OLOMOUC B – HS KROMĚŘÍŽ 3:0 (2:0)

Brankář Vogl udržel čisté konto jen do 23. minuty, kdy ho překonal Jerome. Největší šanci hostů v první půli měl Budín, který trefil tyč. Na druhé straně se minutu před přestávkou nemýlil domácí Klesnil.

Druhý poločas nepřinesl žádnou výraznější šanci ani na jedné straně. Na konečných 3:0 pro Olomouc B upravil až v poslední minutě Machalický z penalty.

„Srazily nás zbytečné individuální chyby. Domácím jsme to při brankách hodně usnadnili.Výkon týmu byl lepší než v sobotu, ale výsledek téměř shodný,“ řekl vedoucí mužstva Kroměříže Miroslav Hošek.

Branky: 23. Jerome, 44. Klesnil, 90. (pen.) Machalický. ŽK: Nepožitek, Nuc (oba Olomouc B). Rozhodčí: Talpa – Machát, Nováček. Diváci: 138.

Kroměříž: Vogl – Moravčík, Šilinger, Klabal, Kovařík (84. Ondřejka)– Fiala, Budín, Lehkoživ (74. Handl), Havlík – Steiner, Janča (78. Janoštík). Trenér: J. Baďura.