LÍŠEŇ – KROMĚŘÍŽ 0:2 (0:1)

Nezdary prolomeny! Kroměříž po čtyřech utkáních bez výhry zabrala a z Líšně po brankách útočníků Haši a Ševčíka odvezla tři body. „I na Slovácku jsme přes prohru předvedli dobrý výkon a teď jsme na něj navázali. Rozdíl je v tom, že jsme se dvakrát dokázali prosadit. K tomu jsme dvakrát nastřelili břevno a stejně tak šli sami na brankáře. Domácí jsme nepustili do žádné šance," uvedl trenér sešívaných Vlastimil Chytrý.

Přitom měl radost z gólů svých forvardů. „Neubertovi se letos zatím nedařilo, tak jsem poslal od začátku do hry útok Haša, Ševčík. Celkově naše hra měla jiné parametry, konečně jsme se prezentovali, jak chceme, tedy kombinačním fotbalem. Kluci měli z výhry obrovskou radost, spadl nám kámen ze srdce a možná jsme začali novou sérii," věří 35letý kouč.

Branky: 36. Žák, 68. Haša. Rozhodčí: Mrázek. ŽK: Stehlík – Hromek, Swiech. 155 diváků. Poločas 0:1.

LÍŠEŇ: Záleský – Čampa, Král, Drábek, Lontras – Weber, Schneider, Moukanza (80. Kubaský), Brigant (85. Ovsepjan) – Milotínský, Stehlík. Trenér: Mazura.

KROMĚŘÍŽ: Petr – Kašík, Budín, Swiech, Jeleček – Látal, Hromek, Žák (77. Ferko), Nevřala – Haša (72. Krška), Ševčík (84. Silnica). Trenér: Chytrý.