V lednu mu skončila smlouva ve Zbrojovce Brno, za kterou nastoupil v první lize k 11 zápasům. Odchovanec Krnova chytal také v Opavě, za Baník Ostrava B, Mutěnice nebo Líšeň. Zkušenosti má také z několika zahraničních angažmá v Itálii, Belgii a Bulharsku (Parma, Aurora Pro Patria, AS Eupen, PFK Ludogorec Razgrad).

„Petrovi skončila smlouva, takže k nám přišel jako amatér. V létě bude chtít svou kariéru znovu nastartovat. Do té doby bude hájit naše barvy. Už v Hlučíně působil hodně jistě a spoluhráči na něj budou spoléhat," řekl Bohumil Páník.

Druhou novou tváří bude pětadvacetiletý útočník Martin Neubert z Opavy, který se s Kroměříží dohodl na hostování do 30. června.

„Pro Martina je to určitě dobrá volba, protože u nás by tolik šancí nedostával," řekl generální manažer Slezského FC Opava Alois Grussmann. Momentálně je ale opavský útočník ve stavu zraněných a s největší pravděpodobností v následujících dvou kolech do hry ještě nezasáhne. Ve druhé lize odehrál za Opavu 45 utkání a vstřelil jeden gól.

„Budeme teď mít tři varianty, jak složit útočnou řadu. Martin se dokázal prosadit v MSFL v dresu Frýdku-Místku. Věřím, že bude schopen zúročit naši snahu v koncovce," dodal Páník.