ZÁBŘEH – HS KROMĚŘÍŽ 1:3 (1:2)

Hosté začali aktivně a domácí hráče v úvodních minutách nepustili téměř vůbec na svou polovinu. Až po čtvrthodině musel dvakrát zasahovat kroměřížský gólman Vogl. Ve 20. minutě se dostal za obranu domácích Fiala a otevřel skore. Ze strany domácích však přišla blesková odpověď a po minutě bylo vyrovnáno. Po půlhodině využili Hanáci rychlý brejk, když se přesně trefil Janča. První poločas nabídl zajímavý a především hodně ofenzivní fotbal.

„Začali jsme velký tlakem a ve čtvrté minutě už to mohlo být 2:0 pro nás. Dostali jsme se do vedení, ale zbytečně jsme inkasovali. Přesto dal do přestávky ještě Janča druhý gól, ale náš náskok mohl být daleko větší,“ zdůraznil trenér Kroměříže Jindřich Lehkoživ.

Po přestávce se v 60. minutě opět blýskl brankář hostů Vogl a udržel Hanáky ve vedení. Pojistku na vítězství hostů dal třetím gólem v 87. minutě Matoušek.

„Další dvě naše tutovky neskončily gólem, ale přesto mohu být s dnešním výkonem spokojen. Chceme uhrát co nejlepší konečné umístění a dne jsme k tomu udělali důležitý krok,“ dodal Lehkoživ.

Kroměříž: Vogl – Stojaník, Šilinger, Klabal, Kovařík – Fiala, Hromek (89. Brahimaj), Matoušek, Budín, Poturovič (74. Hajdarovič) – Janča (81. Janoštík). Trenér: J. Lehkoživ.