Krajský přebor dorostu

Brumov – Baťov 1930 1:0 Líňa M., Uh. Brod – Nivnice 4:5 Jaroněk 2, Michalec, Josefík – Bartoš 2, Straňák 2, Májek. Ostatní utkání odložena.

1. Uh. Brod 16 10 1 1 4 63:25 33
2. SK Baťov 16 10 1 0 5 51:16 32
3. Kunovice 15 9 1 1 4 39:20 30
4. Nivnice 16 9 1 1 5 52:40 30
5. Slušovice 15 7 1 4 3 33:19 27
6. Rožnov p.R. 15 8 1 0 6 42:24 26
7. Brumov 16 8 0 2 6 30:31 26
8. Luhačovice 15 7 2 0 6 36:36 25
9. Holešov 15 6 3 0 6 33:35 24
10. Hluk 15 7 0 1 7 37:42 22
11. Nedašov 15 3 3 1 8 19:51 16
12. Hulín 15 4 0 2 9 21:36 14
13. Malenovice 15 3 0 0 12 20:82 9
14. Dol.Němčí 15 2 0 1 12 20:39 7

Krajská soutěž dorostu

SKUPINA A: Slavičín – Hovězí 18:1 Havlín 5, Bartoš 5, Hyžík 4, Švach 2, Zámečník, Kalík – Šimčík. Ostatní utkání odložena. Z minulého kola Val. Klobouky – Vel. Karlovice 3:2 PK Dynka, Mikulčík – Hruška P., Šibal A.

1. Štítná n/Vl. 15 13 0 1 1 75:12 40
2. Poličná 15 12 0 0 3 76:17 36
3. Újezd 14 10 0 0 4 50:31 30
4. Mladcová 15 8 2 1 4 30:31 29
5. Slavičín 16 8 1 1 6 50:25 27
6. Val. Polanka 15 7 2 1 5 50:37 26
7. Lidečko 15 8 0 1 6 42:29 25
8. Ratiboř 15 7 0 0 8 44:45 21
9. Juřinka 15 6 0 1 8 24:54 19
10. Vel. Karlovice 15 5 0 2 8 19:39 17
11. Vlachovice 15 3 1 2 9 18:39 13
12. Val. Klobouky 15 2 2 1 10 15:51 11
13. Provodov 15 2 2 1 10 20:59 11
14. Hovězí 15 2 2 0 11 20:64 10

SKUPINA B: Bojkovice – Koryčany 12:3 Varga 5, Gago 4, Kolínek Martin, Lekeš, Gorčík – Hubr M. Tesař, Hanák, Morkovice – Kněžpole 4:2 Hrnčíř 3, Gříbek – D. Hančík, Churý, Uh. Ostroh – St. Město 0:5 Melichárek 2, Dekret, Grebeň, Tomaštík. Kontumace výsledku z 15. kola: Nedachlebice – Bojkovice 0:3 kont.

1. Bojkovice 16 10 4 0 2 79:29 38
2. Koryčany 16 11 0 1 4 86:41 34
3. St. Město 16 10 1 1 4 52:22 33
4. Břest 15 10 1 1 3 53:26 33
5. Louky 15 10 1 1 3 37:16 33
6. Kvasice 15 9 0 1 5 47:39 28
7. Strání 15 9 0 0 6 56:33 27
8. Zdounky 15 9 0 0 6 49:36 27
9. Napajedla 15 5 1 0 9 36:45 17
10. Morkovice 16 5 0 0 11 39:56 15
11. Boršice 15 4 0 1 10 26:42 13
12. Nedachlebice 15 4 0 1 10 24:53 13
13. Kněžpole 16 4 0 1 11 31:63 13
14. Uh.Ostroh 16 0 0 0 16 10:124 0

Krajský přebor žáků

STARŠÍ: V. Otrokovice – Rožnov p/R. 1:2 nehl., Vsetín – Bojkovice 5:3 Hurta 2, Kučera 2, Machala – Stružka, Pešek, Juřenčák, Uh. Brod – Holešov 3:4 PK Lekeš 2, Hrabalík – Sedláček 2, Malčík, ostatní utkání odložena.

1. Brumov 11 10 0 1 0 59:6 31
2. Slavičín 11 8 1 1 1 22:5 27
3. Kunovice 11 8 0 0 3 27:15 24
4. V. Otrokovice 12 5 2 1 4 23:19 20
5. SK Baťov 11 6 0 0 5 19:30 18
6. Uh. Brod 12 5 0 2 5 20:17 17
7. Rožnov p. R. 12 5 1 0 6 29:27 17
8. Holešov 12 4 2 0 6 25:19 16
9. FK Vsetín 12 5 0 1 6 19:40 16
10. Bojkovice 12 3 0 0 9 19:51 9
11. Louky 11 2 0 0 9 12:23 6
12. Štítná n/Vl. 11 1 1 1 8 11:33 6

MLADŠÍ: V. Otrokovice – Rožnov p/R. 3:9 nehl., Vsetín – Bojkovice 4:5 Konečný, Kalina, Chromčák, Rolek – Andrlík 3, Kundrata, Bulejko, Uh. Brod – Holešov 0:10 Kratochvíla 2, Daněk 2, Trnka 2, Dubický, Pospíšil, Linda, Hendrych, ostatní utkání odložena.

1. Holešov 12 10 1 0 1 61:23 32
2. FK Vsetín 12 9 1 0 2 63:26 29
3. Štítná n/Vl. 11 8 1 2 0 41:15 28
4. Slavičín 11 7 0 2 2 42:15 23
5. Bojkovice 12 7 1 0 4 48:46 23
6. Rožnov p. R. 12 5 1 0 6 63:53 17
7. Louky 11 4 1 0 6 39:52 14
8. Brumov 11 2 2 3 4 45:46 13
9. Uh. Brod 12 3 1 1 7 38:57 12
10. SK Baťov 11 3 0 1 7 33:41 10
11. Kunovice 11 2 0 0 9 23:42 6
12. V. Otrokovice 12 0 0 0 12 15:95 0

Krajská soutěž starších žáků

SKUPINA A: Zlín B – Ratiboř 3:2 Malota 2, Čihánek – Motyka O. 2, Luhačovice – Nedašov 4:1 Homolka, Kudela, Hoferek, Riečičiar – Kolínek, Hulín – Juřinka nehl., ostatní utkání odložena.

1. Bystřice p/H. 11 10 1 0 0 83:11 32
2. Kelč 11 10 0 0 1 75:12 30
3. Val. Klobouky 11 8 1 1 1 52:15 27
4. Luhačovice 12 7 0 1 4 32:34 22
5. Hulín 11 6 1 0 4 41:33 20
6. Juřinka 11 6 0 1 4 48:31 19
7. Ratiboř 12 6 0 0 6 57:37 18
8. Zlín B 12 5 0 1 6 31:29 16
9. Hor. Bečva 11 3 0 0 8 15:43 9
10. Nedašov 12 2 1 0 9 13:62 8
11. Vel. Karlovice 11 0 1 0 10 7:79 2
12. Vlachovice 11 0 0 1 10 2:70 1

SKUPINA B: Napajedla – Strání 1:2 Srnec – Zámečník, Čaňo, Morkovice – Boršice 6:3 Štelc 3, Štěpánek, Rozsypal, Šebestík – Kočenda, Kučík, vlastní, ostatní utkání odložena.

1. Hluk 11 10 0 1 0 59:3 31
2. St. Město 11 8 2 0 1 57:5 28
3. Strání 12 9 0 1 2 57:17 28
4. Koryčany 11 8 0 1 2 56:5 25
5. Napajedla 12 6 1 1 4 29:16 21
6. Nedakonice 11 4 1 0 6 13:35 14
7. Zlechov 11 4 1 0 6 14:43 14
8. Dol. Němčí 11 3 0 3 5 29:32 12
9. Kvasice 11 3 1 0 7 22:35 11
10. Morkovice 12 3 0 0 9 14:50 9
11. 1. FC Slovácko 11 2 1 0 8 21:41 8
12. Boršice 12 1 0 0 11 6:95 3

Krajská soutěž mladších žáků

SKUPINA A: Zlín B – Ratiboř 8:2 Slouka 2, Pospíšilík 2, Brhel, Chvatík, Hlavinka, Švach – Čablík, Kořenek, Luhačovice – Nedašov 5:4 Mejzlík Matěj 2, Gragor 2, Garaja – Holba 2, Kolínek, Masař, Hulín – Juřinka nehl., ostatní utkání odložena.

1. Val. Klobouky 11 11 0 0 0 80:13 33
2. Juřinka 11 9 0 0 2 68:18 27
3. Bystřice p/H. 11 9 0 0 2 72:29 27
4. Hulín 11 6 1 0 4 66:37 20
5. Zlín B 12 6 0 1 5 59:65 19
6. Nedašov 12 5 2 0 5 50:61 19
7. Vel. Karlovice 11 6 0 0 5 44:49 18
8. Ratiboř 12 5 0 1 6 40:49 16
9. Vlachovice 11 2 0 2 7 21:68 8
10. Luhačovice 12 1 1 1 9 31:69 6
11. Hor. Bečva 11 1 1 0 9 31:66 5
12. Kelč 11 1 0 0 10 10:54 3

SKUPINA B: Napajedla – Strání 2:3 Stoklásek, Chytil – Jurásek, Gabriš, Frühauf, Morkovice – Boršice 2:9 Valenčík 2 – Matějkovič L. 3, Polišenský 2, Vašek 2, Klát, Matějkovič P., ostatní utkání odložena.

1. Strání 12 9 1 0 2 54:27 29
2. Boršice 12 8 0 0 4 73:33 24
3. 1. FC Slovácko 11 8 0 0 3 67:32 24
4. Koryčany 11 8 0 0 3 40:26 24
5. Zlechov 11 7 0 0 4 64:31 21
6. Napajedla 12 6 0 2 4 42:36 20
7. Dol. Němčí 11 6 0 0 5 32:36 18
8. Hluk 11 4 0 1 6 27:26 13
9. Kvasice 11 4 0 0 7 48:41 12
10. St. Město 11 3 1 0 7 34:33 11
11. Morkovice 12 2 1 0 9 19:92 8
12. Nedakonice 11 0 0 0 11 13:100 0

Okresní přebor dorostu

SKUPINA A – 12. kolo: Halenkovice – Všemina 1:5 Rapant –Sedláček 3, Pavelka, Žákovský, Ostatní utkání odložena pro nezpůsobilý terén.

1. Spytihněv 11 10 0 1 0 69:9 31
2. Příluky 11 8 1 1 2 38:24 26
3. Všemina 11 7 0 0 4 36:15 21
4. Hvozdná 10 7 0 0 3 21:13 21
5. Fryšták 11 6 0 0 5 35:22 18
6. Štípa 11 5 0 1 5 26:42 16
7. Tlumačov 11 5 0 0 6 35:23 15
8. Kašava 11 5 0 0 6 27:30 15
9. Halenkovice 12 3 1 1 8 26:38 11
10. Žeranovice 11 1 0 0 10 8:49 3
11. Mysločovice 10 1 0 0 9 5:61 3