JIHLAVA B – HS KROMĚŘÍŽ 7:0 (1:0)

První poločas v ničem nenaznačoval s jak vysokou porážkou pojedou hosté domů. „Byli jsme lepším týmem. Bohužel se nám nepodařilo vstřelit gól a naopak jsme jeden inkasovali,“ podotkl trenér Kroměříže Jindřich Lehkoživ.

Během šesti minut druhého poločasu přidali domácí další dvě branky a to mělo výrazný vliv na zbytek zápasu.

„Musím si v týdnu nechat vysvětlit od hráčů co se to vlastně na hřišti dělo. Domácí nás dvakrát potrestali ze standardních situací hlavou a naše hra se rozsypala. Hráči začali panikařit a domácí co kopli na branku skončilo gólem,“ chytal se za hlavu Lehkoživ.

Rezerva Jihlavy nezahálela a ve zbytku utkání přidala další čtyři branky. Hostům k lepšímu výsledku nepomohl ani Brazilec Drugovich, který je novou tváří Hanácké Slavie.

„Kdyby to bylo jenom o chuti, tak už bych nechtěl pokračovat, ale musíme ještě v posledních třech kolech získat nějaké body. Kluci se musí otřepat a dát do závěru podzimu všechno,“ dodal kroměřížský trenér.

Kroměříž: Marák – Klimek (64. Huška), Šilinger, Matoušek, Stojaník (80. Dočkal), Valášek, Drugovich, Mazouch, Dvořáček, Janča, Fiala (72. Mašlej). Trenér Jindřich Lehkoživ.