KYSELOVICE - CHROPYNĚ 1:3 (1:0)

Domácí se snažili v prvním poločase důrazně napadat hráče hostů již ve středu hřiště a nepouštěli je do vážnější gólové situace. První velkou šanci měl domácí Krčma, když se v 8. minutě uvolnil po pravé straně, ale jeho přízemní střela těsně minula branku Chropyně. Hosté měli následně jedinou velkou šanci v první půli, když se po dorážkách dostal míč až k brankové čáře, kde domácí hráč zachraňoval hlavou.
Ve 39. minutě přišel centr z pravé strany před branku hostí a Úlehla hlavou otevřel skóre.

Ve druhém poločase hosté přidali na důrazu, měli převahu v držení míče a dostávali se také blíž k brance domácích. Přesto se do první příležitosti dostali domácí. Po rychlém protiútoku nastřelili jen brankáře. V 57. minutě udělal velkou hrubku do této chvíle výborně chytající Molčík. Skákavá střela Lejska mu prošla mezi nohama. Tato branka domácí hodně zmrazila, přesto se nevzdali, a mohli jít opět do vedení. Hosty zachraňoval brankář, který nádhernou střelu z 20 metrů vytáhl na břevno. Od tohoto okamžiku již hosté nepustili domácí do šance, a když v 66. minutě Pagáč obstřelil Molčíka, bylo o zápase rozhodnuto.

Branky: 39. Úlehla – 66. a 75. Pagáč, 57. Lejsek.
Kyselovice: Molčík – R. Němec, M. Němec, J. Kroupa, F. Kroupa, Úlehla, V. Říkovský, Koplík, Křepelka, Přikryl, Krčma (M. Říkovský, J. Seibert).
Chropyně: Večeřa - Hošek, Matyáš, Hlaváček, Šindelář, Lejsek, Lacina, Polášek, Zdražil, Zatloukal, Pagáč (Slavík, Polišenský, Novák).