Ludslavice se v Tučapech poprvé trefily už po dvanácti vteřinách

Kroměřížsko – Ve šlágru kola III. třídy skupiny B podlehla Lubná B Bezměrovu. Fotbalisté Bezměrova se tak vyhoupli do čela své skupiny.

22.9.2011

Hráči Ludslavic (v modrém). Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Jediným neporaženým týmem ve III. třídách zůstává už jen Chvalčov, jenž doma zdolal Žalkovice B. Nejrychlejší gól letošní sezony padl v Tučapech. Už po dvanácti vteřinách se prosadil Kavan z Ludslavic.

Skupina A

MYSLOČOVICE B – SKAŠTICE B 2:0 (2:0)

Domácí byli od začátku aktivnější a již v 18. minutě dali první gól. Druhou branku přidali ve 25. minutě. I když měli hosté více ze hry, vypracovali si pouze sérii rohů a několik střel mimo branku a domácího brankaře prakticky neohrozili.

Branky: Lahola, Kučera. Rozhodčí: Zapletal ml. Diváci: 40.
Skaštice B: Mlčoch – Olbert, Vymětal (75. Rozsypal), Klammert, Foukal, Blanarovič (50. Menšík), Čepica, Motal T., Brada (46. Židlík), Motal.L., Oračko.

CHVALČOV – ŽALKOVICE B 3:1 (2:0)

Branky: Olša, Vaněk, T. Balvín – M. Kuba. Rozhodčí: Dundová. Diváci: 120.

MARTINICE – LOUKOV 0:2 (0:1)

Za krásného počasí, ale na nerovném terénu se hosté protrápili k výhře. Loukovu chyběli tři hráči a tak na lavičku náhradníků usedl i trenér Kundera st. Na hrbolatém a tvrdém terénu nešlo kombinovat, což smazalo rozdíl mezi oběma mužstvy. Domácí se za celý zápas do vážnější šance nedostali, ale i hosté šancemi šetřili. Pohledných akcí bylo jako šafránu, a tak se až ve 28. minutě prosadil Kocman, když překvapivou střelou z úhlu zaskočil domácího gólmana. Ve druhé půli se po nacvičeném signálu z rohu prosadil Janek.

Branky: Kocman, Janek. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 120.
Loukov: Švehlík – Pospíšil, Kuběna, Šmerda, Petřík, Janek, Šenovský, Kundera ml., Bělík, Kocman, Urbánek (Kundera st).

RYMICE – KOSTELEC U HOL. B 2:0 (2:0)

Branky: Navrátil, A. Marek. Rozhodčí: delegovaný rozhodčí Čech k utkání nepřijel. Diváci: 70.

HLINSKO P. H. – PRAVČICE 3:2 (3:1)

Domácí vstoupili do utkání aktivně a za poměrně silné podpory větru se ujali postupně vedení až 3:0. Pravčice dokázaly z ojedinělé akce v závěru první půle snížit na 3:1. Druhý poločas hráli po větru hosté, ale dokázali jen snížit na konečných 3:2.

Branky: Podola, Zdráhal, Škarpich – Ruman, vl. Rozhodčí: Rybka. Diváci: 40.
Hlinsko p. H.: Barot – Kopečný, Švehlík, Podola T., Podola I., Zdráhal, Hradil, Hána, Vlč, Škarpich J., Zapletal O. (Kojetský, Heryán).

TUČAPY – LUDSLAVICE 2:4 (2:2)

Hosté se ujali vedení asi zatím nejrychlejší brankou všech dob v

Ludslavicích – ve 12. vteřině Kavanem. To hostům hodně pomohlo, hráči si více věřili a v 18. minutě přidali další branku opět zásluhou Kavana.

„Po této brance jako bychom přestali hrát a domácí nás za to potrestali dvěma brankami a srovnali stav na poločasových 2:2. V kabině jsem hráčům vysvětlil, co po nich chci, aby hráli a výsledek se dostavil. Připadlo mi, že domácí odpadli fyzicky. My jsme toho využili a vstřelili další dvě branky a tím zápas rozhodli. Klukům patří dík za předvedený výkon,“ řekl trenér Ludslavic Zdeněk Skramuský.

Branky: 29. Adámek, 30. Navrátil – 1. a 10. Kavan, 57. Valčík, 65. Vlček. Rozhodčí: Vymětal. Diváci: 200.
Ludslavice: Hanzlík – Herodes, Nevřala, Rafaja, Konečný, Vlček, Skotek, Valčík, Kavan, Bakalík, Křižan.

BŘEST – KOMÁRNO 1:4 (0:2)

Komárno mělo po celý zápas více ze hry a zaslouženě si veze z Břestu tři body do tabulky. Úvodní šanci utkání měli na kopačkách domácí, ale brankář hosty podržel. První branku vstřelil kapitán hostů J. Žejdlík, když vystihl rozehrávku domácích a pohodlně poslal Komárno do vedení.

Druhá branka padla po spolupráci Fabiána a Žejdlíka, druhý jmenovaný poslal Komárno do dvoubrankového vedení. Druhý poločas začal tlakem domácích, ale pozorná obrana Komárna si s nájezdníky poradila a tak přišel zasloužený trest. Po úniku po levé straně se míč dostal před prázdnou branku, kde neměl problém se zakončením druhý z bratří Žejdlíků – Martin.

Domácí se přece jenom branky dočkali. Chybu vyrobil stoper Komárna a Lochman měl cestu ke gólu hodně zjednodušenou. Poslední slovo mělo Komárno, když po faulu brankáře domácích v pokutovém území proměnil s přehledem pokutový kop Perutka.

Branky: Lochman – J. Žejdlík 2, M. Žejdlík, Perutka (pen.). Rozhodčí: Hušek. Diváci: 100.
Břest: Glozyga – Buček J., Buček V., Šeděnka, Daněk, Hudeček, Zavadil A., Koudelníček, Juračka, Zapletal, Lochman (Šoustek, Hajdík, Arm).
Komárno: Gadas – Šindelek (Matušů), Orel, Ponížil, Nesvadba – Perutka, M. Žejdlík, Kundrát, Nevtípil (Ondroušek) – J. Žejdlík, Fabián (Orava).

Skupina B

ZBOROVICE B – TĚŠNOVICE B 0:1 (0:0)

Branka: 51. Dvořák. Rozhodčí: Panáček. Diváci: 80.
Zborovice B: Harásek – Švejcar, Jenerál, Šmíd, Kunc, Vaňák, Prachař, Nevrkla, Judas, Veselý, Janča.
Těšnovice B: Simerský – Bartoněk, Dvořák, Koutný, Hrabal, Kunc, Štěpáník, Novotný, Čech, Šojdr, Večerka.

LUBNÁ B – BEZMĚROV 1:3 (0:2)

V prvním poločase byli domácí hráči u všeho pozdě a hostům darovali dva góly.

„Druhá půlka už byla lepší a na fotbal se dalo dívat. Nechybělo nasazení bojovnost a to na obou stranách. Myslím si že druhý poločas byl na úrovni okresního přeboru. Přes prohru musím kluky pochválit ovšem jen za druhý poločas. Soutěž je dlouhá a mi se rozhodně nevzdáváme v boji o postup do okresního přeboru,“ zdůraznil trenér domácích Libor Foltýn.

Branky: Rybenský – Vejtasa, Adamov, Zavřel. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 100.
Lubná B: Burda – Běták, Mynář, Gremlica, Ševčik, Ančinec, Loučka, Strýc, Tvrdý, Kovařík, Valach (Zavadil J., Zavadil P., Rybenský).

KVASICE B – DŘÍNOV 1:0 (0:0)

Do utkání vstoupili domácí aktivně a od začátku hosty v poli přehrávali. Postupně si vytvořili tři gólové šance, ale ty dokázal zlikvidovat hostující brankář. Paradoxně mohla rezerva Kvasic do poločasu prohrávat, když se po ojedinělé akci trefili hosté z dálky do tyče. Ve druhém poločase domácí ještě přidali a výsledkem byla krásná branka, kterou vymetl šibenici Dohorák. V dalším průběhu utkání hosté otevřeli hru a domácí mohli několikrát skóre navýšit. Znovu se ale předvedl hostující brankář.

„Dřínov se předvedl jako houževnaté mužstvo, které nedá nikomu nic zadarmo. V domácím prostředí to byl pro nás zatím nejsilnější soupeř.

Myslím si, že jsme dnes podali velmi solidní výkon a za něj bych chtěl kluky pochválit,“ řekl po utkání domácí trenér Petr Skypala.

Branka: Dohorák. Rozhodčí: Panáček. Diváci: 100.
Kvasice B: Belza – Vrána, Droběna, Večerka M., Horsák (Pospíšil), Rejskup, Dohorák, Navrátil (Daněk), Hložek, Hrabal, Brázdil (Kolomazník).

POČENICE – ZÁHLINICE 2:1 (1:1)

Vyrovnané utkání, kde fotbalovost hostů byla kompenzována bojovností domácích. Záhlinice se dostaly do velké šance hned v úvodních minutách, na poslední chvíli zachránil Počenice brankář Hrabal. Na opačné straně Jánský v 10. minutě trefil tyč branky hostů. Ve 20. minutě vysunul domácí Hrušák Tesaře, ten udělal kličku gólmanovi a gólem do prázdné branky poslal Počenice do vedení.

Hosté vyrovnali před poločasem po průniku Paštěky a dorážce Mičoly. V 70. minutě zahrávali domácí rohový kop, odražený míč se dostal k Hrušákovi, který střelou z vápna zápas rozhodl.

Branky: 20. Tesař, 70. Hrušák – 38. Mičola. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 100.
Počenice: Hrabal – Hrušák, Zbořil Vl., Cigánek, Pospěch, Jánský, Juřena, Bareš, Spáčil (83. Tesák), Mišurec, Tesař.

ROŠTÍN – ZLOBICE 5:0 (1:0)

Branky: Konfál 2, Malina, Rozsypal, vl. Rozhodčí: Tichánek. Diváci: 50.

BAŘICE – LITENČICE 3:2 (1:1)

Branky: Goliáš, Čevora, R. Černý – Kunčar, Pátík. Rozhodčí: Benda. Diváci: 50.

ŠELEŠOVICE – KYSELOVICE B 3:0 (2:0)

Branky: Večerka 2, Scholz. Rozhodčí: Benda. Diváci: 75.

LUTOPECNY – RATAJE B 5:1 (4:0)

Po celý první poločas byli domácí lepším mužstvem a se silným větrem v zádech dobře kombinovali. Snažili se kombinovat, často střílet a k tomu ještě přidali i čtyři branky. Druhý poločas byl již z jejich strany špatný.

„Pod dojmem vysokého vedení jsme přestali běhat. Hráči jen chodili a tak není divu, že trenéři i diváci byli nespokojení. Přidali jsme sice ještě jednu branku, ale hra se nezlepšila. Naopak soupeř po naší chybě dal branku. Doufám, že takový výkon, co jsme předvedli ve druhém poločase již nezopakujeme,“ řekl trenér domácích Josef Pospíšil.

Branky: Knapík, Schořík, Drulák, Jurásek, Kubačka – Němček. Rozhodčí: Nevřala. Diváci: 100.
Lutopecny: Večerka – Nakládal, Sadil, Kratochvíl (Kubačka), Šilhár, Schořík, Fábry (Jurásek), Krist, Knapík st., Drulák, Jansta (Hanzlík).

Autor: Libor Kopčil

22.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Zdravotnictví - Zdravotnictví Pracovníci přímé obslužné péče v 120 Kč Pracovníci přímé obslužné péče v oblasti ambulantních a terénních služeb a pečovatelé v oblasti domácí péče pečovatel(ka) charitní pečovatelské služby - DPP/DPČ. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 120 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Holešov, - práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti, - Středoškolské vzdělání v sociální oblasti nebo kurz pracovníka v sociálních službách - pečovatelská činnost (dle Zákona 108/2006 Sb., o sociálních službách a § 37 vyhlášky č. 505/2006 Sb.), ŘP skupiny "B", zdravotní způsobilost, trestní bezúhonnost, znalost práce na PC výhodou, - Osobní kontakt je možný na pracovišti v době Po-Pá 8:00-15:00 hod. (Školní č.p. 1582, 769 01 Holešov, p. Vaculíková) nebo telefonicky dohodnout v téže době, příp. písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: chps@holesov.charita.cz. Vybraní uchazeči budou pozváni k výběrovému řízení.. Pracoviště: Charita holešov - provozovna dům s pečovatelskou službou, Novosady, č.p. 1597, 769 01 Holešov. Informace: Ingrid Vaculíková, +420 737 170 936. Cestovní ruch a hotelnictví - Cestovní ruch a hotelnictví Recepční v hotelu 18 000 Kč Recepční v hotelích a dalších ubytovacích zařízeních recepční. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Kroměříž, - zodpovědnost za standartní administrativní ukony spojené s agendou na recepci, vyřizování příchozích telefonátů, organizace došlé a odchozí pošty, příjem objednávek ubytování včetně pobytových balíčků, sestavení harmonogramu hostům v rámci doplňkových aktivit, komunikace v anglickém jazyce, návrh doplňkových služeb pro hotelové hosty, - SŠ vzdělání, nutná komunikativní i písemná úroveň alespoň jednoho cizího jazyka (především AJ), komunikativnost, znalost hotelového systému (AGNIS) výhodou, spolehlivost, pečlivost, umění jednat se zákazníkem, vstřícné jednání se zákazníkem, - střídání krátkého a dlouhého týdne, PD Po-Pá 7:00-19:00, So-Ne 7:30-19:30 hod., - osobní kontakt na pracovišti Po-Pá 11:00-17:00 hod., nebo kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 20:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: provozni@cerny-orel.eu. Do předmětu e-mailu uveďte název pozice, o kterou se ucházíte.. Pracoviště: Černý orel pivovar s.r.o., Velké náměstí, č.p. 24, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Šárka Cibulková, +420 739 357 152. Řemeslné práce - Řemeslné práce Svářeč 20 000 Kč Svářeči Svářeč TIG. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 25000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Holešov, - praxe s nerezem, zručnost, chuť pracovat, - vzdělání nižší střední odborné, svářečský průkaz výhodou, ŘP B výhodou, PD 6:00-14:30 hod., - kontakt osobně na pracovišti nebo telefonicky Po-Pá (7:00 - 14:30 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: silentaplus@silentaplus.cz. Pracoviště: Silenta plus, spol. s r.o.- pracoviště, Tovární, č.p. 1209, 769 01 Holešov. Informace: Bohdan Žák, +420 602 545 940,573 395 428,573 395 427. Bankovnictví a finanční služby - Bankovnictví a finanční služby Ostatní úředníci 10 000 Kč Odborní pracovníci financování a úvěrování Úvěrový specialista/specialistka. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 10000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, - min. SŠ vzdělání, ochotu učit se, loajalitu, zodpovědnost, příjemné vystupování , samostatnost, výhodou je vzdělání v oboru, zkušenosti, řidičský průkaz sk. B, prezentační dovednosti, - práce na zkrácený úvazek 20 hod./týdně, nebo práce na dohodu o provedení práce nebo pracovní činnosti, - v případě zájmu zašlete své písemné žádosti se strukturovaným životopisem na e-mail: asistentka@clientela.cz, příp. kontakt telefonicky 734 263 156 (paní Kurpašová). Pracoviště: Garde clientela s.r.o.- provozovna kroměříž, Moravcova, č.p. 259, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Ivana Kurpašová, +420 734 263 156.

I. A třída: Kvasice k nezastavení, nadělovaly v Újezdci

Krajský přebor: Provodov vyučil nováčka, lídr vyučoval