2 Hanák 2, O. N. Ves – Uh. Ostroh 3:3 Lopata, Horák, Hél – Stránský 2, Galuška, Strání – Nedachlebice 2:2 Mahdal, Grerbík – Špičák, Blizňák.

1. Chropyně 19 15 2 2 64:18 47
2. Buchlovice 18 15 1 2 87:21 46
3. Strání 19 13 2 4 62:33 41
4. Bojkovice 19 12 3 4 60:26 39
5. Morkovice 19 10 1 8 62:69 31
6. Kunovice B 20 9 3 8 47:33 30
7. Koryčany 18 9 1 8 66:32 28
8. Nedachlebice 19 8 3 8 51:47 27
9. Kvasice 18 7 0 11 45:70 21
10. Kněžpole 18 5 3 10 40:63 18
11. Uh. Ostroh 19 5 1 13 41:67 16
12. Boršice 18 4 2 12 28:62 14
13. O. N. Ves 18 3 2 13 17:72 11
14. Nedakonice 18 3 0 15 38:95 9

KRAJSKÝ PŘEBOR ŽÁKŮ

STARŠÍ: Kunovice – Uh. Brod 1:2 Kuřina – Sedláček D., Pospíšek, Poličná – Vsetín 3:3 Dubcová K, Dubcová M., Feix – Hruška, Maňák, Mičoušek, Slušovice – Brumov 3:1 Novák, Tkadlec O., Buriánek – Kolínek, Baťov 1930 – Nedašov odl., Ratiboř – Louky 3:4 Kachtík, Daněk, Jalubík – Bartek, 2, Křenek, Menoušek, V. Otrokovice – 1. Valašský FC 1:4 Mizera – Videcký 2, Holub, Obdržálek.

1. Brumov 15 13 0 2 82:19 39
2. Kunovice 15 11 2 2 68:8 35
3. FC Vsetín 15 10 2 3 54:28 32
4. 1. Valašský FC 15 10 0 5 50:29 30
5. Uh. Brod 15 8 1 6 48:34 25
6. Slušovice 14 7 1 6 34:29 22
7. SK Baťov 14 6 0 8 36:33 18
8. Poličná 14 5 1 8 27:47 16
9. V. Otrokovice 15 4 1 10 26:62 13
10. Ratiboř 15 4 1 10 28:68 13
11. Louky 15 3 3 9 24:54 12
12. Nedašov 14 0 2 12 8:74 2

MLADŠÍ: Kunovice – Uh. Brod 7:1 Hubál 3, Kolář 2, Ševčík 2 – Mléčka, Poličná – Vsetín 0:20 Škrla 4, Hurta 4, Loucký 3, Hruška 2, Janíček 2, Tomanec 2, Kohout 2, Gerža, Slušovice – Brumov 0:12 Spáčil 4, Vítek 2, Šánek 2, Zvoníček, Pecl, Holba Novák, Baťov 1930 – Nedašov odl., Ratiboř – Louky 3:2 Vítek, Galeta, Machala – Banat, Kuna, V. Otrokovice – 1. Valašský FC 3:8 Šustek 2, Mňačko – Kuběna 3, Urban, Palát, Gomola, Galus, Hrůzek.

1. Brumov 15 15 0 0 123:22 45
2. 1. Valašský FC 15 13 0 2 81:25 39
3. V. Otrokovice 15 8 2 5 66:40 26
4. SK Baťov 14 8 1 5 75:34 25
5. Louky 15 6 3 6 49:60 21
6. FC Vsetín 15 6 2 7 59:40 20
7. Slušovice 14 6 2 6 28:41 20
8. Uh. Brod 15 6 1 8 52:52 19
9. Kunovice 15 5 2 8 55:54 17
10. Ratiboř 15 5 0 10 40:55 15
11. Poličná 14 2 0 12 10:146 6
12. Nedašov 14 1 1 12 13:82 4

KRAJSKÁ SOUTĚŽ STARŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Slavičín 3:1 Fojtík, Kamenčák, Králík – Havlín, Vel. Karlovice – Vlachovice 1:2 Orság – Hlavica, Trčka, Bystřice p. H. – Val. Klobouky 1:1 Macháč – Psoutka, Paseky Zlín – Holešov 0:12 Simerský 3, Kotas 2, Zakopal 2, Herián 2, Jaroš, Karol, Paštika, Hor. Bečva – Luhačovice 4:2 Bill 3, Fiurášek – Hoferek, Daňo, Juřinka – Hulín 2:1 Koleček P., Nejedlý – Mimránek.

1. Hulín 15 10 2 3 61:20 32
2. Hor. Bečva 14 9 4 1 68:27 31
3. Luhačovice 15 9 4 2 63:33 31
4. Slavičín 15 9 2 4 56:23 29
5. Vlachovice 14 9 0 5 39:22 27
6. Juřinka 15 8 2 5 29:26 26
7. Holešov 15 8 0 7 50:44 24
8. Val. Klobouky 15 4 3 8 25:36 15
9. Štítná n. Vl. 15 4 2 9 23:41 14
10. Vel. Karlovice 15 4 0 11 18:35 12
11. Bystřice p. H. 15 3 2 10 18:49 11
12. Paseky Zlín 15 1 1 13 10:104 4

SKUPINA B: Nedakonice – Strání 2:2 Andrýsek J. 2 – Bruštík 2, 1. FC Slovácko – Morkovice odl., Dol. Němčí – Hluk 1:4 Zimčík – Kuřina 3, Tum Thang (předehráno), Boršice – Koryčany nehl., Kvasice – Uh. Ostroh 5:0 Zapletal 2, Ševela 2, Kašík, Bojkovice – St. Město odl.

1. Bojkovice 14 13 1 0 65:12 40
2. Hluk 14 12 1 1 85:7 37
3. Dol. Němčí 14 11 0 3 74:19 33
4. St. Město 13 10 0 3 84:26 30
5. Kvasice 15 8 2 5 45:28 26
6. Nedakonice 15 6 3 6 49:65 21
7. Koryčany 14 6 0 8 61:43 18
8. Morkovice 14 5 1 8 45:56 16
9. Strání 14 3 2 9 32:56 11
10. 1. FC Slovácko C 14 2 1 11 20:63 7
11. Boršice 12 1 2 9 30:91 5
12. Uh. Ostroh 15 0 1 14 5:129 1

KRAJSKÁ SOUTĚŽ MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A: Štítná n. Vl. – Slavičín 2:6 Struhař, Hnilo – Vincour T., Bor 3, Miklas, Durďák, Vel. Karlovice – Vlachovice 2:2 Jurajda, Černý – Stružka 2, Bystřice p. H. – Val. Klobouky 3:0 Franěk, Machala, Červinka, Paseky Zlín – Holešov 1:3 Novotný – Janál, Michálek, Marušák, Hor. Bečva – Luhačovice 4:4 Rybár F., Křenek T. 2, Macura J. – Plášek, Hoferek, Vítek, Piják, Juřinka – Hulín 6:1 Pernický 3, Petrů 2, Bílý – Lukeš.

1. Holešov 15 13 2 0 83:16 41
2. Slavičín 15 13 0 2 86:16 39
3. Juřinka 15 11 0 4 80:27 33
4. Bystřice p. H. 15 11 0 4 80:32 33
5. Paseky Zlín 15 8 1 6 95:35 25
6. Luhačovice 15 7 2 6 65:58 23
7. Val. Klobouky 15 7 0 8 41:42 21
8. Hulín 15 7 0 8 58:67 21
9. Štítná n. Vl. 15 3 0 12 22:71 9
10. Hor. Bečva 14 2 1 11 35:69 7
11. Vel. Karlovice 15 2 1 12 29:117 7
12. Vlachovice 14 1 1 12 11:135 4

SKUPINA B: Nedakonice – Strání 4:6 Daníček T. 2, Salinger 2 – Kolaja 3, Malár, Pejchar, Žajgla M., 1. FC Slovácko – Morkovice odl., Dol. Němčí – Hluk 1:2 Jurásek – Ševčík, Van David (předehráno), Boršice – Koryčany 2:10 Kelbl, Kočenda – Kaňa 7, Barták, Michalík, Hajkr, Kvasice – Uh. Ostroh 14:5 Slavík 5, Skácel 5, Samohýl 2, Večeřa, Kahaja – Rapant 2, Kašpárek 2, Červenák, Bojkovice – St. Město odl.

1. Hluk 14 14 0 0 107:7 42
2. Koryčany 15 13 0 2 94:29 39
3. Bojkovice 14 9 1 4 68:33 28
4. Dol. Němčí 14 9 0 5 78:51 27
5. Strání 14 9 0 5 57:45 27
6. St. Město 13 7 1 5 73:35 22
7. Morkovice 14 5 3 6 35:48 18
8. Boršice 13 5 1 7 42:46 16
9. Kvasice 15 3 3 9 52:92 12
10. Nedakonice 15 3 1 11 25:69 10
11. 1. FC Slovácko C 14 2 1 11 23:70 7
12. Uh. Ostroh 15 0 1 14 12:141 1

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE ZLÍN

OKRESNÍ SOUTĚŽ DOROSTU

SKUPINA A – 14.kolo: Jaroslavice – Provodov 1:9 nehl., Hvozdná – Fryšták 1:7 Burger – Skalička 2, Hrbáček 2, Hřebačka, Gregor, Macek, Veselá – Březnice 3:0 Kořének, Žaludek L., Večeřa V., Příluky – Spytihněv 2:2 Vytopil, Lunda – nehl.

1. Provodov 10 10 0 0 60:2 30
2. Fryšták 10 6 3 1 52:14 21
3. Veselá 10 5 2 3 29:15 17
4. Březnice 10 5 0 5 25:30 15
5. Spytihněv 10 3 2 5 21:26 11
6. Příluky 10 2 3 5 10:30 9
7. Jaroslavice 10 3 0 7 12:36 9
8. Hvozdná 10 1 0 9 9:65 3

SKUPINA B – 14.kolo: Dolní Lhota – SK Vizovice 0:4 Gerža, Braborec, Machů, Pečenka, Újezd – Poteč 7:2 Častulík M. 3, Pavelka 2, Machalíček, Vaculín – Novosad, Chovanec, Bylnice – Pozlovice 0:7 Čala 2, Kolařík 2, Vavrys, Suchánek, Coufalík, Nedašova Lhota – Kostelec 6:0 Bubela J. 3, Staník J. 2, Bartoška.

1. Nedašova Lhota 10 8 0 2 43:20 24
2. Újezd 10 7 1 2 46:24 22
3. Pozlovice 10 7 1 2 35:15 22
4. SK Vizovice 10 5 2 3 29:25 17
5. Dolní Lhota 10 3 1 6 23:32 10
6. Poteč 10 2 3 5 25:36 9
7. Kostelec 10 2 0 8 23:46 6
8. Bylnice 10 1 2 7 18:44 5

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

18.kolo: Spytihněv – Fryšták 2:2 Krkoška, Stanislav – Staník, Drábek, Tečovice – Napajedla 1:4 Bartek – Chudara 2, Hronek 2, Mladcová – SK Vizovice 0:4 Dobeš 2, Svitálek, Ševčíková, Veselá – Kašava odloženo na 8. 5., Újezd – Pozlovice 2:0 Martínek F. 2, Bylnice – Bratřejov 3:2 Liška 2, Konečný – Tomšů 2. Dohrávka 15. kola: Pozlovice – Spytihněv 2:2 Coufalík, Šustek – Julíček, Krkoška.

1. Kašava 15 13 1 1 68:5 40
2. Napajedla 15 11 1 3 58:21 34
3. Fryšták 15 10 1 4 74:24 31
4. Veselá 13 9 1 3 50:19 28
5. Újezd 15 9 1 5 53:24 28
6. SK Vizovice 15 8 1 6 41:40 25
7. Mladcová 15 5 2 8 33:40 17
8. Bylnice 14 4 1 9 16:42 13
9. Bratřejov 15 4 1 10 22:61 13
10. Tečovice 15 3 2 10 18:98 11
11. Spytihněv 15 2 4 9 17:45 10
12. Pozlovice 16 2 2 12 18:49 8

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A – 16.kolo: Štípa – Mysločovice 0:12 nehl., Lhota u Mal. – Tlumačov 2:4 Válek 2 – Dvořák, Michalík, Kalandra, Juhaňák. Dohrávka 13. kola: Mysločovice – Malenovice 0:2 Macek, Mikš.

1. Malenovice 11 9 1 1 66:12 28
2. Tlumačov 11 7 3 1 43:14 24
3. Mysločovice 12 5 3 4 37:14 18
4. Lhota u Mal. 11 3 0 8 15:38 9
5. Štípa 11 0 1 10 3:86 1

SKUPINA B – 16.kolo: Hvozdná – Trnava 2:2 Zapletal 2 – Krajča 2, Březová – Lukov 5:0 Večeřa 3, Trávník 2.

1. Všemina 10 8 0 2 53:17 24
2. Trnava 11 7 2 2 58:23 23
3. Lukov 11 5 1 5 35:29 16
4. Březová 11 5 0 6 39:32 15
5. Hvozdná 11 0 1 10 7:91 1

SKUPINA C – 16.kolo: Dolní Lhota – Lužkovice 4:3 Dorňák, Drábek, Dynka, Kolařík – Tichý 2, Vítek, Březnice – Jaroslavice 1:2 Kolář – nehl.

1. Lužkovice 11 9 0 2 73:18 27
2. Dolní Lhota 11 8 1 2 48:30 25
3. Březnice 12 5 1 6 39:47 16
4. Jaroslavice 11 4 0 7 22:46 12
5. Ludkovice 11 1 0 10 13:54 3

SKUPINA D – 16.kolo: Nevšová – Nedašova Lhota 0:3 Pacík P. 2, Miklas, Bohuslavice n. Vl. – Mirošov 0:5 Šánek 2, Hejda, Obadal, Mišo, Poteč – Vysoké Pole 6:0 Vaněk 2, Mana F. 2, Fojtík, Šmatlo.

1. Nedašova Lhota 14 10 2 2 76:8 32
2. Poteč 14 10 0 4 32:36 30
3. Vysoké Pole 14 9 2 3 35:11 29
4. Bohusl. n/Vl. 14 4 0 10 9:42 12
5. Nevšová 14 3 1 10 14:31 10
6. Mirošov 14 3 1 10 17:55 10

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE KROMĚŘÍŽ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Lutopecny – Zborovice 4:0 (1:0), Kožík 2, Pospíšil, Židlík, Pravčice – Dřínov 7:2 (4:1), Goc 3, D. Gahura 2, Vaculík, O. Gahura – Kroupa, Hejč, Břest – Rymice 9:2 (6:2), Bejdák 2, Látal 2, Balner 2, Vařecha, Buček, Šálek – Zajac, Greinecker.

1. Zdounky 11 9 2 0 40:14 29
2. Pravčice 12 7 2 3 55:30 23
3. Zborovice 11 7 2 2 38:18 23
4. Lutopecny 12 6 4 2 35:20 22
5. Břest 11 4 5 2 22:17 17
6. Mrlínek 11 3 2 6 13:17 11
7. Dřínov 11 2 2 7 23:37 8
8. Rataje 11 2 1 8 9:32 7
9. Rymice 12 1 0 11 13:63 3

OKRESNÍ PŘEBOR STARŠÍCH ŽÁKŮ

14. kolo: Žeranovice – Zlobice 8:1 (2:0), Hubík 3, Řihák I. 2, Gaja 2, Řihák II. – Zapletal, Chvalčov – Zdounky – nehl., Těšnovice – Dřínov 5:1 (5:0), Tůma 3, Dvořák 2 – Bilík, Žalkovice – Chropyně 5:2 (2:0), Bednarský 2, Beneš 2, Pátík – Poledňák, Konečný, Břest – Rymice 1:3 (0:3), Urban – Kaňa 2, Pavelec.

1. Chropyně 13 11 0 2 99:23 32
2. Těšnovice 13 10 0 3 69:36 28
3. Zdounky 12 8 0 4 49:14 27
4. Žeranovice 13 9 0 4 55:22 27
5. Žalkovice 13 9 0 4 89:26 26
6. Chvalčov 12 6 0 6 61:57 18
7. Rymice 13 5 0 8 25:43 16
8. Břest 13 5 0 8 32:61 14
9. Zlobice 13 1 0 12 28:124 3
10. Dřínov 13 0 0 13 25:126 1

OKRESNÍ PŘEBOR MLADŠÍCH ŽÁKŮ

SKUPINA A – dohrávka 9. kola: Holešov B – Loukov 9:0 (3:0) nehl.

1. SFK Holešov B 10 8 0 2 72:7 24
2. Slavkov p. H. 10 6 0 4 43:12 20
3. Loukov 10 7 0 3 57:27 19
4. DFK Holešov 10 5 0 5 23:30 15
5. Chvalčov 10 4 0 6 21:24 12
6. Prusinovice 10 0 0 10 3:119 0

SKUPINA B – dohrávka 14. kola: Bezměrov – Rymice 4:0, Hrabal 2, Daněk, H. Fekar.

1. Zdounky 12 11 0 1 74:10 34
2. Bezměrov 12 9 0 3 53:26 25
3. Rymice 12 7 0 5 28:21 21
4. Lutopecny 12 6 0 6 32:34 20
5. Martinice 12 7 0 5 28:34 19
6. Skaštice 12 1 0 11 25:69 4
7. Žeranovice 12 1 0 11 16:62 3

SKUPINA O 11. MÍSTO: Prusinovice – Skaštice 2:8 (1:4), Měrka, Bouchal – Zaoral 4, Šiška 2, Hyánek, Zuvala.

1. Skaštice 1 1 0 0 8:2 3
2. Žeranovice 0 0 0 0 0:0 0
3. Prusinovice1 0 0 1 2:8 0

OKRESNÍ PŘEBOR ST. PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Zdounky – Morkovice 2:9 (0:3), Loučka, Syručka – Žourek 3, Doležalová 3, Landor, Pučan, vl., Koryčany – Kvasice 14:5 (5:2), Novotný 6, Hajkr 3, Michalík 2, Elzner, Mikulášek, Kovář – Hora, Machala, Kahaja.

1. Kvasice 15 9 0 6 94:68 30
2. Morkovice 15 10 0 5 79:55 30
3. Koryčany 15 10 0 5 105:65 27
4. Zdounky 15 1 0 14 37:127 3

OKRESNÍ PŘEBOR ML. PŘÍPRAVKY:

Loukov – Chvalčov 5:4 pen. (1:2), Kurfürst 4, Dolák – Jakoubek 3, Zmeškal, Žalkovice – Prusinovice 3:10 (1:6), Svoboda 2, Houšková – Pumprla 5, Měrka 5, Loukov – Prusinovice 0:11 (0:7), Pumprla 6, Měrka 3, Svoboda 2, Žalkovice – Chvalčov 1:2 (0:1), Svoboda – Zmeškal, Jakoubek.

1. Prusinovice 18 18 0 0 172:37 54
2. Žalkovice 18 8 0 10 68:77 25
3. Loukov 18 8 0 10 66:87 23
4. Rataje 16 7 0 9 83:95 21
5. Chvalčov 18 3 0 15 55:148 10

MLÁDEŽNICKÝ FOTBAL V OKRESE UH. HRADIŠTĚ:

OKRESNÍ PŘEBOR DOROSTU

Březolupy – Havřice 7:0 Blizňák 4, Hoferek, Matějík, Vaškových, Prakšice – Bánov 3:3 Fojtách, Mulko, Vráždil – Mahdal, Čaňo, Petrů, Hluk – Šumice 2:4 Soviš, Štipčák – Ondřej 2, Valášek, vlastní, Ostr. Lhota – Újezdec nehl., Nivnice – Staré Město 10:2 Májek 4, Straňák 3, Slezáček 2, Flasar – Soška, Urbanovský, Jarošov – Podolí 14:0 Šipka 6, Stojaspal 5, Mar. Omelka, Štolba, Jakšík, Šumice – Vlčnov 1:1 Gášek – Sagula.

1. Nivnice 18 16 1 1 137:31 49
2. Hluk 17 12 4 1 86:22 40
3. Jarošov 18 11 4 3 81:23 37
4. Vlčnov 16 10 3 3 58:25 33
5. Staré Město 16 9 4 3 70:33 31
6. Šumice 17 8 3 6 66:38 27
7. Ostrožská Lhota 17 6 4 7 46:52 22
8. Újezdec 15 5 3 7 42:58 18
9. Březolupy 18 5 0 13 46:85 15
10. Bánov 16 4 2 10 37:67 14
11. Podolí 17 4 2 11 29:119 14
12. Havřice 18 3 0 15 27:114 9
13. Prakšice 17 1 2 14 23:81 5

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁKŮ

Bánov – Prakšice nehl., Topolná – O. N. Ves 6:1 Mráz 3, T. Jurčík, Lapčík, Mikoška – nehl., Ostr. Lhota – Újezdec 1:9 O. Radoch – J. Lekeš 3, F. Lekeš 2, Kundrata 2, M. Kelíšek, Daněk, Nivnice – Šumice nehl., Jarošov – Podolí 15:0 Štolba 5, A. Šipka 2, Jaluška 2, Jurča 2, Komárek, Běťák, Běťáková, Otruba.

1. Topolná 13 11 0 2 96:12 33
2. Prakšice 12 10 1 1 67:11 31
3. Šumice 12 10 0 2 73:10 30
4. Jarošov 13 7 1 5 45:35 22
5. Nivnice 12 6 3 3 46:19 21
6. Újezdec 13 7 0 6 67:25 21
7. O. N. Ves 13 4 2 7 36:41 14
8. Bánov 12 2 1 9 32:74 7
9. Ostrožská Lhota 13 2 0 11 24:91 6
10. Podolí 13 0 0 13 3:171 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ ŽÁKŮ

SKUPINA A: Sušice – Mařatice 0:5 P. Havlíček, T. Procházka, A: Maršálek, Krajčovič, R. Uherek, Košíky – Jalubí nehl., Velehrad – Kudlovice 9:0 Gavenda 5, Korvas 2, Bílková, Kubernát, Buchlovice – Traplice 17:1 Raštica 6, Kunc 4, Ehrlich 3, Kučík 2, Křiva, Slezáková – Chybík.

1. Mařatice 12 9 3 0 53:12 30
2. Buchlovice 11 8 2 1 57:10 26
3. Velehrad 12 7 1 4 47:25 22
4. Košíky 11 5 1 5 27:33 16
5. Sušice 11 5 0 6 29:43 15
6. Osvětimany 11 4 2 5 34:29 14
7. Jalubí 11 3 2 6 40:38 11
8. Traplice 11 3 1 7 14:52 10
9. Kudlovice 12 1 0 11 11:70 3

SKUPINA B: Březolupy – Havřice 5:1 Soška 2, Mlček, Blaha, V. Bartoš – Bania, Kněžpole – Hradčovice 2:2 Fojtík, A. Otáhal – Sedlář 2, Popovice – Bílovice nehl., Mistřice – Nedachlebice 9:1 A. Posolda 3, J. Posolda 3, Tomešek, Kopčil, Hromeček – Sukup.

1. Havřice 12 10 1 1 47:13 31
2. Březolupy 11 9 1 1 79:21 28
3. Mistřice 11 8 3 0 32:9 27
4. Hradčovice 12 5 2 5 32:18 17
5. Korytná 11 4 1 6 38:46 13
6. Popovice 11 4 0 7 34:33 12
7. Bílovice 11 3 2 6 26:41 11
8. Kněžpole 12 1 2 9 12:83 5
9. Nedachlebice 11 1 0 10 13:49 3

SKUPINA C: Vlčnov – Uh. Brod B 6:1 Sagula 2, Plesl 2, Kolek, Kroupa – Rezek, Bystřice p. L. – St. Hrozenkov 1:4 D.Hodulík – Tom. Masařík 3, Pat. Michalec, Březová – Orel Uh. Brod 0:3 V. Durďák 3, Suchá Loz – Zlechov 3:4 Kopunec 2 Maliňák – Hladík 2, Salinger, Kedra.

1. Vlčnov 9 9 0 0 109:27 27
2. ČSK Uh. Brod 9 7 0 2 94:21 21
3. Orel Uh. Brod 9 7 0 2 70:25 21
4. Zlechov 9 5 0 4 55:57 15
5. Březová 9 3 0 6 29:44 9
6. St. Hrozenkov 9 3 0 6 12:56 9
7. Suchá Loz 9 2 0 7 27:65 6
8. Bystřice p. L. 9 0 0 9 4:105 0

OKRESNÍ PŘEBOR PŘÍPRAVKY

STARŠÍ: Hluk – Tupesy nehl., Uh. Ostroh – O. N. Ves nehl., Nivnice – Dolní Němčí 8:11 Soukeník 4, Karlík 3, Matušák – R. Bobčík 3, Karlík3, Ambros 2, P. Bobčík, Šlambor, Resl, 1. FC Slovácko – Vlčnov 10:10 Škrabalová 3, Vaculová 3, Chybíková, Horáková, Slováčková, Tomečková – Kroupa 8, Špendlík, Šobáň.

1. Dolní Němčí 12 9 0 3 110:66 27
2. Nivnice 11 7 0 4 88:66 21
3. Tupesy 10 6 2 2 54:44 20
4. O. N. Ves 10 6 1 3 75:51 19
5. FC Slovácko 12 5 2 5 88:87 17
6. Vlčnov 10 5 1 4 82:94 16
7. Uh. Ostroh 7 2 0 5 42:55 6
8. Spytihněv 11 2 0 9 74:112 6
9. Hluk 9 1 0 8 38:76 3

MLADŠÍ: Hluk – Tupesy nehl., Uh. Ostroh – O. N. Ves nehl., Nivnice – Dolní Němčí 5:24 Straňák 3, Kozelek, Kapsa – Karlík 8, Hibler 5, Baroň 3, Kolář 3, Huspenina 2, Kučera 2, Ambros, 1. FC Slovácko – Vlčnov 8:7 4:3 Pastyříková 3, Kopčilová 2, Škrabalová 2, Hanáčková – Janča 3, Koníček, Šobáň, Petrenčák, Cigošová.

1. Dolní Němčí 12 12 0 0 256:32 36
2. FC Slovácko 12 8 1 3 105:78 25
3. Nivnice 11 7 1 3 147:123 22
4. Hluk 9 6 0 3 89:66 18
5. O. N. Ves 10 5 2 3 99:73 17
6. Spytihněv 11 4 0 7 71:107 12
7. Tupesy 10 2 0 8 37:122 6
8. Uh. Ostroh 7 0 0 7 20:75 0
9. Vlčnov 10 0 0 10 14:162 0

OKRESNÍ SOUTĚŽ PŘÍPRAVKY

SKUPINA A: Jarošov – Mařatice 11:5 Šipka 5, Komárek 5, Skráček – Gogola 3, Kaláč 2, Kněžpole – Ořechov 2:7 Gabáni, T. Řezníček – Beran 4, Měšťánek 2, Topolná – Huštěnovice 4:3 Hába 2, Mikoláš 2 – Čechmánek 3, Březolupy – Nedakonice 13:1 Řezník 5, Procházka 4, Bartoš 3, Hubáček – Horňák, Mistřice – 1. FC Slovácko B nehl.

1. Ořechov 13 12 1 0 135:42 37
2. Březolupy 12 9 2 1 98:30 29
3. Jarošov 13 8 2 3 115:71 26
4. FC Slovácko 12 7 2 3 140:82 23
5. Topolná 13 6 1 6 52:77 19
6. Kněžpole 13 4 4 5 63:80 16
7. Huštěnovice 13 5 0 8 76:97 15
8. Mistřice 11 1 1 9 25:114 4
9. Mařatice 12 1 1 10 38:72 4
10. Nedakonice 10 1 0 9 31:108 3

SKUPINA B: Slavkov – Havřice nehl., Prakšice – Bánov 3:10 Sukup 2, Slavíčková – Borák 3, Pražan 3, Matějíček 3, Vystrčil, Orel Uh. Brod – Újezdec 5:0 Kostiha 3, Řihák, Malůš, Korytná – Hradčovice 0:11 Maleňák 5, Řihák 3, Javor, Hlaváč, Pišoja, Strání – Žitková 15:0 S. Kolaja 4, M. Kolaja 3, Pavluš 3, L. Kolaja 2, Benešík, Zetka, Toth.

1. Slavkov 11 10 1 0 74:11 31
2. Bánov 11 9 1 1 93:20 28
3. Prakšice 12 8 0 4 40:21 24
4. Strání 12 7 1 4 52:36 22
5. Hradčovice 12 6 2 4 66:31 20
6. Újezdec 11 5 1 5 54:25 16
7. Havřice 12 4 1 7 29:28 13
8. Orel Uh. Brod 12 4 1 7 37:45 13
9. Korytná 11 1 0 10 14:107 3
10. Žitková 12 0 0 12 15:150 0