Ludslavice se v Tučapech poprvé trefily už po dvanácti vteřinách

Kroměřížsko – Ve šlágru kola III. třídy skupiny B podlehla Lubná B Bezměrovu. Fotbalisté Bezměrova se tak vyhoupli do čela své skupiny.

22.9.2011

Hráči Ludslavic (v modrém). Ilustrační foto.Foto: DENÍK/archiv

Jediným neporaženým týmem ve III. třídách zůstává už jen Chvalčov, jenž doma zdolal Žalkovice B. Nejrychlejší gól letošní sezony padl v Tučapech. Už po dvanácti vteřinách se prosadil Kavan z Ludslavic.

Skupina A

MYSLOČOVICE B – SKAŠTICE B 2:0 (2:0)

Domácí byli od začátku aktivnější a již v 18. minutě dali první gól. Druhou branku přidali ve 25. minutě. I když měli hosté více ze hry, vypracovali si pouze sérii rohů a několik střel mimo branku a domácího brankaře prakticky neohrozili.

Branky: Lahola, Kučera. Rozhodčí: Zapletal ml. Diváci: 40.
Skaštice B: Mlčoch – Olbert, Vymětal (75. Rozsypal), Klammert, Foukal, Blanarovič (50. Menšík), Čepica, Motal T., Brada (46. Židlík), Motal.L., Oračko.

CHVALČOV – ŽALKOVICE B 3:1 (2:0)

Branky: Olša, Vaněk, T. Balvín – M. Kuba. Rozhodčí: Dundová. Diváci: 120.

MARTINICE – LOUKOV 0:2 (0:1)

Za krásného počasí, ale na nerovném terénu se hosté protrápili k výhře. Loukovu chyběli tři hráči a tak na lavičku náhradníků usedl i trenér Kundera st. Na hrbolatém a tvrdém terénu nešlo kombinovat, což smazalo rozdíl mezi oběma mužstvy. Domácí se za celý zápas do vážnější šance nedostali, ale i hosté šancemi šetřili. Pohledných akcí bylo jako šafránu, a tak se až ve 28. minutě prosadil Kocman, když překvapivou střelou z úhlu zaskočil domácího gólmana. Ve druhé půli se po nacvičeném signálu z rohu prosadil Janek.

Branky: Kocman, Janek. Rozhodčí: Karlík. Diváci: 120.
Loukov: Švehlík – Pospíšil, Kuběna, Šmerda, Petřík, Janek, Šenovský, Kundera ml., Bělík, Kocman, Urbánek (Kundera st).

RYMICE – KOSTELEC U HOL. B 2:0 (2:0)

Branky: Navrátil, A. Marek. Rozhodčí: delegovaný rozhodčí Čech k utkání nepřijel. Diváci: 70.

HLINSKO P. H. – PRAVČICE 3:2 (3:1)

Domácí vstoupili do utkání aktivně a za poměrně silné podpory větru se ujali postupně vedení až 3:0. Pravčice dokázaly z ojedinělé akce v závěru první půle snížit na 3:1. Druhý poločas hráli po větru hosté, ale dokázali jen snížit na konečných 3:2.

Branky: Podola, Zdráhal, Škarpich – Ruman, vl. Rozhodčí: Rybka. Diváci: 40.
Hlinsko p. H.: Barot – Kopečný, Švehlík, Podola T., Podola I., Zdráhal, Hradil, Hána, Vlč, Škarpich J., Zapletal O. (Kojetský, Heryán).

TUČAPY – LUDSLAVICE 2:4 (2:2)

Hosté se ujali vedení asi zatím nejrychlejší brankou všech dob v

Ludslavicích – ve 12. vteřině Kavanem. To hostům hodně pomohlo, hráči si více věřili a v 18. minutě přidali další branku opět zásluhou Kavana.

„Po této brance jako bychom přestali hrát a domácí nás za to potrestali dvěma brankami a srovnali stav na poločasových 2:2. V kabině jsem hráčům vysvětlil, co po nich chci, aby hráli a výsledek se dostavil. Připadlo mi, že domácí odpadli fyzicky. My jsme toho využili a vstřelili další dvě branky a tím zápas rozhodli. Klukům patří dík za předvedený výkon,“ řekl trenér Ludslavic Zdeněk Skramuský.

Branky: 29. Adámek, 30. Navrátil – 1. a 10. Kavan, 57. Valčík, 65. Vlček. Rozhodčí: Vymětal. Diváci: 200.
Ludslavice: Hanzlík – Herodes, Nevřala, Rafaja, Konečný, Vlček, Skotek, Valčík, Kavan, Bakalík, Křižan.

BŘEST – KOMÁRNO 1:4 (0:2)

Komárno mělo po celý zápas více ze hry a zaslouženě si veze z Břestu tři body do tabulky. Úvodní šanci utkání měli na kopačkách domácí, ale brankář hosty podržel. První branku vstřelil kapitán hostů J. Žejdlík, když vystihl rozehrávku domácích a pohodlně poslal Komárno do vedení.

Druhá branka padla po spolupráci Fabiána a Žejdlíka, druhý jmenovaný poslal Komárno do dvoubrankového vedení. Druhý poločas začal tlakem domácích, ale pozorná obrana Komárna si s nájezdníky poradila a tak přišel zasloužený trest. Po úniku po levé straně se míč dostal před prázdnou branku, kde neměl problém se zakončením druhý z bratří Žejdlíků – Martin.

Domácí se přece jenom branky dočkali. Chybu vyrobil stoper Komárna a Lochman měl cestu ke gólu hodně zjednodušenou. Poslední slovo mělo Komárno, když po faulu brankáře domácích v pokutovém území proměnil s přehledem pokutový kop Perutka.

Branky: Lochman – J. Žejdlík 2, M. Žejdlík, Perutka (pen.). Rozhodčí: Hušek. Diváci: 100.
Břest: Glozyga – Buček J., Buček V., Šeděnka, Daněk, Hudeček, Zavadil A., Koudelníček, Juračka, Zapletal, Lochman (Šoustek, Hajdík, Arm).
Komárno: Gadas – Šindelek (Matušů), Orel, Ponížil, Nesvadba – Perutka, M. Žejdlík, Kundrát, Nevtípil (Ondroušek) – J. Žejdlík, Fabián (Orava).

Skupina B

ZBOROVICE B – TĚŠNOVICE B 0:1 (0:0)

Branka: 51. Dvořák. Rozhodčí: Panáček. Diváci: 80.
Zborovice B: Harásek – Švejcar, Jenerál, Šmíd, Kunc, Vaňák, Prachař, Nevrkla, Judas, Veselý, Janča.
Těšnovice B: Simerský – Bartoněk, Dvořák, Koutný, Hrabal, Kunc, Štěpáník, Novotný, Čech, Šojdr, Večerka.

LUBNÁ B – BEZMĚROV 1:3 (0:2)

V prvním poločase byli domácí hráči u všeho pozdě a hostům darovali dva góly.

„Druhá půlka už byla lepší a na fotbal se dalo dívat. Nechybělo nasazení bojovnost a to na obou stranách. Myslím si že druhý poločas byl na úrovni okresního přeboru. Přes prohru musím kluky pochválit ovšem jen za druhý poločas. Soutěž je dlouhá a mi se rozhodně nevzdáváme v boji o postup do okresního přeboru,“ zdůraznil trenér domácích Libor Foltýn.

Branky: Rybenský – Vejtasa, Adamov, Zavřel. Rozhodčí: Tříska. Diváci: 100.
Lubná B: Burda – Běták, Mynář, Gremlica, Ševčik, Ančinec, Loučka, Strýc, Tvrdý, Kovařík, Valach (Zavadil J., Zavadil P., Rybenský).

KVASICE B – DŘÍNOV 1:0 (0:0)

Do utkání vstoupili domácí aktivně a od začátku hosty v poli přehrávali. Postupně si vytvořili tři gólové šance, ale ty dokázal zlikvidovat hostující brankář. Paradoxně mohla rezerva Kvasic do poločasu prohrávat, když se po ojedinělé akci trefili hosté z dálky do tyče. Ve druhém poločase domácí ještě přidali a výsledkem byla krásná branka, kterou vymetl šibenici Dohorák. V dalším průběhu utkání hosté otevřeli hru a domácí mohli několikrát skóre navýšit. Znovu se ale předvedl hostující brankář.

„Dřínov se předvedl jako houževnaté mužstvo, které nedá nikomu nic zadarmo. V domácím prostředí to byl pro nás zatím nejsilnější soupeř.

Myslím si, že jsme dnes podali velmi solidní výkon a za něj bych chtěl kluky pochválit,“ řekl po utkání domácí trenér Petr Skypala.

Branka: Dohorák. Rozhodčí: Panáček. Diváci: 100.
Kvasice B: Belza – Vrána, Droběna, Večerka M., Horsák (Pospíšil), Rejskup, Dohorák, Navrátil (Daněk), Hložek, Hrabal, Brázdil (Kolomazník).

POČENICE – ZÁHLINICE 2:1 (1:1)

Vyrovnané utkání, kde fotbalovost hostů byla kompenzována bojovností domácích. Záhlinice se dostaly do velké šance hned v úvodních minutách, na poslední chvíli zachránil Počenice brankář Hrabal. Na opačné straně Jánský v 10. minutě trefil tyč branky hostů. Ve 20. minutě vysunul domácí Hrušák Tesaře, ten udělal kličku gólmanovi a gólem do prázdné branky poslal Počenice do vedení.

Hosté vyrovnali před poločasem po průniku Paštěky a dorážce Mičoly. V 70. minutě zahrávali domácí rohový kop, odražený míč se dostal k Hrušákovi, který střelou z vápna zápas rozhodl.

Branky: 20. Tesař, 70. Hrušák – 38. Mičola. Rozhodčí: Sedlář. Diváci: 100.
Počenice: Hrabal – Hrušák, Zbořil Vl., Cigánek, Pospěch, Jánský, Juřena, Bareš, Spáčil (83. Tesák), Mišurec, Tesař.

ROŠTÍN – ZLOBICE 5:0 (1:0)

Branky: Konfál 2, Malina, Rozsypal, vl. Rozhodčí: Tichánek. Diváci: 50.

BAŘICE – LITENČICE 3:2 (1:1)

Branky: Goliáš, Čevora, R. Černý – Kunčar, Pátík. Rozhodčí: Benda. Diváci: 50.

ŠELEŠOVICE – KYSELOVICE B 3:0 (2:0)

Branky: Večerka 2, Scholz. Rozhodčí: Benda. Diváci: 75.

LUTOPECNY – RATAJE B 5:1 (4:0)

Po celý první poločas byli domácí lepším mužstvem a se silným větrem v zádech dobře kombinovali. Snažili se kombinovat, často střílet a k tomu ještě přidali i čtyři branky. Druhý poločas byl již z jejich strany špatný.

„Pod dojmem vysokého vedení jsme přestali běhat. Hráči jen chodili a tak není divu, že trenéři i diváci byli nespokojení. Přidali jsme sice ještě jednu branku, ale hra se nezlepšila. Naopak soupeř po naší chybě dal branku. Doufám, že takový výkon, co jsme předvedli ve druhém poločase již nezopakujeme,“ řekl trenér domácích Josef Pospíšil.

Branky: Knapík, Schořík, Drulák, Jurásek, Kubačka – Němček. Rozhodčí: Nevřala. Diváci: 100.
Lutopecny: Večerka – Nakládal, Sadil, Kratochvíl (Kubačka), Šilhár, Schořík, Fábry (Jurásek), Krist, Knapík st., Drulák, Jansta (Hanzlík).

Autor: Libor Kopčil

22.9.2011 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Výroba - Výroba Montážní dělník 100 Kč

Montážní dělníci výrobků z ostatních materiálů pracovník/ce do výroby střešních oken. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 100 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: PRACOVIŠTĚ Holešov, - vzdělání není rozhodující, vhodné i pro absolventy, zodpovědnost, pečlivost, PD od 6:00 hod., nástup možný ihned, - kontakt osobně v sídle firmy POUZE každé pondělí (8:00 - 10:00 hod.) nebo své písemné nabídky se strukturovaným životopisem zasílejte na adresu firmy nebo na e-mail: klabal@mgm.cz, příp. kontakt telefonicky v době Po-Pá 9.00-15.00 hod.. Pracoviště: Mgm a.s., Tovární, č.p. 1200, 769 01 Holešov. Informace: Antonín Klabal, +420 602 361 481.

Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 17 000 Kč

Prodavači ostatního zboží v prodejnách prodavač/ka - skladník/ce. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracoviště Kroměříž, - prodavač/ka - skladník/ce vodo-topo-plyn, fyzicky náročnější práce, - SŠ vzdělání, řidičský průkaz sk. B, práce na PC, komunikativnost, obchodního ducha, samostatnost, zodpovědnost, pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení, - kontakt telefonicky Po-Pá (8:00 - 14:00 hod.), příp. své písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: panop-km@email.cz. Pracoviště: Panop, spol. s r.o. - prac. na hrázi, Na Hrázi, č.p. 562, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Marek Stoklasa, +420 602 795 353.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 13 500 Kč

Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Švadlena - OZP. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13500 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní místo vyhrazené zaměstnavatelem pro osoby se zdravotním postižením dle § 80, zákona č. 435/2004 Sb., , pracoviště Kroměříž, - Náplň práce: šití ochranných pracovních pomůcek, - Požadujeme: vyučení, praxe v šití na průmyslových šicích strojích, manuální zručnost, - HPP na dobu doba určitou s možností prodloužení, - Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420777776355 p. Večerka (7:30-16:00). Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o., Kaplanova, č.p. 2836, 767 01 Kroměříž 1. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.

Výroba - Výroba Manipulační dělníci ve výrobě 18 000 Kč

Manipulační dělníci ve výrobě Obsluha strojů na zpracování výrobků z plastů. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 22000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Pracoviště Chropyně, - Náplň práce: po nástupu na pozici se zapracujete - seznámíte se s technologií, naučíte se jednotlivé činnosti obsluhy drtící linky na zpracování plastů, v rámci provozních činností budete spolupracovat s dalšími kolegy na směně, - Požadujeme: vyučení, spolehlivost, zodpovědnost, oprávnění na VZV výhodou - samostatná práce, - Nabízíme: práci v menším kolektivu s osobním přístupem nadřízených, závodní stravování, motivační osobní ohodnocení, dobu určitou s možností prodloužení, - Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu: zdenek@kmkonsult.cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka., - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.. Pracoviště: Km konsult s.r.o. - pracoviště chropyně - agentura práce, Komenského, č.p. 834, 768 11 Chropyně. Informace: Zdeněk Večerka, +420 777 776 355.

Historický vlak lidově nazývaný Hurvínek

Na uzavřenou trať opět vyrazí historický vlak, včetně Hurvínka

Michaela Blahová (KDU-ČSL) a Tomáš Goláň (BEZPP). Kandidáti na senátora

Volby do Senátu. Žena, či muž? Koho voliči vyberou?

Filmový festival začal. Znáte 5 důvodů, proč jej navštívit?

Začala nejstarší a největší filmová přehlídka pro děti a mládež svého druhu na světě. Letos nabídne 300 snímků z 55 zemí světa. Bohatou filmovou nabídku rozšíří doprovodný program, který navazuje na hlavní téma, kterým je Československá kinematografie. Festival potrvá do 2. června.

Mikroregionem Morkovska na kole. A lidé mohou vyhrát i jedno nové

Není to žádný závod, jedná se o příjemnou projížďku, případně rodinný výlet, ujišťují pořadatelé akce, které se tuto sobotu 26. května koná na Morkovicku. Nese název Mikroregionem Morkovsko na kole a přidat se k ní skutečně mohou zájemci ze všech koutů tamní oblasti.